? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 26.04.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..70
aizejošais Reģ.: 23.05.2005
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: nu, kurš pirmais uztaisīs vwfana bildi vai interviju? maksāju pāris lvl

edžuls arī santīmisējs - tikai pa pāris latiem grib interviju ar slavenību"D

onkuls Reģ.: 30.07.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: nu, kurš pirmais uztaisīs vwfana bildi vai interviju? maksāju pāris lvl

Re ku Paša teiktais: Mans augums ir 181 cm!

tā kā sākums jau ir!

150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

onkuls rakstīja:

edzulis rakstīja: nu, kurš pirmais uztaisīs vwfana bildi vai interviju? maksāju pāris lvl

Re ku Paša teiktais: Mans augums ir 181 cm!

tā kā sākums jau ir!

Kaa arii var secinaat ka vinss ir sntiimjaajeejs! Tas rakstura iipassiibas mazliet!

osiss Reģ.: 22.12.2003
1 0 Atbildēt

Ja nemaldos , kautkur bij rakstīts ka 34 gadi un 2 mazi bērni.

osiss Reģ.: 22.12.2003
1 0 Atbildēt

Te vēl biki:

VWfans rakstīja:

biju pat ģērbies šortos. Un vēl man bija līdzi divi mazi bērni, bet vienalga cenu lapu man deva.

No manis šādā ziņā īpašs labums ir darbdienās, jo daudzas dienas mana mašīna vispār netiek kustināta - nepiedalos satiksmē, kura vismaz Rīgā jau tā ir sastrēgumu nomocīta. Savukārt trīsarpus mēnešos, kopš man ir Meriva, brīvdienās, svētku dienās un atvaļinājuma laikā esmu braucis ar mašīnu katru dienu bez izņēmuma.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

34 gadi,3 mazi (!!) bērni,181 cm garš, brauc ar Opel Merriva. Pārvietojas ne ātrāk,kā 105 km/h.

Kaut kur bija pat viņa mob. tel. numurs.

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Mans telefons - 9536031.

Redz,kur ir.

Master_D Reģ.: 29.09.2004
1 0 Atbildēt

Iepriekš brauca ar Vento 2.8 VR6.

No turienes arī trauma - bija iemanījies iekļauties 7 litros

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

Bet tam VW bij borta kompis.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
1 0 Atbildēt

Man liekas, ka viņš to Vento tepat arī tirgoja. Varbūt kāds bija skatīties?

Reģ.: 26.04.2024
0 0 Atbildēt

Tautai ir jāzin savi varoņi. VWfan-parādies!!!

edgarsons Reģ.: 27.05.2002
2 0 Atbildēt

Sveiki bagātie dižmotoru īpašnieki!

Man jau šķiet, ka piesienaties vwfanam īsti nevietā! Manuprāt ir daudz citas interesantākas nodarbes kur ieguldīt naudu, ko šajā gadījumā nodedzinātu degvielā! Tā stulbāk sākt mērīt vai patērē +/- 0,1-0.3 litrus, taču ja starpība uz simta ir kādi 2 litri, ir jau vērts aizdomāties.

Cik sapratu, tad no vietas un līdz kādiem 60 km/h meriva ceļ pietiekami, lai nebremzētu satiksmi- tātad tur problēmu neredzu!

Un 105 km/h uzskatu par optimālu mūsu Latvijas ne tās labākās kvalitātes ceļiem! Ja ir bērni mašīnā, nekur nav jāskrien!!!! Zinu vienu nelaimīgo, kurš pagājušo vasar nenoturēja savu auto uz ceļa, pats izdzīvoja, bet sievu un mazo meitiņu nācās apglabāt! Un tādu piemēru netrūkst!

Ir trases, kur var noīrēt vai braukt ar savu auto- izskrieties līdz riebumam, lai negribas rādīt varoņdarbus uz koplietošanas ceļiem!

Nevaru noliegt, ka ir patīkami braukt spēcīgu auto, bet tad ir arī ar tādu JĀMĀK braukt!!! Tiešām kaitina lielbikšu tīņi (hip-hopa parodijas), kas tiko nolikuši tiesības, sagrabina grabošai huļigankai, golpam gti, kupejniekam vai kādam citam "ūberspridzeklim", vai arī otra manuprāt kritiskākā kategorija- bagātnieku dēliņi, kas tiešām var atļauties jaunu un jaudīgus auto. Kopēja pazīme šīm manis nosauktajiem kategorijām- prāta un pieredzes trūkums!!!

Un tagad par pretējo- visu cieņu, piemēram, brāliem Neikšāniem vai Caunēm! Viņi māk VADĪT auto! Protams, nevar izslēgt iespēju kļūdīties! Esmu pārliecināts, ka jebkurš no šiem brāļiem merivu ar dīzeļmotoru nogādātu ātrāk finišā, nekā pumpainais lielbiksis savu superturbomega dižmotormašīnu!

Aizrunājos, bet šī stāsta morāle: katram savas vajadzības un tām atbilstošs auto!

Lai labi ripo!

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
1 0 Atbildēt

edgarsons rakstīja:

Cik sapratu, tad no vietas un līdz kādiem 60 km/h meriva ceļ pietiekami, lai nebremzētu satiksmi

Tad Tu nesaproti. Neceļ pietiekami labi. Līdz 60 jātiek 3-5 sekundēs, lai nebremzētu satiksmi.

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

edgarsonam pilnigi taisniba, un nebarzi savas gudribas te uber lazdist cart, tadi ka tu tik bremzee satiksmi

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

BEidziet dzīt sū_du!

PRotams, ka VWfans nav riktīgs! Nopirkt 1.3 dīzeli 1.6 dīzeļa vietā tikai tādēļ, ka tas iespējams dažus simtus gramu mazāk rij. Tunredzīgs gājiens, jo pieļauju, ka rij tik pat! Otrkārt lai atrod pēc tam pircēju tādam 1.3 sū_dam. saprotu runa ietu par 2.0 benzīnieku, bet izvēlēties 1.3dīzeli 1.6 vietā ir stulbākais ko var izdarīt. Punkts!

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

nemaz negribu zināt kā ir apdzīt ar tādu 1.3 dīzeli

Ai, tur vispār nav ko runāt.

Jorens Reģ.: 03.01.2002
0 0 Atbildēt

uz max 105 braucot jau reti kadu apdzisi

osiss Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: BEidziet dzīt sū_du!

PRotams, ka VWfans nav riktīgs! Nopirkt 1.3 dīzeli 1.6 dīzeļa vietā tikai tādēļ, ka tas iespējams dažus simtus gramu mazāk rij. Tunredzīgs gājiens, jo pieļauju, ka rij tik pat! Otrkārt lai atrod pēc tam pircēju tādam 1.3 sū_dam. saprotu runa ietu par 2.0 benzīnieku, bet izvēlēties 1.3dīzeli 1.6 vietā ir stulbākais ko var izdarīt. Punkts!

pirmkārt, fans to nataisās pārdot un apgalvo, ja pirkšot jaunu auto, tad merivu paturēšot un otrkārt, otrs ar soļarku darbināmais dzinējš šim auto ir 1,7

Master_D Reģ.: 29.09.2004
0 0 Atbildēt

a viņam nebija arī 2.0 dtcdtdctdicdti ?

Cartman_626 Reģ.: 14.07.2002
1 0 Atbildēt

Jorens rakstīja: uz max 105 braucot jau reti kadu apdzisi

Ja nu vienīgi kādu grabošu corrado ar izbeigušos kompresoru.

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

osiss rakstīja:

edzulis rakstīja: BEidziet dzīt sū_du!

PRotams, ka VWfans nav riktīgs! Nopirkt 1.3 dīzeli 1.6 dīzeļa vietā tikai tādēļ, ka tas iespējams dažus simtus gramu mazāk rij. Tunredzīgs gājiens, jo pieļauju, ka rij tik pat! Otrkārt lai atrod pēc tam pircēju tādam 1.3 sū_dam. saprotu runa ietu par 2.0 benzīnieku, bet izvēlēties 1.3dīzeli 1.6 vietā ir stulbākais ko var izdarīt. Punkts!

pirmkārt, fans to nataisās pārdot un apgalvo, ja pirkšot jaunu auto, tad merivu paturēšot un otrkārt, otrs ar soļarku darbināmais dzinējš šim auto ir 1,7

da kaut vai 1.7, da kaut 2.0, ēd viņi vienādi.

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

osiss rakstīja:

edzulis rakstīja: BEidziet dzīt sū_du!

PRotams, ka VWfans nav riktīgs! Nopirkt 1.3 dīzeli 1.6 dīzeļa vietā tikai tādēļ, ka tas iespējams dažus simtus gramu mazāk rij. Tunredzīgs gājiens, jo pieļauju, ka rij tik pat! Otrkārt lai atrod pēc tam pircēju tādam 1.3 sū_dam. saprotu runa ietu par 2.0 benzīnieku, bet izvēlēties 1.3dīzeli 1.6 vietā ir stulbākais ko var izdarīt. Punkts!

pirmkārt, fans to nataisās pārdot un apgalvo, ja pirkšot jaunu auto, tad merivu paturēšot un otrkārt, otrs ar soļarku darbināmais dzinējš šim auto ir 1,7

da kaut vai 1.7, da kaut 2.0, ēd viņi vienādi.

Pirmkārt, Meriva ar 1,3 litru dīzeli maksā par 650 eiro jeb 455 latiem lētāk nekā ar 1,7 litru dīzeli.

Otrkārt, uz 100 km mazais dīzelis tērē par 0,3 litriem soļarkas mazāk - 5,0 litrus 5,3 litru vietā. Starpība - Ls 18,51 uz 10 tūkstošiem km jeb 185,1 lats uz 100 tūkstošiem km. Kopā 5 gadu laikā sanāk starpība vismaz 640 latu apmērā. Priekš kam pārmaksāt, ja 1,3 CDTI gaitas īpašības apmierina?

316i Reģ.: 11.12.2004
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

edzulis rakstīja:

osiss rakstīja:

edzulis rakstīja: BEidziet dzīt sū_du!

PRotams, ka VWfans nav riktīgs! Nopirkt 1.3 dīzeli 1.6 dīzeļa vietā tikai tādēļ, ka tas iespējams dažus simtus gramu mazāk rij. Tunredzīgs gājiens, jo pieļauju, ka rij tik pat! Otrkārt lai atrod pēc tam pircēju tādam 1.3 sū_dam. saprotu runa ietu par 2.0 benzīnieku, bet izvēlēties 1.3dīzeli 1.6 vietā ir stulbākais ko var izdarīt. Punkts!

pirmkārt, fans to nataisās pārdot un apgalvo, ja pirkšot jaunu auto, tad merivu paturēšot un otrkārt, otrs ar soļarku darbināmais dzinējš šim auto ir 1,7

da kaut vai 1.7, da kaut 2.0, ēd viņi vienādi.

Pirmkārt, Meriva ar 1,3 litru dīzeli maksā par 650 eiro jeb 455 latiem lētāk nekā ar 1,7 litru dīzeli.

Otrkārt, uz 100 km mazais dīzelis tērē par 0,3 litriem soļarkas mazāk - 5,0 litrus 5,3 litru vietā. Starpība - Ls 18,51 uz 10 tūkstošiem km jeb 185,1 lats uz 100 tūkstošiem km. Kopā 5 gadu laikā sanāk starpība vismaz 640 latu apmērā. Priekš kam pārmaksāt, ja 1,3 CDTI gaitas īpašības apmierina?

tu aaksties , vai kas ar tevi. iisti normaals jau neesi!

VWfans Reģ.: 21.02.2004
1 0 Atbildēt

Redz, kur šeit par Merivu tiek teikti atzinīgi vārdi:

autoreview.ru/...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

Pirmkārt, Meriva ar 1,3 litru dīzeli maksā par 650 eiro jeb 455 latiem lētāk nekā ar 1,7 litru dīzeli.

Otrkārt, uz 100 km mazais dīzelis tērē par 0,3 litriem soļarkas mazāk - 5,0 litrus 5,3 litru vietā. Starpība - Ls 18,51 uz 10 tūkstošiem km jeb 185,1 lats uz 100 tūkstošiem km. Kopā 5 gadu laikā sanāk starpība vismaz 640 latu apmērā. Priekš kam pārmaksāt, ja 1,3 CDTI gaitas īpašības apmierina?

Ja vien tas ko raksta razotaajs ir patiesiiba...

bet ar visu to tu nebeidz paarsteigt. Nemaz negribu ninaat kaads tu esi sadziivee un ģimenē.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 ..70
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti