kuru mazauto pirkt?

Vilks Reģ.: 30.07.2002

plaanoju iepirkt sava kantora vajadziibaam uz liizinga jaunu mazauto, bet nupat tikai saaku ievaakt informaaciju pa shiem.

uz dazhiem pieteicos uz testa braucieniem.

interesee aptuveni: VW POLO, FORD FUSION, OPEL CORSA, NISSAN NOTE.

veel domaaju par TOYOTA YARIS.

noteikti neinteresee dienvideiropas autinji- peugeot, citroen un citur pasaulee razhotie ne iipashi populaarie un ne tik kvalitatiivie autinji.

no apskatiitajiem vislabaak buutu diizelis ar automaatu, bet cik apskatiiju, tad lielaakajai daljai vispaar nav automaatu, daljai nav arii diizelju.

labpraat uzklausiitu foruma spechuku un spameru viedokli par mineetajiem autinjiem, paardeveejiem, apkopju veiceejiem, arii pieredzi un ieteikumus par pashu pirkshanas/kauleeshanaas un liizingoshanas procesu.

teksti par lietotiem BMW un mazlietotiem auto (liidz 2 gadiem) shoreiz jaatliek- no mazlietotajiem auto no mazauto seerijas nav ko izveeleeties- vai nu nobraukums liels vai arii cena tikai 10% mazaaka par veikala cenu.

 
1 2 3 4 5
brmbrmm Reģ.: 24.07.2009
0 0 Atbildēt

Precīzāk no 01.11.2011

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja: bez ESP jaunu auto iekš EU nevar tirgot. un bez ESP saraksts vēl garumgarš. Tā ka pat jaunus 20 gadus vecus aužus pa lēto neviens vairs nevar uzražot...

Precizējot - ne tik vien jaunu nevar tirgot. Bet arī ievest lietotu, kas ražošanas brīdī nav atbildis prasībām - t.i. nav sertificēts lietošanai EU. Vēl precīzāk - var, bet pašam jāaprīko ar visu nepieciešamo un jāiziet sertifikācija. Interesanti, cik izmaksātu tāda pašrocīgi uzlabota Tata

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Attieciibaa uz ESP: www.caterham.co.uk/...

Man nav parlieciba, ka tur jebkad buus ESP un tamlidzigas padarishanas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Attieciibaa uz ESP: www.caterham.co.uk/...

Man nav parlieciba, ka tur jebkad buus ESP un tamlidzigas padarishanas.

Runa ir par NEoiropā ražotajiem... t.i. ievestajiem no trešajām valstīm...

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

Yetti: Bet kas traucee Tata piemeram RangeRover rupniicaa UK uzrazhot "TataKaka" pa leto? Buus i Evropaa razhoc i nekadas certipikacijas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

x_rays rakstīja: Yetti: Bet kas traucee Tata piemeram RangeRover rupniicaa UK uzrazhot "TataKaka" pa leto? Buus i Evropaa razhoc i nekadas certipikacijas.

Palasi vēlreiz- ES tirgum ir citas prasības, tajā Tata būs jāsaliek visādas drošības iekārtas,kuras Indijā neviens neprasa. Tas sadārdzina auto.

Un tu domā, ka ES ražotu neviens nesertificē?? Tiem auto tikpat ir jāatbilst noteiktām drošības prasībām gan deformāciju ziņā gan visādu citu prasību ziņā. Un tad, kad tas atbilst, rūpnīca dabū 'sertifikāciju' to auto tirgot ES. Nav būtiski, kur tā rūpnīca atrodas.

x_rays Reģ.: 22.04.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

x_rays rakstīja: Yetti: Bet kas traucee Tata piemeram RangeRover rupniicaa UK uzrazhot "TataKaka" pa leto? Buus i Evropaa razhoc i nekadas certipikacijas.

Palasi vēlreiz- ES tirgum ir citas prasības, tajā Tata būs jāsaliek visādas drošības iekārtas,kuras Indijā neviens neprasa. Tas sadārdzina auto.

Un tu domā, ka ES ražotu neviens nesertificē?? Tiem auto tikpat ir jāatbilst noteiktām drošības prasībām gan deformāciju ziņā gan visādu citu prasību ziņā. Un tad, kad tas atbilst, rūpnīca dabū 'sertifikāciju' to auto tirgot ES. Nav būtiski, kur tā rūpnīca atrodas.

Apskaties Caterham un tad runaa. Un paradi, kuraa vietaa tai lamatai ir superduper sertficetaas droshibas sistemas.

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti