? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 15.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..70
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Gnoms rakstīja:

edzulis rakstīja:

ko smej, apdalītais?

Es esmu apdalīts? ghgh

Prāta ziņā jā.

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
1 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja:

Cartman_626 rakstīja:

nomiks rakstīja: Skaties, Chesterfiiild, ka pats nenoraujies!!!

Vispār par tādu postu pienāktos mūžīgais bans!!!

Tu te nemāci cilvēku dzīvot, bet paskaties pa logu uz savu brīnumparku un nokaunies. Kā viens cilvēks var nopirkt divus kroplīgākos franču ato vienlaikus?

franču auto??????????????? Man nav nekad tāds bijis un diezvai būs, ej izgulies, zirga galva!

Kad nākamreiz rubināsi sev dupsīti, tad nesmērē palagos, bet aplaizi pirkstus. Var būt, prātā pieņemsies. Pasts NEBIJA domāts Tev.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

edzulis rakstīja:

Gnoms rakstīja:

edzulis rakstīja:

ko smej, apdalītais?

Es esmu apdalīts? ghgh

Prāta ziņā jā.

Prāts ir īpašība, kas tev neeksistē.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

pienesiet ūdeni tad varbūt pamēģināšu apstrīdēt.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Ūdens aptrūkās?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Ūdens aptrūkās?

nē, bet kaut kā jau vajag nodarbināt tos, kas neko citu neprot

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

nē, bet kaut kā jau vajag nodarbināt tos, kas neko citu neprot

Labi, ka tev rokas vienmēr darba pilnas. Īpaši kreisā

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

Tu te nemāci cilvēku dzīvot, bet paskaties pa logu uz savu brīnumparku un nokaunies. Kā viens cilvēks var nopirkt divus kroplīgākos franču ato vienlaikus?

Man nav ko kaunēties par savu autoparku, kas aiz loga redzams. Ņemot vērā to, ka joprojām tavā galerijā radzama nekas cits kā veca s... Mazda626, tad man jua nu nebūtu par ko kaunēties. Baumo, ka tev esot jauns Lancer, tad atkal izskatās, ka tev kauns par tādu auto, jareiz kaunies to likt vispārējai apskatei privātajā galerijā.

Un tā, starp citu, es savus auto esmu iegādājos nevis, lai kādam ko pierādītu vai apliecinātu, bet gan tādēļ, ka abus šos auto uzskatu par praktiskiem, ekonomiskiem un atbilstošiem manām vajadzībām un finansiālajām iespējām.

Manā uztverē tieši Citroen modeļi ir tie, kas nevar pretendēt uz kroplīgāko auto titulu, jo katrs jaunais modelis ir kā personība, kas krasi atšķiras no pārējiem vizuāli un tehniski unificētajiem auto.

Nav līdzīgu auto ne C2, ne C3, ne C4, ne Xsara Picasso, ne C4 Picasso, ne arī C6!!!

Laiks Reģ.: 12.04.2002
1 0 Atbildēt

Francji tak nejeedz auto taisiit Bet nu drausmas

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
2 0 Atbildēt

ja auto ražošanā galvenais ir uztaisīt tādu kā nevienam citam (kā to dara Franči), tad gadās visādi pigori

Visjautrākais no greizajiem risinājumiem, piemēram, ir jaunā Renault Clio Sport radžīņš...

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: Francji tak nejeedz auto taisiit Bet nu drausmas

Vai tev neko neizsaka tādi vārdi kā Sebastians Loebs??? Kā tev šķiet, ar ko tad viņš ir bijis nepārspējams rallijos, ja ne ar auto???

Protams, ka viņa rallija auto ar citiem Citroeniem vieno tikai nosaukums un virsbūves izskats, tomēr arī viņš brauc ar AUTO, kuru ir uzbūvējuši FRANČI!!!

Tak što nekakā, pļin!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Laiks rakstīja: Francji tak nejeedz auto taisiit Bet nu drausmas

Vai tev neko neizsaka tādi vārdi kā Sebastians Loebs??? Kā tev šķiet, ar ko tad viņš ir bijis nepārspējams rallijos, ja ne ar auto???

Protams, ka viņa rallija auto ar citiem Citroeniem vieno tikai nosaukums un virsbūves izskats, tomēr arī viņš brauc ar AUTO, kuru ir uzbūvējuši FRANČI!!!

Tak što nekakā, pļin!

Man gan vairāk liekas, ka Loeba gadījumā panākumi ir nevis mašnā, bet braucējā (atšķirībā no Ferrari dažus gadus atpakaļ). Kā pēc tad neviens cits ar viņa mašīnu nouzspīdēja kamēr šis roku ārstēja?

Laiks Reģ.: 12.04.2002
1 0 Atbildēt

KAMA3 Dakaaraa arii pa priekshu iet Jautaajums, cik tieshi daudz tur ir no standarta auto ? Peec shiis meerlentas sanaak, ka KAMA3 ir paaraaks - visu paaraaks par citiem shiis klases auto.

nomiks: tagad Tev neliekas, ka Tavs apgalvojums par ralliju un francju auto ir pilniigi diivains ? .... ja ne stulbs ?

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Laiks rakstīja: KAMA3 Dakaaraa arii pa priekshu iet Jautaajums, cik tieshi daudz tur ir no standarta auto ? Peec shiis meerlentas sanaak, ka KAMA3 ir paaraaks - visu paaraaks par citiem shiis klases auto.

nomiks: tagad Tev neliekas, ka Tavs apgalvojums par ralliju un francju auto ir pilniigi diivains ? .... ja ne stulbs ?

Galvenais uzsvars bija likts uz to, lai pierādītu, ka franči prot ražot AUTO nevis salīdzināt, cik kuram rallija auto ir daudz no ikdienas auto!

Reģ.: 15.05.2024
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Laiks rakstīja: Francji tak nejeedz auto taisiit Bet nu drausmas

Vai tev neko neizsaka tādi vārdi kā Sebastians Loebs??? Kā tev šķiet, ar ko tad viņš ir bijis nepārspējams rallijos, ja ne ar auto???

Protams, ka viņa rallija auto ar citiem Citroeniem vieno tikai nosaukums un virsbūves izskats, tomēr arī viņš brauc ar AUTO, kuru ir uzbūvējuši FRANČI!!!

Tak što nekakā, pļin!

Iedzer tak skābaku sulu!! No Citroena tur ir tik par, cik tev no marsieša.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Nu par c3 tu zagnul. tik pi.der.astīgu auto neesmu nevienam eiropas ražotājam redzējis.

Gaume, gaume! Man piemēram, drausmīgi nepatīk pēc izskata Nissan Micra, Audi A2, Fiat Multipla, Fiat Panda un vēl daudzi citi, bet tāpēc, ka kādam tie nepatīk, šie auto uzreiz nevar kļūt pi.der.astīgi!

Ja tev viss, kas nepatīk, saistās tikai un vienīgi ar pi.der.astiju, tad tev būtu laiks apmeklēt kāda speciālista palīdzību!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

nomiks rakstīja:

ibio rakstīja:

Nu par c3 tu zagnul. tik pi.der.astīgu auto neesmu nevienam eiropas ražotājam redzējis.

Gaume, gaume! Man piemēram, drausmīgi nepatīk pēc izskata Nissan Micra, Audi A2, Fiat Multipla, Fiat Panda un vēl daudzi citi, bet tāpēc, ka kādam tie nepatīk, šie auto uzreiz nevar kļūt pi.der.astīgi!

Ja tev viss, kas nepatīk, saistās tikai un vienīgi ar pi.der.astiju, tad tev būtu laiks apmeklēt kāda speciālista palīdzību!

micru neražo eiropas ražotajs, A2 ir līdzīgs merivai, veco Multiplu neražo, bet salonā bija Ok, panda arī ir Ok, bet C3 ir kroplīgākais citroen ražotais auto, kopā ar C5. neko sliktu nesaku, par C1, C2, C4, vai C6. pašam patīk C4 picasso, bet diez vai tādu pirktu, ja vien nepiedāvātu pa sviestmaizi

Man nevajag, lai tu atspējko visus tos auto, kurus nosaucu kā sev netīkamus. Runa bija patr principu.

Gaumes ir dažādas, citādi autotirgū dominētu tikai viena ražotāja/koncerna auto un izvēles iespējas iegādāties ko citu būtu tuvu nullei.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

offtopic

ja gribat redzēt, kurš auto izturīgākais (neteikšu - labākais), aizbrauciet uz āfriku. Vecie mesedesi, vecie reno, pežo, landkruizeri un landroveri ir aparāti, kas arī salūzuši kustas uz priekšu. Neviena opeļa, fofāgena, audī, bēmēvē tur nau... Arī tāpēc, ka mellie, absolūti nabagi būdami, nevar atļauties tos remontēt. Nenoliedzu, ieradumam liels spēks, bet ja diendienā pretī brauc tikai meši vai franči, tad šis skats iespaido

Napalms Reģ.: 26.01.2004
1 0 Atbildēt

Citroen C3 = Opel Kadet.

Mans viedoklis par šo auto.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Cienījamie forumieši!

Ja vēlaties apspriest Citroen C3, tad to var darīt jau iepriekš izveidotās diskusijās. Bet vispār šī diskusija ir par Opel Meriva.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Ņja, ņja, ņja C3 rullz un citroni arii, viss kaartiibaa.

P.S. Shodien braucot ar aatrumu 87.2 km/h, ieekonomeejo 0.34l satriecosho statoil ultima benziinu, nekaa buutu paarvietojies ar zibeniigajiem 96.7km/h. Ir jaaveic paardomas un turpmaakie apreekjini. Nopietni.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Cienījamie forumieši!

Ja vēlaties apspriest Citroen C3, tad to var darīt jau iepriekš izveidotās diskusijās. Bet vispār šī diskusija ir par Opel Meriva.

Šeit tiešām izskatās, ka Opel pēķšņi kļuvis par franču auto

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Galvenais uzsvars bija likts uz to, lai pierādītu, ka franči prot ražot AUTO nevis salīdzināt, cik kuram rallija auto ir daudz no ikdienas auto!

da labi, beidz sevi mānīt. Es protams novēlu lai tev viss ietu gludi, bet neticu ka arī pār tevi nenāks beidzot apskaidrība un patiesība.

veiksmi visiem!

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
1 0 Atbildēt

Interesanti, kur pazudis galvenais meriva fans, laikam aprēķina vidējo patēriņu pēc jaunā ātruma rekorda uzstādīšanas, kā ne kā 114km/h jau ir 'baudāms' ātrums..

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Laiks rakstīja: Francji tak nejeedz auto taisiit Bet nu drausmas

Vai tev neko neizsaka tādi vārdi kā Sebastians Loebs??? Kā tev šķiet, ar ko tad viņš ir bijis nepārspējams rallijos, ja ne ar auto???

Protams, ka viņa rallija auto ar citiem Citroeniem vieno tikai nosaukums un virsbūves izskats, tomēr arī viņš brauc ar AUTO, kuru ir uzbūvējuši FRANČI!!!

Tak što nekakā, pļin!

Kad Šūmis vēl brauca Benetonā,tad vairākus gadus dominēja renault motori,vienu gadu man liekas pat pirmās četras vietas izcīnīja.Pēdējie divi gadi 1.formulā ir loģisks turpinājums.Arī ielas renīšiem motori ir vieni no labākajiem.

1.. 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti