Atlīdzība par atradumu

911 Reģ.: 11.04.2003

.. nevienu neaģitēju uz tādas atlīdzības saņemšanu, bet tie nav 5% kā SKUDRAS topikā bija minēc. CL stāv raxtīc:

948. Ja atradējs, nododot lietu (944. p.) vai paziņojot par atradumu policijai (945. p.), prasījis atradēja algu, tad tā noteicama pēc tiesas ieskata, bet ne augstāka par trešo daļu no atrastās lietas vērtības pēc izdevumu atvilkšanas, ja vien nozaudētājs nav atklāti izsolījis augstāku summu vai nav ar atradēju labprātīgi vienojies.

 
1 2
DM Reģ.: 14.11.2002
0 0 Atbildēt

Labi ka iesākās tema, tikko apskatīju savu norēķinu karti, paraksts izdilis kopa ar daļu laukumiņa uz kura tam jābūt , faktiski nekādi veikalā neviens kasieris neredz pat daļiņu no mana paraksta un es tik maksāju un parakstos uz čeka

jā un derīguma termiņš šomēnes beidzās

krupiss Reģ.: 22.08.2006
0 0 Atbildēt

DM rakstīja:

krupiss rakstīja: sovasar normaali noveicaas, kad DzManaiPaaudze pazaudeeju maku - tiesiibas, reg apl, bankas kartes, ls ap 120 utt

Visu bez nekaadiem zudumiem adeva maza meiteniite un par to paprasija tikai cukurvati. velreiz paldies vinjai

Es ceru, ka meitenītei cukurvati nopirki tik daudz, lai viņa to visu mūžu atcerētos kā lielāko cukurvates izēšanos savā dzīvē

visa vinjas gimene eeda to cukurvati

Peksiic Reģ.: 07.11.2003
0 0 Atbildēt

aizmirsu pieraxtiit ka pirms izbraucu uz veikalu toreiz paarkonverteeju cherez hansanet 200Ls, bet nepiefikseeju cik man vajadzeeja buut LVL, jo tajaas dienaas viss vienaa skrieshanaa sanaaca. Tikai to ka "atradeejs" izteereejis peedeejos 4Ls sapratu peec konta bilances izpeetes.

Un iisteniibaa tikai 1X manai sievai ir bijushas probleemas noreekjinaaties ar manu karti un i to tas bija Bikjernieku SKY, kur kasiere neljaava sievai ievadiit PIN kodu, jo uz kartes bija mans vaards, bet nu vinja nebuut peec viiriesha neizskataas A taa, ja gribeetu pakasiities ar veikalu paardeveejiem, tad jebkuraa veikalaa noreekjinoties kasiere pat nepaskataas uz parakstiem ne uz cheka ne kartes. Gluzji kaa pa konveijeru. Novelk POS terminaalaa karti un pat nepaskatoties tikpat aatri atdod atpakalj. a izpeerc kautvai pus rimchiku.

Tominjsh Reģ.: 31.03.2003
0 0 Atbildēt

DM rakstīja: Labi ka iesākās tema, tikko apskatīju savu norēķinu karti, paraksts izdilis kopa ar daļu laukumiņa uz kura tam jābūt , faktiski nekādi veikalā neviens kasieris neredz pat daļiņu no mana paraksta un es tik maksāju un parakstos uz čeka

jā un derīguma termiņš šomēnes beidzās

un kads tur briinums, es jau tresho meenesi kopsh jaunaskartes sanjemshanas iepeerkos bez paraksta uz kartes... tikai vienreiz shkjiibi paskatiijaas bet neko neteica

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti