? Opel Meriva īpašniekiem?

Dzēsts lietotājs Reģ.: 15.05.2024

Atnaks te tads VWfans, vinsh tev tadus batonus saspraudis ka nopirksi uzreiz! Meriva esot baigi labs aparaats. Es personigi gan domaju ka baigais shrots, bet mans viedoklis jau nav tik svariigs

 
sintris Reģ.: 09.10.2003
1 0 Atbildēt

VWfans

tas iraid Bora Variant 2001.

Vēlies pirkt?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

pedaalis

Vai Tev arī ir Meriva?

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

sintris rakstīja: VWfans

tas iraid Bora Variant 2001.

Vēlies pirkt?

Nē, paldies, pirkt negribu. Bet Bora Variant kā mašīna man patīk. Tā kā tā ir vieglāka un zemāka par Merivu, tad patēriņam jābūt nedaudz mazākam kā Merivai. Tavējais patēriņš 5,2 litru uz 100 km apmērā ir normāls, atbilstošs attiecīgajam automobilim.

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: pedaalis

Vai Tev arī ir Meriva?

jap

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja:

VWfans rakstīja: pedaalis

Vai Tev arī ir Meriva?

jap

Cik jauna ir Tava Meriva? Kāds nobraukums? Kāds motors? Vai ir kondicionieris?

Šovakar mīnus 5 grādos nobraucu 15 km pa Rīgu un secināju, ka auto tiešām uzsilst jūtami lēnāk kā benzīnnieks.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

kas jums tie par diizeljiem?? man spacevagons diizels shitajaa aukstumaa pec kaadaam 7 min. tukshgaitaa jau silts iekshaa

viagris Reģ.: 06.07.2004
1 0 Atbildēt

316i rakstīja: kas jums tie par diizeljiem?? man spacevagons diizels shitajaa aukstumaa pec kaadaam 7 min. tukshgaitaa jau silts iekshaa

Tukšgaitā jaa, bet pameegjini 5jaa robaa uz triisdesmit braucot uzsildiit

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

316i rakstīja: kas jums tie par diizeljiem?? man spacevagons diizels shitajaa aukstumaa pec kaadaam 7 min. tukshgaitaa jau silts iekshaa

Tukšgaitā jaa, bet pameegjini 5jaa robaa uz triisdesmit braucot uzsildiit

nekad nav ienaacis praataa taads mazohisms pret auto

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

viagris rakstīja:

316i rakstīja: kas jums tie par diizeljiem?? man spacevagons diizels shitajaa aukstumaa pec kaadaam 7 min. tukshgaitaa jau silts iekshaa

Tukšgaitā jaa, bet pameegjini 5jaa robaa uz triisdesmit braucot uzsildiit

Piektajā robā es lieku tikai apmēram pie 65 km/h, ceturtajā - pie 50 km/h.

scrape Reģ.: 02.11.2002
0 0 Atbildēt

Pie tāda ātruma ar trešo sanāk braukt ar dīzeli, nemaz nedomājot par ceturot vai pat piekto robu.

pedaalis Reģ.: 27.04.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

pedaalis rakstīja:

VWfans rakstīja: pedaalis

Vai Tev arī ir Meriva?

jap

Cik jauna ir Tava Meriva? Kāds nobraukums? Kāds motors? Vai ir kondicionieris?

Šovakar mīnus 5 grādos nobraucu 15 km pa Rīgu un secināju, ka auto tiešām uzsilst jūtami lēnāk kā benzīnnieks.

tusinsh ir beidzies

meriva ir `06 maijs. nemu decembri ar 6500km nobraukumu. tagad ir ~10500. motrits 1.7cdti vai kaut ka ta. laikam 100 lopini bet hvz. rij sitaja ziema no 6-7l. bet nu patika jau kurbulet ar lieliem apgriezieniem. vienalga ieprieksejais amerikais ar savu 3,1l motoru griezas labak ar saviem 200 ar daudz kapeikam lopiniem tik tam paterins bija maisita cikla ap 10-11 l.

a merivai ir klimats i mp3 i visi logi bez airiem u.t.t. tikai borta kompja naf!!!!!

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
1 0 Atbildēt

Paldies par jautro sesdienas pēcpusdienu

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja: Tā kā šodien dīzeļdegvielas cena kritās no 58,3 uz 56,5 sant., tad, pieņemot, ka turpmāk braukšu tikpat daudz un degvielas cena tāda saglabāsies, mani ikmēneša izdevumi par dīzeļdegvielu būs Ls 42,96.

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
1 0 Atbildēt

jautaajums VWfanam par cik palielinaasies tavi ikmeenasa izdevumi ja aara videejaa gaisa Temperatuura nokritiisies par 10 graadiem?

KukUUputnis Reģ.: 18.09.2006
1 0 Atbildēt

Cepuri nost, VW fanam! Izdodaas notureet visus vieglaa stresaa. Nav viegls darbs bijis tapt pamaniitam, bet shis topiks ir VW fana darba auglis. Kaa visi cer dzirdeet kaadu VWfana politkorekto, kapeiku fukaajosho komentu !!!

Dzheki, vinjsh juus lielaako dalju vienkaarshi paimel

pecnekm!!!!

316i Reģ.: 11.12.2004
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja:

316i rakstīja: kas jums tie par diizeljiem?? man spacevagons diizels shitajaa aukstumaa pec kaadaam 7 min. tukshgaitaa jau silts iekshaa

Tukšgaitā jaa, bet pameegjini 5jaa robaa uz triisdesmit braucot uzsildiit

Piektajā robā es lieku tikai apmēram pie 65 km/h, ceturtajā - pie 50 km/h.

gribeetu redzeet tavu apziniigo sejas izteiksmi, stepseleejot aatrumus. aatrumjklokjis ruupiigi satverts ar diviem tuklajiem pirksteljiem, skatiens pa briidim pieveershas degvielas liimenja raadiitaajam, paarmainjus uz odometru. smadzenees virpuljo formulas, tabulas, apreekjini....

viagris Reģ.: 06.07.2004
1 0 Atbildēt

316i rakstīja:

gribeetu redzeet tavu apziniigo sejas izteiksmi, stepseleejot aatrumus. aatrumjklokjis ruupiigi satverts ar diviem tuklajiem pirksteljiem, skatiens pa briidim pieveershas degvielas liimenja raadiitaajam, paarmainjus uz odometru. smadzenees virpuljo formulas, tabulas, apreekjini....

1ais grīda un 5taja uzreiz

Dzonijs_007 Reģ.: 16.06.2006
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

VWfans rakstīja:

viagris rakstīja:

316i rakstīja: kas jums tie par diizeljiem?? man spacevagons diizels shitajaa aukstumaa pec kaadaam 7 min. tukshgaitaa jau silts iekshaa

Tukšgaitā jaa, bet pameegjini 5jaa robaa uz triisdesmit braucot uzsildiit

Piektajā robā es lieku tikai apmēram pie 65 km/h, ceturtajā - pie 50 km/h.

gribeetu redzeet tavu apziniigo sejas izteiksmi, stepseleejot aatrumus. aatrumjklokjis ruupiigi satverts ar diviem tuklajiem pirksteljiem, skatiens pa briidim pieveershas degvielas liimenja raadiitaajam, paarmainjus uz odometru. smadzenees virpuljo formulas, tabulas, apreekjini....

tas vareetu buutu tuvu patiesiibai

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

pedaalis rakstīja:

meriva ir `06 maijs. nemu decembri ar 6500km nobraukumu. tagad ir ~10500. motrits 1.7cdti vai kaut ka ta. laikam 100 lopini bet hvz. rij sitaja ziema no 6-7l. bet nu patika jau kurbulet ar lieliem apgriezieniem. vienalga ieprieksejais amerikais ar savu 3,1l motoru griezas labak ar saviem 200 ar daudz kapeikam lopiniem tik tam paterins bija maisita cikla ap 10-11 l.

a merivai ir klimats i mp3 i visi logi bez airiem u.t.t. tikai borta kompja naf!!!!!

Tad jau Tev ir varen labi aprīkota Meriva ar niknāko dīzeļmotoru.

Šodien rullēju uz Valmieru un pievērsu uzmanību, cik ātri motors iesilst. Konstatēju, ka motors sasniedz 80 grādu temperatūru pēc 20 minūšu braukšanas mīnus 2 - mīnus 3 grādu salā. Pēc 25 minūtēm tiek sasniegti 85 grādi, un tad vairs tā temperatūra vairs nekāpj.

Juglā pie lielveikala sanāca stāvvietā stāvēt uz vietas un gaidīt. Tā kā bija vēss, tad darbināju motoru un vienā brīdī konstatēju, ka motora temperatūras rādītājs tiešām rāda zem 80 grādiem, lai gan motors atdzisis nebija.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

pedaalis rakstīja:

meriva ir `06 maijs. nemu decembri ar 6500km nobraukumu. tagad ir ~10500. motrits 1.7cdti vai kaut ka ta. laikam 100 lopini bet hvz. rij sitaja ziema no 6-7l. bet nu patika jau kurbulet ar lieliem apgriezieniem. vienalga ieprieksejais amerikais ar savu 3,1l motoru griezas labak ar saviem 200 ar daudz kapeikam lopiniem tik tam paterins bija maisita cikla ap 10-11 l.

a merivai ir klimats i mp3 i visi logi bez airiem u.t.t. tikai borta kompja naf!!!!!

Tad jau Tev ir varen labi aprīkota Meriva ar niknāko dīzeļmotoru.

Juglā pie lielveikala sanāca stāvvietā stāvēt uz vietas un gaidīt. Tā kā bija vēss, tad darbināju motoru un vienā brīdī konstatēju, ka motora temperatūras rādītājs tiešām rāda zem 80 grādiem, lai gan motors atdzisis nebija.

takš varēji saules, vai astotniekus pazīmēt turpat pie statoila, būtu tev normāla,95 grādu temperatūra.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
1 0 Atbildēt

aizliec kartona gabalu radiatoram priekšā, tad opelīts nenosals

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

316i rakstīja:

takš varēji saules, vai astotniekus pazīmēt turpat pie statoila, būtu tev normāla,95 grādu temperatūra.

Man arī vasarā karstā laikā tā temperatūra nekad nepārsniedza 90 grādus.

Bet šodien pa ceļam uz Valmieru grāvjos manīju divus auto - netālu no Stalbes jaunākā modeļa Ford-fiesta, bet 5 km pirms Valmieras - Renault-logan.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

gan jau ka viņi arī tevi pamanīja( tik lēni garāmbraucošu auto neiespējami nepamanīt)

VWfans Reģ.: 21.02.2004
2 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: gan jau ka viņi arī tevi pamanīja( tik lēni garāmbraucošu auto neiespējami nepamanīt)

Es rullēju ar 70-75 km/h un tamdēļ grāvī nepabiju. Viņi gan, manuprāt, bija aizņemti paši ar sevi, jo abās vietās bija tikko ieradušies evakuatori.

Atgriežoties Rīgā, uzpildīju dīzeļdegvielu. Konstatēju, ka kopš pagājušās svētdienas, kad veicu iepriekšējo uzpildi, nobraukti 449 km. Bākā sagāja 21,99 litrs, vidējais dīzeļdegvielas patēriņš 4,9 litri uz 100 km. Starp uzpildēm mani braucienu maršruti bija šādi. Otrdien: Rīga - Sigulda - Rīga - Jelgava - Rīga. Trešdien 13 km pa Rīgu. Piektdien 15 km pa Rīgu. Šodien Rīga - Valmiera - Rīga.

shmurger Reģ.: 29.10.2006
1 0 Atbildēt

VWfans rakstīja:

shmurger rakstīja: gan jau ka viņi arī tevi pamanīja( tik lēni garāmbraucošu auto neiespējami nepamanīt)

Es rullēju ar 70-75 km/h un tamdēļ grāvī nepabiju. Viņi gan, manuprāt, bija aizņemti paši ar sevi, jo abās vietās bija tikko ieradušies evakuatori.

Atgriežoties Rīgā, uzpildīju dīzeļdegvielu. Konstatēju, ka kopš pagājušās svētdienas, kad veicu iepriekšējo uzpildi, nobraukti 449 km. Bākā sagāja 21,99 litrs, vidējais dīzeļdegvielas patēriņš 4,9 litri uz 100 km. Starp uzpildēm mani braucienu maršruti bija šādi. Otrdien: Rīga - Sigulda - Rīga - Jelgava - Rīga. Trešdien 13 km pa Rīgu. Piektdien 15 km pa Rīgu. Šodien Rīga - Valmiera - Rīga.

tad jautājums, kas tās tev par riepām, kas liedz pa taisnu šoseju uz 90km/h braukt. vēl jautajums - vai tik tu, cienītais neesi bīstams pārējiem,šitā braukdams.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti