Ford KA

kisindzers Reģ.: 04.07.2007

tauta,ko sakat par ford KA?

 
1 2
RLaguna Reģ.: 30.10.2006
0 0 Atbildēt

kisindzers rakstīja: da viens čoms grib pārdot 5bembi un pirkt ford KA

Tīņi pērk bembi lai pagarinātu krāniņu-šajā gadījumā notiek otrādi.

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

kisindzers rakstīja: tauta,ko sakat par ford KA?

Ja nemaldos tu te pirms kaada laika cepies par Scorpio... Un izskataas ka esi iecikleejies uz kautkaadiem S.... FORDs tak peec savas buutiibas NAV auto!!! Nu vismaz Eiropas izpildiijumaa jau nu noteikti... Nesaprotu kaada maarutka peec tev sjitie tolmeti interesee??? Mosj labaak kautko no EUROPAs paskaties - Renault, OPEL, VW...

andrix Reģ.: 21.07.2004
0 0 Atbildēt

Top Gear - Ford Ka vs homing pigeon

www.youtube.com/...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Ford Ka ir divas priekšrocības:

1. radipuļķis nav vajadzīgs - tā pat ar ceļiem ausis ir aizspiestas!

2. ja iesēdīsies kādos dubļos - divi veči kopā ar visu vadītāju izcels, aiznesīs un uzliks uz ceļa!

Tālāk ir uzskaitījums ar mīnusiem tā uz kādām 2 lapām:

...

...

Pūst kā velns un vēl ātrāk par Skorpi - 2. gads pa sāli var izrādīties pēdējais!

garuda Reģ.: 07.02.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Ford Ka ir divas priekšrocības:

1. radipuļķis nav vajadzīgs - tā pat ar ceļiem ausis ir aizspiestas!

2. ja iesēdīsies kādos dubļos - divi veči kopā ar visu vadītāju izcels, aiznesīs un uzliks uz ceļa!

Tālāk ir uzskaitījums ar mīnusiem tā uz kādām 2 lapām:

...

...

Pūst kā velns un vēl ātrāk par Skorpi - 2. gads pa sāli var izrādīties pēdējais!

Neesi tik nievājošs. Ir arī trešais lielais pluss - NEZOG...

uldiskru Reģ.: 06.11.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

kisindzers rakstīja: tauta,ko sakat par ford KA?

Ja nemaldos tu te pirms kaada laika cepies par Scorpio... Un izskataas ka esi iecikleejies uz kautkaadiem S.... FORDs tak peec savas buutiibas NAV auto!!! Nu vismaz Eiropas izpildiijumaa jau nu noteikti... Nesaprotu kaada maarutka peec tev sjitie tolmeti interesee??? Mosj labaak kautko no EUROPAs paskaties - Renault, OPEL, VW...

Nu negribu apgalvot ka FORDs ir kaut kas labs, bet ieteikt tā vietā ņemt RENi jau nu arī nav gudra cilvēka ieteikums !!! Vai esi kādreiz paskatījies kas notiek ar Franču auto hadeni jau pēc pāris gadiem pa latvijas ceļiem un kādas ir viņu remonta īpatnības un cenas ???

sintris Reģ.: 09.10.2003
0 0 Atbildēt

Autoram derētu kāds kārtīgs,labs FORD zinātājs Seiko

03.07.2007 21:29

Kur var labi un nevisai dārgi sataisīt tuningu fordam...

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

garuda rakstīja: Neesi tik nievājošs. Ir arī trešais lielais pluss - NEZOG...

Pašam ir 91.g. Skorpis nu jau 8 gadi - tā ka par Fordu kā tādu nemaz neesmu nievājošs, bet kaimiņa servisā redzēju Ka... tika atdzīts lai kaut ko izdara tā lai var pārdot... Pēc 2 ziemām sliekšņi tā izpuvuši bija ka nebija iespējams piestiprināt tjūninga uzlikas uz tiem, lai ļēti noslēptu puvekļus!!! Pasēdēju ar tajā aparātā un ar maniem 1,88 cm knapi izlīdu ārā no tā!

A par zagšanu - saka tā ka Ford bļamba vien jau ir pietieši laba pretaizdzīšanas sistēma!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Es ieteiktu pa to pat naudiņu paņemt lietotu, bet prātīgāku vāģi! Mondeo vai sliktākā gadījumā Fokusu - ieguvums būs krietni lielāks kā svaigas mašīnas smarža!

Velomens Reģ.: 21.10.2007
0 0 Atbildēt

Jautājums expertiem.

Atrisiniet strīdu - Vai ar konkrēto auto (laikam jau vienalga ar kādu marku) drīkst/var/ir droši braukt bez stūres pastiprinātāja eļļas? Vnk sanāca diskusija par šo tēmu un izskanēja viedoklis,ka var stūre vispār nobloķēties un vēl visādi brīnumi notikt.

STALINS Reģ.: 12.11.2003
0 0 Atbildēt

Nobloķēties nevar.

vari vispār stūres pastiprinātāja sūkni noņemt ar visiem bačokiem, trubas amputēt un braukt kā ar parasto, tikai stūre grozīsies smagi...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Ford Ka ir divas priekšrocības:

1. radipuļķis nav vajadzīgs - tā pat ar ceļiem ausis ir aizspiestas!

2. ja iesēdīsies kādos dubļos - divi veči kopā ar visu vadītāju izcels, aiznesīs un uzliks uz ceļa!

Tālāk ir uzskaitījums ar mīnusiem tā uz kādām 2 lapām:

...

...

Pūst kā velns un vēl ātrāk par Skorpi - 2. gads pa sāli var izrādīties pēdējais!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

mnja...

un motoru arī nakuj...

lai sieva stumj....

vēl vienkāršāk nodot tolmetam un iegādāt e-biļeti....

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Līdz mājām vai servisam jau var aizbraukt, bet ir jāņem siksna nost, savādāk nokausi pastiprinātāja sūkni. Vienīgi sagatavojies uz pamatīgu roku muskuļu uzkačāšanu! Ļoti cieta tā stūre paliek.

UncleSEM Reģ.: 21.12.2003
0 0 Atbildēt

man r bijuši gadijumi ,kad jaizvēlas nomas auto uz dažām dienām un tad vienmer labāko cenu uz rāda Ford KA un apskatot to auto ar 12" riepiņām un to plāno bundžu ,es iedomājos kas notiek ja man uzbrauc virsū normāla mašīna !!!!

es uzskatu ka ar tādu mašīnu pārvietoties pa kopceļiem ir bīstami !!!!!!!

ja vēlies tikt vaļā no mīļotās sievietes ,tad uzdāvini šādu auto !!!

windy Reģ.: 13.07.2001
0 0 Atbildēt

Ja iet runa par jauno KA (2009) tad citāts no whatcar:

"Ford Ka veidots uz tās pašas platformas un tiek ražots tajā pašā rūpnīcā, kur top pievilcīgais Fiat 500, kurš guvis mācību no dažām Ford kļūdām, uzlabojot gaitu un vadāmību."

vieplis Reģ.: 09.02.2006
0 0 Atbildēt

windy rakstīja: tiek ražots tajā pašā rūpnīcā, kur ... Fiat 500...

Fabrīķis Polijā, Tychy (pie Krakovas).

sarashkins Reģ.: 01.08.2009
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

garuda rakstīja: Neesi tik nievājošs. Ir arī trešais lielais pluss - NEZOG...

Pašam ir 91.g. Skorpis nu jau 8 gadi - tā ka par Fordu kā tādu nemaz neesmu nievājošs, bet kaimiņa servisā redzēju Ka... tika atdzīts lai kaut ko izdara tā lai var pārdot... Pēc 2 ziemām sliekšņi tā izpuvuši bija ka nebija iespējams piestiprināt tjūninga uzlikas uz tiem, lai ļēti noslēptu puvekļus!!! Pasēdēju ar tajā aparātā un ar maniem 1,88 cm knapi izlīdu ārā no tā!

A par zagšanu - saka tā ka Ford bļamba vien jau ir pietieši laba pretaizdzīšanas sistēma!

Wannabe big boy!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Velomens rakstīja: Jautājums expertiem.

Atrisiniet strīdu - Vai ar konkrēto auto (laikam jau vienalga ar kādu marku) drīkst/var/ir droši braukt bez stūres pastiprinātāja eļļas? Vnk sanāca diskusija par šo tēmu un izskanēja viedoklis,ka var stūre vispār nobloķēties un vēl visādi brīnumi notikt.

Attiecībā uz braukšanu - iespējams, ka ne tikai sūknim, bet arī otram galam var iestāties kirdiks. Un tad jau var arī kaut kas iestrēgt, bet ar diezgan mazu iespējamību.

Attiecībā uz sekam vispār - ir diezgan maza iespējamība, ka izdzīvos pastiprinātāja sūknis.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: ....

Attiecībā uz sekam vispār - ir diezgan maza iespējamība, ka izdzīvos pastiprinātāja sūknis.

dzīvē pārbaudīts - neizdzīvo...

veiktais attākums ap 300 km.

Conqueror Reģ.: 15.10.2002
0 0 Atbildēt

vilhelms_tills rakstīja: Cik reižu nav teikts, ka galvenais nav auto marka, bet gan Savstarpēja Cieņa uz Ceļa un Atļautā Ātruma Nepārsniegšana.

jā, pilnībā piekrītu.

aktuāli, lai gan pagājuši pieci gadi...

muttabor Reģ.: 26.07.2011
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Es ieteiktu pa to pat naudiņu paņemt lietotu, bet prātīgāku vāģi! Mondeo vai sliktākā gadījumā Fokusu - ieguvums būs krietni lielāks kā svaigas mašīnas smarža!

Ja man būtu naudiņa tik priekš FORD Ka un es būtu izvēles priekšā ko darīt, tad es labāk to nolaistu tuvējā krogā... nu tā sakot patīkami izčurātu...

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

muttabor rakstīja:

i_edgars rakstīja: Es ieteiktu pa to pat naudiņu paņemt lietotu, bet prātīgāku vāģi! Mondeo vai sliktākā gadījumā Fokusu - ieguvums būs krietni lielāks kā svaigas mašīnas smarža!

Ja man būtu naudiņa tik priekš FORD Ka un es būtu izvēles priekšā ko darīt, tad es labāk to nolaistu tuvējā krogā... nu tā sakot patīkami izčurātu...

Bet vai tu neapjaut, ka ar šo tekstu Tu iespļauj seja n-tajiem Ford Ka lietotāju visā plašajā pasaulē,

un nedod dies vēl kāds Ford Ka fans, musulmanis šo izlasīs..

nu vopšem turmāk labāk bez apsardzes uz ielas nerādies...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja: Es ieteiktu pa to pat naudiņu paņemt lietotu, bet prātīgāku vāģi! Mondeo vai sliktākā gadījumā Fokusu - ieguvums būs krietni lielāks kā svaigas mašīnas smarža!

Oi, nebiju šo redzējis.

Skorpis jāņem, SKORPIS !!! Jo ja iEdgaram ir tikai 100 lati skorpim, tad citi neko dārgāku nedrīkst pirkt , citādi mēle nokaltīs.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Oi, nebiju šo redzējis.

4 gadi dročīji > nebija laika paskatīties!

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti