SAT TV

KurBads Reģ.: 24.07.2001

Vai Sat TV pavadoni var nokjert tikai tad, ja dekoderii ir ielikta karte? Vai tas obligati, jo bezmaksas kanalus tacu vajadzetu njemt tapataa.s. Pagaidam vispar neizdodas nodibinat sakaru ar pavadoni, lai arii kordinatas ir iestatiitas.

Vai tiesam tas tikai tapec, ka dekoderii nav kartes?

Paldies par padmu!

 
1 2
bizenajs Reģ.: 20.09.2002
0 0 Atbildēt

skatos Kurbads staajies asexuaalaas attioeciibaas ar shkjiivi! ne Tu viens!! es pirms 4 meeneshi arii gaaju visam tam cauri, nojaajos ka maz nelikaas tie graadi, kas doti, nekam neatbilst. sipos ilgi, liidz nopirku kompasu pa 28 LS sanaaca daargaak kaa ja buutu njeemis meistaru ar uzstaadiishanu, bet gandariijums, ka pats tiku galaa. taa arii ir, antena gandriiz vertikaali... savukaart es sa[pleesu to stiprinaajumu, kas tyra togalvinju, pietinu ar sko4u, aatrumu un kvalitaati tas nemazinaaja

KurBads Reģ.: 24.07.2001
0 0 Atbildēt

bizenajs rakstīja:

skatos Kurbads staajies asexuaalaas attioeciibaas ar shkjiivi! ne Tu viens!! es pirms 4 meeneshi arii gaaju visam tam cauri, nojaajos ka maz nelikaas tie graadi, kas doti, nekam neatbilst. sipos ilgi, liidz nopirku kompasu pa 28 LS sanaaca daargaak kaa ja buutu njeemis meistaru ar uzstaadiishanu, bet gandariijums, ka pats tiku galaa. taa arii ir, antena gandriiz vertikaali... savukaart es sa[pleesu to stiprinaajumu, kas tyra togalvinju, pietinu ar sko4u, aatrumu un kvalitaati tas nemazinaaja

ar to arii tevi apsveicu, un sevi ar - ar "savienošanos"

NorX Reģ.: 07.11.2002
0 0 Atbildēt

Vakar vakarā arī ar šo izklaidi nodarbojos

Ar komposa palīdzību pagriezu šķīvi uz dienvidiem, bet slīpumu uzliku ~19`

Tad visu salēdzu un pēc teļuka norādēm nedaudz paregulēju slīpumu: stiprums - 70%, kvalitāte - 100%

Bez kartes rāda virs 200 TVkanāliem + virs 100radio

migano Reģ.: 03.06.2003
0 0 Atbildēt

ja nu vēl kāds mokās ar uzstādīšanu

bij tā, ka rāda discovery, nature un daudzus citus kanālus, bet nevienu LV.

Bija jau doma kaimiņa mežu nocirst Bet izrādās pie vainas bij tas, ka sat galviņa tureklī nebija precīzi pa vertikāli. Pēc šīs korekcijas visi LV kanāli uzradās bet papildus antenas šķobīšanas

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Ko labu skatāmies?

Discovery, Explorer, CNN, TV6, mūzikas ztv.se, radio - golden oldies, Bandit rock, super 80 ties

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Ko labu skatāmies?

Discovery, Explorer, CNN, TV6, mūzikas ztv.se, radio - golden oldies, Bandit rock, super 80 ties

LTV1

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

NorX rakstīja: Vakar vakarā arī ar šo izklaidi nodarbojos

Ar komposa palīdzību pagriezu šķīvi uz dienvidiem, bet slīpumu uzliku ~19`

Tad visu salēdzu un pēc teļuka norādēm nedaudz paregulēju slīpumu: stiprums - 70%, kvalitāte - 100%

Bez kartes rāda virs 200 TVkanāliem + virs 100radio

Forši,tad var arī porņukus pa dienu redzēt,ja?

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

raimondsm rakstīja: Ko labu skatāmies?

Discovery, Explorer, CNN, TV6, mūzikas ztv.se, radio - golden oldies, Bandit rock, super 80 ties

LTV1 )

iedomājies, tie, kuriem nav pieejams nekas cits, taču spiesti rēķināties ar TV cauro maku un reklāmām

viagris Reģ.: 06.07.2004
0 0 Atbildēt

Pļa man tas viasat zb mocījos mocījos, pusgadu jau ņem naudu no konta, kā nerāda, tā nerāda. Ar gribu klāt pieķerties.

Labāk pasakiet, kādi tie LNB indeksi jāliek, ja 3 galvas un uz kādu satelītu. Kaut kad (ā izrādās Novembrī) biju noķēris, tad izdomāju vēlreiz pameklēt kanālus un tā arī viss pazuda līdz šobalt dienai.

Heeeelp

Kalvītis izteiktu rājienu par šādu izšķērdību

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Nopietni??

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti