Es paardodu SAAB!!!

bizenajs Reģ.: 20.09.2002

nu tad visi tirgonji un savaadaakdomaajoshie, uz priekshu!!!![addsig]

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..42
walcc Reģ.: 19.04.2004
0 0 Atbildēt

mainamies???

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

walcc rakstīja: mainamies???

Kā tad, sagribēji!

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

gr, vari iemest linku uz bildēm? Pircējs droshi vien nebuushu, jo gribu piili ar 3 durviim, nevis 5., bet buutu interesanti (un, jaadomaa, ne jau man vienam) paskatiities tik un taa.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Atsūtīšu, ja iedosi savu epastu.

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

blackDoggy rakstīja: gr, vari iemest linku uz bildēm? Pircējs droshi vien nebuushu, jo gribu piili ar 3 durviim, nevis 5., bet buutu interesanti (un, jaadomaa, ne jau man vienam) paskatiities tik un taa.

Kadas ir tavas velmes attieciba uz 3 durvnieku og 900 ? Ir ipasuma 2 gab viens par otru dargaks , bet abi ar turbinam un adam utt.

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

Atsūtīšu, ja iedosi savu epastu.

gr, nosuutiiju Tev e-pastu.

Kadas ir tavas velmes attieciba uz 3 durvnieku og 900 ? Ir ipasuma 2 gab viens par otru dargaks , bet abi ar turbinam un adam utt.

OK, meeginaashu uzrakstiit. Ideaalaa gadiijumaa mans jaunais SAAbs buus melns 1993. gada 900. Aero Gadam buutu jaabuut > 1991 - cik atceros, no taa gada vinjiem naaca gaisa spilveni un ABS. Nav obligaati jaabuut lielajam T, iespeejams, iztikshu arii ar LPT. Ar 3 (nevis 5!) durviim. Aero diski nav obligaati, aadas seedekliem gan buutu jaabuut. Ir piedodami, ja nestraadaa, piemeeram, lukturu mazgaataji, vai ir kaada cita siika probleema, bet motoram vajadzeetu buut kaartiibaa, lai nesanaak uzreiz mainiit kjeedi vai turbiinu. Gribu SAABu, kas nav avareejis, un kura ieprieksheejais saimnieks speejis paruupeeties par ruusu.

Man patiik Tavs sarkanais SPG, tik taa cena mazliet par lielu Bet baidos, ka ar 4-5K EUR naaksies reekinaaties tik un taa.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

mans ideaalais naakotnes variants ir melns 900 carlsson ar resti aizmugureejaa logaa - liidziigs shim:

www.saab900.jp/...

www.saab900.jp/...

tik bez taadaam izvirtiibaam kaa taa bendziina baaka

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Nu es esmu nacis pie sledziena ka og 900 jaunaks no 90.-93.g. ar 3 durvim, adu un t laba stavokli, nu tada ka sedies un brauc, zem 4000 eur nebus.

Ja runa iet par aero vai SPG, tad ka minimums no Eiropas vedod jaskiras no 7-8K eur, letak nebus, bet ja bus, tad kaut kas nav ar to auto kartiba.

Ja netici, papeti mobile.de pie kadam cenam paradas masinas ar T (nevis t)!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja: mans ideaalais naakotnes variants ir melns 900 carlsson ar resti aizmugureejaa logaa - liidziigs shim:

www.saab900.jp/...

www.saab900.jp/...

tik bez taadaam izvirtiibaam kaa taa bendziina baaka

Ziema tev tads vaks ar resti un vala asti bus ista giljotina

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Nu es esmu nacis pie sledziena ka og 900 jaunaks no 90.-93.g. ar 3 durvim, adu un t laba stavokli, nu tada ka sedies un brauc, zem 4000 eur nebus.

Ja runa iet par aero vai SPG, tad ka minimums no Eiropas vedod jaskiras no 7-8K eur, letak nebus, bet ja bus, tad kaut kas nav ar to auto kartiba.

Ja netici, papeti mobile.de pie kadam cenam paradas masinas ar T (nevis t)!

vai nav izdeviigaak njemt t un taisiit par T? ar domu ka t dzineejs un visas paareejaas daljas vienmeer buus daudz labaakaa kondiicijaa?

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja:

Bad_MF rakstīja: mans ideaalais naakotnes variants ir melns 900 carlsson ar resti aizmugureejaa logaa - liidziigs shim:

www.saab900.jp/...

www.saab900.jp/...

tik bez taadaam izvirtiibaam kaa taa bendziina baaka

Ziema tev tads vaks ar resti un vala asti bus ista giljotina

ziemaa greeks taadu auto aaraa no pajumtes dziit

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

vispaar joprojaam nespeeju aptvert ka man ar taads auto ir gaidu kad kljuus sausaaks lai var pavizinaaties atkal

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Bad_MF rakstīja:

ZingZeng rakstīja: Nu es esmu nacis pie sledziena ka og 900 jaunaks no 90.-93.g. ar 3 durvim, adu un t laba stavokli, nu tada ka sedies un brauc, zem 4000 eur nebus.

Ja runa iet par aero vai SPG, tad ka minimums no Eiropas vedod jaskiras no 7-8K eur, letak nebus, bet ja bus, tad kaut kas nav ar to auto kartiba.

Ja netici, papeti mobile.de pie kadam cenam paradas masinas ar T (nevis t)!

vai nav izdeviigaak njemt t un taisiit par T? ar domu ka t dzineejs un visas paareejaas daljas vienmeer buus daudz labaakaa kondiicijaa?

Nav ne jausmas cik tada parbuve izmaksa.

blackDoggy Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Nu es esmu nacis pie sledziena ka og 900 jaunaks no 90.-93.g. ar 3 durvim, adu un t laba stavokli, nu tada ka sedies un brauc, zem 4000 eur nebus.

Nez, nez. Man jau gan neviens 900. veel nav bijis, bet man jau liekas, ka Tu tomeer mazliet paarspiilee par to cenu. Re, Bad_MF dabuuja savu par 2.5K EUR, un izskataas traki apmierinaats ar pirkumu

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Badam og ir bez adas un kedes maina vel prieksa

Ja netici, megini kadu nopirkt un paskaties cik tev tas beigu beigas izmaksas

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

aada nav nekaads pluss, ja? buutu vilna vispaar buutu pasaka.

arii kjeedes mainja nav nemaz tik slikti. 9k man ir nomainiita kjeede bet ko tas dod kad nobraukums par 100k lielaaks nekaa 900 un viss daudz izljurinaataaks taa rezultaataa?

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

runaajot par T, luudzu:

www.900aero.com/...

laika jautaajums ja pats to gribi dariit.

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

blackDoggy rakstīja:

ZingZeng rakstīja: Nu es esmu nacis pie sledziena ka og 900 jaunaks no 90.-93.g. ar 3 durvim, adu un t laba stavokli, nu tada ka sedies un brauc, zem 4000 eur nebus.

Nez, nez. Man jau gan neviens 900. veel nav bijis, bet man jau liekas, ka Tu tomeer mazliet paarspiilee par to cenu. Re, Bad_MF dabuuja savu par 2.5K EUR, un izskataas traki apmierinaats ar pirkumu

neenu tas viss taa.. ja Tev finanses atljauj panjemt IDEAALU aero/spg lai nu kas tas arii nebuutu tad dari to jo taa taapat buus varen drosha vieta kur naudu investeet. tajaa pashaa laikaa ja nopirksi bish leetaaku kur shis tas jaapchubina arii nebuus ne vainas jo ja auto ir kaa sirds lieta tad tas viss taa vieglaak paardziivojaas

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Ja aero/SPG maksa leti, tad esi dross ka tas bus nojats, jo sadus auto neviens nepirka lai leni cucinatu.

Bad, cenas zina protams ir iznemumi. Tavu auto zinu un zinu ari kapec tev tik smuka cena. Kuram katram tads pirkums nesanaks, tas ir GADIJUMS.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

ZingZeng rakstīja: Ja aero/SPG maksa leti, tad esi dross ka tas bus nojats, jo sadus auto neviens nepirka lai leni cucinatu.

Bad, cenas zina protams ir iznemumi. Tavu auto zinu un zinu ari kapec tev tik smuka cena. Kuram katram tads pirkums nesanaks, tas ir GADIJUMS.

Nu šis ir man zināmais otrs izklupiens tirgū (pirmais starp citu arī bija 91.g 900S), kas zināmā mērā kropļo tirgu vai patērētāju skaidro saprātu.

Tapēc droši vien turpināšu braukt ar savu pīlīti tālāk *)

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

Kas tas par 91.g. 900S ? Mans tas nav, to es zinu 100%

Tie kurus pazistu un zinu, kas parvietojas ar og 900, visi galarezultata ir maksajusi ap magiskajiem eur 4000.

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

Nē viens četrdurvnieks arī tika nopirkts par GADĪJUMA cenu, pagaidām labs!

ZingZeng Reģ.: 13.08.2002
0 0 Atbildēt

GR, mes tacu runajam par kupejniekiem ar adam un turbinam un 16V motorisiem

Bad_MF Reģ.: 03.07.2002
0 0 Atbildēt

ehh Juus.. joprojaam par to veel diskuteejat

btw.. pamazaam jau tas pats saak notikt ar 9000 aero

gr Reģ.: 23.07.2002
0 0 Atbildēt

MĒS nerunājama par kupejniekiem ar ādām un turbīnām, Jūs varbūt

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..42
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti