xenon

grosis Reģ.: 08.06.2004

Kaadas ir apm. izmakasas xenona gaismu ieriikoshanai.......

 
scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Nu jā, laikam jau tas ir kaut kas ļoti varens,ka var piejāt visus un uzlikt mīksto pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Priekš šitādiem laikam jāliek papildlukturi, kuri safokusēti pretīmbraucošajam hrenonistam sejā.

Tad varbūt aizdomāsies, kur viņa hrenons spīd.

Jaunākā pērle, kas dzirdēta - hrenons miglas lukturos...

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

nez kā pretimbraucēji var pasūdzēties?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

scope rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu jā, laikam jau tas ir kaut kas ļoti varens,ka var piejāt visus un uzlikt mīksto pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Priekš šitādiem laikam jāliek papildlukturi, kuri safokusēti pretīmbraucošajam hrenonistam sejā.

Tad varbūt aizdomāsies, kur viņa hrenons spīd.

Jaunākā pērle, kas dzirdēta - hrenons miglas lukturos...

Ir ir tādi, it sevišķi bembju žurkām vareni izskatās un vakar redzēju vienai eskalādei ( nigeru auto)

Arī tīri intereses pēc - kā ir pēc tavas klasifikācijas - vai aprūsējis pontijaks ir balto cilvēku auto?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

un vispār, ko visi tādi nervozi, tālos viņi slēdz, papildniekus fokusē lavieši, biorio.

man pilnīgi pajāt, tie xrenoni ir kreisie vai labie, pats saviem auto es tādas pseidotjuninga lietas nekad neesmu darījis un netaisos, bet kas ir gan novērots - mēdz būt neoriģinālie ksenoni, kas ir jēdzīgi salikti un noregulēti un neko nežilbina. Žilbina nepareizi noregulētie kaut vai oriģinālie halogēni, mēdz žilbināt originālie whatever kas, kad viņi lēkā uz mūsu autobāņu bedrēm, žilbina pārkrautas miskastes, kam pakaļa velkas pa zemi. Bet nu lai tik traki būtu, ka apžilbinātu līdz pilnīgam orientācijas zudumam... te drīzāk nervi jāpaārstē un brilles pareizi jānofukusē, un dzīve būs gaišāka.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja:

scope rakstīja:

Sretsked rakstīja: Nu jā, laikam jau tas ir kaut kas ļoti varens,ka var piejāt visus un uzlikt mīksto pārējiem satiksmes dalībniekiem.

Priekš šitādiem laikam jāliek papildlukturi, kuri safokusēti pretīmbraucošajam hrenonistam sejā.

Tad varbūt aizdomāsies, kur viņa hrenons spīd.

Jaunākā pērle, kas dzirdēta - hrenons miglas lukturos...

Ir ir tādi, it sevišķi bembju žurkām vareni izskatās un vakar redzēju vienai eskalādei ( nigeru auto)

Arī tīri intereses pēc - kā ir pēc tavas klasifikācijas - vai aprūsējis pontijaks ir balto cilvēku auto?

Tava interese ir tava darīšana Ja tu domā manu pontiaku,tad tas nav aprūsējis,meitiņ.

Nopindzelēji ar hammerite, jenotības pediņ?

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

ar 100mW zaļo lāzeri var žilbināt pretī nenoregulētam inertās gāzes lukturim?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Nopindzelēji ar hammerite, jenotības pediņ?

tātad tomēr esi meitenīte,ja, labiešu ānusiņ ?

tātad tomēr esi pediņ$, plikpaurains purva bridējs?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja: un vispār, ko visi tādi nervozi, tālos viņi slēdz, papildniekus fokusē lavieši, biorio.

man pilnīgi pajāt, tie xrenoni ir kreisie vai labie, pats saviem auto es tādas pseidotjuninga lietas nekad neesmu darījis un netaisos, bet kas ir gan novērots - mēdz būt neoriģinālie ksenoni, kas ir jēdzīgi salikti un noregulēti un neko nežilbina. Žilbina nepareizi noregulētie kaut vai oriģinālie halogēni, mēdz žilbināt originālie whatever kas, kad viņi lēkā uz mūsu autobāņu bedrēm, žilbina pārkrautas miskastes, kam pakaļa velkas pa zemi. Bet nu lai tik traki būtu, ka apžilbinātu līdz pilnīgam orientācijas zudumam... te drīzāk nervi jāpaārstē un brilles pareizi jānofukusē, un dzīve būs gaišāka.

Nu re, tev nekas netraucē, jo tu esi tāds klasisks tipāžs, kuram jebkurš var dirst uz galvas un tu to piecietīsi. Tādu urodu,kā tu dēļ, bieži vien ir pārējiem problēmas, jo tādi urbji pacieš visatļautību. Pieliecies un turpini slavēt savus kakla kungus,apdalītais.

tu vēl piesoli mani virtuāli piekaut, briļļaina purva gnīda

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja: un vispār, ko visi tādi nervozi, tālos viņi slēdz, papildniekus fokusē lavieši, biorio.

man pilnīgi pajāt, tie xrenoni ir kreisie vai labie, pats saviem auto es tādas pseidotjuninga lietas nekad neesmu darījis un netaisos, bet kas ir gan novērots - mēdz būt neoriģinālie ksenoni, kas ir jēdzīgi salikti un noregulēti un neko nežilbina. Žilbina nepareizi noregulētie kaut vai oriģinālie halogēni, mēdz žilbināt originālie whatever kas, kad viņi lēkā uz mūsu autobāņu bedrēm, žilbina pārkrautas miskastes, kam pakaļa velkas pa zemi. Bet nu lai tik traki būtu, ka apžilbinātu līdz pilnīgam orientācijas zudumam... te drīzāk nervi jāpaārstē un brilles pareizi jānofukusē, un dzīve būs gaišāka.

Nu re, tev nekas netraucē, jo tu esi tāds klasisks tipāžs, kuram jebkurš var dirst uz galvas un tu to piecietīsi. Tādu urodu,kā tu dēļ, bieži vien ir pārējiem problēmas, jo tādi urbji pacieš visatļautību. Pieliecies un turpini slavēt savus kakla kungus,apdalītais.

tu vēl piesoli mani virtuāli piekaut, briļļaina purva gnīda

Kur tad nu tevi kaut, jau tā tev dzīve pāri nodarījusi ,kverplīt Pieliecies tik tā dziļāk, tevi jau imejut

man kā reiz pāri neviens nav nodarījis, man ar tāliem nav nevienam jādod pretī un nav jalamājās ar visiem pēc kārtas iekš iauto tev pa žizņi viss traucē un tu nepārtraukti par to atskaities katrā topikā tā ZILa gaisa taure tomēr atstāja iespaidu, vai ne?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Klasisks kalpa teksts- man jau nekas netraucē,lai jau tik dara, man jau nekas nav pretī...kā kungi grib,lai tik dara, ko tad es, es jau no mazas tautas, es jau neko nevaru izdarīt...tie citi, tie gan

te ir tā atšķirība, es no lielas tautas un man nav napoleona kompleksu un nav nepārtraukti jāpierāda kādam kaut kas ar tālajām gaismām un jāuztraucās par nebūtiskām lietām.

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

cap rakstīja:

Sretsked rakstīja: Klasisks kalpa teksts- man jau nekas netraucē,lai jau tik dara, man jau nekas nav pretī...kā kungi grib,lai tik dara, ko tad es, es jau no mazas tautas, es jau neko nevaru izdarīt...tie citi, tie gan

te ir tā atšķirība, es no lielas tautas un man nav napoleona kompleksu un nav nepārtraukti jāpierāda kādam kaut kas ar tālajām gaismām un jāuztraucās par nebūtiskām lietām.

Nu tad par tevi viss skaidrs Ne tevi pisīs tas,ko es kam pierādu. Tā kā, vaukšķi vien pie ķēdes,kur tava vieta. Balsi

Vai, es padodos dekstera intelekta priekšā kur nu man visus šos kompleksus pārspļaut

PS. Bet brilli sev tomēr nofokusē, būs labāk!

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

un savas palielas aizdomas neaizmirsti sev iespraust savā palielajā ...,nu, tu jau ar savu orientāciju gan jau kā zini kur.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: un vispār, ko visi tādi nervozi, tālos viņi slēdz, papildniekus fokusē lavieši, biorio.

man pilnīgi pajāt, tie xrenoni ir kreisie vai labie, pats saviem auto es tādas pseidotjuninga lietas nekad neesmu darījis un netaisos, bet kas ir gan novērots - mēdz būt neoriģinālie ksenoni, kas ir jēdzīgi salikti un noregulēti un neko nežilbina. Žilbina nepareizi noregulētie kaut vai oriģinālie halogēni, mēdz žilbināt originālie whatever kas, kad viņi lēkā uz mūsu autobāņu bedrēm, žilbina pārkrautas miskastes, kam pakaļa velkas pa zemi. Bet nu lai tik traki būtu, ka apžilbinātu līdz pilnīgam orientācijas zudumam... te drīzāk nervi jāpaārstē un brilles pareizi jānofukusē, un dzīve būs gaišāka.

Tak izlasi to AutoReview.ru rakstu un mērījumu rezultātus.

Punktā, kurš atbilst pretīmbraucošā autovadītāja acu līmenim, gaismas stiprums pārsniedz normu 7-8 reizes un vienam hrenon kit'am pat 18 reizes.

Protams, viss atkarīgs no luktura, bet tāpat pat vislabākajā gadījumā tika pārsniegtas pieļaujamās normas.

Ja viss būtu tik labi ar hrenoniem, tad neviens tos uz TA neņemtu laukā.

Un cik daudziem no tiem hrenonistiem ir lukturu mazgātāji un automātiskā augstuma korekcija(vai kā viņu tur sauc).

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

cap rakstīja: un vispār, ko visi tādi nervozi, tālos viņi slēdz, papildniekus fokusē lavieši, biorio.

man pilnīgi pajāt, tie xrenoni ir kreisie vai labie, pats saviem auto es tādas pseidotjuninga lietas nekad neesmu darījis un netaisos, bet kas ir gan novērots - mēdz būt neoriģinālie ksenoni, kas ir jēdzīgi salikti un noregulēti un neko nežilbina. Žilbina nepareizi noregulētie kaut vai oriģinālie halogēni, mēdz žilbināt originālie whatever kas, kad viņi lēkā uz mūsu autobāņu bedrēm, žilbina pārkrautas miskastes, kam pakaļa velkas pa zemi. Bet nu lai tik traki būtu, ka apžilbinātu līdz pilnīgam orientācijas zudumam... te drīzāk nervi jāpaārstē un brilles pareizi jānofukusē, un dzīve būs gaišāka.

Tak izlasi to AutoReview.ru rakstu un mērījumu rezultātus.

Punktā, kurš atbilst pretīmbraucošā autovadītāja acu līmenim, gaismas stiprums pārsniedz normu 7-8 reizes un vienam hrenon kit'am pat 18 reizes.

Protams, viss atkarīgs no luktura, bet tāpat pat vislabākajā gadījumā tika pārsniegtas pieļaujamās normas.

Ja viss būtu tik labi ar hrenoniem, tad neviens tos uz TA neņemtu laukā.

Un cik daudziem no tiem hrenonistiem ir lukturu mazgātāji un automātiskā augstuma korekcija(vai kā viņu tur sauc).

Jā, mūsu TA ir tas paraugs visam. Piemērs iz dzīves - sieva aizbrauca uz TA, viņai ielika vienu 2 un vienu 1 par kautkādām brīvkustībām hadenē. Tā kā es labi zināju, ka nekā tāda tur nav un hadene ir ok, uz atkārtoto aizbraucu pats neko nedarot, un dabīgi ka man viss bija pa nullēm, jo tādiem Deksterveidīgiem pareiziem burtu tārpiem, kas tur strādā, laikam negribējās man stāstīt par virtuālām brīvkustībām, kuras, VIŅIEM LIEKAS it kā ir.

un par rakstu runājot - jā, xenons iekš lada samara luktura ir drausmīga lieta.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

cap rakstīja: Jā, mūsu TA ir tas paraugs visam. Piemērs iz dzīves - sieva aizbrauca uz TA, viņai ielika vienu 2 un vienu 1 par kautkādām brīvkustībām hadenē. Tā kā es labi zināju, ka nekā tāda tur nav un hadene ir ok, uz atkārtoto aizbraucu pats neko nedarot, un dabīgi ka man viss bija pa nullēm, jo tādiem Deksterveidīgiem pareiziem burtu tārpiem, kas tur strādā, laikam negribējās man stāstīt par virtuālām brīvkustībām, kuras, VIŅIEM LIEKAS it kā ir.

un par rakstu runājot - jā, xenons iekš lada samara luktura ir drausmīga lieta.

Nē nu, salīdzināji arī.

Viens ir pielietot aparātu un konstatēt, ka stars galīgi neatbilst standartam, bet otrs ir subjektīva bukšu/lodbalstu pārbaude uz kratekļa.

Vai pārbaudi Tev veica viens un tas pats inspektors?

cap Reģ.: 23.03.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

cap rakstīja: Jā, mūsu TA ir tas paraugs visam. Piemērs iz dzīves - sieva aizbrauca uz TA, viņai ielika vienu 2 un vienu 1 par kautkādām brīvkustībām hadenē. Tā kā es labi zināju, ka nekā tāda tur nav un hadene ir ok, uz atkārtoto aizbraucu pats neko nedarot, un dabīgi ka man viss bija pa nullēm, jo tādiem Deksterveidīgiem pareiziem burtu tārpiem, kas tur strādā, laikam negribējās man stāstīt par virtuālām brīvkustībām, kuras, VIŅIEM LIEKAS it kā ir.

un par rakstu runājot - jā, xenons iekš lada samara luktura ir drausmīga lieta.

Nē nu, salīdzināji arī.

Viens ir pielietot aparātu un konstatēt, ka stars galīgi neatbilst standartam, bet otrs ir subjektīva bukšu/lodbalstu pārbaude uz kratekļa.

Vai pārbaudi Tev veica viens un tas pats inspektors?

Nezinu. Bet tieši par to subjektīvo pārbaudi - tā ir naturāla krāpšana un viss, līdz ar ko, sauciet mani par anarhistu, bet no kurienes man var rasties respects pret tādu institūciju un viņu lēmumiem?

Par žilbināšanu - ja viņi noceltu no MKAD kādu taksometra ladu ar standarta lukturiem - tur visi rādītāji pretimbraucoša šoferpurna punktā būtu pārsniegti x5, jo lukturi spīd kur pagadās, skrūves sarūsējušas un nekas neregulējas utt. Un tad kādam autopedošķunerim Escalades miglās ieliktie xenoni jums liktos vareni baudāma manta salīdzinājumā.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Ko jūs te šūmējaties par kaut kādām tur gaismām, tagad jādomā kā Repši iebīdīt saeimā, citādi mums visiem - kirdikt!

Gauss Reģ.: 15.09.2010
0 0 Atbildēt

druknais1 rakstīja: Ko jūs te šūmējaties par kaut kādām tur gaismām, tagad jādomā kā Repši iebīdīt saeimā, citādi mums visiem - kirdikt!

Nu kā var nesolīt pensionāriem!!!

Tauta runā, ka tā vienotība esot tuvāka krieviem nekā sc. Kā nekā pat "meitas" partijas nosaukums paņemts no lielā lāča partijas - jeģinstvo

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nav ko tur fantazēt ir rīkojums izgāzt pēc iespējas pirmajā reizē, nav svarīgi sieva iet vai pats, ja nesprēgās pretī kādu 2 ieliks.

Kanibaals Reģ.: 24.08.2001
0 0 Atbildēt

Nu var jau būt, ka tikai sakritība un ne viena vien

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

es jumsiim pastaastiishu par hrenoniem. ir man lietoshanaa taads brinums, kaa chrysler town&country. kaa jau amerikas brinumam, gaismas nav nekaadas. es, kaa speejiigs briivmakslinieks, meeginu labot situaciju. talaas gaismas kompenseejun ar Hellas talaas gaismas papild likturiem, kurus izdevaas ljoti veiksmiigi integreet nebojaajot kopeejo skatu automobiilim. tuvaas gasmaas tika iebaazts ksenons. viss labi, es celju beidzot redzu, pats apmierinaats kaa kings, un tik braucu. protams, citi tiek zhilbinati ne pa jokam, bet velme saskatiit celju uzvar pretiimbraucosho intereses. peec kada laika, viens hrenons nobruuk, noleemu laboties, tuvas gaismas atkal partop par halogenu, ar modernam spuldzeem, kas ljoti minimali uzlaboja situaciju, proti, gaismas atkal nav. nopirku Hella, kas atljaushos atgadinaat ir mega razhotajs, ar visiem sertifikatiem, miglas lukturus, tadus dikti smukus, proti Comet 200. ta kaa musu CSN pieljauj miglu lietoshanu kopaa ar tuvaiem sliktas redzamiibas laikaa un neapgaismotos celja posmos, nejutos neko parkapis. jaunaas miglas spiid izcili labi, arkartiigi labi izgaismo celju, ja vien nebuuutu viens minus, vinjas zhilbina citus daudz vairaak nekaa mans iepriekshejais ksenons, par kuru bija kauns. shobriid braucu, zhilbinu citus, un viss legali. proti staasts ir par to, ka modernas apgaismes ieriices zhilbina, visas, apskatot jaunus musdienu auto ar ksenonu, originalu, visi zhilbina, dazhi pat ljoti. luuk.

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Esot sākuši drāzt par xrenonu . Ļoti labi.

Tiešām atbalstāmi.

Ja šos izķers, tad tik paliks nenoregulātie halogēni, bet tas salīdzinājumā ar hrenonu nav tik traki.

nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

Nu tad beidzot...

P.S. Biju jau noskatījis vienu 3 golpu Juglā ar xrenonu un urlu karogu panelī, kam lomiku iespraust lukturos. Apžilbina būtu maigi teikts...

Slinkais Reģ.: 20.03.2008
0 0 Atbildēt

juus visi tik jutiigi? man lielakaa dalja shamo netraucee.

girtsm Reģ.: 27.06.2010
0 0 Atbildēt

par tiem karogiem krievijas vispārbūtu jātaisa kaut kāda runāšana, pretīgi skatīties uz viņiem, ja mašīnai ir latvijas numura zīmes.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti