Stopē un mēģina izkrāpt naudu uz ceļa

iAuto Reģ.: 17.07.2001

Braucu šodien no Siguldas un šosejas malā virzienā uz Rīgu stāvēja sudrabains Mercedes automobilis un melnīgsnējs cilvēks gāja virsū uz brauktuvi un mēģināja mani nostopēt. Zvanīju policijai, kas teica, ka jau esot informēti, bet neko nevarot darīt. Es teicu, varbūt vismaz pačakarēt, atbildēja, ka pamēģinās ;)

 
iAuto Reģ.: 17.07.2001
0 0 Atbildēt

Tomēr izbrīnu attiecīgā rajona ceļu policijas atbilde... Kā tad to kārtību ieviesīsim, ja likumpārkāpējus neaizturēsim (tas pats Mersis jau figurē medijos - mēģina iesmērēt viltotus zelta gredzenus, jo benzīns esot beidzies)

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

tas triks ir vecs kā Rumānijas iestāšanās ES. Viņi siro baros, vienā dienā redzēju pie Valmieras un Vecpiebalgas. Es arī parasti zvanu policijai, jo vairāk zvanīs, jo labāk viņi sapratīs, ka vajag šos patramdīt.

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Šitāds brālis mums Vācijā, Hanoverā, piesējās - arī esot

benzīns beidzies, bāzās virsū ar ādas jaku, gribēja 50 EUR

par viņu. Nu nekādi nevar atšūt (stāvējām ar lielo "racing transporter'u" pie "VW Racing". Beigās nācās "piemērīt" -

uzvilkt un kārtīgi izstaipīties, rezultātā pāris vietās jaka

pušu gan, ne pa šuvi, bet materiālu. Tipisks turku produkts,

viņi ādu šķeļ vairākās kārtās, tad viena otra kārta iznāk

papīra biezumā... Rumānis sāka klaigāt, mēs savukārt demonstratīvi pa mobilo izsaukt policiju, imitējot, protams. Tikko čigāns izdzirda vārdu "Polizei", tā bija savā

Pasātā iekšā, pēkšņi i benzīns bija, i jātaupa nebija, aiznesās, it kā lodāmurs būtu pakaļā iesprausts. :-) :-) :-)

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti