Atsauksmes par auto tirdzniecības vietām jeb t.s. plačiem

Freijers Reģ.: 06.09.2018

Manuprāt būtu labi, ja citi dalītos ar pieredzi pozitīvu vai negatīvu iegādājoties lietotus auto t.s.plačos. Vietai  nav nozīme (nefokusējamies uz t.s. Rumbulu).

 
GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Vienīgā pieredze - BMW pirku Next Auto Tukumā. Pieredze laba, pēc tam brālis arī savu X3 tur nopirka. Bet plača vairs tur nav. Nezinu, nobankrotēja vai VIDs paņēma aiz pautiem, bet mašīnas viņiem bija labākas. Tiesa, dārgākas kā vidēji tirgū.

gunbox Reģ.: 23.12.2016
0 0 Atbildēt

Ja vecākam par 10 gadiem auto paredzi izdevumus kvalitatīvai pirmspirkšanas diagnostikai, tad nav nozīmes, kur tu to auto pērc. Un ar to mēs nonākam pie fakta, ka visi neveiksmīgā auto pircēji būs muļķi, jo pirkuši bez diagnostikas. 😊

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

Lietotos auto vienmēr esmu pircis pie oficiālajiem dīleriem. Jā, sanāk dārgāk, toties auto ir pārbaudīts, ticama un pierādāma vēsture, neliela, bet tomēr garantija.

darklight Reģ.: 29.10.2013
0 0 Atbildēt

Pirku mašīnu Carbuy. Lēti. Bija visādi redzami defekti, par kuriem vēl izsitu atlaidi. Nekādi slēptie brīnumi neatklājās, tā ka pieredze pozitīva.

Chalenger Reģ.: 31.12.2020
0 0 Atbildēt

nu, Tukumā nav iespējams iebraukt, lai nerēgotos kāds autoplacis ceļmalā

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Šis tiešām ir fenomens, kas mani jau kādu laiku intriģē - kāpēc Tukums ir auto tirdzniecības epicentrs

Bradypus Reģ.: 09.06.2017
0 0 Atbildēt

Mana pēdējo gadu pieredze nav necik pozitīva - visi auto meklējumi Latvijā ir beigušies ar nesmukumu konstatēšanu, pētot auto un beigu beigās nopirkšanu ārzemēs.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti