? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 09.06.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Neredzu jēgu pirkt roomster

ss.ss.lv/...

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja: A kāpēc gan neieliec kruīzu, ja jau plaano 7 gadus braukt un skatos brauc taalos gabalus, moshka atmaksaajas, cit tad vinja tur maksaa, ap latiem 300

Merivai visās versijās par kruīzkontroli jāpiemaksā 255 eiro (179 lati), un es šo summu neizšķīros piemaksāt. Nožēlas par šo soli man nav, kaut gan nākamajā auto kruīzkontroli gribētu.

www.geste.lv/...

www.ads-serviss.lv/...

iečeko šitos varbūt tur var uzstādīt lētāk par 179 Ls to kruīzkontroli

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Un tie zirgi jau neko nedod. Veicot nelielus aprēķinus, Nissan Note ar 86zs ir 73,82zs/1000kg, Meriva ar 1,7 100zs ir 68,73zs/1000kg. Lūk tā.

Merivai ar 75 zirgspēku 1,3 CDTI motoru sanāk 54 zirgspēki uz 1 tonnu pašmasas. Nez, kāpēc Meriva, salīdzinot ar Note un Roomster, ir tik smaga?

Master_D

Tevis piedāvātajam Chrysler-Voyager 2,8 CRD vidējais dīzeļdegvielas patēriņš ir 8,4 litri uz 100 km - par gandrīz 70% vairāk nekā manai Merivai vai Roomster 1,4 TDI. Tādējādi, ja tagad mēnesī par dīzeļdegvielu tērēju 43 latus, tad ar Chrysler-Voyager 2,8 CRD tie būtu 73 lati mēnesī. Bez tam Chrysler-Voyageram arī pārējās lietas ir dārgākas - riepas, rezerves daļas...

Dzonijs_007

Paldies par padomu! Varbūt kādreiz uzstādīšu kruīzkontroli...

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

2 VWfans : neliec neorgjinaalo cruise -suudz konkreecz !!

iecheko vaj opelim 'aftermaarketaa' nevar uzlikt origin. ( 99gadaa liku origin .uz G4-85LVL).

CV2,8CRD aut .reaalais pateerinjsh ziemaa , ~ieveerojot CSN , 24h testdrive laikaa , marshrutaa Juurmala-Riiga-Sigulda-Riiga-Juurmala-TCmotors 11,5 . PIEDRAAZJAMS konkreeti jo 3,3aut . , tai pat rezjiimaa ,gaazi njem~15l/100km

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

VWfans kas jauns www.calis.lv

Man jau ar reizi pusgadā patīk tur iegriezties un palasiit, ko sievas raksta par saviem viiriem, bet nu patstāviigais apmekleetaajs???

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Vakar iztaisīju ekobraucienu maršrutā Jugla - Sigulda - Gaujiena - Veclaicene - Viru - Pilva - Viru - Valga - Valmiera - Ragana - Jugla. Nobraucu pa šosejām 549 km, turot 70 km/h piektajā pārnesumā. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš sanāca 3,91 litrs uz 100 km, jo iztērēju 21,46 litrus dīzeļdegvielas uz to minēto ceļa posmu.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar iztaisīju ekobraucienu maršrutā Jugla - Sigulda - Gaujiena - Veclaicene - Viru - Pilva - Viru - Valga - Valmiera - Ragana - Jugla. Nobraucu pa šosejām 549 km, turot 70 km/h piektajā pārnesumā. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš sanāca 3,91 litrs uz 100 km, jo iztērēju 21,46 litrus dīzeļdegvielas uz to minēto ceļa posmu.

Malacis!!!

Turpini vien to santīmu p**t

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar iztaisīju ekobraucienu maršrutā Jugla - Sigulda - Gaujiena - Veclaicene - Viru - Pilva - Viru - Valga - Valmiera - Ragana - Jugla. Nobraucu pa šosejām 549 km, turot 70 km/h piektajā pārnesumā. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš sanāca 3,91 litrs uz 100 km, jo iztērēju 21,46 litrus dīzeļdegvielas uz to minēto ceļa posmu.

Malacis!!!

Turpini vien to santīmu p**t

Es nemaz tik traki viņu nepi$hu. Vienkārši gribējās pārbaudīt, cik ekonomiska var būt Opel-Meriva 1,3 CDTI. Daudzviet gribējās braukt ātrāk, bet eksperimenta tīrības nolūkos cieti pieturējos pie 70 km/h.

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

1,3 un dīzelis...

cik ta šam ir zirgu

kalnā aukšā naf jāpiepalīdz iestumjot

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

atradu jau infu

75 zirgi...

nu psec ,kaut kādas šausmas..

Sviestc Reģ.: 26.05.2004
0 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: atradu jau infu

75 zirgi...

nu psec ,kaut kādas šausmas..

pat Dekstera "Saab Killeram" ir vairāk..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sviestc rakstīja: 1,3 un dīzelis...

cik ta šam ir zirgu

kalnā aukšā naf jāpiepalīdz iestumjot

Nē, braucot no Valmieras stāvajā kalnā Plācī mana Meriva labi iet augšā ar ceturto pārnesumu pie 60 km/h.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja: Interesanti, Hansa Auto nav teh datu, Adam Auto nav 1.3 dzinēja?!?!

Noņēma defektu dēļ no ražošanas to dzinēju, vai es nevaru atrast?

Tagad ,,Adam Auto,, lapā ir tehniskie dati - arī par 1,3 CDTI dzinēju:

opel.adamauto.lv/...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dažviet gribējās braukt ātrāk.... aš uz 75km/h

paklau vēvēfan, ja tavai merivai pieloka spoguļus, vai tad nesanāk lielāka ekonomija??? jo aerodinamika takš uzlabojas

deguns Reģ.: 28.01.2007
0 0 Atbildēt

Lasot šito, man liekas, ka viņš pi$h nevis santīmus, bet mūsu mozgas.

Reģ.: 09.06.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar iztaisīju ekobraucienu maršrutā Jugla - Sigulda - Gaujiena - Veclaicene - Viru - Pilva - Viru - Valga - Valmiera - Ragana - Jugla. Nobraucu pa šosejām 549 km, turot 70 km/h piektajā pārnesumā. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš sanāca 3,91 litrs uz 100 km, jo iztērēju 21,46 litrus dīzeļdegvielas uz to minēto ceļa posmu.

Tevi,kretīn, par šitādu braukšanu, cerams, reiz iespiedīs grāvī, mērglis izdrāztais....uz 70 viņam jābrauc. Suka.

Reģ.: 09.06.2024
0 0 Atbildēt

Ja tu man, fan, patrāpīsies ar šitādu savu debīlo braukšanu 60-70 km/h un pi.sīsi prātu līkumos,kur apdzīt nav iespējams un mašīnas nāk pretī, es tev apsolu- labosi manai mašīnai aizmugurējo daļu. Mērglis tu esi , nevis santīmtaupītājs. Tu esi bīstams satiksmei, to tu apjēdz?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar iztaisīju ekobraucienu maršrutā Jugla - Sigulda - Gaujiena - Veclaicene - Viru - Pilva - Viru - Valga - Valmiera - Ragana - Jugla. Nobraucu pa šosejām 549 km, turot 70 km/h piektajā pārnesumā. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš sanāca 3,91 litrs uz 100 km, jo iztērēju 21,46 litrus dīzeļdegvielas uz to minēto ceļa posmu.

Tevi,kretīn, par šitādu braukšanu, cerams, reiz iespiedīs grāvī, mērglis izdrāztais....uz 70 viņam jābrauc. Suka.

Ko Tu ņemies - es speciāli izvēlējos tādu laiku, lai mazāk traucētu citiem braucējiem. Izbraucu no Rīgas plkst. 4:10. No rīta ceļš bija stipri tukšs. Igaunijā braucu pa provinci, tur tāpat maza satiksme. No Valkas līdz Valmierai ir maza satiksme. No Valmieras līdz Sēnītei satiksme bija mērena, jo bija jau ap astoņiem vakarā, un lielākā plūsma bija no Rīgas nevis otrādi. Savukārt pēc Sēnītes sākas divas joslas katrā virzienā, un jebkurš var tikt garām.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Ja tu man, fan, patrāpīsies ar šitādu savu debīlo braukšanu 60-70 km/h un pi.sīsi prātu līkumos,kur apdzīt nav iespējams un mašīnas nāk pretī, es tev apsolu- labosi manai mašīnai aizmugurējo daļu.

Es apsolu, ka noreaģēšu un Tavai mašīnai aizmugurē neieskriešu - es visus sevi apdzenošos redzu jau iepriekš un kontrolēju, ko viņi dara.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar iztaisīju ekobraucienu maršrutā Jugla - Sigulda - Gaujiena - Veclaicene - Viru - Pilva - Viru - Valga - Valmiera - Ragana - Jugla. Nobraucu pa šosejām 549 km, turot 70 km/h piektajā pārnesumā. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš sanāca 3,91 litrs uz 100 km, jo iztērēju 21,46 litrus dīzeļdegvielas uz to minēto ceļa posmu.

Tev vajag pie daktera Hausa

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja:

VWfans rakstīja: Vakar iztaisīju ekobraucienu maršrutā Jugla - Sigulda - Gaujiena - Veclaicene - Viru - Pilva - Viru - Valga - Valmiera - Ragana - Jugla. Nobraucu pa šosejām 549 km, turot 70 km/h piektajā pārnesumā. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš sanāca 3,91 litrs uz 100 km, jo iztērēju 21,46 litrus dīzeļdegvielas uz to minēto ceļa posmu.

Tev vajag pie daktera Hausa

Bet ekoralliji pasaules praksē ir izplatīta lieta. Es personiski ietekmējos no raksta ,,Za ruļom,, , kur žurnālists ar Ford-Focus dīzeli bija braucis no Maskavas uz Pēterburgu un atpakaļ ar vidējo dīzeļdegvielas patēriņu 3,7 litri uz 100 km.

Vēl arī kāds dānis šādi brauca ar Hyundai-SantaFe dīzeli:

hyundaiclub.lv/...

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

protams, protams!

Tāpat kā urīna terapija un anālais fistings.

Reģ.: 09.06.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

deksters rakstīja: Ja tu man, fan, patrāpīsies ar šitādu savu debīlo braukšanu 60-70 km/h un pi.sīsi prātu līkumos,kur apdzīt nav iespējams un mašīnas nāk pretī, es tev apsolu- labosi manai mašīnai aizmugurējo daļu.

Es apsolu, ka noreaģēšu un Tavai mašīnai aizmugurē neieskriešu - es visus sevi apdzenošos redzu jau iepriekš un kontrolēju, ko viņi dara.

Es jau teicu- šitādus idiotus kā tu ir jāārstē tikai tā.

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Vakar iztaisīju ekobraucienu maršrutā Jugla - Sigulda - Gaujiena - Veclaicene - Viru - Pilva - Viru - Valga - Valmiera - Ragana - Jugla. Nobraucu pa šosejām 549 km, turot 70 km/h piektajā pārnesumā. Vidējais dīzeļdegvielas patēriņš sanāca 3,91 litrs uz 100 km, jo iztērēju 21,46 litrus dīzeļdegvielas uz to minēto ceļa posmu.

Katrs baudu gūst savādāk.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti