? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..70
Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Ar Tevi ir citādi - Tu esi temperamentīgs cilvēks, kuram patīk ,,atvilkt,, ar 120-130 km/h.

Vai tad 130 ir atvilkt??

Vot atvilkām ar M6 uz Bauskas šosejas- 270. VWfan,nokriti?

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Gnoms pat izbanoties nejēdz

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

chepmens rakstīja: Izlasot tavo pēdējo, dvēseli plosošo postu sapratu ka man laiks braukt ar KIA vai Smart ar kādu 0.9 vai 1.1 L dzinēju ,zini man ir otrādi, jo vecāks palieku, jo jaudīgāks autiņš. Piekrītu ka mīcīties pa pilsētas korķiem ir stipri vienalga ar ko bet ārpus Rīgas gan nav, jo apdzenotkādu ir ļooooti svarīgi cik ātri tu to vari izdarīt, tā sacīt "druvā minūte dārga", tikai šeit iet runa par sekundēm!

Es apdzenu reti un nepārdzīvoju, ja kādreiz to uzreiz nevar izdarīt apdzīšanai piemērota momenta trūkuma dēļ. Es auto darbam neizmantoju, un man nav tādu situāciju, kad vienā dienā jābūt Liepājā, kaut kas tur jānokārto, tad vēl Ventspilī, kur kaut kas cits jāpadara, un vakarā jābrauc atpakaļ uz Rīgu.

pilseetaa dinamika ir ljoti svariiga, a tu ar savu mopeedu vieniigi pa pljavnieku nomaljajaam ielaam normaali vari braukt....

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: bļeģ

bļaģ

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Sanāk, ka par kapeiku pišanu tagad vairs nebano?

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

A kas i,normāls latvju vārds.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Kasperky,tu esi kādreiz iepisis vai nopisis kapeiku?

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Kasperky,tu esi kādreiz iepisis vai nopisis kapeiku?

Atsūti varbūt kādu aprakstu, lai zinu, kā tas darāms

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

VWfans rakstīja:

chepmens rakstīja: Izlasot tavo pēdējo, dvēseli plosošo postu sapratu ka man laiks braukt ar KIA vai Smart ar kādu 0.9 vai 1.1 L dzinēju ,zini man ir otrādi, jo vecāks palieku, jo jaudīgāks autiņš. Piekrītu ka mīcīties pa pilsētas korķiem ir stipri vienalga ar ko bet ārpus Rīgas gan nav, jo apdzenotkādu ir ļooooti svarīgi cik ātri tu to vari izdarīt, tā sacīt "druvā minūte dārga", tikai šeit iet runa par sekundēm!

Es apdzenu reti un nepārdzīvoju, ja kādreiz to uzreiz nevar izdarīt apdzīšanai piemērota momenta trūkuma dēļ. Es auto darbam neizmantoju, un man nav tādu situāciju, kad vienā dienā jābūt Liepājā, kaut kas tur jānokārto, tad vēl Ventspilī, kur kaut kas cits jāpadara, un vakarā jābrauc atpakaļ uz Rīgu.

pilseetaa dinamika ir ljoti svariiga, a tu ar savu mopeedu vieniigi pa pljavnieku nomaljajaam ielaam normaali vari braukt....

Dinamika Opel-Merivai 1,3 CDTI ir pilnīgi pietiekama, jo tā ir laba 80.gadu Žiguļa līmenī. Atceros pusaudža gadus - mūsu ģimenē bija Moskvič-2140, bet es sapņoju par Žiguli.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Nu,tipa,nopirkt nocenotu jogurtu...vai,piemēram,bērnu veikalā bikses pircis..

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

shmurger rakstīja:

Gnoms rakstīja: bļeģ

*******

varēsi pirksteļus patrenēt...

nodereeja teevijas kara laikaa guutaas scenograafista iemanjas (b.ļ.a.ģ. ir pareizi)

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Nu,tipa,nopirkt nocenotu jogurtu...vai,piemēram,bērnu veikalā bikses pircis..

Auguma dēļ bērnu veikala bikses es droši kā šortus varētu izmantot A jogurts man nepatīk.

Davaj kaut ko citu

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja:

deksters rakstīja: Nu,tipa,nopirkt nocenotu jogurtu...vai,piemēram,bērnu veikalā bikses pircis..

Auguma dēļ bērnu veikala bikses es droši kā šortus varētu izmantot A jogurts man nepatīk.

Davaj kaut ko citu

Nu X.U.J. viņu zina. Mož pircis lētos ķīniešu izmēra prežus vai braucis amerikāņu kalniņos ārpus kabīnes.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

...braucis amerikāņu kalniņos ārpus kabīnes.

Pisec, tas gan būtu labs pasākums

By the way, a tu vispār jeņķu kalniņos esi braucis? Es nedomāju tās parvietojamās hu!ņas, kas te dažkārt iemaldās, bet gan īstos.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Neesmu,bet gribās. Ja godīgi,mazliet tā kā raustās,nu,no tiek mega pampakiem.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
2 0 Atbildēt

deksters rakstīja: Neesmu,bet gribās. Ja godīgi,mazliet tā kā raustās,nu,no tiek mega pampakiem.

Silti iesaku Tad varbūt braukšana ārpus kabīnes neliktos kapeikpišana. Es pat piemaksātu, ja varētu. Bet tikai ne skaidrā prātā

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Tuvākie kalni ,laikam,Vācijā. Nu ko,būs jādodas turp un jāpašļūkā.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

shmurger rakstīja:

Gnoms rakstīja:

shmurger rakstīja:

Gnoms rakstīja: bļeģ

*******

varēsi pirksteļus patrenēt...

nodereeja teevijas kara laikaa guutaas scenograafista iemanjas (b.ļ.a.ģ. ir pareizi)

pareizi ir - блядь...

gorchev.lib.ru/...

Kas tev tur tās par pareizajām maucēm??

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

deksters rakstīja: Tuvākie kalni ,laikam,Vācijā. Nu ko,būs jādodas turp un jāpašļūkā.

vai ne Francijas Disnejlendā?

Zinu,ka Vācijā kaut kur ap Braunšveigu bija kas tāds.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
2 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

pareizi ir - блядь...

gorchev.lib.ru/...

Dažu labu šonakt velk uz morfoloģiju

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

Kaspersky rakstīja: .... Bet tikai ne skaidrā prātā

tad viss kaifs zudīs....

Labāk tā nekā brūnas apenes

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

bet smuki tokš uzrakstīc...

Galvenais, ka patiesi

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

deksters rakstīja:

Gnoms rakstīja:

deksters rakstīja: Tuvākie kalni ,laikam,Vācijā. Nu ko,būs jādodas turp un jāpašļūkā.

vai ne Francijas Disnejlendā?

Zinu,ka Vācijā kaut kur ap Braunšveigu bija kas tāds.

jamais?

www.phantasialand.de/...

Neizskatās pēc tā.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Laikam pie Hanoveres tas bija..

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

vistuvaakais laikam buus stokholmaa..taads neko, uz pohmeli normaali pakataaties peec tam var aiziet izveedinaat iekshas ar briivo kritienu,laikam ap 100 metri bija Блядь,tas ir labais!!!!

1.. 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti