? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 29.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..70
Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Man gan liekas, ka tie visi patēriņi ir plika dir.ana. Kā gan ir jāsēņo, lai tādos iekļautos

Nezinu, gan jau kāds arī dir.sh, bet man pat regulāri sanāk pabraukt zem kataologā norādītā un par sēņotāju es galīgi sevi neuzskatu.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

nomiks rakstīja:

edgarsons rakstīja: Neko sev!, VWfans ar savu Merivu kļuvis tāds populārs iauto sarunās!

Tev skauž?

domāju, ka ne. bet tie, kas izceļas ar krietnu devu debilitātes vienmēr ieņem kādu vietu cilvēku atmiņās. pelēkos neviens neatceras

Pat pelēkajiem tev taisnība, bet par debījamiem gan nē, jo tas, ka kāds ir populārāks a priori nenozīmē, ka viņš ar galvu nedraudzējas!

Es, piemēram, VWfanu nekad neesmu uzskatījis par garā vāju, vai kā vēl var nosaukt. Par mazliet svādu gan. Bet es respektēju viņa vēlmi visu smalki un perecīzi sarēķināt. Tā ir katra personīga darīšana.

Lai gan man aizvien biežāk sāk likties, ka VWfans apzināti iepostē tādus komentus, lai mūs visus uzkurinātu uz spamu!

edgarsons Reģ.: 27.05.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

ibio rakstīja:

nomiks rakstīja:

edgarsons rakstīja: Neko sev!, VWfans ar savu Merivu kļuvis tāds populārs iauto sarunās!

Tev skauž?

domāju, ka ne. bet tie, kas izceļas ar krietnu devu debilitātes vienmēr ieņem kādu vietu cilvēku atmiņās. pelēkos neviens neatceras

Es jau ar neko sliktu par VW fanu, gan jau ka cilvēks dziļākajā būtība labs un lai labi un ekonomiski viņam ripo, bet tik un tā jautri!

Pat pelēkajiem tev taisnība, bet par debījamiem gan nē, jo tas, ka kāds ir populārāks a priori nenozīmē, ka viņš ar galvu nedraudzējas!

Es, piemēram, VWfanu nekad neesmu uzskatījis par garā vāju, vai kā vēl var nosaukt. Par mazliet svādu gan. Bet es respektēju viņa vēlmi visu smalki un perecīzi sarēķināt. Tā ir katra personīga darīšana.

Lai gan man aizvien biežāk sāk likties, ka VWfans apzināti iepostē tādus komentus, lai mūs visus uzkurinātu uz spamu!

nomiks Reģ.: 30.10.2002
1 0 Atbildēt

ibio rakstīja: nu un ko tu teiktu par to ka katrā postā vwfans ieraksta, cik viņa meriva ir nobraukusi km vai arī cik bendžu patērē.

tas vairāk velk uz debilitāti nekā dīvainību. par dīvainiem var uzskatīt praidistus

Skatīt mana iepriekšējā posta trešo rindkopu!

zhuks Reģ.: 01.12.2005
1 0 Atbildēt

Visvienkāršākais variants,kā izcelt kaut ko,ir publiski nopelst to pa pilnai programmai! Ieguvējs ir tikai viņš, bet visi pārējie - lūzeri!

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
0 0 Atbildēt

zhuks rakstīja: Visvienkāršākais variants,kā izcelt kaut ko,ir publiski nopelst to pa pilnai programmai! Ieguvējs ir tikai viņš, bet visi pārējie - lūzeri!

Nu Tu gudri pateici. Pats vismaz saprati, Zaratustra Tu mūsu.

Sunis Reģ.: 01.03.2002
0 0 Atbildēt

Pieņemu, ka nemaz tik daudz Merivas īpašnieku šo forumu nelasa, jo to vidū ir liela kategorija tādu, kas šo auto nopirkuši lai pārvietotos no punkta A uz B. Šiem ļautiņiem tā īsti neinteresē, kas jauns auto pasaulē notiek, viņi dzīvo ar citām domām.

did33 Reģ.: 26.08.2003
1 0 Atbildēt

Sunis rakstīja: Pieņemu, ka nemaz tik daudz Merivas īpašnieku šo forumu nelasa, jo to vidū ir liela kategorija tādu, kas šo auto nopirkuši lai pārvietotos no punkta A uz B. Šiem ļautiņiem tā īsti neinteresē, kas jauns auto pasaulē notiek, viņi dzīvo ar citām domām.

nē, nu kāpēc uzreiz tā, piemēram es šorīt uz Salu tilta redzēju huļiganku ar jaunu, gauži spīdīgu izpūtēja uzgali. Tā nu nav, ka nesekoju vietējām aktivitātēm

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
1 0 Atbildēt

Prieks, ka Tu pa laikam sastop arī mašīnas, kas ir baisākas par Tavējo

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

1. par opel meriva. vnk auto, ar ko pārvietoties no A uz B, un, vēlams, par darba devēju līdzekļiem

2. par vwfanu, vai kā viņu tur. normāls cilvēciņš, ar noslieci uz skaitīšanu, jo tad viņam liekas, ka ir kaut ko ietaupījis. Nu ko jūs viņam piesienaties? Lai takš dzīvo! Viņš tikai atbild pa savai modei uz šeitan uzdotiem jautājumiem.

3. par mani. Ar santīmpišanu neaizraujos, to liecina mana itin biežā pārvietošanās ar volgu(ām), bet nezkāpēc arī zinu, ka mans darba devēja lietošanā nodotais pežo 206 1.4 hdi tērē 4.5 - 6 litri, atkarībā no sezonas, garastāvokļa, un auto tehniskās (ne) kārtības. Vai tas slikti, ka es zinu?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Maasas Merivai kaut kas vibreejot, kad bremzee... vediis uz servisu

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Ja nevar noķert pašu vwfanu, tad vismaz gribētos zināt kas viņš ir pēc profesijas, vai arī par ko viņš strādā.

Katrā ziņā, stresnoturība, viņam šķiet varena, vismaz šeit!!!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

dzīve ir īsa. Gribu dzīvot skaisti un respektabls + kvalitatīvs + dinamisks un perfekti vadāms automobilis ir skaistas dzīves svarīga sastāvdaļa Šodien forši - uz darbu ar M3, pusdienās ar jauno 7er. Kas var būt skaistāks par to?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

nebuusi jau nokaavis savu skaistumu?

btw, blondaa chirkainaa ex-subaru-iipashniece diezgan skarbi esot izteikusies par tevi un tavu M peec tam, kad uzzinaaja, ko tu par vinjas subaru rakstiiji

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Par ko? Par to, ka visiem skaidrs, ka viņa brauca tā kā reāli jāmočī - pedal to metal?

un tapēc uzreiz M3 ir sū_ds, ja? būs viņa jāpavizina, kad satikšu skaidrā un ar auto

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

Nē, nokāvis loģiski neesmu. Tad jau drīzāk 1.3 turbodīzelis ātrāk nokausies

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Par ko? Par to, ka visiem skaidrs, ka viņa brauca tā kā reāli jāmočī - pedal to metal?

Neatvainojies man!

edzulis rakstīja:

un tapēc uzreiz M3 ir sū_ds, ja? būs viņa jāpavizina, kad satikšu skaidrā un ar auto

Runa nebija par M3 suuda buushanu... bet par tevi un M3 pirkshanu . Zheel, ka neesmu chirkaina blondiine... droshi vien arii labpraat izvizinaatos ar M3

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

White_Trash rakstīja:

edzulis rakstīja:

Par ko? Par to, ka visiem skaidrs, ka viņa brauca tā kā reāli jāmočī - pedal to metal?

Neatvainojies man!

edzulis rakstīja:

un tapēc uzreiz M3 ir sū_ds, ja? būs viņa jāpavizina, kad satikšu skaidrā un ar auto

Runa nebija par M3 suuda buushanu... bet par tevi un M3 pirkshanu . Zheel, ka neesmu chirkaina blondiine... droshi vien arii labpraat izvizinaatos ar M3

ghgh, bet tas jau nekas, ka cilvēks ignorēja dažus cilvēkus tikai tādēļ, ka tie var ieteikt tikai BMW, MB utt un nopirka Eclipsi kas noplīsa pirmajā dienā Gan jau viss būs labi

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

Eclipse - katras meitenes, kas noskatiijusies F&F, sapnis

did33 Reģ.: 26.08.2003
1 0 Atbildēt

--------------------------------------------------------------------------------

Maasas Merivai kaut kas vibreejot, kad bremzee... vediis uz servisu

pastāsti ko šie viņai stāstīja

senuks Reģ.: 02.02.2006
0 0 Atbildēt

Hallo, visiem uz fanu jau nogājis? Malacīši.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
1 0 Atbildēt

edzuli, kā palika ar to vizināšanos?

White_Trash Reģ.: 28.05.2004
0 0 Atbildēt

did33 rakstīja: --------------------------------------------------------------------------------

Maasas Merivai kaut kas vibreejot, kad bremzee... vediis uz servisu

pastāsti ko šie viņai stāstīja

neko... the usual... no staaveeshanas esot bremzhu diskiem malas apruuseejushas. piedaavaaja mainiit diskus un kluchus. 160Ls.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

senuks rakstīja: Ja ir doma uz šada tipa auto iesaku izbraukt ar Nisan Note.

Piekrītu tam, ka ir jāuzmanās dēļ priekšējiem jumta balstiem, bet nepiekrītu tam, ka traucē balsti starp durvīm. Nissan-Note es cienu, taču tad, kad es pirku Merivu, Nissan-Note vēl nebija pārdošanā.

Tagad pārdošanā parādījies Škoda-Roomster. Rādās, ka tas būs Merivai varen nikns konkurents...

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Un izrādās, ka Škoda-Roomster ir dabūjams par ārkārtīgi draudzīgām cenām - ar mazāko dīzelīti un klimatkontroli nedaudz virs 14 tūkstošiem eiro:

www.skoda.lv/...

1.. 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti