Peugeot 508 PSE tests, atsauksmes un iespaidi 2022

GadaAuto Reģ.: 20.09.2014

Jaunais Peugeot 508 PSE autotests no 2022 gada, kāda pieredze?

 
spainis Reģ.: 27.04.2006
0 0 Atbildēt

Hibrīds, ar pamatīgiem jaudas parametriem un pilnpiedziņu. Viennozīmīgi mans favorīts! Cena gan vājprātīga, bet auto patika ļoti. Dizains, manuprāt, ļoti smuks, konkrētais modelis bija pelēks ar zaļiem akcentiem. Saprotama ergonomika, ērta sēdpozīcija, vietas aizmugurē pietiekami. Viduskonsoles planšete, salīdzinot ar citām mašīnām, maziņa, bet ļoti labi iederas kopējā salona dizainā un nevienā brīdī neliekas, ka vajadzētu lielāku, jo kaut ko nevar saskatīt, vai kaut kas būtu par mazu. Ātrās izvēlnes iznestas uz fiziskām pogām, bet gan tikai lai izsauktu konkrēto funkciju. Nospiežot klimata pogu planšetē parādās klimata regulēšanas iespējas un grādi jāgriež bakstot planšeti. Līdzīgi ar visu pārējo. Klimatam +/- un radi skaļumu tomēr gribētos uz fiziskiem taustiņiem. Ļoti patīk Peugeot mazās un kantainās stūres.

Jaudas atliku likām, uz šosejas paātrinās smuki. Pilsētas satiksmē gan pāris reizes kārba neslēdzās tā, kā es būtu gribējis, un paātrinājums bišķi izpalika. Gaita stingra un prognozējama, arī pa mūsu bedrainajiem ceļiem nelikās pa cietu.

Kā jau sākumā rakstīju, mans favorīts.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti