ko pirkt?

guest1 Reģ.: 27.06.2009

Nu lieta tāda ka ir doma iegādāties jaunu auto, vai kāds varētu pastastīt tuvāk par šiem modeļiem, kādi kam trūkumi plusi, piekare, dzinējs lielākas problēmas utt. tātad pašlaik doma ir izveleties starp sedaniem vw passat 97-99g 1.9 tdi mehanika ar 110zs

audi a4 99-01g 1.9 tdi 110zs mehanika sedans vw golf 4 98-00g 1.9tdi meh 110zs vai ari audi a6 94-97g 2.5tdi 140zs 6atrumu mehanika gan pik. gan sedanu, ko iesakat?

 
1 2
msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

guest1 rakstīja: nu ja man jau skiet ka kautko ar 1.9 tdi janem vai golfu vai a4 jo tan 2.5 paterins pilseta tapat ir 9-10l nu pēc salona jau vairāk a4 patiik

Ai kā gribas jaudu apvienojumā ar saņa seksu...

Ja abus stums, tad patēriņš būs vienādi mazs

P.N. Joprojām nesaprotu šito murgošanu par četrām dažādām mašīnām - nu labi, golfam salons būs kaut kas pa vidu starp A4 un passātu, bet vienalga, ir tak kaut kādas vajadzības, ko nodefinēt. Piemēram, ja ikdienā jāved vēl vismaz divi vidusmēra latvieši, tad A4 noteikti suks

guest1 Reģ.: 27.06.2009
0 0 Atbildēt

nee ikdiena nav ipasi nekas javed ta pa retam,

nu principa tad vai a4 vai a6 ar r5 tdi bus jadomaa

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

braucu ar diviem C4, un smejos par tiem nelaimigaiem, kas bauda seksu ar A4 piekari, jaukaiem mooriem un cenaam detaljaam....

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

motoriem

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja: braucu ar diviem C4, un smejos par tiem nelaimigaiem, kas bauda seksu ar A4 piekari, jaukaiem mooriem un cenaam detaljaam....

man kaimiņam ir a4 ar to izslavēto piekari

viņš teica, ka 80000 un viss jāmaina, pie tam pouhj ko uzliek-pēdējie 80k ar lemforderi

DimanC Reģ.: 22.05.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja: braucu ar diviem C4, un smejos par tiem nelaimigaiem, kas bauda seksu ar A4 piekari, jaukaiem mooriem un cenaam detaljaam....

man kaimiņam ir a4 ar to izslavēto piekari

viņš teica, ka 80000 un viss jāmaina, pie tam pouhj ko uzliek-pēdējie 80k ar lemforderi

kuru gadu rAudiem ir tā "leģendārā" alumīnija piekare? (no burtiem C4 C5 neko nesaprotu, lūdzu gadus ). konkrēti par A4...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DimanC rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Slinkais rakstīja: braucu ar diviem C4, un smejos par tiem nelaimigaiem, kas bauda seksu ar A4 piekari, jaukaiem mooriem un cenaam detaljaam....

man kaimiņam ir a4 ar to izslavēto piekari

viņš teica, ka 80000 un viss jāmaina, pie tam pouhj ko uzliek-pēdējie 80k ar lemforderi

kuru gadu rAudiem ir tā "leģendārā" alumīnija piekare? (no burtiem C4 C5 neko nesaprotu, lūdzu gadus ). konkrēti par A4...

nopērc un paskaties

mronis Reģ.: 27.08.2008
0 0 Atbildēt

Boru nopērc,detaļas praktiski pa velti.Jā vietas pamaz-tikpat cik 4 golfaa.Nez es jau 3 gadus braucu ar sho fofaagena diizeli un beedu nezinu..

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Bora ir ceturtā golfa parodija, tāpat kā venta trešā. Naskuj, ja pērk golfu, tad pērk golfu.

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Tu drāz ar vecas omītes,jo tas tak ir lētāk ?

karteejais vajpratiiga shedevrs

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja:

Kas borai vainas? tdi boras vienkāršas tāpat kā golfs, tik braukšanas vaina.

Borai vaina ir tā, ka tehniski golfs, bet tas ir sedans, nevis hečbeks. Amūrikāņiem gan ir kaut kādi kompleksi pret to, laikam hečbeki pārāk praktiski, tāpēc šiem golfu parodijām lielāks noiets nekā pašiem golfiem.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Gachs rakstīja: un vispār guest1 ja vēl neesi nopircis sev automobili, pērc volvo ar d5 Tik ļoti svarīgais degvielas patēriņs ūs bmazāks nekā VAG modeļiem, bet jaudas/griezes krietni vairāk nu un protams b ūs piecilindru skaņa nevis 4cilindru traktortarkšķis Have a nice night

Ej nu ej, kā diviem vienādiem motoriem var būt dažādi strebieni ja volvo nav īpaši mazāks vai vieglāks?

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Gachs rakstīja: un vispār guest1 ja vēl neesi nopircis sev automobili, pērc volvo ar d5 Tik ļoti svarīgais degvielas patēriņs ūs bmazāks nekā VAG modeļiem, bet jaudas/griezes krietni vairāk nu un protams b ūs piecilindru skaņa nevis 4cilindru traktortarkšķis Have a nice night

Ej nu ej, kā diviem vienādiem motoriem var būt dažādi strebieni ja volvo nav īpaši mazāks vai vieglāks?

www.iauto.lv/...

izskatās ka tiksi beidzot pie LV numuriem?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

izskatās ka tiksi beidzot pie LV numuriem?

gelvenais, ka visi domās, ka tikko pirkts, jo numuram sērija būs svaiga (HH ....)

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

ValdisM rakstīja:

izskatās ka tiksi beidzot pie LV numuriem?

gelvenais, ka visi domās, ka tikko pirkts, jo numuram sērija būs svaiga (HH ....)

Nē, sērija būs ļoti veca, diemžēl eiro, jo oriģinālos "jaunā" konstruktora numurus kaut kādi dauņi nozaga komplektā ar vēl šādām tādām detaļām.

Jūs abi divi kaut kādi jocīgi esat, naskuj man bezpiedziņas bundžu, kas sastāv vairāk no špahteles, reģistrēt? Šodien tika no šrota izglābts aplasīts [mašīna nokļuva šrotā, jo kaut kādi dauņi uzlauza garāžu un aplasīja mašīnu] A90q, kad to kaut kad tuvākajā laikā pārreģistrēs, tad kak raz būs izgājusi tāda summa, kādu mūsu CSDD kosmonauti gribētu par mana A80 regošanu.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Viena tante teica ka vecajiem kantainajiem katafalkiem esot tas pats AEL, vēlāk zviedru inženieri to pārtaisīja, divkāršoja vārstu skaitu un ko tik vēl ne, kopš tā laika tas arī vairs nav VAG R5 2.5 TDI

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

nomiks rakstīja:

ValdisM rakstīja:

izskatās ka tiksi beidzot pie LV numuriem?

gelvenais, ka visi domās, ka tikko pirkts, jo numuram sērija būs svaiga (HH ....)

Nē, sērija būs ļoti veca, diemžēl eiro, jo oriģinālos "jaunā" konstruktora numurus kaut kādi dauņi nozaga komplektā ar vēl šādām tādām detaļām.

Jūs abi divi kaut kādi jocīgi esat, naskuj man bezpiedziņas bundžu, kas sastāv vairāk no špahteles, reģistrēt? Šodien tika no šrota izglābts aplasīts [mašīna nokļuva šrotā, jo kaut kādi dauņi uzlauza garāžu un aplasīja mašīnu] A90q, kad to kaut kad tuvākajā laikā pārreģistrēs, tad kak raz būs izgājusi tāda summa, kādu mūsu CSDD kosmonauti gribētu par mana A80 regošanu.

nu re!

es tak teicu ka tavs A80 būs ātrāk šrotā, kā mana 88.g mazda

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Un vienalga kļūdījies. Čoma sēta nav nekāds šrots

Pēc tam varēsi sākt zīlēt, kas ātrāk nokļūs šrotā - 1988. gada mazda vai 1987. gada A90q

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

vispār ar audi īpašniekiem ir novērots tāds fakts, ka viņi ļoti nelabprāt savas izjukušās miskastes dzen uz šrotu. tur sētā zem ābeles nez kādu sentimentu dēļ. sākotnēji vēl cer uzvārīties uz rezerves daļām, bet parasti neko vairāk par radiatora resti un kādu lukturi pārdot neizdodas. pēc tam jau tas audi ieaug zālē. bet īpašnieks tik cer, "būs nauda, sataisīšu gāžamo dampi tepat pa laukiem."

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

content9-foto.inbox.lv/...

Šitam diemžēl augšāmcelšanās nespīd

ValdisM Reģ.: 09.11.2005
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Un vienalga kļūdījies. Čoma sēta nav nekāds šrots

Pēc tam varēsi sākt zīlēt, kas ātrāk nokļūs šrotā - 1988. gada mazda vai 1987. gada A90q

fakts paliek fakts, tas A80 B3 vairs nebrauks

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nebrauks. Bet politiķu dēļ, nevis tehniskā stāvokļa.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti