mocīša pirmsvasaras apskate

martinello Reģ.: 15.03.2003

mocīšmīļiem! un entuazistiem

kur ieteiktu aizvest mocīti uz apskati, diagnostiku? moča aķīti arī vaig nomainīt, mosh kāds zināms vai nezināms serviss. enduro mocīc Jamaxa650 drs

???

 
1 2
vmaxer Reģ.: 03.06.2004
0 0 Atbildēt

Sākotnējais tēmas jautājums nebija par to kas ir krutāk: pašam remontēt vai izmest piķi servisā.

Jautājums bija kur remontēt un no tā ir secinājums, ka kekss pats nemāk vai negrib remontēt.

Es pats esmu jaucis ārā V50 motorus, Iža un Javas motorus, reizēm pat ir sanācis salikt atpakaļ!

Manos 100-150Lsos ietilpst karbiķu sinhronizācija un visi šķidrumi. Es gan pats pagājušo gad maksāju 80Ls, bet ciparu 150 izzīdu no pirksta, tipa inflācijas koecicients

Kas attiecas uz noslāpšanu meža malā, tad uzskatu,ka ja tehnika ir zem 500USD, tad to vienkārši var nahren ceļa malā arī atstāt!

Ja negribās atstāt savu dārgumu, tad LV robežās tak kādu atradīsi, kas palīdzēs! Esmu braucis čomam pakaļ no Rīgas uz V-pili! Vot ja noslāpsi kautkādā Vācijā vai kur, tad gan ielidosi uz naudām.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

===Ja negribās atstāt savu dārgumu, tad LV robežās tak kādu atradīsi, kas palīdzēs!===

A kam ta Tu paprasīsi, ja tādu kas pats kaut ko māk saremontēt ar katru gadu kļūst mazāk. Pagaidām vēl pensionāri ir dzīvi, ko darīsi vēl pēc 10-15 gadi???

Vēl ir viens iemesls kāpēc būtu jāremontē pašam - precīzi zināsi savas tehnikas stāvokli un zināsi vai ar to var patrakot vai mierīgi braukt, vai braukt labi ieklausoties ka tik kas nenobirst! Mocis nav mašīna - pēkšņs defekts var izrādīties Tev un apkārtējiem liktenīgs.

Man nav tādas algas lai varētu mētāties ar naudu un pirkt dārgus (kaut arī labus) verķus, bet es esmu lepns ar to ka man visa tehnika kalpo labi un ilgi. Jā katrs dzīvo kā māk un var, bet mocis nav tā lieta ko pilnībā var uzticēt citiem (domāts servisiem) - jo tas var izrādīties dzīvības jautājums.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

WOW !

tnx par padomiem, pagaidām apzināts tuvākais moču serviss: www.valinta.lv/...

būs japieskrien pie mastakiem uz paarrunaam!

a problēma i r ka mocīc negrīb lāgā lekt, tā kā uz moča virsū ir šosejriepas pa zsniegu nebrauc, bet regulāri tiek pielaists, izrūcināts.

nu savā laikā jaunībā ne viens vien Jaweles un Iž motors tika izjaukt, daži arī salikti, bet tagad citi laiki, ne jēdzīgas vietas, ne štrumu kur ar TO nodarboties. svecs tik nomainīt mākam!

a mocīc tāds www.suzukicycles.com/... , tik kads gads vecāks.

Opelists Reģ.: 13.11.2002
0 0 Atbildēt

Vo vo, detalju cenas ir vienkaarsi fantastiskas. Yamahas pagriziena lukturiitis 30 lati! Vacija e-bay visu var atrast vairaakas reizes letaak.

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

markelis rakstīja:

bugs rakstīja:

Karbuzus var arii pac loti normali nosinhronizet. Pac iepirku aparatu un tik maucu. Atmaksajas jau pec 3. sinhronizesanas Vot inzektorus gan laikam pac nenokalibresi, bet tas jau ir cits stasts...

arii.

tiesa gan ja cilveeks grib dziit moci uz servisu lai nomainiitu akji, diez vai vinjam vaidzeetu karburatoriem klaat kjerties.

Tādam pat mocim nevajadzētu klāt ķerties.

Nu Jūs gan nejauki Es, piemēram, neko pati nedaru - aķi mocim nemainu, eļļu nemainu, eļļas filtru arīdzan.. karbūžus netīru un neregulēju.. es neko nedaru. ..

ā, toties es beņu leju

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Nu ar meitiešiem ir savādāk! Pietiks ja ancuks, lūpukrāsa matulaka būs pareizi izvēlēti. Pie ķibeles pietiks rociņu pacelt, kā palīdzēt gribētāju pūlis uzradīsies, pat tie kuri neko nesajēdz, pēkšņi apjēgs un izpalīdzēs...

Agnia Reģ.: 07.12.2005
0 0 Atbildēt

V-MAX rakstīja: A es vot neteikšu, uz kurieni braucu apkopi veikt a to sabrauks visaadi karbuuzhu reguleetaaji, man buus jaagaida...

pateikšu vienu, veči dara darbu lieliski un nedārgi!!

Nu varbūt ar mani padalīsies tik vērtīgā informācijā?

Man nav sava servisa

V-MAX Reģ.: 11.08.2003
0 0 Atbildēt

Nu labi Nav jau nekāds dižais noslēpums....

Bruno Rožkalns. Biķernieku ielā pie Trollejbusa galapunkta. Viņam ir savs serviss "Bruno moto" .

Visi meistari ar pieredzi, daudzus gadus močus sacenēm gatavo.

rt Reģ.: 23.08.2004
0 0 Atbildēt

kur meistari, kas pašu spēkiem visu remontē, pērk detaļas bez kosmiska uzcenojuma?

vajag iepirkt eļļas filtru vecai 86gada hondai

vēl vajag aizmugurējo kāju balstu, spidometra trosīti un citus sīkumus. varbūt ir kāds šrots?

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: kur meistari, kas pašu spēkiem visu remontē, pērk detaļas bez kosmiska uzcenojuma?

vajag iepirkt eļļas filtru vecai 86gada hondai

vēl vajag aizmugurējo kāju balstu, spidometra trosīti un citus sīkumus. varbūt ir kāds šrots?

Es pērku Maxmoto vai www.sergis.lv

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

rt rakstīja: kur meistari, kas pašu spēkiem visu remontē, pērk detaļas bez kosmiska uzcenojuma?

vajag iepirkt eļļas filtru vecai 86gada hondai

vēl vajag aizmugurējo kāju balstu, spidometra trosīti un citus sīkumus. varbūt ir kāds šrots?

Es pērku Maxmoto vai www.sergis.lv

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

ar moču šrotu ir sudigi latvija,pats mekleju savam supermoto otrus enduro ratus gruti ir ko atrast.Un cenas ir drumi uzsruvetas latvija

elf Reģ.: 15.06.2004
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: ar moču šrotu ir sudigi latvija,pats mekleju savam supermoto otrus enduro ratus gruti ir ko atrast.Un cenas ir drumi uzsruvetas latvija

Vajag sarunāt atlaides man ir 20-35% ,vēl ņemu uz firmu un pvn tiek atpakaļ. Ja veikalā maksā 100Ls man tas iznāk 67.79Ls-55.08Ls.Kur ta vēl zemāk lai būtu ,tad jau visi moto veikali izputēs....

Vajag palīst zem kāda moto kluba.

shearer Reģ.: 27.06.2001
0 0 Atbildēt

Hondai rezerves daljas janjem maxmoto. Tur vinjiem dafiga kas uz vietas pat ir...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti