PVN autiņiem no Beļģijas

Aijucite Reģ.: 28.08.2007

Kā var izvairīties no PVN maksāšanas, pērkot autiņu no beļģu juridiskas personas (PVN maksātāja)?

 
1 2
Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja:

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja: Krieviem nav jāmaksā nodoklis, - tā ir trešā valsts...

Esi izliekusies vai kā?

Ja pērc preci ES no juridiskas personas izvešanai uz 3. valsti, PVN tiešām nemaksā, to samaksāsi ievedot 3. valstī.

vai nav iespējams kaut kādā veidā muitā dabūt zīmogus, ka prece iziet uz Krieviju, bet reāli paliek Latvijā?

gan jau ka ar krievu muitniekiem daudz ko var sarunāt par attiecīgu $$$, tikai kāda jēga no tās pi$as??? Krieviem bez pvn vēl ir nenormālas ievedmuitas mašīnām, tā kā pa lēto tas noteikti nesanāks.

Un kā domā LV to mašīnu reģistrēt?

...es neizliekos, vienkārši cenšos saprast..

Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos

gudriniece Beļģijā ikreiz kad mainās īpašnieks, mainās arī numuri, t.i. iepriekšējam īpašniekam vecie ir jāiznīcina.

Bez tam apdrošināšana gadā maksā ap 1000 eur, tā ka nezinu, vai atmaksāsies

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja:

Be, ja mašīna netiek noņemta no uzskaites Beļģija, es tak varu braukāt ar beļģu numuriem,.. ja? es patiešām neizliekos

Ja pārdevējs uz savu galvu uzņemās risku, ka neko nesadarīsi, tad jā, bet savādāk tu viņu nemaz nopirkt nevari, nenoņemot no uzskaites.

Vēl vari likt uzskaitē Beļģijā, bet tad pvn tāpat būs jāmaksā, uz TA uz Beļģiju jābrauc, apdrošināšana...

Ugga - nezini, nevāries - es jau teicu, ka Beļģijā obligāti mainās numurs pie īpašnieka maiņas, un jaunus "parastos" tu vari dabūt TIKAI tad, ja esi Beļģijā reģistrēts, t.i. dzīvo. Tā ka aizmirsti par to. Francijā un Itālijā ir savādāk, tādēļ pilnas Rīgas ielas ar franču numuriem

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Marrtuki!!! Tu aaksties, vai kaa? Nav tev saprashanas par ko iet runa.. tas kaauto ienaaca ar Beļģijas nr. ir pluss,- tas, ka tā notiks - nzināju - mīnuss

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Galvenai. Kā ir ar FR numuriem?

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Marrtuki!!! Tu aaksties, vai kaa? Nav tev saprashanas par ko iet runa.. tas kaauto ienaaca ar Beļģijas nr. ir pluss,- tas, ka tā notiks - nzināju - mīnuss

Mācies pareizi rakstīt, tas pirmkārt Otrkārt, tava nezināšana jau visu "atsvērusi"

Atrodi bagātu ārzemnieku ( no Beļģijas ), kā tagad tas ir modē un nevajadzēs tev ne par nummuriem, ne par PVN, ne par to, kā valsti apjāt domāt

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Galvenai. Kā ir ar FR numuriem?

kas man te visi jākonsultē pa brīvu vai , aizbrauciet paši tur kādu gadiņu nodzīvojiet i viss būs skaidrs.

Bet nu lāb, nopērkot autiņu francijā vecais numurs ir derīgs 2 nedēļas, tā ka nopērkot tur autiņu vienīgais, kas jādara, ir fiksi mizot uz etnisko dzimteni, un nav jāčakarējas visādiem tranzīta numuriem un citām figņām

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

marrutkis rakstīja:

Aijucite rakstīja: Marrtuki!!! Tu aaksties, vai kaa? Nav tev saprashanas par ko iet runa.. tas kaauto ienaaca ar Beļģijas nr. ir pluss,- tas, ka tā notiks - nzināju - mīnuss

Mācies pareizi rakstīt, tas pirmkārt Otrkārt, tava nezināšana jau visu "atsvērusi"

Atrodi bagātu ārzemnieku ( no Beļģijas ), kā tagad tas ir modē un nevajadzēs tev ne par nummuriem, ne par PVN, ne par to, kā valsti apjāt domāt

Tu - Pareizi Rakstītāj! par savu pieredzi ar bagātajiem beļģiem vari dalīties kādā citā saitā - forumā, ok?

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais! Paldies! Your are the BEST

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Galvenais! Paldies! Your are the BEST

marrutkis Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

LOL

Par to kā jūs ārzemniekus jājat, jums labāk zināt. Ko nu es te? Tikai gadās no malas pavērot un izdarīt secinājumus

Tagad topiks par PVN, nu jau arī par signalizāciju tikko uzradās. Pēc tam būs par eļļas mainu, riepu maiņu, tad tolmetu utt.

Sēdi labāk traukus mazgāt un pie katliem stāvēt, ja nespēj pati savas problēmas atrisināt!

Galvenais Reģ.: 02.07.2001
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Galvenais! Paldies! Your are the BEST

uzraksti Aijucīt galvenais@one.lv , mēģināšu atbildēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja: Kā var izvairīties no PVN maksāšanas, pērkot autiņu no beļģu juridiskas personas (PVN maksātāja)?

ja esi fiziska persona, tad tikai atlaides veidā pvn apmērā no beļģu juridiskās personas puses.

P.S. Tu veikalā arī prasi, lai maizi tev bez pvn dod?

galīgi glupš esi??? kāda sakarība starp PVN maksātāju un fizisku/juridisku personu????

jebkurā no viņam (personām) var būt `vai nebūt PVN maksātāja

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Uggga rakstīja:

Aijucite rakstīja: Kā var izvairīties no PVN maksāšanas, pērkot autiņu no beļģu juridiskas personas (PVN maksātāja)?

ja esi fiziska persona, tad tikai atlaides veidā pvn apmērā no beļģu juridiskās personas puses.

P.S. Tu veikalā arī prasi, lai maizi tev bez pvn dod?

galīgi glupš esi??? kāda sakarība starp PVN maksātāju un fizisku/juridisku personu????

jebkurā no viņam (personām) var būt `vai nebūt PVN maksātāja

Atvainojiet, neskaidri noformulēju jēdzienu

ikarusvaditajs Reģ.: 23.08.2007
0 0 Atbildēt

ja perk auto uz firmu tad vajag maksāt PVN, bet ja uz fizisku tad nevajag,jo fiziska persona nav PVN maksātājs.......

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

ikarusvaditajs rakstīja: ja perk auto uz firmu tad vajag maksāt PVN, bet ja uz fizisku tad nevajag

ja? a gadījumā ne otrādi?

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

ikarusvaditajs rakstīja: ja perk auto uz firmu tad vajag maksāt PVN, bet ja uz fizisku tad nevajag,jo fiziska persona nav PVN maksātājs.......

toč auns....

kas liedz firmai nebūt PVN maksātājam vai fiziskai personai būt PVN maksātājam???

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

ikarusvaditajs rakstīja: ja perk auto uz firmu tad vajag maksāt PVN, bet ja uz fizisku tad nevajag,jo fiziska persona nav PVN maksātājs.......

Kaut ko citu, bez sava ikarusa, esi redzējis? Un to laikam teica tante Daša, kas 3 pieturas brauca?

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

ticiet ka pienāks tas laiks un nepavisam tālā nākotnē, ka VID iekasēs PVN no visiem šiem a/m vedējiem, kas reģistrē uz fiziskās personas vārda. Jo pēc ES regulas valstij ir jāiekasē PVN ja esi nopircis citā valstī ar o% PVN.

Šī kontroles funkcija ir uzlikta CSDD, bet tie tak neko nesaprot.

Teorētiski vajadzētu būt tā, ka nevari piereģistrēt kamēr neuzrādi MU par ieskaitīto PVN valsts kasē.

Tikko kā būs informācijas apmaiņa starp ES nodokļu inspekcijām, gaidīt vēstules mājās.

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

Pērkot preci no fiziskas vai juridiskas personas, kas nav PVN maksātājs, - PVN netiek iekasēts...

Ja fiziska vai juridiska persona, kas ir PVN maksātājs pērk preci (kādā no ES valstīm) no fiziskas vai juridiskas personas, kas arī ir PVN maksātājs- PVN nodoklis netiek maksāts...

Ja fiziska vai juridiska persona, kas nav PVN maksātājs pērk preci (kādā no ES valstīm) no fiziskas vai juridiskas personas, kas ir PVN maksātājs - PVN nodoklis tiek uzrēķināts...

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Ja fiziska vai juridiska persona, kas ir PVN maksātājs pērk preci (kādā no ES valstīm) no fiziskas vai juridiskas personas, kas arī ir PVN maksātājs- PVN nodoklis netiek maksāts...

Muahaha,... Ja es esmu juridiska persona, tad man ir 100% tiesības pieprasīt un pirkt auto, piemēram, Lietuvā pa cenu bez PVN ( Lietuvas PVN )?

Aijucite Reģ.: 28.08.2007
0 0 Atbildēt

) to jau var prasīt jebkurš - bet ja tie leiši pārdos tev kā juridiskajam, bet PVN nemaksātājam. sanāk tā, ka viņiem pašiem būs jānomaksā nodoklis...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Pērkot preci no fiziskas vai juridiskas personas, kas nav PVN maksātājs, - PVN netiek iekasēts...

Ja fiziska vai juridiska persona, kas ir PVN maksātājs pērk preci (kādā no ES valstīm) no fiziskas vai juridiskas personas, kas arī ir PVN maksātājs- PVN nodoklis netiek maksāts...

Ja fiziska vai juridiska persona, kas nav PVN maksātājs pērk preci (kādā no ES valstīm) no fiziskas vai juridiskas personas, kas ir PVN maksātājs - PVN nodoklis tiek uzrēķināts...

Ņem labāk pastudē www.likumi.lv/...

Kādu brīdi būs miers pēc tam tikai neaizmirsti kopsavilkumu iepostēt!

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: ) to jau var prasīt jebkurš - bet ja tie leiši pārdos tev kā juridiskajam, bet PVN nemaksātājam. sanāk tā, ka viņiem pašiem būs jānomaksā nodoklis...

Viņi pat juridiskajiem žmiedzās dot ( LT auto tirgotāji LV tirgotājiem ), kur nu vēl fiziskajām personām

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Pieprasit jau tu vari to PVN bet ja viņš ir maksligi japieaudze tad kur ir jega

markss Reģ.: 17.12.2002
0 0 Atbildēt

Aijucite rakstīja: Pērkot preci no fiziskas vai juridiskas personas, kas nav PVN maksātājs, - PVN netiek iekasēts...

Ja fiziska vai juridiska persona, kas ir PVN maksātājs pērk preci (kādā no ES valstīm) no fiziskas vai juridiskas personas, kas arī ir PVN maksātājs- PVN nodoklis netiek maksāts...

Ja fiziska vai juridiska persona, kas nav PVN maksātājs pērk preci (kādā no ES valstīm) no fiziskas vai juridiskas personas, kas ir PVN maksātājs - PVN nodoklis tiek uzrēķināts...

Negribās jau tevi aizvainot, bet nu pēc teksta esi: grkājaina blonda ar zilām kontaktlēcām. Labāk jau nu shēmo citur

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti