HONDA C-RV 2007

rexel Reģ.: 11.10.2004

Kādi komentāri ??

Esat jau izmēģinājuši ?

Ir it kā domā tādu iegādāt, tikai nepatīk dažas lietas, kā salona skaļums, dzinēju mazspēja.

 
150zs Reģ.: 27.09.2005
0 0 Atbildēt

rexel rakstīja: Kādi komentāri ??

Esat jau izmēģinājuši ?

Ir it kā domā tādu iegādāt, tikai nepatīk dažas lietas, kā salona skaļums, dzinēju mazspēja.

Esi jau izbraucis ja zini jau defektus????????????????

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

rexel rakstīja: Kādi komentāri ??

Esat jau izmēģinājuši ?

Ir it kā domā tādu iegādāt, tikai nepatīk dažas lietas, kā salona skaļums, dzinēju mazspēja.

Jāpagaida VWfana viedoklis. Viņš bija jaunā CR-V prezentācijā un veica arī testbraucienu.

Bija ļoti apmierināts!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Sestdien aizbraucām pamēģināt. Pirmie iespaidi: mazāks kā iepriekšējais, vai simpātiskāks grūti spriest, interjers gan labāk nostrādāts kā iepriekšējam.

Pats pat neizbraucu, pie ruļļiem apsēdās sieva. Bijām mašīnā 5 cilvēki, aizmugurē 3jatā diezgan pašauri, ar automātu diez ko labi negāja, bet tā varbūt ir vadītājas vaina, kaut gan, ja sieva, kurai tiesības ir dažus mēnešus tā saka, īpaši jau laikam negāja. Esot jauna piekare un jauns motors, bet ar tiem pašiem 150zs. Patika atpakaļgaitas kamera (nezinu vai nāk visiem standartā), tikai lietainā laikā paliek netīra, līdzbraucējs kāpa ārā tīrīt

Nu tādi ne viennozīmīgi pirmie iespaidi.

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

gaidiiju jauno , panjeemu veco ir abi vecie -gan benz.aut , gan diiz. manual. . Pie benz aut. ir 'jaapieshaujaas' lai vareetu 'atvilkt' bet man vienalga bik pa shvaku , labi der pilseetai/piepilseetai videeji rij-~12.5l/km diizelim 1robs 'par iisu' ( kaa jau 'laminaatniekam' ) bet taalaak ohohohohohooooo viss notiekaas iCTDIdiizelis Hondai ir izdevies , 90% chomu saakumaa ,peec skanjas , neiebrauca ka tas diizelis un jaaja mani ar jautaajumu - nafig veel viens taac pac diizelis videeji rij 7.4l/100km ( rallye rezjiimaa !! ) . Jaunajam man konkreeti izbesija PELNUTRAUKS un 18' shaibas , arii 'piknika galdinja vairs nau .

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Testējamam automātam kompis vidējo patēriņu rādīja ap 12,5l

ruukiic Reģ.: 26.03.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Testējamam automātam kompis vidējo patēriņu rādīja ap 12,5l

Man Civic rāda vidējo patēriņu 6.6 litri. (1.8 benz), taču ielejot litrus un pārrēkinot uz km sanāk 7.1.... Nez kur tā vaina - kompī vai Nestē???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ruukiic rakstīja:

Uggga rakstīja: Testējamam automātam kompis vidējo patēriņu rādīja ap 12,5l

Man Civic rāda vidējo patēriņu 6.6 litri. (1.8 benz), taču ielejot litrus un pārrēkinot uz km sanāk 7.1.... Nez kur tā vaina - kompī vai Nestē???

Drīzāk jau, ka kompī. Kaut gan ir dzirdēti gadījumi par tanku "kļūdām".

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Maniem cirvjiem kautkaa otraadaak ja penciins(1gac.30kkm) raada 12,5 , tad apreekjinaatais ir 12,4 'simc gram manaa labaa' . a diizels (1meenesis 4kkm)gan sakriit 'bildee' un dabaa

Gasjs Reģ.: 21.10.2002
0 0 Atbildēt

Gan Mazdai, gan BMW arī pārrēķinot pēc pilnas bākas metodes

90% gadījumos kompis ir uzrādījis 0.1 - 0.5l/100km mazāk.

It kā sīkums, bet uz 600km tie ir 3l zupas = 3 labi aliņi.

nomiks Reģ.: 30.10.2002
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja: Maniem cirvjiem kautkaa otraadaak ja penciins(1gac.30kkm) raada 12,5 , tad apreekjinaatais ir 12,4 'simc gram manaa labaa' . a diizels (1meenesis 4kkm)gan sakriit 'bildee' un dabaa

Dīvaini, bet ar maniem Citroeniem ir tieši tāpat - benzīnniekam kompī uzrādītais vidējais patēriņš ir mazliet lielāks nekā dabā, bet dīzeļaparāta kompja rādījums tieši sakrīt ar novērojumiem dabā!

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

Gasjs rakstīja: Gan Mazdai, gan BMW arī pārrēķinot pēc pilnas bākas metodes

90% gadījumos kompis ir uzrādījis 0.1 - 0.5l/100km mazāk.

It kā sīkums, bet uz 600km tie ir 3l zupas = 3 labi aliņi.

zjuupa mljin

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

nomiks rakstīja:

TDI rakstīja: Maniem cirvjiem kautkaa otraadaak ja penciins(1gac.30kkm) raada 12,5 , tad apreekjinaatais ir 12,4 'simc gram manaa labaa' . a diizels (1meenesis 4kkm)gan sakriit 'bildee' un dabaa

Dīvaini, bet ar maniem Citroeniem ir tieši tāpat - benzīnniekam kompī uzrādītais vidējais patēriņš ir mazliet lielāks nekā dabā, bet dīzeļaparāta kompja rādījums tieši sakrīt ar novērojumiem dabā!

nepaardziivo , ir jau arii citronenaa kaut kas laps ( kameer nau nobrucis), ne tikai dizaina zinjaa

Guzis Reģ.: 23.08.2006
0 0 Atbildēt

TDI rakstīja:

nomiks rakstīja:

TDI rakstīja: Maniem cirvjiem kautkaa otraadaak ja penciins(1gac.30kkm) raada 12,5 , tad apreekjinaatais ir 12,4 'simc gram manaa labaa' . a diizels (1meenesis 4kkm)gan sakriit 'bildee' un dabaa

Dīvaini, bet ar maniem Citroeniem ir tieši tāpat - benzīnniekam kompī uzrādītais vidējais patēriņš ir mazliet lielāks nekā dabā, bet dīzeļaparāta kompja rādījums tieši sakrīt ar novērojumiem dabā!

nepaardziivo , ir jau arii citronenaa kaut kas laps ( kameer nau nobrucis), ne tikai dizaina zinjaa

Nekas - NOBRUKS par to vari būt drošs! Tas tak ir Citroen

RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

ruukiic rakstīja:

Uggga rakstīja: Testējamam automātam kompis vidējo patēriņu rādīja ap 12,5l

Man Civic rāda vidējo patēriņu 6.6 litri. (1.8 benz), taču ielejot litrus un pārrēkinot uz km sanāk 7.1.... Nez kur tā vaina - kompī vai Nestē???

Nestē.Es to atkodu,kad vecajā darbā šefi Viadu nomainīja pret Nesti-uzreiz palielinājās patēriņš apmēram par 0,5l.

Laiks Reģ.: 12.04.2002
0 0 Atbildēt

Baigais kodeejs

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti