GRĒKSŪDZE :)

RHINO Reģ.: 02.10.2001

Šorīt arī es izpildijos, tā teikt agresīvi nepalaidu cilvēku pārkāpt satiksmes noteikumus , Nobraucot no Salu tilta uz Krasta ielu kā jau agresīvs braucējs maximāli fixi ieņemu kreiso malu lai tie kas lido pāri nepārtrauktajai linijai būtu spējigi izpildīties aiz manis, bet te viens melns Audi jau zem tilta mēģina mani spiest uz labo pusi un aktīvi mēgina man aizlekt priekšā, uz ko es kā jau Degunradzis iespītējos, situācija beidzās ar to ka abi veiksmīgi turpinājām satixmi pa krasta ielu.

NU PIEDODIET JA VARAT

 
1 2
RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Kindzulis rakstīja:

F323F rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

citā gadījumā varēja sanākt tā, ka tu aizbrauc tālāk bez labā sāna..

bet es ar nestāvu to rindu, bet tikai nočekoju mentus.

par rindu... liidu tur iekshaa tur kur spraucaas aaraa tie... kuriem tur reegojaas 2as rindas a paari nepaartrauktajau...neparko

labais saans? varbuut... bet tad buutu apskaadeets LJOTI liels labais saans un manas vainas nebuutu... braucu nemainot kustiibas virzienu... attieciii celjsh nav jaadod

tikai pie nosacijuma ja lauskas buus stripas labajā pusē tev neizdosies pierādīt ka tu neesi kamielis

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

patiesiibaa ar izmantoju to ka var piebremzeet otraas rindas radiitaajus kas lielaakoties to rindu tur aii uzveido

RHINO- striipas nee... ne pirmo gadu vizinos

F323F Reģ.: 27.01.2004
0 0 Atbildēt

starpcitu josla tur viena un ja abi satiktos pudeles galā (nepārbraucot nepārtraukto līniju, tad iedotu abpusējo, jo josla viena.

demo Reģ.: 30.08.2007
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja: Man vislabāk patīk vizināties par mūkusalas un slāvu apļa ārējām (trešajām) joslām. Var riktīgi sapīpināt lohus, kuri brauc ārā no apļa pa otro joslu.

Lohs esi pats,ja tavaa pauriitii neienaak taada doma,ka tas vareetu paatrinaat satiksmi shajaa stulbajaa aplii it sevishkji vakaros un riita stundaas..ja 21-mais raustaas,tad nerausti signaalu autinjam..

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

pamatideja - pašam nepārlīzt pāri baltajai nepārtrauktajai līnijai, tas kuram strīpa ies pa shekumu tas būs vainīgs - iiziii!

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

Nav duma vieta ja nelien pāri baltajai līnijai, un tas ka cilvēks beidza zālītē norāda tikai uz to ka tu esi krietni spītīgāks par loģisko robežu

tev zheel vai nah par mentu neej varesi izpausties

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

Nav duma vieta ja nelien pāri baltajai līnijai, un tas ka cilvēks beidza zālītē norāda tikai uz to ka tu esi krietni spītīgāks par loģisko robežu

tev zheel vai nah par mentu neej varesi izpausties

tad kad tadi puņķutapas sapratīs ka likuma robežās var gana fiksi pārvietoties arī pa korķiem, tad man vairs nebūs neviena ko chakarēt

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

Marchiks_ rakstīja:

RHINO rakstīja: pamatideja - pašam nepārlīzt pāri baltajai nepārtrauktajai līnijai, tas kuram strīpa ies pa shekumu tas būs vainīgs - iiziii!

No CP viedokļa, ja auto ir jau ar puskorpusu tev aizlīdis priekšā, tad vainīgs esi tu pats. Distances neievērošana...

situācija ir sāns pret sānu nevis nokjert un izdupsēt - ja esi nokavējis situāciju tad jau nav vairs ko kulakus vicināt, pašapmierināšanās nolukā var tauri paspaidiit.

SteelRat Reģ.: 25.11.2001
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

Nav duma vieta ja nelien pāri baltajai līnijai, un tas ka cilvēks beidza zālītē norāda tikai uz to ka tu esi krietni spītīgāks par loģisko robežu

tev zheel vai nah par mentu neej varesi izpausties

tad kad tadi puņķutapas sapratīs ka likuma robežās var gana fiksi pārvietoties arī pa korķiem, tad man vairs nebūs neviena ko chakarēt

tevi tik loti uztrauc likuma ieveroshana tu maksaa visus nodokljus, neperc neko pa corno, nekur neshmaucies ar tevi vis ir kartiba?

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja:

SteelRat rakstīja:

RHINO rakstīja:

Kindzulis rakstīja:

apsasveicu ... mani ar proveeja kaadu pusgadu atpakalj shaadi pa krasteni aizbraucinaat meegjinaataajs turpinaaja celju pa zaaliiti...tiesa es ar pa krasteni aizbraucu...

iisteniibaa duma vieta...

Nav duma vieta ja nelien pāri baltajai līnijai, un tas ka cilvēks beidza zālītē norāda tikai uz to ka tu esi krietni spītīgāks par loģisko robežu

tev zheel vai nah par mentu neej varesi izpausties

tad kad tadi puņķutapas sapratīs ka likuma robežās var gana fiksi pārvietoties arī pa korķiem, tad man vairs nebūs neviena ko chakarēt

tevi tik loti uztrauc likuma ieveroshana tu maksaa visus nodokljus, neperc neko pa corno, nekur neshmaucies ar tevi vis ir kartiba?

Protams ka uztrauc, nodokļus maksāju, nešmaucos, bet vienkārši domāju pirms darīt, nevis kā dažs labs vaino visus citus

1 2
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti