kam zvanīt par kāpu braucējiem?

turbopiile Reģ.: 09.02.2004

It kā jau pašvaldības policijai esot jāzvana par tiem, kas braukā pa kāpām vai Piejūras dabasparku (meža teritorija no RĪgas līdz Saulkrastiem)..

cik man zināms, Carnikavas novada NAV pašvaldības policijas.. vakar viens MB džips ar krieviki runājošām personām vēsā mierā no Kalngales līdz pat Gaujas ietekai jūrā ar visādiem vipendroniem izārdīja pludmali.. ieraudzījuši manu interesi, džeki piebrauca apvaicāties vai man kaut kas nepatīkot.. atbildēju, ka nepatīk gan, jo esat pārkāpuši veselu virkni valsts un pašvaldības normu, par ko viņi pateica, ka pie dirsas viņiem manas normas.. tā tā sruna arī beidzās..

tas ka gluži nav pie dirsas liecināja noņemtās valsts numura zīmes.. līdz ar to sabildēto džipu es varētu tikai MB klubam kā skaistu džipu pludmalē nosūtīt kolekcijai..

ja es zinātu, kam svētdienas vakarā zvanīt, varbūt būtu kāda jēga..

 
1 2 3
Chankaishi Reģ.: 11.07.2007
0 0 Atbildēt

Nummurs 112 ir kopiigs visiem, zvans tiek regjistreets, taatad jaaseko noteiktai darbiibai. Muljkjiigas runas - pashu speekiem, nazis riepaa! Vai tiktu nokjerti tie idinji, taa cita lieta

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: a kam zvasnīt, ja ierauga jūrā nosprāgušu roni??

a kam zvanīt, ja ierauga mežā nosprāgušu kuili?

Pareizi - nekam... Jūra nau mazdārziņš vai parks, pati tiks galā.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Chankaishi rakstīja: Nummurs 112 ir kopiigs visiem, zvans tiek regjistreets, taatad jaaseko noteiktai darbiibai. Muljkjiigas runas - pashu speekiem, nazis riepaa! Vai tiktu nokjerti tie idinji, taa cita lieta

tu esi pats drosmīgākais????

da to nazi pat mana vecvecmamma tev iespraustu diezgan dziļi, ja tu viņai riepu sadurtu

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

turbopiile rakstīja: a kam zvasnīt, ja ierauga jūrā nosprāgušu roni??

a kam zvanīt, ja ierauga mežā nosprāgušu kuili?

Pareizi - nekam... Jūra nau mazdārziņš vai parks, pati tiks galā.

par kuili es piezvanītu mežsargam vai vietējiem medniekiem.. mazums kāda sērga vai brakaņieri vai paši pa šmigai mednieki nav atraduši savu medījumu..

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Chankaishi rakstīja: Nummurs 112 ir kopiigs visiem, zvans tiek regjistreets, taatad jaaseko noteiktai darbiibai. Muljkjiigas runas - pashu speekiem, nazis riepaa! Vai tiktu nokjerti tie idinji, taa cita lieta

tu esi pats drosmīgākais????

da to nazi pat mana vecvecmamma tev iespraustu diezgan dziļi, ja tu viņai riepu sadurtu

Pa tēmu: Вчера в больницу обратился маленький мальчик с гвоздем в попе. По его словам, он царапал на новеньком Lехus слово лох - и рука соскользнула...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti