Radardetektors

uculs Reģ.: 14.10.2002

Es te nekur neatradu, bet gribētu apjautāties par jūsu domām par šāda tipa ierīcēm, kā arī pieredze to lietošanā un vai atmaksājas. Ir doma vienu tādu paņemt[addsig]

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..26
Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

snow: bet 1675 nav gluzhi tas pats ka 1660 [addsig]

snow Reģ.: 03.05.2002
0 0 Atbildēt

nemaku teikt to otru neesu redzejis

manajam vel elektroniskais kompas ieksha

uculs Reģ.: 14.10.2002
0 0 Atbildēt

Laba lieta detektors, bizenajs jau liekas, ka aprakstīja par braucienu. Nenostrādāja tikai vienu reizi, bet arī tad liekas ķēra uz muļķi un palaida bez sankcijām. Baltkrievijā jau trīs ciemus pirms miliču radara sāka pīkstēt.

Runājot par pilsētu es parasti neslēdzu City režimu, bet arī īpaši nepievēršu uzmanību, kad pīkst. Vispār jau, kad brauc vajag arī domāt, nevis tikai maukt un paļauties uz aparatūru, jo ja nedomāsi nekas neglābs.[addsig]

Reģ.: 12.05.2024
0 0 Atbildēt

Jā gan, uz ceļa domāt vajag. Nevis tikai močīt.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Vetal

Nu aizbraucu liidz maajaam bez CP vizualizaacijas...tiesa paaris reizes konkreeti noraustiijos(uzgriezu uz pilno skaljumu)...njemu fixi nost to piikstuli...skatos veikals SKY..ponjal..braucot taalaak neko nekjeera...Tad domaaju Ogree izmeegjinaashu veelreiz - piebraucu pie veikala durviim - njifiga nepiikst...braucu prom..kaadus metrus 100 saaka piiksteet..braucu taalaak intensiivaak...tagad es njeponjal...1 iemeslu varu mineet - braucu dzelzscelja virzienaa, kur brauca garais vilciens...varbuut shiem ar kaut kaadas frekvences druumaas?? bet piiksteeja neilgi...

Riit pameegjinaashu veel)

Emm..kas veel..jaa pilseetas rezhiimam shkjiet uz mazaak uztrevshanas attaalums...

Labi, ja veel kas tiks piedziivots - zinjoshu!!!

Thx, ja kas!...gan jau veel saskriesies!!![addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Es tev uz privato atbildeju pirms sho ieraudziju

Pec brivdienam pastasti, kaa gaja[addsig]

bosiks Reģ.: 11.03.2003
0 0 Atbildēt

vakar uz Riiga - Ventspils shosejas lauka viduu saaka piiksteet uz pilnu jaudu

un ilgi

diivaini

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Bosiks...

Veel jau taada pasha tipa stari naak no kosmosa, ja tas mierina))

Emmm par stikliem runaajot - interesantu raxtu atradu detektoru lietotaajiem vai to naakamajiem saimniekiem....

old.autocitychannel.com/2000/det--rad.html [addsig]

BAR0NS Reģ.: 01.12.2003
0 0 Atbildēt

No tā radardetektora jau nav nekāda jēga. Kam viņš ir vajadzīgs ja tas tikai uzrāda to brīdi kad ar radaru mēra tavu ātrumu tad jau ir par vēlu. Muļķīgs izgudrojums.

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Un te veel 1 saits siikaak par pashu detektoru..krievu foruma izpildee - http://www.tzr.ru/accessories/acc200203-1.html[addsig]

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Shodien buus testa diena - braukaashos pa Riigu, Juurmalu un apstiishos ko njem un kaa njem...))Naakamnedeelj sarunaashu paziistamo CP...lai noskanee mani ar[addsig]

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Bljaaviens..shon Riigaa buus maz CPD[addsig]

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Shodien CP redzeeju tikai Salaspilii...shie pat nestaroja uz aatrumu...skatiijas TA uzliimes un ugunjus laikam..([addsig]

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Atslodzei piedaavaaju palasiit

atoms.tria.lv/blog/txt/sudi.html

Cilveekiem ar sliktu apetiiti - neiesaku!

Reģ.: 12.05.2024
0 0 Atbildēt

icix beidz spamot panema pedejo un priecajas Bet es esmu spiests tagad ka idiots ne vairak ka +20 braukt Un pie tam vel triekties visu laiku

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

Sorry no svesha kompa rakstiju [addsig]

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Vetal -

ja tev vajag - varu iedot uz briivdienaam ) hehe[addsig]

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Tas par tiem suudiem - skarbi . Vai radardetektors ari nav suuds - 'stalkeram' pietiek ar vienu shaavienu , lai tevi ieguutu . Detektors iepiikstas un tu jau domaas vari atvadiities no ls-iem . Vecaa tipa radara staram bija kaut kaadas sekundes jashaudas turp un atpakal , tikmer vareja sabremzeties un tikt valja ar izbiili ne ls .

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Priekshrociiba ir taada, ka tu savlaiciigi zinaasi, mlje tur kaads shaudaas ar Gigaherciem..un piebremzeesi...protams ja nebrauksi viens pats..tad tev TDI ir taisniiba-tad chau Rasma![addsig]

TKO Reģ.: 01.09.2002
0 0 Atbildēt

Hmmm..tie CP galiigi ir kaunu zaudeejushi...

Shon braucu no J-pils..v=~140...skatos nopiikstaas Ka mode >1..nu it kaa vaajsh signaals...ieskatos preteejaa joslaa - opaa..brauc ) ...shie neko...pazuda aizmuguree...ne pakaljdziishanaas nekaa...Slinki palikushi...Ka mode pirmo reiz tika regjistreeta)[addsig]

Reģ.: 12.05.2024
0 0 Atbildēt

nu bljin, vetal, atnjem jamam to detektoru

tagad mees te lasiisim, kur un kaados apstaakljos icix nav kaadu signaalu uztveeris un klaadas tik sajuutas nav vinja rumpi paarnjeemushas

biz

Raimyx Reģ.: 22.11.2003
0 0 Atbildēt

Pēc kāda principa ar radaru var trāpīt piem grupā braucošai mašīnai? Varbūt rodas kļūda braucot grupā, noskanēja cita braucoša auto ātrumu.[addsig]

Vetal Reģ.: 31.05.2002
0 0 Atbildēt

icix: ja rada "Ka", nedoma - bremze

Raimyx: radars noteic "kada" grupaa braucosha auto atrumu, bet CP pec tam ar aci apstadina to kas vinuprat brauca visatrak, un pieshuj vinam to radara radito atrumu[addsig]

v850 Reģ.: 15.04.2004
0 0 Atbildēt

Kur tevi VETAL meklēt, ar visiem taviem pribambasiem? PIegriezies jau maksāt CP.[addsig]

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

mos ir vērts paprovēt braukt atļautaja ātrumā...

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..26
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti