? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..70
Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Kas par brīvo kritienu? Gumijlekšana vai kas cits?

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Visi autiņi kādreiz būs opeļi,tāpēc VW fans izvēlas oriģinālo.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

RLaguna rakstīja: Visi autiņi kādreiz būs opeļi,tāpēc VW fans izvēlas oriģinālo.

Nepļūtī,tas ir novecojis teiciens. Visi autiņi kādreiz būs reņi. Tā tagad var teikt.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Kas par brīvo kritienu? Gumijlekšana vai kas cits?

nee,tevi ieseedina seedeklii kopaa ar veel kaadiem 15 stulbenjiem tad uzvelk 100m augstuma un palaiz valjaa paaris metrus no zemes pasaakums tiek nobremzeets...peec tam var apluukot savu feisu tieshi pirms kritiena, kad benkjis tiek sagaazts veel nedaudz sliipi uz priekshu

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

shmurger rakstīja:

nee,tevi ieseedina seedeklii kopaa ar veel kaadiem 15 stulbenjiem tad uzvelk 100m augstuma un palaiz valjaa paaris metrus no zemes pasaakums tiek nobremzeets...peec tam var apluukot savu feisu tieshi pirms kritiena, kad benkjis tiek sagaazts veel nedaudz sliipi uz priekshu

Mmmm, izklausās labi

Laikam tur ļoti aktuāla būtu akcija "izdzīvo tas, kurš piesprādzējas"

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Meriva rullē. Nemērā.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Meriva rullē. Nemērā.

kaa arii jaudiigais 1,3 diizels rullee!!!!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Visvairāk gan rullē Merivu īpašnieki. Bet tas jau cits stāsts

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Es kaut kā nevaru saprast - tam Merivas megamotoram ir 3 vai 4 cilindri? Dīleris (abi) mājaslapā klusē...

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

Kaspersky rakstīja: Es kaut kā nevaru saprast - tam Merivas megamotoram ir 3 vai 4 cilindri? Dīleris (abi) mājaslapā klusē...

4tais cilindrs piesleedzas pie apdziishanas extreemos aatrumos(103km/h) a taa ljurina pa tuksho....

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
1 1 Atbildēt

Palasot šo brīnumjauko topiku, rodas iespaids, ka visi opel h.ujiva lietotāji ir p.idari, it īpaši tie ar 1,3 litru neticami ņipro dīzelīti. Tas patīkami labi velk mazu apgriezienu diapazonā, jo maksimālais griezes moments ir diapazonā no 1750 līdz 2500 apgriezieniem -170 ņūtonmetri, kas ir vairāk nekā 1,6 litru un 1,8 litru benzīnniekiem. Ar to j.obanos kapeikpisējus var arī apsveikt. Normāli cilvēki brauc ar vismaz 1.3*2/3/4 reizes lielākiem dzinējiem un viņiem ir pilnīgi pokuj, cik apgriezienu viņiem ir pie ātruma 180km/h. Tas pats attiecināms arī uz patēriņu.

P.S.

Īpašs brīdinājums fanan ar to koncheno merivu:

Ja tu, suka, nebeigsi likt šeit postus ar sava musorņika slavinājumiem un kapeikpišanas aprēķiniem, es tevi atradīšu. Sākumā tavai merivai parādīsies smuki naglas skrāpējumi abu sānu garumā. Ja ar to nebūs līdzēts, tad lai allahs stāv tev klāt..

Es runāju nopietni, atrast tevi nebūs grūti, tici man.

Nu zaj.e.bal jau visus, nesaproti, vai?

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
1 0 Atbildēt

Nē, nudien. Lasīju un priecājos. Vairāk šādu mīļu topiku. Žēl, ka pie mums nebrauc ar tādiem auto kā Zastava... vai Polski Fiat... kaifs.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
2 0 Atbildēt

Skaties, Chesterfiiild, ka pats nenoraujies!!!

Vispār par tādu postu pienāktos mūžīgais bans!!!

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja:

Īpašs brīdinājums fanan ar to koncheno merivu:

Ja tu, suka, nebeigsi likt šeit postus ar sava musorņika slavinājumiem un kapeikpišanas aprēķiniem, es tevi atradīšu. Sākumā tavai merivai parādīsies smuki naglas skrāpējumi abu sānu garumā. Ja ar to nebūs līdzēts, tad lai allahs stāv tev klāt..

Es runāju nopietni, atrast tevi nebūs grūti, tici man.

Nu zaj.e.bal jau visus, nesaproti, vai?

Pzdeeeeeeec

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Merivas ietekmē cilvēkus pavisam neprognozējami. Re,tam pašam česterfīldam,trauma paurī ir uz vietas gūta.

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Skaties, Chesterfiiild, ka pats nenoraujies!!!

Vispār par tādu postu pienāktos mūžīgais bans!!!

Tu te nemāci cilvēku dzīvot, bet paskaties pa logu uz savu brīnumparku un nokaunies. Kā viens cilvēks var nopirkt divus kroplīgākos franču ato vienlaikus?

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
1 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja: Nu zaj.e.bal jau visus, nesaproti, vai?

Mani nē, ļoti interesanti palasīties. Vienīgi, skumbina, ka VWfans kļuvis daudz paviršāks aprēķinos un situāciju aprakstos.

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
1 0 Atbildēt

*skumdina

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

(b.ļ.a.ģ. ir pareizi)

pareizi ir - блядь...

gorchev.lib.ru/...

laaaaaabs

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
1 0 Atbildēt

Cartman_626 rakstīja:

nomiks rakstīja: Skaties, Chesterfiiild, ka pats nenoraujies!!!

Vispār par tādu postu pienāktos mūžīgais bans!!!

Tu te nemāci cilvēku dzīvot, bet paskaties pa logu uz savu brīnumparku un nokaunies. Kā viens cilvēks var nopirkt divus kroplīgākos franču ato vienlaikus?

franču auto??????????????? Man nav nekad tāds bijis un diezvai būs, ej izgulies, zirga galva!

Chesterfiiilds Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja: Skaties, Chesterfiiild, ka pats nenoraujies!!!

Vispār par tādu postu pienāktos mūžīgais bans!!!

J.ebal es tevi, vwfanu, redaktoru un, protms, to mūžīgo banu mutē.

Kā teiktu viens mans labs paziņa - pasosite man!!

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja: Česterfīld, tas jau par šerpu...

Te var bļaut , lamāties, iegūt banu, uzlikt banam, bet mantu un cilvēkus fiziski aiztikt nevajadzētu...

pac tokš ar tepat no austrumlatvijas, ne no Īrijas...

Pilnīgi pareizi-katrs pats aprēķina ekspluatācijas izmaksas un pērk to kas pašam patīk,nevis citam.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Gnoms rakstīja:

edzulis rakstīja:

ko smej, apdalītais?

Es esmu apdalīts? ghgh

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
1 0 Atbildēt

Chesterfiiilds rakstīja:

Kā teiktu viens mans labs paziņa - pasosite man!!

Fīlds, vai?

1.. 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti