? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..70
Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfan,tur esi varens brašulis!! Tu to zini?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Dekster, vai gribi, lai uzaicinu Tevi draugos? Varēsi redzēt manu foto.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Dekster, vai gribi, lai uzaicinu Tevi draugos? Varēsi redzēt manu foto.

Lai iet,tas der!! Mēs jau gluži kā draugi!

316i Reģ.: 11.12.2004
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Dekster, vai gribi, lai uzaicinu Tevi draugos? Varēsi redzēt manu foto.

kas pa atklaasmi varbuut saaicini visu iauto tirseeju varzu...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
3 0 Atbildēt

vwfan, uzaicini mani ar Gribu redzēt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Tūlīt uzaicināšu!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Ja kas, VWfans ir arī manos draugos!

Eksyer un Edzuli. Tikko arī es jūs abus uzaicināju savos draugos. Ja neesiet lepni, lūdzu pievienojaties.

BTW pie domubiedriem ir arī izveidota kategorija iauto. Pagaidām tur esam divi gab. - es un djgaca jeb spamers.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

ui, tiiko ieraudzīju, ka Dekstera vārdu tā kroplīgi esmu ierakstījis (piedod, Dekster). Aicinājums uz draugiem bija nosūtīts DEKSTERAM un Edzulim!

osiss Reģ.: 22.12.2003
1 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Ja kas, VWfans ir arī manos draugos!

Eksyer un Edzuli. Tikko arī es jūs abus uzaicināju savos draugos. Ja neesiet lepni, lūdzu pievienojaties.

BTW pie domubiedriem ir arī izveidota kategorija iauto. Pagaidām tur esam divi gab. - es un djgaca jeb spamers.

Pievienojos domubiedriem - "Iauto".

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

mī zēr tū

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

osiss rakstīja: Pievienojos domubiedriem - "Iauto".

Malacis. Skatos vēl ir Mārtiņš Šmits pievienojies.

A nu atsaucas, kurš no forumistiem tas ir!!!!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: mī zēr tū

Nu skaidrs.

Tātad esam domubhiedros jau 4. vai neviens vairs nevēlas piebiedroties?

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

Master_D rakstīja: mī zēr tū

Nu skaidrs.

Tātad esam domubhiedros jau 4. vai neviens vairs nevēlas piebiedroties?

Taisi jaunu topiku- šeit ieskatās tikai interesenti!!!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

lusja rakstīja:

senuks rakstīja: Lusja ! Tu noteikti strādā Opeļu centrā un topiku aizsāki tapēc , ka darbs tāds. Vai ne7

ne es strādāju pavisam citā vieta, vienkārši domāju par mašīnas pirkšanu un Meriva pagaidam patīk labāk nekā citas

lusja

Kādi iespaidi pēc četriem kopā ar Merivu pavadītiem mēnešiem? Vai auto kalpo uzticami?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: VWfans, eu VWfans

iedosi izbraukt un ievērtēt Savu Merivu???

mani interesē galvenokārt degvielas patēriņš....

Ar Merivu Tev laikam nespīd izbraukt, bet es Tev varētu pačukstēt, ka Rīgā ir iespējams izīrēt Merivas lielo māsu Zafiru, kurai vidēji uz 100 km jātērē 5,9 litrus dīzeļdegvielas. Tas Tev būtu izaicinājums - aizbraukt vienas dienas ceļojumā uz Ventspili un pamēģināt sasniegt šādu patēriņu.

www.rentalcar.lv/...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Svētkos uzpildīju dīzeļdegvielu un biju patīkami pārsteigts, ka laikā pēc iepriekšējās degvielas uzpildes, nobraucot 191 km pa pilsētu un 541 km pa šoseju (kopā 732 km), vidējais patēriņš bija tikai 4,7 litri uz 100 km, kas ir ap 2% mazāk par normu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sunis rakstīja:

VWfans rakstīja:

Huligaans rakstīja:

Nu es vinja vietaa droshi vienar buutu prieciigs... Un tas ir labi, ka Tu juuties labi tajaa mashiinaa ar 1,3, bet Tu jau tur runaa par k-kaadu 185 latu ietaupijumu 5 gados, tas taksh izklausaas smiekliigi...

Es tā neteiktu, ka 185 lati 5 gados būtu smieklīgi maz. Vēl jau jāskaita 455 lati, par kuriem Meriva ar lielo dīzeli ir dārgāka par Merivu ar mazo dīzeli. Sanāk vismaz 640 lati piecos gados, ja neskaita, ka arī šādi tādi citi izmaksu posteņi niknajai dīzeļMerivai ir dārgāki. Bet par šiem 640 latiem ar ģimeni var aizbraukt uz Somiju, Rovaniemi pie Ziemassvētku vecīša.

Nevar aizbraukt gan pie vecīša. Kur tad tie 640 lati radīsies? Auto jau paņemts uz nomaksu. Ja katru mēnesi krāsi pa 10.67

Ls (atliekot ietaupīto naudu), tad tikai piecu gadu laikā sakrāsi šo ceļojumu. Pēc pieciem gadiem bērni negribēs vairs vecīti skatīties.

Tu runā tā, it kā man ceļojumam nauda būtu ahūni ilgi jākrāj. Nē, tā nav - es varu pavisam mierīgi aizbraukt pie tā vecīša kaut tūliņ, jo neiztērēju par Merivu visu naudu. Ja būtu pircis kaut ko neatbilstošu savām finanšu iespējām, piemēram, jaunu Chrysler-Voyager - tad gan nauda pāri nepaliktu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

Huligaans rakstīja: Ew VWfans! Tev tieshaam nav izdegusi neviena spuldziitemashiinai?? Vai atrii moska elektriibas taupiibas noluukaa tu vinjas iesleedz ljoti reti, galeejas nepiecieshamiibas gadijumaa??

Tagad nobraukums ir 13543 km. Viena spuldzīte vasaras vidū izdega gan - tā, kura dod gabarīta uguntiņu aizmugurē kreisajā pusē. Nomainīju pats - izmaksas bija 20 santīmi par spuldzīti.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: dzīve ir īsa. Gribu dzīvot skaisti un respektabls + kvalitatīvs + dinamisks un perfekti vadāms automobilis ir skaistas dzīves svarīga sastāvdaļa Šodien forši - uz darbu ar M3, pusdienās ar jauno 7er. Kas var būt skaistāks par to?

Par 30 tūkstošiem eiro (summu, kādu Tev izmaksāja BMW-M5) es labāk pirktu Honda-CR-V ar 2,2 litru turbodīzeli:

www.bensonsauto.lv/...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

edzulis rakstīja: dzīve ir īsa. Gribu dzīvot skaisti un respektabls + kvalitatīvs + dinamisks un perfekti vadāms automobilis ir skaistas dzīves svarīga sastāvdaļa Šodien forši - uz darbu ar M3, pusdienās ar jauno 7er. Kas var būt skaistāks par to?

Par 30 tūkstošiem eiro (summu, kādu Tev izmaksāja BMW-M5) es labāk pirktu Honda-CR-V ar 2,2 litru turbodīzeli:

www.bensonsauto.lv/...

Un vai drīkstu jautāt - kāaaaaaadeeeeeļ? Jau pēc dažiem mēnešiem tava honda būs 2x lētāka un varēsi ieskrieties ar visu savu ekonomiju

Eh, daži nekad nenāks pie prāta. Skolā mācījos slikti, bet, nu rēķināt esmu iemācijies gana labi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

edzulis

Tāpēc, ka Honda ir liels auto, kas piedāvā daudz vairāk vietas salonā un bagāžniekā nekā BMW-M5. Honda ir noteikti ne mazāk kvalitatīva kā BMW, un to varētu droši lietot 7 gadus, nobraucot skaistus 150 tūkstošus km.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

"Honda ir noteikti ne mazāk kvalitatīva kā BMW"

Tu to par manu M5 kur salons vien maksāja tik cik puse no Hondas CR-V?

Vai par BMW kopumā?

Abos gadījumos kaut ko tādu savā galvā var izdomāt tikai pilnīgs absolūts nepieskaitāms id_io_ts... esmu šokā ka virs zemes ir tik neaptēsti cilvēki. Ak šausmas...

nevienam cilvēkam nenovēlu šādu pēcnācēju.

Dievs jau tevi sodījis par tavu glupību ar 1.3 opel dīzeli.

āmen

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Es turpinu,atvainojiet, AHUJ.EVAĶ no VWfana tekstiem un domu gājiena...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: "Honda ir noteikti ne mazāk kvalitatīva kā BMW"

Tu to par manu M5 kur salons vien maksāja tik cik puse no Hondas CR-V?

Vai par BMW kopumā?

Es to domāju par BMW kopumā. Vienā angļu žurnālā Honda-Accord un Honda-Jazz lasītāju aptaujā bija vieni no tiem automobiļiem, ar kuriem to īpašnieki ir visapmierinātākie.

1.. 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti