Hanzas / Rūpniecības stūra akcija

Bumbarashs Reģ.: 21.10.2004

Turpinās jau otro dienu

Vakar varēja novērot tīri labu "ražu", bet aizvakar tik pa gabalu noskatīju, ka kaut kā jocīgi tur tas notiek.

Moš kāds uzrāvies un formulējumu pārkāpumam zin?

Viens vīriņš ar rāciju stāv Hanzas un P.Brieža (Ganību dambja) ielu krustojumā, bet ķer tie Hanzas / Rūpniecības stūrī uz trotuāra pieparkotie divi CP autiņi.

Reālākais pārkāpums ir joslas neievērošana, ja no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ...

 
1 2
Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

hanzas ruupnieciibas rullee

ja nu uzraavaas tad pelniiti lai kaaposto.. galu galaa.. iespeejas ir iesleegt pavarotu un ja ne 1 tad 3ais palaidiis

Fridrihs Reģ.: 10.12.2002
0 0 Atbildēt

Lai tik drāž tos sukas! Tajā krustā ir pilnīgs bezprģels.

Vienreiz tajā krustā kā kājāmgājēs gaidu savu zaļo, piebrauc viens X modeļa džips un gribējā ielīst otrajā joslā. Pirmais un otrais viņu nepalaida, tad nu šis visus matus nodzinušais atver savu elektrisko logu un sāk skaļa krievu balsī lamāt nelaidējus ar trīs burtu vārdiem.

Nu pilnīgs vāks!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tur jau vismaz pāris nedēļas regulāri tusē zaļie vīriņi.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tur jau vismaz pāris nedēļas regulāri tusē zaļie vīriņi.

tas krusts jau baigi sen kļuvis par maksas iekasēšanas veidu! pārsvarā motopeles, ti ka apstāties liek iegriežoties Rūpniecības ielā, aiz tehnikuma.

Edzjuss Reģ.: 02.04.2004
0 0 Atbildēt

vēl tikai mazajiem zaļajiem viiriņiem vajadzeetu patuseet uz Hanzas/Eksporta stuura, tur ar pie sarkanaa krustojumā attopas iebraukt 2-3 mašīnas.

martinello Reģ.: 15.03.2003
0 0 Atbildēt

Edzjuss rakstīja: vēl tikai mazajiem zaļajiem viiriņiem vajadzeetu patuseet uz Hanzas/Eksporta stuura, tur ar pie sarkanaa krustojumā attopas iebraukt 2-3 mašīnas.

tur arī viņi tusē, aiz elektrības skapa aizlīduši

shmurger Reģ.: 29.10.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja:

martinello rakstīja:

nafigators rakstīja:

martinello rakstīja:

Bumbarashs rakstīja: Turpinās jau otro dienu

Vakar varēja novērot tīri labu "ražu", bet aizvakar tik pa gabalu noskatīju, ka kaut kā jocīgi tur tas notiek.

Moš kāds uzrāvies un formulējumu pārkāpumam zin?

Viens vīriņš ar rāciju stāv Hanzas un P.Brieža (Ganību dambja) ielu krustojumā, bet ķer tie Hanzas / Rūpniecības stūrī uz trotuāra pieparkotie divi CP autiņi.

Reālākais pārkāpums ir joslas neievērošana, ja no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ...

no Hanzas labā josla tik pa labi, kreisā - taisni. vot i ķer tos , kas apbrauc visus pa labo pusi un aizšauj taisni, malačī

Man gan liekas, ka 1. josla ir pa labi un taisni, kreisā tikai pa kreisi! ( kā jau bumbarashs rakstija :"

no centra pa Hanzas taisnam virzienam izmanto pirmo joslu krustojumā ..."

a man neliekas, es zinu!

Pļa šon iečekošu. Neloģiski galīgi, jo tur tādas propkas būtu....

Es toč vienmēr pa labo duru garām tiem, kas kreiso gaida... Un pat tad, kad menti krustā tusē. Neviens mani nav aizticis un mucis neesmu

ja tas ments ar raaciju miidaas tur, kur es vinju katru dienu redzu (vienaa un taja pashaa vietaa apmeeram) , tad vinjsh tevi nemaz nevar redzeet , no kuras joslas tu brauc iekshaa krustaa...shodien pats taa braucu , krusta viduuu jau var iefiltreeties pluusmaa, vienmeer gadaas kaads gliemeezs...

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti