? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..70
edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

pieļauju, ka Merivu īpašnieki noteikti ir apmierinātāki par jebkuru BMW īpašnieku Droši vien no pašapmierināšanās

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

Es neteiktu, ka esmu baisi apmierināts ar savu Alfu, tomēr iekāpjot pēc sava auto škodā, hondā, fofāgenā vai BMW mani rauj uz korķi. Ok - edžuļa M5 gan nepievemtu - alcantra tomēr. Tā tāda īpaši vienā reģionā audzētu bullīšu āda

a kaut kādus sapi$tus e36 46 39 ar milzu kasetnieku vidū, CRV, kur paneļa vietā ir liels pelēks NEKAS, izļurkātus gredzenu pavēlniekus... :vee:

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Master_D rakstīja: Es neteiktu, ka esmu baisi apmierināts ar savu Alfu, tomēr iekāpjot pēc sava auto škodā, hondā, fofāgenā vai BMW mani rauj uz korķi. Ok - edžuļa M5 gan nepievemtu - alcantra tomēr. Tā tāda īpaši vienā reģionā audzētu bullīšu āda

a kaut kādus sapi$tus e36 46 39 ar milzu kasetnieku vidū, CRV, kur paneļa vietā ir liels pelēks NEKAS, izļurkātus gredzenu pavēlniekus... :vee:

Toč dzīves pabērna teksts. Lētais Supernetto pieniņš un Gerkena botas rulz,vai ne Māster?

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Šis koments man uzbur ainiņu.

Bomzis vecrīgā pieiet pie ministra un saka: tavs uzvelks ir s_uu_ds!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
1 0 Atbildēt

Tu esi kādu ministru tuvumā redzējis..? dažiem ir tādi uzvalki, kādus Tu noteikti negribētu vilkt..

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

turbopiile rakstīja: Tu esi kādu ministru tuvumā redzējis..? dažiem ir tādi uzvalki, kādus Tu noteikti negribētu vilkt..

Mana jaunākā uzvalka cena bija 170 lati, tomēr es to sakarā ar pazīšanos pie pārdevējas dabūju ar 40% atlaidi - par 102 latiem. Par ietaupīto naudiņu sanāk jūra dīzeļdegvielas - apmēram 115 litri, ar kuriem var nobraukt 2300 km.

316i Reģ.: 11.12.2004
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: Tu esi kādu ministru tuvumā redzējis..? dažiem ir tādi uzvalki, kādus Tu noteikti negribētu vilkt..

Mana jaunākā uzvalka cena bija 170 lati, tomēr es to sakarā ar pazīšanos pie pārdevējas dabūju ar 40% atlaidi - par 102 latiem. Par ietaupīto naudiņu sanāk jūra dīzeļdegvielas - apmēram 115 litri, ar kuriem var nobraukt 2300 km.

kā??? vai tad tu lēto dīzeli caur pazīšanos nevari dabūt????????

onkuls Reģ.: 30.07.2003
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

turbopiile rakstīja: Tu esi kādu ministru tuvumā redzējis..? dažiem ir tādi uzvalki, kādus Tu noteikti negribētu vilkt..

Mana jaunākā uzvalka cena bija 170 lati, tomēr es to sakarā ar pazīšanos pie pārdevējas dabūju ar 40% atlaidi - par 102 latiem. Par ietaupīto naudiņu sanāk jūra dīzeļdegvielas - apmēram 115 litri, ar kuriem var nobraukt 2300 km.

jē... jāiet uzcirst, atkal izdevās ieiepi.ist kapeiku! .. jjeeeeeeee

Andreass Reģ.: 26.05.2003
1 0 Atbildēt

bet vai tad nav patiikami iegaadaaties preci ar atlaidi. Esi noskatiijis pa taadu un taadu cenu, bet peeksi dabuu atlaidi. Kur tad to naudu muusdienaas veel likt, ja ne auto degvielaa, protams, ja vien tev nav darba auto.

Es labpraat visas preces iepirktu ar atlaidi, jo tad paliek nauda paari un tai vienmeer atradiisies pielietojums.

onkuls Reģ.: 30.07.2003
1 1 Atbildēt

Andreass rakstīja: bet vai tad nav patiikami iegaadaaties preci ar atlaidi. Esi noskatiijis pa taadu un taadu cenu, bet peeksi dabuu atlaidi. Kur tad to naudu muusdienaas veel likt, ja ne auto degvielaa, protams, ja vien tev nav darba auto.

Es labpraat visas preces iepirktu ar atlaidi, jo tad paliek nauda paari un tai vienmeer atradiisies pielietojums.

Nu pērc ar atlaidi, bet tad nav jāskaita kapeika: cik km nobraukšu!!!!

p.s. 34 kgs biezpiena Elvi bodē par ieekonomēto var iepirkt!

kvatra Reģ.: 13.02.2002
1 1 Atbildēt

Ak tu dievs, lohs, buutu labaak ko sievai nopircis, ja tev taadam kapeikpiseejam vispaar taada ir Reekjin ate degvielas litrus

alus_veeders Reģ.: 11.07.2005
1 0 Atbildēt

ibio rakstīja: Lasu un raudu no smiekliem

Es arī tikko visu pārlasīju, te var bikses pieslapināt.

Jonkee Reģ.: 28.07.2003
1 0 Atbildēt

Cirks Aizgājis, bet klauns ar Merivu palicis..

Sunis Reģ.: 01.03.2002
1 0 Atbildēt

Jonkee rakstīja: Cirks Aizgājis, bet klauns ar Merivu palicis..

Kāpēc klauns? VWfanam ir smalka grāmatvedība, visi izdevumi iereģistrēti. Gribi zināt cik, piemēram, 2002. gada martā maksāja "Limbažu piens", nav problēmu, veram vaļā žurnālu un apskatamies ...

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Drāzties bieži ar nav iesakāms. Pēc tam jāuzņem papildus pārtika un ūdens jādzer,a tas tak MAKSĀ! Reizi mēnesī, decembrī divreiz un piteks.

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmais rakstīja: VWfans, eu VWfans

iedosi izbraukt un ievērtēt Savu Merivu???

mani interesē galvenokārt degvielas patēriņš....

Ar Merivu Tev laikam nespīd izbraukt, bet es Tev varētu pačukstēt, ka Rīgā ir iespējams izīrēt Merivas lielo māsu Zafiru, kurai vidēji uz 100 km jātērē 5,9 litrus dīzeļdegvielas. Tas Tev būtu izaicinājums - aizbraukt vienas dienas ceļojumā uz Ventspili un pamēģināt sasniegt šādu patēriņu.

www.rentalcar.lv/...

Interesanti, ka tai saitā norādītais degvielas patēriņš Opel Vivaro SWB Combi busam ir tikai 6.0, bet Zafirai 6.5...

bembermember Reģ.: 27.11.2001
1 0 Atbildēt

teikšu tā - niks bembermeber man ir jau kādus 5 gadus. joprojām braucu ar BMW, bet jāsaka, ka paretam šeit ienākot, redzu, ka daži BMW aizstāvji patiesībā apkauno šo marku... ))

Nu kas ir ar merivu? Labs auto! Ietilpīgs, pilsētā ļoti ērts... auto, kā jau auto, protams, nav paredzēts braukšanai privātā vizītē pie banķiera, bet ar bembi arī nevedīsi krāsas spainīti no būvmateriālu veikala...

kas pārsteidz - ietilpība. augstie griesti. par to cenu - moderns auto. visi auto šodien ir ražošana, jauns bembis vai opelis, vai honda - atšķirība ir tikai markā, metāla biezumā un materiālu izvlēlē. visi viņi iziet vienādu ražošanas ciklu, un kāda atšķirība - bembis vai opelis, tāpat sēdēsi sastrēgumos, tāpat kāds nopirdīsies salonā, jaunie bmw modeļi ir tādi paši kropļi, kā japāņu auto, utml.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Var jau smieties par santīma pi$$anu, tomēr maz ir tādu cilvēku, kas var pavisam nedomāt par naudas izlietojumu. Arī turīgs cilvēks padomās, vai būvēt tādu māju, kas izmaksās 150 tūkstošus latu vai tādu, kas izmaksās 200 tūkstošus latu. Tāpat apsvērs, vai pirkt Volkswagen-Touareg vai Toyota-Land Cruiser.

Tādējādi vidusmēra cilvēkam, manuprāt, ir normāli krietni apdomāt, kādu auto pirkt. Es varēju nopirkt arī Opel-Meriva ar 100 zirgspēku 1,7 litru dīzeļmotoru, taču ņēmu vērā to, ka man ir mierīgs temperaments un nesaista strauja braukšana. Arī nekāds jaunais vairs neesmu - ceturtdien svinēšu 35 gadu jubileju... Katrā ziņā pēc 14 tūkstošiem ar Merivu nobrauktu kilometru varu ar pilnu pārliecību teikt, ka 1,3 litru CDTI motora jauda man ir pietiekama. Vienlaikus apzinos, ka lielai daļai autovadītāju tā nebūs pietiekama, sevišķi gados jaunākiem braucējiem. Viņi var izvēlēties jaudīgākas Merivas versijas, tajā skaitā nesen radīto Meriva-OPC ar 1,6 litru 180 zirgspēku benzīna turbomotoru, kura nemaz nav pārāk dārga - ap 15 tūkstošiem latu.

Savukārt par ietaupījumu, kas radies, Meriva-1,7 CDTI vietā nopērkot Meriva-1,3 CDTI, varu atļauties kādreiz pie lauku radiem aizbraukt ar īrētu auto un iegūt jaunu, interesantu pieredzi. Piemēram, derētu aizlaist uz Ziemeļvidzemi ar Chrysler-Town&Country, kurš aprīkots ar lielo 3,8 litru benzīnmotoru un pārliecināties, cik baudāms tas ir:

www.rentalcar.lv/...

chepmens Reģ.: 07.06.2006
0 0 Atbildēt

Izlasot tavo pēdējo, dvēseli plosošo postu sapratu ka man laiks braukt ar KIA vai Smart ar kādu 0.9 vai 1.1 L dzinēju ,zini man ir otrādi, jo vecāks palieku, jo jaudīgāks autiņš. Piekrītu ka mīcīties pa pilsētas korķiem ir stipri vienalga ar ko bet ārpus Rīgas gan nav, jo apdzenotkādu ir ļooooti svarīgi cik ātri tu to vari izdarīt, tā sacīt "druvā minūte dārga", tikai šeit iet runa par sekundēm!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

chepmens rakstīja: Izlasot tavo pēdējo, dvēseli plosošo postu sapratu ka man laiks braukt ar KIA vai Smart ar kādu 0.9 vai 1.1 L dzinēju ,zini man ir otrādi, jo vecāks palieku, jo jaudīgāks autiņš. Piekrītu ka mīcīties pa pilsētas korķiem ir stipri vienalga ar ko bet ārpus Rīgas gan nav, jo apdzenotkādu ir ļooooti svarīgi cik ātri tu to vari izdarīt, tā sacīt "druvā minūte dārga", tikai šeit iet runa par sekundēm!

Es apdzenu reti un nepārdzīvoju, ja kādreiz to uzreiz nevar izdarīt apdzīšanai piemērota momenta trūkuma dēļ. Es auto darbam neizmantoju, un man nav tādu situāciju, kad vienā dienā jābūt Liepājā, kaut kas tur jānokārto, tad vēl Ventspilī, kur kaut kas cits jāpadara, un vakarā jābrauc atpakaļ uz Rīgu.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Sunis rakstīja: VWfan, Tev visu patīk smalki sarēķināt, tad pasaki, vai atmaksājas pirkt jaunu dīzeļauto, ja plāno tik nelielus (zem 20k km) nobraukumus gadā? Lieli zaudējumi taču ir no auto vērtības krišanās, dārgas obligātās tehniskās apkopes, lielas apdrošināšanas izmaksas utt.

Atnākusi ziema, un izskatās, ka pirmajā gadā nobraukums būs zem 20 tūkstošiem kilometru, jo tikai vakar sasniedzu 14 tūkst.km atzīmi. Tagad arī dīzeļdegvielas cenas ir nelabvēlīgas - uz vienu bāku iznāk iepi$$t tikai kādus 6 latus.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans palicis acīmredzami rupjš tēviņš. Vai arī kāds viņam nočiepis paroli.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Arī nekāds jaunais vairs neesmu - ceturtdien svinēšu 35 gadu jubileju... Katrā ziņā pēc 14 tūkstošiem ar Merivu nobrauktu kilometru varu ar pilnu pārliecību teikt, ka 1,3 litru CDTI motora jauda man ir pietiekama.

Oi...ko man darīt tagad??? Man ir 37...un man būs nākamnedēļ Opel Signum ar 3 litru dīzeļdzinēju.... tas jau noteikti neiederās šitādā vecumā,ne????

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

deksters rakstīja:

VWfans rakstīja:

Arī nekāds jaunais vairs neesmu - ceturtdien svinēšu 35 gadu jubileju... Katrā ziņā pēc 14 tūkstošiem ar Merivu nobrauktu kilometru varu ar pilnu pārliecību teikt, ka 1,3 litru CDTI motora jauda man ir pietiekama.

Oi...ko man darīt tagad??? Man ir 37...un man būs nākamnedēļ Opel Signum ar 3 litru dīzeļdzinēju.... tas jau noteikti neiederās šitādā vecumā,ne????

Ar Tevi ir citādi - Tu esi temperamentīgs cilvēks, kuram patīk ,,atvilkt,, ar 120-130 km/h.

Reģ.: 29.04.2024
0 0 Atbildēt

Nebanojamais Kaščejs Gnoms

1.. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti