Aizkraukles banka rullē..

Dragon Reģ.: 16.07.2004

2009. gada 1. februārī mainās Aizkraukles bankas pakalpojumu cenrādis Latvijas klientiem „Norēķinu konts

privātpersonām”.

Turpmāk ikmēneša komisijas maksa par konta apkalpošanu būs 5 LVL. Lūdzam katra mēneša pēdējā darba dienā

nodrošināt komisijai nepieciešamo summu Jūsu norēķinu kontā.

 
1 2 3
Elbruss Reģ.: 01.07.2003
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Nu nemaz tāda "maļina" tajā ASV nav! Jāņem vērā ka banka vienmēr dara visu iespējamo un neiespējamo lai nezaudētu ne kapeiku no savas naudas. Arī ASV! Nekusatamo īpašumu tirgū cenas mainās - gan palielinās, gan pazeminās. Lai nodrošinātos pret zaudējumiem tur bankas kreditē mazāku procentu no īpašuma vērtības, kas liedz daudziem nopirkt mājokli. Ja īpašumu vērtība dramatiski krītas, bankas var un arī pieprasa papildus nodrošinājumu kredītam! Un izliek cilvēkus uz ielas arī gadījumos, ja tiek maksāts regulāri bez kavējumiem, bet nav ko papildus ieķīlāt.

Jā, ASV sistēma nodrošina to ka bezsmadzeņu cilvēks nevar iebraukt tik lielās auzās kā pie mums, tomēr mūsu sistēma nodrošina vairāk iespējas tieši domājošiem un atbildīgiem kredītņēmējiem!

Protams, nekur nav "maļina", bet tu kļūdies par to ka bankas kreditē mazāku procentu no īpašuma vērtības. Esmu pēdējā mēneša laikā izlasījis kādus 40 detalizētus "foreclosures" procesus ar visu ienākumu/izdevumu analīzi konkrētajām ģimenēm (gan uz brīdi kad tika dots kredīts, gan uz brīdi kad radās problēmas) un kas mani izbrīnīja ka pārsvarā pirmā iemaksa visiem bija ap 1000$ tātad principā kapeikas no mājas vērtības, turklāt gandrīz visi ņēma kredītus ar atlikto pamatsummas maksājumu uz 2 gadiem. Viņi to sauc par 2/28 (tas nozīmē krīts uz teiksim 30 gadiem, kur pamatsummu sāk maksāt pēc otrā gada). Ar šādiem nosacījumiem krīze bija vienkārši neizbēgama.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

cik uzticami skan

...

Aizkraukles banka

oau

Siksparnis Reģ.: 17.02.2005
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

Jā, ASV sistēma nodrošina to ka bezsmadzeņu cilvēks nevar iebraukt tik lielās auzās kā pie mums, tomēr mūsu sistēma nodrošina vairāk iespējas tieši domājošiem un atbildīgiem kredītņēmējiem!

Konkrēti kādas iespējas?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: cik uzticami skan

...

Aizkraukles banka

oau

laikam taa pati vecaa Māras banka...

maza, privaata banciņa..

Sponsoree festivaalu Salacgriivaa

theerny Reģ.: 08.02.2004
0 0 Atbildēt

Nea, šitie esoto privatizējuši "ZBERKASSA" Aizkraukles filiāli. No tiem laikiem arī panesās aizkraukles banka

Bet vispār ar šo 15% griešanu daudziem tagad ir tāds opāā... pieņemam ka ģimenes ienākumi bija 2000Ls, viņi kā jau banka teica aizņēmās max 40% jeb kredītmaksājums 800Ls

tagad nu abiem nogriezti 15% un nu ienākumi tikai 1700Ls, kas nozīmē ka kredītmaksājums 800Ls sastāda nu jau 48%

un ja vēl sievu vai vīru "samazina", tad pēkšņi vienā brīdī kredītmaksājums = ienākumiem...

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

vai ta jau paaris gadus atpakaļ vareeja ar 300 ls dziivot un veel dziivoklim atlikt

Nu pareizi, bez Pasaules Nabas nekas cits neeksistē

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: diena.lv/...

Nekas labs jau nav. Zvanīs un gruzīs pa vienam.

Man ir AB krītiņš - tiesa neliels, ~sotaks mēnesī.

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies. Man ir pienākums iesniegt šos papīrus 5 dienu laikā.

Bet man nav pienākums iesniegt savu un ģimenes locekļu kontu izdrukas par 6 mēnešiem, tā kā prasīt jau viņi var, bet savukārt es viņus varu sūtīt.

5 lati mēnesī - nu lai jau iekasē, ja viņiem šķiet, ka tas viņus glābs.

Kredītu viņi var atprasīt tikai trijos gadījumos - ja nemaksā ilgāk par 15 dienām, ja sniegtas nepatiesas ziņas, un vēl tur kautkas.

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies.

tādas izziņas par to kas deklarējies NAV. vienīgais ko viņi var dabūt ir izziņa ka attiecīgais cilvēks ir piedeklarējies tajā adresē.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

vēl jo vairāk.

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Master_D rakstīja:

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies.

tādas izziņas par to kas deklarējies NAV. vienīgais ko viņi var dabūt ir izziņa ka attiecīgais cilvēks ir piedeklarējies tajā adresē.

Tāda izziņa IR. Paskaties pmlp lapā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Master_D rakstīja:

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies.

tādas izziņas par to kas deklarējies NAV. vienīgais ko viņi var dabūt ir izziņa ka attiecīgais cilvēks ir piedeklarējies tajā adresē.

agrāk bija tā, ka nekustamā īpašuma īpašniekam ir tiesības vienu reizi kalendārā gada laikā bez maksas uzzināt kas ir piedeklarējies viņa nekustamajā īpašumā...

bet kopš 2008. gada februāra ir pieejams elektroniskais pakalpojums, kas nodrošina iespēju operatīvi pārbaudīt visjaunāko informāciju par personām, kas deklarējušas dzīvesvietu konkrētā īpašumā. Iedzīvotāji var iegūt arī ziņas par visiem saviem nekustamajiem īpašumiem, kas reģistrēti uz attiecīgās personas vārda.

tā vot. www.latvija.lv/...

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Master_D rakstīja:

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies.

tādas izziņas par to kas deklarējies NAV. vienīgais ko viņi var dabūt ir izziņa ka attiecīgais cilvēks ir piedeklarējies tajā adresē.

agrāk bija tā, ka nekustamā īpašuma īpašniekam ir tiesības vienu reizi kalendārā gada laikā bez maksas uzzināt kas ir piedeklarējies viņa nekustamajā īpašumā...

bet kopš 2008. gada februāra ir pieejams elektroniskais pakalpojums, kas nodrošina iespēju operatīvi pārbaudīt visjaunāko informāciju par personām, kas deklarējušas dzīvesvietu konkrētā īpašumā. Iedzīvotāji var iegūt arī ziņas par visiem saviem nekustamajiem īpašumiem, kas reģistrēti uz attiecīgās personas vārda.

tā vot. www.latvija.lv/...

Papildnosacījumi: Ziņām ir tikai informatīvs raksturs un tās nav paredzētas izmantošanai kā izziņas

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Sinn rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Master_D rakstīja:

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies.

tādas izziņas par to kas deklarējies NAV. vienīgais ko viņi var dabūt ir izziņa ka attiecīgais cilvēks ir piedeklarējies tajā adresē.

Tāda izziņa IR. Paskaties pmlp lapā.

dajoš precīzu norādi, jo aizejot pēc tādas izziņas pasūta nuhaj

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Pirmais rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Master_D rakstīja:

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies.

tādas izziņas par to kas deklarējies NAV. vienīgais ko viņi var dabūt ir izziņa ka attiecīgais cilvēks ir piedeklarējies tajā adresē.

agrāk bija tā, ka nekustamā īpašuma īpašniekam ir tiesības vienu reizi kalendārā gada laikā bez maksas uzzināt kas ir piedeklarējies viņa nekustamajā īpašumā...

bet kopš 2008. gada februāra ir pieejams elektroniskais pakalpojums, kas nodrošina iespēju operatīvi pārbaudīt visjaunāko informāciju par personām, kas deklarējušas dzīvesvietu konkrētā īpašumā. Iedzīvotāji var iegūt arī ziņas par visiem saviem nekustamajiem īpašumiem, kas reģistrēti uz attiecīgās personas vārda.

tā vot. www.latvija.lv/...

Papildnosacījumi: Ziņām ir tikai informatīvs raksturs un tās nav paredzētas izmantošanai kā izziņas

pats esmu vēl pirms šitā pakalpojuma ieviešanas prasījis kas ir man piedeklarēts.... nezinu par izziņas formu, bet datus viņi deva.... un tad es varēju izdeklarēt liekos ārā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā vot!

Sinn Reģ.: 07.05.2003
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja:

Sinn rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Master_D rakstīja:

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies.

tādas izziņas par to kas deklarējies NAV. vienīgais ko viņi var dabūt ir izziņa ka attiecīgais cilvēks ir piedeklarējies tajā adresē.

Tāda izziņa IR. Paskaties pmlp lapā.

dajoš precīzu norādi, jo aizejot pēc tādas izziņas pasūta nuhaj

Nu nezinu ko uz kurieni sūta, man šādu izziņu iedeva.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tu droši vien zināji kur jāiet , ne pirmo reizi biji sūtīts tur ...

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

gguniss rakstīja: www.latvija.lv/...

tu tak esi pilnīgs lohs... tu lasi arī kautko vai tikai rakstīt māki???

p.n.

Papildnosacījumi: Ziņām ir tikai informatīvs raksturs un tās nav paredzētas izmantošanai kā izziņas

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

gguniss rakstīja: www.latvija.lv/...

tu tak esi pilnīgs lohs... tu lasi arī kautko vai tikai rakstīt māki???

p.n.

Papildnosacījumi: Ziņām ir tikai informatīvs raksturs un tās nav paredzētas izmantošanai kā izziņas

izēd sev d!rsu.

ingusster Reģ.: 04.12.2007
0 0 Atbildēt

gguniss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

gguniss rakstīja: www.latvija.lv/...

tu tak esi pilnīgs lohs... tu lasi arī kautko vai tikai rakstīt māki???

p.n.

Papildnosacījumi: Ziņām ir tikai informatīvs raksturs un tās nav paredzētas izmantošanai kā izziņas

izēd sev d!rsu.

ko trako? vai tad nezini Pirmo...

Marekovich Reģ.: 02.11.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Pirmais rakstīja:

RLaguna rakstīja:

Master_D rakstīja:

Pēc līguma viņi var prasīt pierādījumus komunālo nomaksai un izziņu par to, kas deklarējies.

tādas izziņas par to kas deklarējies NAV. vienīgais ko viņi var dabūt ir izziņa ka attiecīgais cilvēks ir piedeklarējies tajā adresē.

agrāk bija tā, ka nekustamā īpašuma īpašniekam ir tiesības vienu reizi kalendārā gada laikā bez maksas uzzināt kas ir piedeklarējies viņa nekustamajā īpašumā...

bet kopš 2008. gada februāra ir pieejams elektroniskais pakalpojums, kas nodrošina iespēju operatīvi pārbaudīt visjaunāko informāciju par personām, kas deklarējušas dzīvesvietu konkrētā īpašumā. Iedzīvotāji var iegūt arī ziņas par visiem saviem nekustamajiem īpašumiem, kas reģistrēti uz attiecīgās personas vārda.

tā vot. www.latvija.lv/...

Papildnosacījumi: Ziņām ir tikai informatīvs raksturs un tās nav paredzētas izmantošanai kā izziņas

pats esmu vēl pirms šitā pakalpojuma ieviešanas prasījis kas ir man piedeklarēts.... nezinu par izziņas formu, bet datus viņi deva.... un tad es varēju izdeklarēt liekos ārā

Arī bija gadījums, iepriekšējais dzīvokļa saimnieks neizdeklarējās ārā un man apsaimniekotājs draudēja, ka būs jāmaksā par viņu komunālie. Kad dzīvokli pirku, pirms gadiem četriem, deklarēšanās vietā man mutiski atbildēja, ka neviens cits šajā adresē deklarējies nav. Tieši tas, ka nepaņēmu rakstisku izziņu, man vēlāk radīja neērtības. Sīkumos neatceros, bet par viņa izdeklarēšanu man paprasīja 40.- Ls. Daudz jau nav, bet negribēju maksāt principā. A iestāde uz Brīvībenes mani šuva nost diezgan rupjā veidā. Beigās uzrakastīju sūdzību un tomēr izmeta ārā to vīreli.

gguniss Reģ.: 20.11.2008
0 0 Atbildēt

ingusster rakstīja:

gguniss rakstīja:

Pirmais rakstīja:

gguniss rakstīja: www.latvija.lv/...

tu tak esi pilnīgs lohs... tu lasi arī kautko vai tikai rakstīt māki???

p.n.

Papildnosacījumi: Ziņām ir tikai informatīvs raksturs un tās nav paredzētas izmantošanai kā izziņas

izēd sev d!rsu.

ko trako? vai tad nezini Pirmo...

nezinu gan, bet cik noprotu - zināms pacients, ja?

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti