Parkings ar laika limitu

kanna Reģ.: 29.12.2005

Ik pa laikam man kāds paziņo, ka stāvvietās ar noteiktu laika limitu uz auto priekšējā paneļa esot jānovieto lapiņa, kurā parādīts laiks, cikos auto noparkots, lai kontrolētājs var sekot līdzi vai gadienā es neesmu aizstāvējies un nav laiks mani sodīt.

Kā tur īsti ir? Ir man tāda lapiņa vajadzīga jeb nē? Un vai tā lapiņa varbūt rūtaina jeb tai ir noteikti standarti?

Tikko izlasīju CSN un vismaz sadaļā Stāvēšana un apstāšanās es nepamanīju nekādu prasību par tām lapiņām.

Man nekad iepriekš nav bijusi nekāda ķibele ar stāvēšanu limitēta laika parkingos un nekad arī neesmu mēģinājis informēt kontrolierus cik sen es to auto esmu tur novietojis, tomēr mani pārņem cilvēciska zinātkāre kā tur īsti ir!

Un ja tā prasība par to lapiņu ir patiesība, esiet tik laipni un saiti uz resursu (likumu, noteikumiem utt) norādiet

 
1 2
HIPPY Reģ.: 11.12.2001
1 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

HIPPY rakstīja: Tew taču ir demokrātija – katrs var paust savu viedokli.

Ja par viedokli, tad sūdīgi ir tas,ka tas viedoklis bieži balstās uz pilnīgāko sviestu.

Seenem šķiet,ka viņa auto ar Vācijas degvielu nobrauc uz bāku 200 km vairāk un šis to uzdod par esošu,ka TĀ IR

Nu,viedoklis jau tas ir, bet patiesība ir cita.

Piekrītu.

Olegsxs Reģ.: 13.12.2012
0 0 Atbildēt

Iesaku nopirkt kārtīgu, precīzuchrono.lv/... un sekot laikam cikos esi atstājis savu vāgenu, ja nē tas var beigties ar sodu

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

Olegsxs rakstīja: Iesaku nopirkt kārtīgu, precīzuchrono.lv/... un sekot laikam cikos esi atstājis savu vāgenu, ja nē tas var beigties ar sodu

optimists. un spameris

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Hmm cik es zinu tad jā, ta vajag darīt un laiku no cikiem stavi vari kaut vai ar lupukrāsu uzzimēt , vai flomīti, GALVENAIS LAI IR REDZAMS UN IR NORĀDĪTS LAIKS

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

www.delfi.lv/... , te būs pat minētie punkti kas to apstiprina

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
1 0 Atbildēt

Viilliks rakstīja: www.delfi.lv/... , te būs pat minētie punkti kas to apstiprina

Cēsīs, kad maksas stāvvietas atcēla un 1h ierobežojumu uzlika, nepažēloja naudu, lai pieliktu papildzīmi, kurā informē, ka jānorāda laiks, kad apstājas stāvvietā.

nezinu, kā to vērtēt. no vienas puses jauki, bet no otras - tad jau arī "dodiet ceļu", "stop" un visām citām zīmēm arī varētu likt apakšā paskaidrojumu, ko tas nozīmē, ja nu kādam nepielec

Arturix Reģ.: 16.01.2015
0 0 Atbildēt

Tagad ir iespēja dažās auto stāvvietās ar savu Pebble (vai jebkuru citu smarwatch rokas pulksteni ) ar aplikāciju kā norēķināties, tā kontrolēt maksas parkingu.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti