palidziet man noskaidrot vai CP kluudaas

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013

Lieta tada aptureeja mani par aatrumu 64KM/h it kaa ziimes darbiiba zonaa kur ir 30 kleistu iela no slokas ielas puses uz kurzemes prospekta pusi. Gribu apstriideet ziimes darbiibass zonu bet neesmu paaliecinaats vai man ir taisniiba, taatad aiz slokas kleistu stuura uz kurzemes prospekta pusi ir uzreiz gaajeeju paareja, tur ir ziime 30 virzamies taalaak tad ir izbrauktuve no Iki staavlaukuma tur protams ziimes darbibas nebeidzas, taalaak turpat ir cels krustojums kur izbrauc no dzivojasmaas zonas, nav dodiet celu ziimes, ir paartraukums kleistu ielas dubultajaa liinijaa, manupraat tur ziimes darbiibas zona beidzas CP bija ~90m uz prieksu no taa krustojuma un aiz CP uz prieksu ir ziime ka 30 ierobezojums beidzas, situaacija interesanta, manupraat kaut vai no logikas pie taa krustojuma aiz iki izbrauktuves ziime beidzas kaut vai taapeec ja kaads no turienes izbrauc kaa vinam zinaat ka tajaa posmaa jaabrauc uz 30 pa platu 4 joslu ielu???

 
1 2 3 4 5 6
ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

" kur bērni staigā"

tur nav smilškaste kur bērniem jāstaigā ibio bērniem kā ikvienam ir jāčāpo pāri tad kad deg zaļā gaisma gājēju pārejā!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Tu arī vienmēr ievēroji CSN kad ar draugiem nāci mājās no pulciņa vai ārpusskolas sporta nodarbības?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Saldais, runa ir par noteikumu ievērôšanu vietā, kur tas ir svarīgi. Nevis par to, cik bija pulkstens un vai tur vispār zīmi vajag. Raksti RD un tur diskutē, zīmju izvietošana ir viņu lauciņš.

Bet rakstīšanai RD tev ir pārāk maziņš čibriks.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Saldais, runa ir par noteikumu ievērôšanu vietā, kur tas ir svarīgi. Nevis par to, cik bija pulkstens un vai tur vispār zīmi vajag. Raksti RD un tur diskutē, zīmju izvietošana ir viņu lauciņš.

Bet rakstīšanai RD tev ir pārāk maziņš čibriks.

nesaku ka noteikumi nav jāievēro bet ja dažs te mani par gangsteri #1 tāpēc pataisa tad mērs ir pilns, diskusija bija vai zīmes darbības zona beidzas vai nebeidzas pēc manas shēmas, es pieļauju ka vismaz puse vadītāju (un tas ir baigi konservatīvi) ir kaut reizi kādi +10-15km/h pārkāpuši, tāpēc nevajag te matus skaldīt...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Saldais, runa ir par noteikumu ievērôšanu vietā, kur tas ir svarīgi. Nevis par to, cik bija pulkstens un vai tur vispār zīmi vajag. Raksti RD un tur diskutē, zīmju izvietošana ir viņu lauciņš.

Bet rakstīšanai RD tev ir pārāk maziņš čibriks.

nesaku ka noteikumi nav jāievēro bet ja dažs te mani par gangsteri #1 tāpēc pataisa tad mērs ir pilns, diskusija bija vai zīmes darbības zona beidzas vai nebeidzas pēc manas shēmas, es pieļauju ka vismaz puse vadītāju (un tas ir baigi konservatīvi) ir kaut reizi kādi +10-15km/h pārkāpuši, tāpēc nevajag te matus skaldīt...

Tad nelecies un netēlo baigo tiesu speciālistu. Un nākamreiz skaties uz zīmēm un esi uzmanīgāks.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Saldais, runa ir par noteikumu ievērôšanu vietā, kur tas ir svarīgi. Nevis par to, cik bija pulkstens un vai tur vispār zīmi vajag. Raksti RD un tur diskutē, zīmju izvietošana ir viņu lauciņš.

Bet rakstīšanai RD tev ir pārāk maziņš čibriks.

nesaku ka noteikumi nav jāievēro bet ja dažs te mani par gangsteri #1 tāpēc pataisa tad mērs ir pilns, diskusija bija vai zīmes darbības zona beidzas vai nebeidzas pēc manas shēmas, es pieļauju ka vismaz puse vadītāju (un tas ir baigi konservatīvi) ir kaut reizi kādi +10-15km/h pārkāpuši, tāpēc nevajag te matus skaldīt...

Nu bet tak esi pārkāpējs. Man arī ir nācies uzspiest 55, kur atļauts 30... Un? nelepojos un nemēģinu meklēt aizbildinājumus kāpēc man tā sanāca un kāpēc man sods nepienākās.

Samaksā pelnīto sodu un panāc, lai RD SatDeps sakārto situāciju. Bet,šķiet, neesi ne uz pirmo ne uz otro spējīgs. Piedod, vecīt, bet tāds iespaids rodas lasot šīs gaudas un atrunas vairāku dienu garumā...

Vienkārši ir apbrīnojama cilvēku spēja izdomāt stundām garas aizstāvības runas gadījumos, kad pilnīgi pietiktu un daudz mazāk laika prasītu atzīšanās un vārdi - Piedodiet, esmu kļūdijies...

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

ricardo99 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Saldais, runa ir par noteikumu ievērôšanu vietā, kur tas ir svarīgi. Nevis par to, cik bija pulkstens un vai tur vispār zīmi vajag. Raksti RD un tur diskutē, zīmju izvietošana ir viņu lauciņš.

Bet rakstīšanai RD tev ir pārāk maziņš čibriks.

nesaku ka noteikumi nav jāievēro bet ja dažs te mani par gangsteri #1 tāpēc pataisa tad mērs ir pilns, diskusija bija vai zīmes darbības zona beidzas vai nebeidzas pēc manas shēmas, es pieļauju ka vismaz puse vadītāju (un tas ir baigi konservatīvi) ir kaut reizi kādi +10-15km/h pārkāpuši, tāpēc nevajag te matus skaldīt...

Nu bet tak esi pārkāpējs. Man arī ir nācies uzspiest 55, kur atļauts 30... Un? nelepojos un nemēģinu meklēt aizbildinājumus kāpēc man tā sanāca un kāpēc man sods nepienākās.

Samaksā pelnīto sodu un panāc, lai RD SatDeps sakārto situāciju. Bet,šķiet, neesi ne uz pirmo ne uz otro spējīgs. Piedod, vecīt, bet tāds iespaids rodas lasot šīs gaudas un atrunas vairāku dienu garumā...

Vienkārši ir apbrīnojama cilvēku spēja izdomāt stundām garas aizstāvības runas gadījumos, kad pilnīgi pietiktu un daudz mazāk laika prasītu atzīšanās un vārdi - Piedodiet, esmu kļūdijies...

Tāpēc jau ir te tāds bardaks uz katra stūra, un CP patvaļa bieži vien dēļ šitām stulbajām atrunām un attieksmes ko es te plēsīšos labāk miera labad samaksāšu, ja te viss būtu viennozīmīgi skaidrs, un nepaceltos jautājums ka man tagad sat deprtamentam kaut kas jāraksta tad te šā topika nebūtu sods būtu jau samaksāts un miers mājās!!!

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja soda atcelšana un tiesāšanās ir tavs dzīvesveids, samaksā sodu un tiesājies par atcelšanu, vismaz varēsi pierādīt zaudējumus, iespējams arī morālo. Bet, kā jau teicu iepriekš, šoriez tev nav taisnība.

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja: Ja soda atcelšana un tiesāšanās ir tavs dzīvesveids, samaksā sodu un tiesājies par atcelšanu, vismaz varēsi pierādīt zaudējumus, iespējams arī morālo. Bet, kā jau teicu iepriekš, šoriez tev nav taisnība.

jā tev es noteikti ticu kāda mārrutka pēc te jauc iekšā vienādas nozīmes krustojumus vispār nav skaidrs

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

Tāpēc jau ir te tāds bardaks uz katra stūra, un CP patvaļa bieži vien dēļ šitām stulbajām atrunām un attieksmes ko es te plēsīšos labāk miera labad samaksāšu, ja te viss būtu viennozīmīgi skaidrs, un nepaceltos jautājums ka man tagad sat deprtamentam kaut kas jāraksta tad te šā topika nebūtu sods būtu jau samaksāts un miers mājās!!!

Tev tāda vāja sapratne.

Nu tad sakārto bardaku, panāc, lai SD to visus sataisa pareizi, ja nu tur kaut kas ir nepareizi.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

sen nav patrāpījies tik gudrs topica veidotājs

re kā tauta ceļ reitingu

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

ricardo99 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Saldais, runa ir par noteikumu ievērôšanu vietā, kur tas ir svarīgi. Nevis par to, cik bija pulkstens un vai tur vispār zīmi vajag. Raksti RD un tur diskutē, zīmju izvietošana ir viņu lauciņš.

Bet rakstīšanai RD tev ir pārāk maziņš čibriks.

nesaku ka noteikumi nav jāievēro bet ja dažs te mani par gangsteri #1 tāpēc pataisa tad mērs ir pilns, diskusija bija vai zīmes darbības zona beidzas vai nebeidzas pēc manas shēmas, es pieļauju ka vismaz puse vadītāju (un tas ir baigi konservatīvi) ir kaut reizi kādi +10-15km/h pārkāpuši, tāpēc nevajag te matus skaldīt...

Nu bet tak esi pārkāpējs. Man arī ir nācies uzspiest 55, kur atļauts 30... Un? nelepojos un nemēģinu meklēt aizbildinājumus kāpēc man tā sanāca un kāpēc man sods nepienākās.

Samaksā pelnīto sodu un panāc, lai RD SatDeps sakārto situāciju. Bet,šķiet, neesi ne uz pirmo ne uz otro spējīgs. Piedod, vecīt, bet tāds iespaids rodas lasot šīs gaudas un atrunas vairāku dienu garumā...

Vienkārši ir apbrīnojama cilvēku spēja izdomāt stundām garas aizstāvības runas gadījumos, kad pilnīgi pietiktu un daudz mazāk laika prasītu atzīšanās un vārdi - Piedodiet, esmu kļūdijies...

Tāpēc jau ir te tāds bardaks uz katra stūra, un CP patvaļa bieži vien dēļ šitām stulbajām atrunām un attieksmes ko es te plēsīšos labāk miera labad samaksāšu, ja te viss būtu viennozīmīgi skaidrs, un nepaceltos jautājums ka man tagad sat deprtamentam kaut kas jāraksta tad te šā topika nebūtu sods būtu jau samaksāts un miers mājās!!!

Tu esi stulbs vai izliecies?

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

ricardo99 rakstīja:

Raacens rakstīja: Ja soda atcelšana un tiesāšanās ir tavs dzīvesveids, samaksā sodu un tiesājies par atcelšanu, vismaz varēsi pierādīt zaudējumus, iespējams arī morālo. Bet, kā jau teicu iepriekš, šoriez tev nav taisnība.

jā tev es noteikti ticu kāda mārrutka pēc te jauc iekšā vienādas nozīmes krustojumus vispār nav skaidrs

291. 318., 319., 321., 323., 325., 326., 327., 328. un 329.zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz tuvākajam krustojumam aiz zīmes, bet, ja krustojuma nav, – līdz 519.zīmei. Ja 323.zīme uzstādīta pirms apdzīvotās vietas, minētās zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz 518.zīmei. Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.), un vietās, kur ceļu šķērso vai no tā atzarojas lauku ceļš, meţa ceļš vai cits tamlīdzīgs ceļš, pirms kura nav uzstādītas attiecīgas priekšrocības zīmes, kā arī krustojumos, kuriem nav tieša pieslēguma attiecīgajai brauktuvei.

Priekšrocības zīmes tevis iedomātā krustojumā nav, ne tā? Tātad zīmes darbības zonu var atcelt vienādas nozīmes ceļu krustojums .

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

Raacens rakstīja:

ricardo99 rakstīja:

Raacens rakstīja: Ja soda atcelšana un tiesāšanās ir tavs dzīvesveids, samaksā sodu un tiesājies par atcelšanu, vismaz varēsi pierādīt zaudējumus, iespējams arī morālo. Bet, kā jau teicu iepriekš, šoriez tev nav taisnība.

jā tev es noteikti ticu kāda mārrutka pēc te jauc iekšā vienādas nozīmes krustojumus vispār nav skaidrs

291. 318., 319., 321., 323., 325., 326., 327., 328. un 329.zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz tuvākajam krustojumam aiz zīmes, bet, ja krustojuma nav, – līdz 519.zīmei. Ja 323.zīme uzstādīta pirms apdzīvotās vietas, minētās zīmes darbība ir spēkā no tās uzstādīšanas vietas līdz 518.zīmei. Zīmju darbības zona nebeidzas vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.), un vietās, kur ceļu šķērso vai no tā atzarojas lauku ceļš, meţa ceļš vai cits tamlīdzīgs ceļš, pirms kura nav uzstādītas attiecīgas priekšrocības zīmes, kā arī krustojumos, kuriem nav tieša pieslēguma attiecīgajai brauktuvei.

Priekšrocības zīmes tevis iedomātā krustojumā nav, ne tā? Tātad zīmes darbības zonu var atcelt vienādas nozīmes ceļu krustojums .

ko tu te murgo par vienādas nozīmes krustojumu???

Tas nav vienādas nozīmes krustojums ne pie kādiem apstākļiem ja izbrauc no dzivojamās zonas tad ir jādod ceļš, to nosaka dzivojamās zonas zīme. Var arī uzlikt dodiet ceļu zīmi priekš nejēgām kas to nezin bet nav obligāti...

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

Tak ņem un uzmanīgi, ar izpratni, lasi CSN 290 punktu, kas NEATCEĻ 323. zimes darbības zonu.

Zīmju darbības zona NEBEIDZAS vietās, kur uz ceļa izbrauc no blakusteritorijas (pagalma, stāvvietas, degvielas uzpildes stacijas, uzņēmuma u.tml.), un vietās, kur ceļu šķērso vai no tā atzarojas lauku ceļš, meţa ceļš VAI CITS TAMLĪDZĪGS CEĻŠ, PIRMS KURA NAV UZSTĀDĪTAS attiecīgas PRIEKŠROCĪBAS ZĪMES!

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

Te būs simtiem postu, "argumentu" utt, bet nevienas reālas apelācijas, tiesas un vēstules satiksmes organizatoriem.

Raacens Reģ.: 30.01.2004
0 0 Atbildēt

jābūt CSN 291.punktu, zīme dodiet ceļu (priekš nejēgām ), glābtu tavu maciņu .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

autors varētu kaut kur iepublicēt savu foto... gribu to dauni redzēt vaigā

ricardo99 Reģ.: 23.05.2013
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: autors varētu kaut kur iepublicēt savu foto... gribu to dauni redzēt vaigā

te buus bilde

tinypic.com/...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: autors varētu kaut kur iepublicēt savu foto... gribu to dauni redzēt vaigā

Vai tad tu nezini Čikāgas piecīšu joku par to, ka 'bildi nesūti,zinu kā tādi izskatās'.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Topika autor- palīdzējām noskaidrot-CP šoreiz nekļūdījās.

Ja joprojām uzskati,ka kļūdījās, iesūdzi viņus tiesā un pēc tam, kad uzvarēsi procesu, iepublicē šeit aprakstu.

Bet tagad, ja gribi pist prātu vēl , tad aizej uz tirgu, nopērc beigtu zivi un pis tai prātu.

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti