pārdodu A Omegu Caravan, gāze/benzīns

smart235 Reģ.: 14.06.2007
 
1 2 3 4
smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smart235 rakstīja:

mass rakstīja: To sludiķi gan jau pats taisīji.

Par kādām naudām varētu sarunāt ko līdzīgu. Teiksim ar ne tik radošu pieeju, bet vienkārši smuki izvietot informāciju. Pie nosacījuma, ka tiek izvietots uz tava servera, jo man nav kur.

jā, pats taisīju, uzminēts.

cenu sastāda 3 lietas - dizains, foto, html's. un +serveris.

Orientierim - tāds kā manējais, ar daudz foto, kopumā ap Ls 50. Ja foto ir tavi - attiecīgi lētāk, ap Ls 20 - 30.

Manējam uz foto vien vairāk 1/2 diena aizgāja.

Serveris varētu uz mēnesi kādu piecīti pavilkt, iespējams, ka mazāk.

nu jaa... pec tam tik pamaniju ar kadu darba razigumu stradajam. Nav brinums, ka ar gazi jabrauc

Tev, seene, laikam liekas, ka fotogrāfēt - tas ir nospiest slēdzi savam ziepeniekam .

Ja pieļauj, ka tev par auto ir varbūt kāda zināšana, tad par to darbu, kura ražīgumu tu te apspried, nezini neko.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Nu seene mums arii miil izteikties....

gandriiz vai jaapiekriit, ka ne visi saabisti ir normaali.... dazhi nu tocna nav.

Gaaze ir ok, kaut vai no ekologjijas viedoklja, cenas arii...

diizels arii ir ok....mazaa pateerinja deelj...

arii benziins ir ok...viss ir ok....

tikai ir nianse, ka lielu masiinu labaak ir kustinaat ar gaazi vai diizeli, benziins vairaak mazaakaam masiinaam, nu un tiem, kuri var to pieliet...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja: Kaukā offtopikā viss aizgājis, ne?

Te vēl pēdējā pagale /es ceru/ ugunskurā - ar gāzi bik niknāks ņēmiens, nekā ar beņu. Es vismaz toč zinu, ka nākošam dzelzim atkal gāzi likšu.

Var būt dažādi - subārs tomēr jūtami labāk kustās no vietas ar beņņu, kad ir izkustējies, tad es šķirbu nejūtu, astrai savukārt bij otrādi.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja:

smart235 rakstīja: Kaukā offtopikā viss aizgājis, ne?

Te vēl pēdējā pagale /es ceru/ ugunskurā - ar gāzi bik niknāks ņēmiens, nekā ar beņu. Es vismaz toč zinu, ka nākošam dzelzim atkal gāzi likšu.

Var būt dažādi - subārs tomēr jūtami labāk kustās no vietas ar beņņu, kad ir izkustējies, tad es šķirbu nejūtu, astrai savukārt bij otrādi.

oftopiks turpinās!

par to kustību, man gribētos teikt, ka viss atkarīgs no regulēšanas un regulētāja attieksmes. Man ir bijis dažādi, dažreiz tā saregulēts, ka mute paveras, uz pedāļa uzspiežot, citreiz ir s**īgi. Un ne tikai pareizs CO ietilpst visā šajā. Droši, ka gāzes iekārtu atšķirības arī ir būtiskas utt.,utjpr.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

var jau saregulet, ka ar gaaze iet labaak nekaa ar benziinu, bet tad taa ôme eediis ap 18 litri gaazes, peec izmaksaam tas pats kas ar benziinu

jaunajaam sprauslu gaazes iekaartaam vispaar nevajadzeetu nekaadai atskjiriibai buut ne pateerinja, ne jaudas zinjaa...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Tev, seene, laikam liekas, ka fotogrāfēt - tas ir nospiest slēdzi savam ziepeniekam .

Ja pieļauj, ka tev par auto ir varbūt kāda zināšana, tad par to darbu, kura ražīgumu tu te apspried, nezini neko.

Ne neliekas... Esmu nu jau 8 gadus nostradajis IT joma reklamas laucina un par sim lietam zinu gana daudz. Loti labi zinu ka bildes tiek fotografetas un ka apstradatas - tikai "makslinieki", kas ar sadam bildem darbojas pus dienu nevienam nav vajadzigi.

Var jau but, ka izteicos parak vienpusigi, bet kadel gan ne - te jau katrs tikai par savu viedokli runa. Manas dzives lielaka sape pedeja laika ir ta, ka videjais statistiskais latvietis kaut cik normalu darba razigumu spej uzradit tikai irija, kad saimnieks ar patagu stav aiz muguras, bet draugi ar ko iedzert ir palikusi majas. Rezultata seit normalu darbinieku ir iespejams atrast tikai maksajot ieprieks pieminetos 100Ls diena. Ta ka ja tavs darba devejs tev nav gatavs maksat sadu naudu patreizeja darbnieku deficita apstaklos, tad vai nu ar vinu vai tevi kaut kas nav kartiba.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: var jau saregulet, ka ar gaaze iet labaak nekaa ar benziinu, bet tad taa ôme eediis ap 18 litri gaazes, peec izmaksaam tas pats kas ar benziinu

jaunajaam sprauslu gaazes iekaartaam vispaar nevajadzeetu nekaadai atskjiriibai buut ne pateerinja, ne jaudas zinjaa...

O nē, būtība jau ir degmaisījuma sastāvā. 18 nekad, ne pie kādiem regulējumiem nav ēdis, lielākais ir bijis 12,5 - ar 130-140 minot, uz 250 km.

Vispār, kā jau teicu, arī dažādās gāzes uzpildēs izpratne par 1 litru ir dažāda.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Manas dzives lielaka sape pedeja laika ir ta, ka videjais statistiskais latvietis kaut cik normalu darba razigumu spej uzradit tikai irija, kad saimnieks ar patagu stav aiz muguras, bet draugi ar ko iedzert ir palikusi majas. Rezultata seit normalu darbinieku ir iespejams atrast tikai maksajot ieprieks pieminetos 100Ls diena. Ta ka ja tavs darba devejs tev nav gatavs maksat sadu naudu patreizeja darbnieku deficita apstaklos, tad vai nu ar vinu vai tevi kaut kas nav kartiba.

izskataas, ka taalaak par savu IT laucinju neesi arii nekad redzeejis....un neredzeesi....

ir dazaadi darbi un dazaadi darba deveeji...gatera straadnieks vai celtnieks ir pat vairaak nepieciesams, nekaa kaarteejais datorgrafikjis vai reklaamas menedzeris...tas nu taa...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja: Nu seene mums arii miil izteikties....

gandriiz vai jaapiekriit, ka ne visi saabisti ir normaali.... dazhi nu tocna nav.

Gaaze ir ok, kaut vai no ekologjijas viedoklja, cenas arii...

diizels arii ir ok....mazaa pateerinja deelj...

arii benziins ir ok...viss ir ok....

tikai ir nianse, ka lielu masiinu labaak ir kustinaat ar gaazi vai diizeli, benziins vairaak mazaakaam masiinaam, nu un tiem, kuri var to pieliet...

Miilu gan Bet es neizteicos par gazi ka tadu, bet gan par santimu rekinasanu. Es ar dizeli braucu tadel, ka man patik dizelis, jo ietaupit tapat neko nesanak - apkopes un auto cena degvielas ietaupijumu spej nolikvidet daudz lielakam nobraukumam ka manejais. Gluzi vienkarsi gaze, cik man ir nacies sastapties, lielakaja dala gadijumu ari ir iedomu ietaupijums. Ja ta patiesam butu, tad VISI taksometri braukatu ar gazi, bet ta tomer nenotiek... Kadel? Laikam tadel, ka viniem tomer nakas nopietni parekinat, kas ir izdevigi, jo tas ir bizness, kam janes pelnu (iznemot tas frmas, kas paredzetas naudas atmazgasanai)

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smart235 rakstīja:

Tev, seene, laikam liekas, ka fotogrāfēt - tas ir nospiest slēdzi savam ziepeniekam .

Ja pieļauj, ka tev par auto ir varbūt kāda zināšana, tad par to darbu, kura ražīgumu tu te apspried, nezini neko.

Ne neliekas... Esmu nu jau 8 gadus nostradajis IT joma reklamas laucina un par sim lietam zinu gana daudz. Loti labi zinu ka bildes tiek fotografetas un ka apstradatas - tikai "makslinieki", kas ar sadam bildem darbojas pus dienu nevienam nav vajadzigi.

Var jau but, ka izteicos parak vienpusigi, bet kadel gan ne - te jau katrs tikai par savu viedokli runa. Manas dzives lielaka sape pedeja laika ir ta, ka videjais statistiskais latvietis kaut cik normalu darba razigumu spej uzradit tikai irija, kad saimnieks ar patagu stav aiz muguras, bet draugi ar ko iedzert ir palikusi majas. Rezultata seit normalu darbinieku ir iespejams atrast tikai maksajot ieprieks pieminetos 100Ls diena. Ta ka ja tavs darba devejs tev nav gatavs maksat sadu naudu patreizeja darbnieku deficita apstaklos, tad vai nu ar vinu vai tevi kaut kas nav kartiba.

Nu jā, ja tikai astoņus, tad jau skaidrs, kāpēc tā domā...

pilna pasaule ar tādiem "māksliniekiem", kas bildes taisa 10 minūtēs; no šejienes arī nāk tās draņķīgās un lētās reklāmas...

Runājot par Īriju, vai nu neesi tur bijis, vai arī tev nav paveicies.

Saimnieki bez pātagām, un iedzert gatavi draugi, tā tur patiesībā ir. Pātagas varbūt tikai fermās ira

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Zoo rakstīja: var jau saregulet, ka ar gaaze iet labaak nekaa ar benziinu, bet tad taa ôme eediis ap 18 litri gaazes, peec izmaksaam tas pats kas ar benziinu

jaunajaam sprauslu gaazes iekaartaam vispaar nevajadzeetu nekaadai atskjiriibai buut ne pateerinja, ne jaudas zinjaa...

O nē, būtība jau ir degmaisījuma sastāvā. 18 nekad, ne pie kādiem regulējumiem nav ēdis, lielākais ir bijis 12,5 - ar 130-140 minot, uz 250 km.

Vispār, kā jau teicu, arī dažādās gāzes uzpildēs izpratne par 1 litru ir dažāda.

man bija (veel tagad ir) maajaas viena viltiiga gaazes uzparikte, kas 240 volvikjim naaca starp iepluudnieku un karbuuzi....gaaze pa taisno gaaja ieksaa kolektoraa un vadiijaas ar divi droseleem....daudz preciizaak, citiem vaardiem izsakoties...

nu un tur bija ljoti plasas reguleesanas iespeejas no 9-19 litriem, kaa vajag

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Seene rakstīja:

Manas dzives lielaka sape pedeja laika ir ta, ka videjais statistiskais latvietis kaut cik normalu darba razigumu spej uzradit tikai irija, kad saimnieks ar patagu stav aiz muguras, bet draugi ar ko iedzert ir palikusi majas. Rezultata seit normalu darbinieku ir iespejams atrast tikai maksajot ieprieks pieminetos 100Ls diena. Ta ka ja tavs darba devejs tev nav gatavs maksat sadu naudu patreizeja darbnieku deficita apstaklos, tad vai nu ar vinu vai tevi kaut kas nav kartiba.

izskataas, ka taalaak par savu IT laucinju neesi arii nekad redzeejis....un neredzeesi....

ir dazaadi darbi un dazaadi darba deveeji...gatera straadnieks vai celtnieks ir pat vairaak nepieciesams, nekaa kaarteejais datorgrafikjis vai reklaamas menedzeris...tas nu taa...

Par vajadzibu tev taisniba - es ar saviem ienakumiem normalu celtnieku nevaru atlauties - pasam majas remonts sanak letak, pat nemot vera to, ka man viss sanak 2x lenak neka to izdaritu labs meistars.

Par to, ko esmu redzejis un redzesu gan kludies - bet principa jau vienalga, ko par to doma

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Zoo rakstīja: Nu seene mums arii miil izteikties....

gandriiz vai jaapiekriit, ka ne visi saabisti ir normaali.... dazhi nu tocna nav.

Gaaze ir ok, kaut vai no ekologjijas viedoklja, cenas arii...

diizels arii ir ok....mazaa pateerinja deelj...

arii benziins ir ok...viss ir ok....

tikai ir nianse, ka lielu masiinu labaak ir kustinaat ar gaazi vai diizeli, benziins vairaak mazaakaam masiinaam, nu un tiem, kuri var to pieliet...

Miilu gan Bet es neizteicos par gazi ka tadu, bet gan par santimu rekinasanu. Es ar dizeli braucu tadel, ka man patik dizelis, jo ietaupit tapat neko nesanak - apkopes un auto cena degvielas ietaupijumu spej nolikvidet daudz lielakam nobraukumam ka manejais. Gluzi vienkarsi gaze, cik man ir nacies sastapties, lielakaja dala gadijumu ari ir iedomu ietaupijums. Ja ta patiesam butu, tad VISI taksometri braukatu ar gazi, bet ta tomer nenotiek... Kadel? Laikam tadel, ka viniem tomer nakas nopietni parekinat, kas ir izdevigi, jo tas ir bizness, kam janes pelnu (iznemot tas frmas, kas paredzetas naudas atmazgasanai)

taapeec, ka paarsvaraa taksiem ir jaunaas masiinas...un kameer taas ir opliizee, neljauj likt to gaazi virsuu...lai saglabaatu garantiju

veel ir pulka diizelju, un pavisam neliels skaits privaato, kuri varbuut arii negrib to gaazi likt..

un jaunajaam un jaunaakajaam masiinaam taa gaazes padariisana izmaksaa no 800 ls uz augsu...nav jeegas...

bet taada analogaa sisteema pa 250 kaa tai ômei ir virsuu-pac dakters parakstiijis...

Izskataas, ka tev pasam nekad nav bijusi dariisana ar gaazmasiinaam...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smart235 rakstīja:

Seene rakstīja:

smart235 rakstīja:

Tev, seene, laikam liekas, ka fotogrāfēt - tas ir nospiest slēdzi savam ziepeniekam .

Ja pieļauj, ka tev par auto ir varbūt kāda zināšana, tad par to darbu, kura ražīgumu tu te apspried, nezini neko.

Ne neliekas... Esmu nu jau 8 gadus nostradajis IT joma reklamas laucina un par sim lietam zinu gana daudz. Loti labi zinu ka bildes tiek fotografetas un ka apstradatas - tikai "makslinieki", kas ar sadam bildem darbojas pus dienu nevienam nav vajadzigi.

Var jau but, ka izteicos parak vienpusigi, bet kadel gan ne - te jau katrs tikai par savu viedokli runa. Manas dzives lielaka sape pedeja laika ir ta, ka videjais statistiskais latvietis kaut cik normalu darba razigumu spej uzradit tikai irija, kad saimnieks ar patagu stav aiz muguras, bet draugi ar ko iedzert ir palikusi majas. Rezultata seit normalu darbinieku ir iespejams atrast tikai maksajot ieprieks pieminetos 100Ls diena. Ta ka ja tavs darba devejs tev nav gatavs maksat sadu naudu patreizeja darbnieku deficita apstaklos, tad vai nu ar vinu vai tevi kaut kas nav kartiba.

Nu jā, ja tikai astoņus, tad jau skaidrs, kāpēc tā domā...

pilna pasaule ar tādiem "māksliniekiem", kas bildes taisa 10 minūtēs; no šejienes arī nāk tās draņķīgās un lētās reklāmas...

Runājot par Īriju, vai nu neesi tur bijis, vai arī tev nav paveicies.

Saimnieki bez pātagām, un iedzert gatavi draugi, tā tur patiesībā ir. Pātagas varbūt tikai fermās ira

Piedod, bet tas, ko tu esi taja lapa izdarijis, ir tiesi sada "makslinieka" 10 minusu darbs. Un tadel izbrina tas, ka tu to esi darijis pus dienu. Ka letas masinas reklama tas tiesam ir labi padarits darbs, bet ne vairak.

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

analogaas gaazes iekaartas izmaksas...

filtriņš-max paaris latu...

jauns reduktors (!) 70 LS...Principaa vinju membraanas ir mainaamas...

reizi meenesii pats nolej no reduktora smagaas frakcijas, un tas pamataa ir viss. stunda pasa darba pa meenesi....

reguleesana-

gaazanalizatoru izpuuteejaa

no saakuma noregulee CO benziina, peec tam CO uz gaazes...nekaa sarezgjiita...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

taapeec, ka paarsvaraa taksiem ir jaunaas masiinas...un kameer taas ir opliizee, neljauj likt to gaazi virsuu...lai saglabaatu garantiju

veel ir pulka diizelju, un pavisam neliels skaits privaato, kuri varbuut arii negrib to gaazi likt..

un jaunajaam un jaunaakajaam masiinaam taa gaazes padariisana izmaksaa no 800 ls uz augsu...nav jeegas...

bet taada analogaa sisteema pa 250 kaa tai ômei ir virsuu-pac dakters parakstiijis...

Izskataas, ka tev pasam nekad nav bijusi dariisana ar gaazmasiinaam...

tiesi ta - ja ir liels nobraukums, tad jauna masina ir izdevigakais variants. ja nav jabrauc daudz, tad savukart nav liela nozime degvielas paterinam. Saja gadijuma viegais pienemamais arguments butu tas, ka patik auto gaita ar gazi. Bet tadu nav gadijies dzirdet. Bet pasam tiesam ar gazi ir sanacis braukt 1x ar svesu auto.

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

smart235 rakstīja:

Seene rakstīja:

smart235 rakstīja:

Tev, seene, laikam liekas, ka fotogrāfēt - tas ir nospiest slēdzi savam ziepeniekam .

Ja pieļauj, ka tev par auto ir varbūt kāda zināšana, tad par to darbu, kura ražīgumu tu te apspried, nezini neko.

Ne neliekas... Esmu nu jau 8 gadus nostradajis IT joma reklamas laucina un par sim lietam zinu gana daudz. Loti labi zinu ka bildes tiek fotografetas un ka apstradatas - tikai "makslinieki", kas ar sadam bildem darbojas pus dienu nevienam nav vajadzigi.

Var jau but, ka izteicos parak vienpusigi, bet kadel gan ne - te jau katrs tikai par savu viedokli runa. Manas dzives lielaka sape pedeja laika ir ta, ka videjais statistiskais latvietis kaut cik normalu darba razigumu spej uzradit tikai irija, kad saimnieks ar patagu stav aiz muguras, bet draugi ar ko iedzert ir palikusi majas. Rezultata seit normalu darbinieku ir iespejams atrast tikai maksajot ieprieks pieminetos 100Ls diena. Ta ka ja tavs darba devejs tev nav gatavs maksat sadu naudu patreizeja darbnieku deficita apstaklos, tad vai nu ar vinu vai tevi kaut kas nav kartiba.

Nu jā, ja tikai astoņus, tad jau skaidrs, kāpēc tā domā...

pilna pasaule ar tādiem "māksliniekiem", kas bildes taisa 10 minūtēs; no šejienes arī nāk tās draņķīgās un lētās reklāmas...

Runājot par Īriju, vai nu neesi tur bijis, vai arī tev nav paveicies.

Saimnieki bez pātagām, un iedzert gatavi draugi, tā tur patiesībā ir. Pātagas varbūt tikai fermās ira

Piedod, bet tas, ko tu esi taja lapa izdarijis, ir tiesi sada "makslinieka" 10 minusu darbs. Un tadel izbrina tas, ka tu to esi darijis pus dienu. Ka letas masinas reklama tas tiesam ir labi padarits darbs, bet ne vairak.

Nu, tā tu domā, ja tā ir tava pārliecība, dzīvo ar to!

Ko tu tā cepies, tev kāds spiež pirkt šo auto, jeb vai pasūtīt reklāmu man? Liecies tak mierā.

Izklausies pēc priekšnieka; tipiska priekšnieku attieksme. Tiem parasti liekas, ka viss ir ļoti vienkārši izdarāms, "ar brīvu roku" un "es pats uzzīmētu, ja mācētu".

Zoo Reģ.: 28.03.2006
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

tiesi ta - ja ir liels nobraukums, tad jauna masina ir izdevigakais variants. ja nav jabrauc daudz, tad savukart nav liela nozime degvielas paterinam. Saja gadijuma viegais pienemamais arguments butu tas, ka patik auto gaita ar gazi. Bet tadu nav gadijies dzirdet. Bet pasam tiesam ar gazi ir sanacis braukt 1x ar svesu auto.

Tiiri cilveeciskais faktors-

es jaunu volvo pacelt nevaru, bet gribaas to volvo...taapeec barucam ar vecu, un daraam kas jaadara...finaalaa vienalga sanaak ne iipasi daargaak....ja pareekjina, ka liizes cena vien jaunam volvo ir krietni ap 200 ls meenesii...+veel visskas cits..

bet jaunu kaut asinis no deguna naak, kaut vai gecu, kaut vai merivu nu pardon...

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Zoo rakstīja:

Seene rakstīja:

tiesi ta - ja ir liels nobraukums, tad jauna masina ir izdevigakais variants. ja nav jabrauc daudz, tad savukart nav liela nozime degvielas paterinam. Saja gadijuma viegais pienemamais arguments butu tas, ka patik auto gaita ar gazi. Bet tadu nav gadijies dzirdet. Bet pasam tiesam ar gazi ir sanacis braukt 1x ar svesu auto.

Tiiri cilveeciskais faktors-

es jaunu volvo pacelt nevaru, bet gribaas to volvo...taapeec barucam ar vecu, un daraam kas jaadara...finaalaa vienalga sanaak ne iipasi daargaak....ja pareekjina, ka liizes cena vien jaunam volvo ir krietni ap 200 ls meenesii...+veel visskas cits..

bet jaunu kaut asinis no deguna naak, kaut vai gecu, kaut vai merivu nu pardon...

Nevajag jaukt savas velmes ar ekonomisko izdevigumu. Tur jau ari visas problemas rodas. Man auto nav darba instruments, tadel ir mulkigi tam rekinat jebkadu atmaksasanos, tikpat labi es varetu rekinat, cik ilga laika man atmaksajas TV. Vienigais jautajums ir tas, cik daudz no savam velmem es varu atlauties. Savukart, ja auto vajadzigs darbam, tad jaatmet iegribas un jarekina izdevumi.

Un lai vai cik tas nebutu divaini, dizpardoklis Getz tad klust diezgan neizdevigs - CP ir vieni no retajiem, kas to izmanto darba vajadzibam. Un no ta varam secinat, cik sapratigi ir tie, kas savu Getz uzskata par labu pirkumu - nav ne baudas, ne patiesa izdeviguma...

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Viens pazīsatams no siguldas bij ieinteresēts. Zvanīja? Ja nezvanīja, tad atgādināšu viņam.

Jebšu ir jau pārdots?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

mass rakstīja: Viens pazīsatams no siguldas bij ieinteresēts. Zvanīja? Ja nezvanīja, tad atgādināšu viņam.

Jebšu ir jau pārdots?

Vēl dabūjams!

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti