Citroen XM 2.1 TD

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001

Kādam nav bijusi saskare ar šo mašīnu, un ja ir bijusi, tad - kā gāja, un vispār, kā vinjai ar lietošanas izmaksām??[addsig]

 
1 2
xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

izmaksas ar būt ļoti dažādas konkrētam auto. ir gadījies redzēt diezgan bēdīgus eksemplārus. man ir diezgan gara citroen lietošanas pieredze - tāpēc izmaksas arī mazākas nekā ja brauktu remontēt uz Auto Status. manuprāt, auto ir savas sarežģītības vērts. uz ceļa tev ir gan komforts, gan sportiskums; vasarā kopā ar klimatkontroli un automātu vidēji 7l/100km. iesaku, ja jābrauc lieli attālumi![addsig]

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Uz kuru servi ieteiktu vest pārbaudīt, un uz ko jāvērš uzmanība pie pirkšanas? Es cik atradu, viskauko salasījos par to h-piekari, bet nu viedokļu ir pārāk daudz, un galvenais, ka katrs savādāks.[addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

Kaneeli, vai uz Liepāju netaisies braukt? tad varētu sīkāk papļāpāt, arī notestēt, kas un kā darbojas. Man rodas domas , ka vajadzētu varbūt savu XM pārdot...

Rīgā, cik zinu zinošākais ir Nauris no Statusa...

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

Ar Liepāju ir tā. ka ik pa laikam tur aizbraucu, jo tur vis;adi radi un draugi ir, bet kad nākamreiz sanāks braukšana, toch nezinu. Ja saki, ka sāc domāt par XM tirgošanu, tad pastāsti drusku kāds vinjsh Tev ir!

Varbūt sanāks laba motivācija Liepājsbraukšanai!

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Augšējais no manis![addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

XM 2.1td 91.g. beigas, tumši zaļa metālika, lietie diski, ziemas riepas 195/65/15 gislaved nf3 1 ziemu brauktas, samta salons pelēks ar melnu, koka apdare, el. spoguļi ar apsildi, el priekš. sēdekļi, el. logi, centr. atsl., signalizācija ar distances iedarbināšanu, klimatkontrole ar digitālo paneli, automāts, pioneer tumbas... pietiks pagaidām

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Tā jau viss būtu ljoti labi, bet nu tas automaats.... Kaadreiz bija A 80 ar automātu, un visvisādas klapatas ar vinju bija. Lai gan braukt ar vinju man patika. Un, ja nau noslēpums, cik par vinju gribētu?[addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

nezinu, kādas tagad cenas - negribu nosaukt nepamatotu ciparu; zinu tikai, ka esmu daudz ieguldījis (kā priekš sevis, nevis pārdošanas). Gan jau kaut kad atbrauksi (uz svētkiem būs čupa ar brīvdienām), labprāt pakavēšu Tev laiku).

par automātu nebēdā - bija salūzis sūknis, saremontēja, pieregulēja - var brauk tar baudu un vēl ilgi!

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Labi, lai nu tā būtu, ta nu kad zināšu kad braukshu uz to pusi, ta doshu zinju. Lai labi ripo!![addsig]

xm Reģ.: 13.02.2003
0 0 Atbildēt

paldies Tev ar lai ripo

būsi Liepājā uzzvani 6559200

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

Visiem Peugeot un Citroen īpāšniekiem no savas rūgtās pieredzes silti iesaku nelabot mašīnu pie Jurija Ujutova servisā Slokas ielā 69. Varu padalīties pieredzē alldis@inbox.lv

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

vairaak var uzzinaat 93'gada Auto Moto marta numuraa. katraa zinjaa 2,1l diizelis nav sliktaakaa izveele, jo sliktaakais ir viss paareejais - galvenais ka nav ticiibas vai kas nenoklaasies taa vienkaarshi. cena vareetu buut ap 2500 USD, ja viss cikiniekaa

Reģ.: 20.05.2024
0 0 Atbildēt

sorry 2003.g. marta numuraa

SUVIS Reģ.: 12.12.2003
0 0 Atbildēt

Kā XM ar rūsu? Esmu redzējis exemplārus kam pat šasijas numurs ir izrūsējis (tie bija, ja nemaldos, apm. 89.vai 90.gada)

Carlito Reģ.: 16.03.2004
0 0 Atbildēt

Vai esi mērījis cik gara sanāk bagāžas telpa, kad salocīts aizmugurējais sēdeklis? [addsig]

ZX Reģ.: 23.10.2003
0 0 Atbildēt

Varbūt kādam ir zināms kur varētu dabūt kondicioniera radiatoru priekš XM 2.1 TD Break? Pamazām sāk palikt silti.

N-tony Reģ.: 05.06.2003
0 0 Atbildēt

Nez vai vēl kādā līdzīgā vāģī ir tik ērti beņķi kā citronā.. pagaidām analogi nau manīti.

sato Reģ.: 27.07.2004
0 0 Atbildēt

man sanaaca shausmiiga pieredze ar XM. ghhh man taa mashiina jau 2us gadus, braukc ar to ir apmeeram 3 meeneshi.

kpx Reģ.: 28.01.2006
0 0 Atbildēt

ja masina ir kopta, tad nav nevainas un kvalitate ari laba, ja gadas iekrist, tad pasi vainigi.........

Indica Reģ.: 05.12.2002
0 0 Atbildēt

Taisos vienu tādu iepirkt, pēc 95 gada modeli ar 2,5td.

Uz ko var iekrist, ja nav noslēpums? Par hidrauliku viss būtu skaidrs - 7 gadus braucu ar bx un zinu uz ko jāskatās. Interesē tieši XM raksturīgie defekti.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Ko labāk ,ar dīzeli vai benzīnu

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

www.autoreview.ru/...

ir ko lasiit i priecaaties kaa reiz par xm

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Kindzuli paldies par linku tik man kompī ķeburus rāda ,agrāk caur enkoding tiku pie kirlica tagad ... nu cerams atkodēšu

superb Reģ.: 26.04.2003
0 0 Atbildēt

ja ikdiena paliek daudz briva laika un nav nekadu hobiju, tad visnotalj laba izvele - vienigi jabut garigi lidzsvarotam, citadi..)))

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

Čomam ir balts XM TD. Mehāniskā kārba. Viņš uzskata, ka amortiņi rulz. Krutais vāģis esot. Ekonomisks arī.

Bet - hidraulika ir vājais punkts - pa šo gadu taisīta jau reizes 3. Remonts dārgs. Ņefiga tas verķis neiet. Dizains savdabīgs. Mēs to saucam par 'Skurdrulāci'. Iekšā arī tā kā ērti, bet nu nepatika. Regulāri viņam klājas nost elektrība kaut kur kādos logu pacēlājos utt, mistisku iemeslu dēļ motors karst augšā. Termostats mainīts, radiators un ūdens sūknis arī. HVZ, kas tur par vainu.

Cita lieta, ka ergonomisks, vietas atliku likām.

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti