VW TDi raustās un vibrē ...

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
 
1 2 3
tarakaans Reģ.: 28.10.2002
0 0 Atbildēt

Ronalds_ rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Za to nomainīšu un zināšu, ka tā konkrētā štelle otreiz nenojuks... Izskatās, ka sirdsmiera labad pie reizes arī eļļu jānomaina, visus vajadzīgos filtrus utt.

Cik auto cilindri ? Vismaz 4 jau nu noteikti ir.

Un ja viena sprausla nobeigusies ar lielu varbūtību, ka arī pārējās nebūs labākas.......

Ta ka potenciāli vēl vismaz 200 ls x 3 + darbs gaida rindā.

Ar dīzeli viss ir labi, kamēr viņš nav jāremontē. Pirmā nopietnākā problēma ar uzviju apēd visu degvielā ieekonomēto naudu.

Fufelis. Nav zvanīts, ka pārējās sprauslas noklāsies.

Viņām patīk nosprāgt pēkšņi.

Vai nu manam iepriekšējais saimnieks bija tikko nomainījis uzreiz 3 sprauslas un man noklājās tikai pēdējā. Bet 3 sprauslas reizē nekad nenojūk.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Gaidu diagnostiku 2dien, bet tikmer jau esmu noskaidrojis, ka jauna sprausla viena konkreta bode maksa 175 Ls. Varot jau ari remontet, tas ap 100 pavelkas, bet laikam nav verts.

Visam jau nu toch nevajadzetu noklaties..

Kamikadze Reģ.: 21.11.2003
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Izrakos par VWMotion forumu - pie vainas tiesham vai nu sprausla (jauna ap 320 Ls + darbs), vai ari varsts ( ??? Ls + darbs).

Viena sprausla 320 Ls????? Man pārgāja nupat jebkāda vēlēšanās pirkt dīzeli

tas jau 2003 gada pasaatam nevis padsmitgadiigam audjikam

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu shi konkreta cena par sprauslu ir shi manam Pasatam. Ka tur ar padsmitgadigajiem Audi nezinu un mani neinterese...

Modricimus Reģ.: 29.01.2004
0 0 Atbildēt

Tev ir pumpe duse vai kā

ja tā, tad iesaku pēc motora koda griezties karlo motors - škodām ar tādi bīdeļi nāk iekšā, un viņi neliek tādus uzcenojumus....

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

asf rakstīja:

LyNx8 rakstīja: Za to nomainīšu un zināšu, ka tā konkrētā štelle otreiz nenojuks... Izskatās, ka sirdsmiera labad pie reizes arī eļļu jānomaina, visus vajadzīgos filtrus utt.

man nesen tieshi shitaa izgaaja! raustijaas un negaaja un beigaas dabuuju mainiit PD sprauslu... arii 03 gada pasaats! ja gribi siikaak aprunaaties - uzraksti uz listbox ieksh pro elvee!

shiten nekaada runaashana nesanaak, muljkjiibas vien - neko debiilaaku kaa nodrupusha vaarsta mala nebiju dzirdeejis!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Tu vispar pi der kadu motoru izjaukta veida esi redzejis????Varstam nolust maliņa un kompresijas nav,degvielu iesmidzina bet nesadeg tadeļ paradas dumi.Tas bij tikai viens no minejumiem.

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Tu vispar pi der kadu motoru izjaukta veida esi redzejis????Varstam nolust maliņa un kompresijas nav,degvielu iesmidzina bet nesadeg tadeļ paradas dumi.Tas bij tikai viens no minejumiem.

Ja tev vārstam maliņa nolūst,tad tas gabaliņš uztaisīs lielu troksni un iespējams beiktu virzuli+gilzu+galvu,vot tā,motormeistar(ja vārsta sēža vainīga,tad iespējams metāla kriksi izraus pa izplūdi(pāºsvarā šamie izdrūp)bet savādāk.....).

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Daniels_Reebuss rakstīja:

VIECYS rakstīja:

batka rakstīja: Tu vispar pi der kadu motoru izjaukta veida esi redzejis????Varstam nolust maliņa un kompresijas nav,degvielu iesmidzina bet nesadeg tadeļ paradas dumi.Tas bij tikai viens no minejumiem.

Ja tev vārstam maliņa nolūst,tad tas gabaliņš uztaisīs lielu troksni un iespējams beiktu virzuli+gilzu+galvu,vot tā,motormeistar(ja vārsta sēža vainīga,tad iespējams metāla kriksi izraus pa izplūdi(pāºsvarā šamie izdrūp)bet savādāk.....).

Ir gadījumi, kad nolūzusī detaļa ar vienu pi.sienu tiek ietriekta galvā vai virzulīun nekas tur neklaudz,vismaz kādu laiku....

Arī taisnība,bet ja tiek starp virzuli un čaulu..?

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

Mans kaimis servisā rukā,ņemas arīdzen ar tiko ievestajām.Pēc vina stāstiem,ka konkrētajam dīzeļmotoram gadās, ka izdeg virzulis.Ar galvām no problem.

Uz konkrēto gadījumu šis neattiecas(būtu blakusefekti).

barbarossa Reģ.: 14.10.2004
0 0 Atbildēt

ar galvaam no problem?

kaa to njem...esmu jau 3 reizes labojis galvu taadam passatam...un 2 sprauslas mainiijis...pirku Lietuvaa...Bosh 110 ls

VIECYS Reģ.: 13.02.2007
0 0 Atbildēt

barbarossa rakstīja: ar galvaam no problem?

kaa to njem...esmu jau 3 reizes labojis galvu taadam passatam...un 2 sprauslas mainiijis...pirku Lietuvaa...Bosh 110 ls

Kas galvai kaitēja?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

110 ls ir tdi sprausla pd sprausla nekadi nevar maxat 110 ls,ja nu vienigi lietota.Un lai grabetu motors ir janolust samera lielam gabalam,mazu gabalu izpuš pa izpludi ara ta ka...Un nevajag uzreiz manam auto bija ta un tavam ari bus tas pats.Defektu ir loti daudz un dažadi

vilko Reģ.: 22.12.2003
0 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja:

batka rakstīja: Vis ticamak kad cilindra kompresija bus pazudusi,medz gadiities ka varstam nodrup mala.Tas tads izplatitakais defekts.Pa sprauslam ari varetu but bet mazak ticams variants

Okei, bet ka var noteikt, vai varetu but shi problema? un cik sarezhgjiti ir sho problemu risinat?

Respektivi, jamaina pats nodrupushais varsts... Hm, ta ari varetu but, jo raustisanas paradijas brauciena laika..

Vecīt, ielien audi-style un sameklē tur INC. Viņš mīt netālu no Jelgavas. Ātri tev pateiks, kas un kā. Viņš ir specs uz TDI motoriem. Pie viena vēl uzčipos tev to, ja ir kādi 140Ls lieki. Kolēģis pie viņa bija. ātri vainu atrada. Audi-styles pilns ar viņa faniem Domāju, ka būs lētāk un kvalitatīvāk kā servisos.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Paldies, painteresēšos un mēģināšu INCu atrast - varbūt kādam ir kontakti pa tiešo?

Šodien bija diagnostika - jap, 3 cilindram sūknim-sprauslai ir mehānisks defekts... Attiecīgi, to ir jāmaina. Nevar īsti saprast - vai šitais Pasāts ir Pumpe Duse vai nav, kā rezultātā arī sprauslas cena nav īsti saprotama. DisTehnika saka, ka 175 Ls (maybe šie kļūdās), bet citi saka, ka vismaz 300 Ls. Kur šito loriņu iepirkt?

Un tāds starp citu - DisTehnika prasa to veco sprauslu pretī - nez ko viņi ar to dara? Drošvien saremontē un tad tirgo kā lietotu...

Nezinite Reģ.: 10.09.2002
1 0 Atbildēt

LyNx8 rakstīja: Paldies, painteresēšos un mēģināšu INCu atrast - varbūt kādam ir kontakti pa tiešo?

Šodien bija diagnostika - jap, 3 cilindram sūknim-sprauslai ir mehānisks defekts... Attiecīgi, to ir jāmaina. Nevar īsti saprast - vai šitais Pasāts ir Pumpe Duse vai nav, kā rezultātā arī sprauslas cena nav īsti saprotama. DisTehnika saka, ka 175 Ls (maybe šie kļūdās), bet citi saka, ka vismaz 300 Ls. Kur šito loriņu iepirkt?

Un tāds starp citu - DisTehnika prasa to veco sprauslu pretī - nez ko viņi ar to dara? Drošvien saremontē un tad tirgo kā lietotu...

tak viņš tusē ar manu puiku laukos.. Pajautāšu vakarā..

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Ok, paldies! JA nevēlaties postēt kontaktus te - lai uzmet man uz e-pastu infu - lynx8@inbox.lv .

Man jau gribētos to autiņu saremontēt pie uzticama cilvēka, kas šīs lietas rubī.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Bļaviens nu ka var neatširt Pumpe duse no parasta Tdi.Ieliec motora bildi pateikšu uzreiz.Kada kantori tad esi bijis???Apšaubama ta diagnostika ir ja pat nepateica vai tev ir PD vai tdi

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: Bļaviens nu ka var neatširt Pumpe duse no parasta Tdi.Ieliec motora bildi pateikšu uzreiz.Kada kantori tad esi bijis???Apšaubama ta diagnostika ir ja pat nepateica vai tev ir PD vai tdi

Ielikšu viņa vietā foto.inbox.lv/...

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

tas ir PD 100%

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu ir lietas, kur es orientējos, un kur nē. Redz, tagad zināšu, ka tas ir 100% PD dzinējs. Kāpēc to sauc par PD, arī it kā saprotu tagad. Mūžu dzīvo, mūžu mācies.

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu ko, vaina noskaidrojās - PD sprauslu ielikām jaunu, a šaize pa vecam. Značit - virzulī ir caurums, plaisa vai arī gredzeni kirdik.... Secinājums - vajag labu motorspeciālistu (servisu), kur manu Pasāta motoru varētu atjaukt un palūrēt / nomainīt trešo virzuli.

Vai kāds var ieteikt labu, kvalitatīvu motormeistaru te Rīgā???

Būšu ļoti pateicīgs par jebkādu noderīgu info! Paldies!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Kapec doma ka virzuli bus caurums????Dizeļa virzuli nemaz tik viegli caurumu nevar dabut.Drizak varstos vaina bus

LyNx8 Reģ.: 21.01.2003
0 0 Atbildēt

Nu tā jau būtu mazliet patīkamāk, ja būtu vārsti jāmaina, nevis virzulis vai nedo Dies' viss bloks... Nu sprausla it kā nebija vainīga, tas toč un kaut kur ir ņepoladka - motorservisu vajag anyway.

Ir kādi ieteikumi?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Nez kur tas gudrais umņiks palicis kas tev to epastu deva???Viņam redz sprausla vainiga bijusi.

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti