******* GLOBAL WARMING.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006

PASAULE SASILST,SAKAS PLUDI,VEIDOJAS TUKSNE$I,CILVEKI MIRST NO BADA.......divi laci Antarktika tik dzivi,cilvecei atlicis dzivot 50gadus... un kas pie ta vainigs,protams TIKAI AUTOVADITAJI,jo nav vairs ko citu drazt uz $is zemes......AUKSTAIS KAR$ beidzies,Arabus labak neaiztikt,jo vinji sez uz naftas okeana ar pilnu ledusskapi ar atvesinatam atombombam,Afrika no zelta izlaupita-SAKSIM VIEN DRAZT VIENS OTRU! Tada paliek pasaule,kad ZALJIE NEONACISTI iefiltrejas pasaules valdibas,paceldami mistiskus nodokljus katru otro dienu,gudri runajot par cilveces nodarito postu ar kautkadiem bezsejas vides profesoriem aiz muguras,pat PRESEI liekas kad biezi vairs nav par ko gudraku rakstit,jo ta sfera ari taisa naudu ar visadam valdibu saceretam sensacijam un NEPATIESAM statistikam-es tad labak lasu rakstus par to ka Britnija Spirsa kartejo 98-to reizi NEJAU$I AIZMIRSA uzvilkt apak$biksites izkapdama no limuzina simts reportieru priek$a! Ta ir manas acis sistema lidziga KOMUNISTU,jo ta tik darbojas uz bailju ievie$anu cilvekos,lai no tiem varetu izslaukt vairak naudas un pats galvenais,lai tos kartejo reizi vairak varetu kontrolet......profesoru armijas tiek nodarbinatas,solot tiem bagatibu par katru vardu publiski pateiktu utt...,pilspalvu dr***jiem zelta laikmets!!!!SMIRD,jo cilvece atrak $adi domadama nogalinas pati sevi,neka mus saule izcepinas!!!! Man sirds neiztureja beidzot tad,kad biju aiznjemies drauga X5 Bembi uz dienu,cilveki uz ielam ir tik slimi paliku$i no PROPOGANDAS sviesta,kad netiec izlaists no $kersielam,pie luksofora kads ******** ipatnis,kur$ pats dzimis ar sudraba karoti rokas,nekad nenostradadams realu darba dienu dzive,bet nopircis batereju PRIUS,megina man divos vardos pateikt kad laiks ir pienacis saudzet(KO TIKAI??????????????).........sac justies ka kautkads Gruzinu kulaks,kur$ ieripojis nabadziga ciema ar VOLGU.........nebus ilgi jagaida,kad $adi NEONACISTI saks meginat slepkavot cilvekus uz ielam........! Maz tik tam pamulkim bija zinat to FAKTU,ja ari mes visi izslegtu visu kas izsledzams uz Pasaules,ieskaitot automobiljus,mes varbut kada bridi tik paildzinasim savu un citas cilveces dzivi tikai par 6gadiem,jo uz Zemes notiek procesi,kuri ir notiku$i un notiks miljoniem gadu..........,izskatas kad akmenscilveki atteicas no auto utt,bet tas vinjus nepaglaba tapatas,jo iestajas ICE AGE.....-marasms,jo SLIMI POLITIKJI,NEONACISTI cen$as pieradit pretejo vainodami cilveci!!!!! Es neesmu nekads Oxfordas 150 gadus pa skolam pavadijis profesors,bet ari man skaidrs ir tas kad: 96% ta saukto "siltumnicas efekta gazes" NAK no dabiskiem avotiem,tadiem ka okeaniem,vulkaniem,dzivniekiem. Nako$ie lielakie piesarnjotaji ir ELEKTRO STACIJAS ar saviem 1.19% un VISBEIDZOT "LIELAKIE" VAININIEKI AUTOVADITAJI,kuri TIKAI atmosfera izlaiz 0.45% no benzina dzinejiem un 0.21% gazu no dizeljdzinejiem-SECINAJUMS IR TIKAI VIENS MES TIEKAM MANITI UN EKSPLOTETI LIDZ LIMITAM,LAI KADS BEZSEJAS TAUKUPAKALJA,ZALAIS NEONACISTS,KUR$ NEVAR ATRAST REALU DARBU VARETU DZIVOT CEPURI KULDAMS,IEVIESDAMS PAREJOS BAILES.......Izklausas varbut smiekligi,bet tie naudas un varas karie politikji ar savu noalgoto profesoru armiju daritu vairak labuma PLANETAS laba,nevis turpinot zagt naudu no pavalstniekiem,bet aizbazdami pirdo$u govju pakaljas ar kautko,vai zarnas implantedami katalizatorus visadus,jo no ta butu vairak LABUMA,neka no SLIMIEM nodokljiem! Taka man patiesiba uzlikt uz $o SAVE THE PLANET politiku,mans nako$ais pirkums bus trekns apgriezienu izsalcis V8 Audi izpildijuma,ar lielu uzlimi aizmugure F**K THE FUEL ECONOMY!!!! Paldies par uzmanibu.

 
1 2 3 4
Reģ.: 23.05.2024
0 0 Atbildēt

es šitādu vienu vakar redzēju, gulēja uz ielas, tad piecēlās, skaitīja maķelī naudu, tad atkal aizgāja ciet. Polārplāci, tas tu biji?

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

deksters rakstīja: es šitādu vienu vakar redzēju, gulēja uz ielas, tad piecēlās, skaitīja maķelī naudu, tad atkal aizgāja ciet. Polārplāci, tas tu biji?

Taka es $obrid atrodos Visbija,es tas nevareju but gan.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

deksters rakstīja: es šitādu vienu vakar redzēju, gulēja uz ielas, tad piecēlās, skaitīja maķelī naudu, tad atkal aizgāja ciet. Polārplāci, tas tu biji?

Taka es $obrid atrodos Visbija,es tas nevareju but gan.

kur tev tā visbija??? tvaika 2???

Reģ.: 23.05.2024
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

deksters rakstīja: es šitādu vienu vakar redzēju, gulēja uz ielas, tad piecēlās, skaitīja maķelī naudu, tad atkal aizgāja ciet. Polārplāci, tas tu biji?

Taka es $obrid atrodos Visbija,es tas nevareju but gan.

Visbijā nav Tvaika iela. Tas ir Sarkandaugavā, kur pašlaik atrodies. Izurbini kārtīgi degunu, norauj zobu un marš gulēt, māsiņa rīt atkal sešos nāks ar poti.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

deksters rakstīja: es šitādu vienu vakar redzēju, gulēja uz ielas, tad piecēlās, skaitīja maķelī naudu, tad atkal aizgāja ciet. Polārplāci, tas tu biji?

Taka es $obrid atrodos Visbija,es tas nevareju but gan.

kur tev tā visbija??? tvaika 2???

316i tev nemacija bernudarza kad nevar likt savas adreses,kordinates interneta priek$ nepazistamiem cilvekiem?????!!!

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

316i rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

deksters rakstīja: es šitādu vienu vakar redzēju, gulēja uz ielas, tad piecēlās, skaitīja maķelī naudu, tad atkal aizgāja ciet. Polārplāci, tas tu biji?

Taka es $obrid atrodos Visbija,es tas nevareju but gan.

kur tev tā visbija??? tvaika 2???

316i tev nemacija bernudarza kad nevar likt savas adreses,kordinates interneta priek$ nepazistamiem cilvekiem?????!!!

kas teic, ka nepazīstamiem??? tas ka tu sēdi kkādā ūķī, nenozīme, ka neviens nezin kur tu sēdi,idiņ..

Reģ.: 23.05.2024
0 0 Atbildēt

Polārlāci, tu zini, ka Gnoms, Deksters, Redaktors, Nezinīte, Edgars 80, Hulio_Iglesias un anonimikis ir viens un tas pats cilvēks? Nu tā, lai vairotu portāla popularitāti.

Polarlacis Reģ.: 15.10.2006
0 0 Atbildēt

316i rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

316i rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

deksters rakstīja: es šitādu vienu vakar redzēju, gulēja uz ielas, tad piecēlās, skaitīja maķelī naudu, tad atkal aizgāja ciet. Polārplāci, tas tu biji?

Taka es $obrid atrodos Visbija,es tas nevareju but gan.

kur tev tā visbija??? tvaika 2???

316i tev nemacija bernudarza kad nevar likt savas adreses,kordinates interneta priek$ nepazistamiem cilvekiem?????!!!

kas teic, ka nepazīstamiem??? tas ka tu sēdi kkādā ūķī, nenozīme, ka neviens nezin kur tu sēdi,idiņ..

Aizver ludzu savu netiro paksti un nekasies ari tu,jo izklausies LETI ar savu LETO tekstu.

Kaspersky Reģ.: 10.11.2003
0 0 Atbildēt

Nedaudz izbrīna fakts, ka par "hulio" vēl nebano. Laikam tas būs viens no tiem retajiem vārdiem, līdz kam gudrais prāts vēl netika.

316i Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Polarlacis rakstīja:

316i rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

316i rakstīja:

Polarlacis rakstīja:

deksters rakstīja: es šitādu vienu vakar redzēju, gulēja uz ielas, tad piecēlās, skaitīja maķelī naudu, tad atkal aizgāja ciet. Polārplāci, tas tu biji?

Taka es $obrid atrodos Visbija,es tas nevareju but gan.

kur tev tā visbija??? tvaika 2???

316i tev nemacija bernudarza kad nevar likt savas adreses,kordinates interneta priek$ nepazistamiem cilvekiem?????!!!

kas teic, ka nepazīstamiem??? tas ka tu sēdi kkādā ūķī, nenozīme, ka neviens nezin kur tu sēdi,idiņ..

Aizver ludzu savu netiro paksti un nekasies ari tu,jo izklausies LETI ar savu LETO tekstu.

tu nepārtraukti atkārtojies , plebej....

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

ja nu kadu tomēr interesē globālā sasilšana un iespējamie pasākumi, tad žurnālā "Ilustrētā zinātne" 2007.gada numurā(16) lpp.24-29. ir raksts - saulesbrilles zemei. Tur var palasīties par dažām idejām - putekļiem, sēru atmosferā, planktona attīstības stimulēšanu ar dzelzs kaisīšanu okeānā, alģes, gaisa baloni, spogulis orbītā, sālsudens tvaikiem utt.

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Priecīgus Ziemassvētkus! Zem eglītes sniedziņā

Nu tad kā - ir vai nav global warmings????

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Da kādi te svētki un kāds vēl sniegs....

Mēs visi mirsim !!!

Sheps Reģ.: 05.09.2002
0 0 Atbildēt

Globaalais Vaarnings!

Tieshi nesen par shito teemu biju aizdomaajies un arii uzskatu, ka Zeme pati uzsilst dabiigaa procesaa - grozoties un sildoties Sauliitee...

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Vai nav pie vienas vietas vai ir vai nav global warmings. Man piemeeram pamatiigi kaitina, ka mees ar labo roku karojam pret araabu teroristiem, bet ar krieso taja pashaa laikaa maksaajam vinjiem uztura naudu par naftu. Personiigi es gribeetu redzeet shitos te piiiiiiii kas ar ierochiem vazaajas lienam uz celjiem pateiciibas daavanas luudzot. Tas pats attiecas uz visiem kretiineljiem kas tirgo nelegaali ierochus gan musulmanju ekstreemistiem gan visiem citiem shis plasneetas shauraajaam piereem.

P.S. tikai nepaarprast - man nav nekas preta arabiem kaa taadiem.

bembermember Reģ.: 27.11.2001
0 0 Atbildēt

WALA, tev nav ienācis prāta, ka tie, kas cīnās ar teroristiem un tie, kas pārdod viņiem ieročus, nereti ir vieni un tie paši?

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

raimondsm rakstīja: Priecīgus Ziemassvētkus! Zem eglītes sniedziņā

Nu tad kā - ir vai nav global warmings????

it ka pirms tam vienmēr bija sniegs...... vakar paziņa stāstīja ka Latgalē ir sniegs....

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

modena rakstīja:

Nu tad kā - ir vai nav global warmings????

it ka pirms tam vienmēr bija sniegs...... vakar paziņa stāstīja ka Latgalē ir sniegs....

NEMULDI TE !!!

Latgalē un Rēzeknē sniega nemaz nav !!!

Tikko nofočeju : img172.imageshack.us/...

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

PS: sniegu Latvijā var dabūt te - zagarkalns.evolution.lv/...

curmis Reģ.: 29.03.2004
0 0 Atbildēt

Nez kur Polārlācis rāvis tos ciparus? Un ja tā ir taisnība.... Satraukumam nav pamata, ka tik nafta nebeigtos...

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

TV ""Eirobusiņā""

balvu dabūja SIA Iecavnieks , intervēja automehāniķi Liepiņu, kas lieka rapša elļas sistēmas smagajiem auto, demo nolukos lēja eļļu no cepšanai paredzētas eļļas pudelēm, tas gan netrauceja zurnālistam to kaut kā sajukt ar benzina aizstāšanu, bet nu viss notiek

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

šorīt bija labs

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Njā kopš sporta tosola topika šis ir otrā vietā

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

ūū vēsture. Nez Polārlapsa, tfu lācis ir to savu V8 Audjī ar iepircis ?!??

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kāda globālā sasilšana?

Šodien ārā ir globālā sasnigšana un sasalšana.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti