Spēcīgākas gaismas VW 2

chihuahua Reģ.: 10.11.2007

Nesen iegādājos gaismas 80/100, šobrīd iekšā stāv 55/60(standarta).

Ar tām standarta es drīz kokā iebraukšu, jo tiem krutajiem autiņiem ir tādas gaismas,skaties kur gribi tāpat spiež acīs un ceļu protams neredz.

Vai ir nepieciešams relejs liekot spēcīgakas gaismas?Kā tas relejs pieliekams,kur dabūnams.Paldies.

 
1 2 3 4 5
taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

Tukša muldēšana kā parasti.

Es braucu aizvakar mājās, astē sēž lielais džips... hvz nissans navara vai kautkas tamlīdzīgs... xenoni manu logu augstumā spīd un salonā sēdi kā zem prožektora, nevienā spogulī neko neredzi...

caur maniem logiem izgaismo vairāk nekā mans auto... Lūk tev oriģinālie xenoni... ko man tagad darīt? Automātiskā regulēšana? Buļļa kakucis tas viss. Ko man tagad darīt? Rakstīt vēstuli CSDD, lai aizliedz NAVARRAS, jo pārāk augstas un mani apžilbina? Vai lai vispār aizliedz džipus?

Kā jau parasti iekš iauto, suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

PS: Par krutkām varat netirzt - manam auto ir oriģinālie rūpnīcas xenoni, kas paredzēti šim modelim, tikai pārlikti uz auto, kuram sākotnēji bija parastās.

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

shmurger rakstīja: muusu fateri brauca piecdesmit gadus, jobtvai, viss bij labi...a shitiem punjku tapaam nekas nav labi..ta shitaadu lampinju priekshaa , ta shitaadu pakaljaa...da brauc ar to savu suuda golfu , kaads ir, ja neredzi , tad ej pie acu arsta,debiilikji....ksenonu , redz, shim savajadzeejies..skaties , ka peec tam tev kaads tos ksenonus aiz vaigiem nesabaaz!!!! ej un nodrochii uz savu golfiu izjaato...

Tāpēc ka mūsdienu bērniņiem nekas nav labi. |

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja: Tukša muldēšana kā parasti.

Es braucu aizvakar mājās, astē sēž lielais džips... hvz nissans navara vai kautkas tamlīdzīgs... xenoni manu logu augstumā spīd un salonā sēdi kā zem prožektora, nevienā spogulī neko neredzi...

caur maniem logiem izgaismo vairāk nekā mans auto... Lūk tev oriģinālie xenoni... ko man tagad darīt? Automātiskā regulēšana? Buļļa kakucis tas viss. Ko man tagad darīt? Rakstīt vēstuli CSDD, lai aizliedz NAVARRAS, jo pārāk augstas un mani apžilbina? Vai lai vispār aizliedz džipus?

Kā jau parasti iekš iauto,

suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

PS: Par krutkām varat netirzt - manam auto ir oriģinālie rūpnīcas xenoni, kas paredzēti šim modelim, tikai pārlikti uz auto, kuram sākotnēji bija parastās.

Ko darīt? Vajadzēja apstāties, apstādināt to džipu un pieklājīgi pateikt: "Ziniet, cienītais, Jūsu lukturi ir saskrūvēti pārāk augstu, tāpēc es jūtos dikti slikti. Noregulējiet to, lūdzu, pareizā augstumā!" Tas džipists noteikti būtu reaģējis uz šādu pieklājīgu lūgumu.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Interesanti, kā tu iedomājies to apstādināšanu? Un kurš būtu tāds muļķis, kas kaut kādam golpistam apstātos?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

zubite rakstīja:

Baisulis rakstīja:

msh rakstīja: Protams, ka google ir baigais rādītājs, vienīgais, ko googles tante nemāk pateikt, ir tava krāniņa garums

Nu tev gan neveselīgas intereses...gej.

nu ar kraniņu viņš naudu pelna,medicinas akademijā studentiem radot,ka mazako eksemplaru Latvijā

Ak tu padauza ko tik neesi redzejusi

zubite Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

tapec jau šis piesita pedu no dzimtās Bauskas,ka visas bij redzejušasbet mēlite gan viņam bij labālaizija uz goda

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

zubite rakstīja: tapec jau šis piesita pedu no dzimtās Bauskas,ka visas bij redzejušasbet mēlite gan viņam bij labālaizija uz goda

Atliek tikai cepuri novilkt tavas pieredzes priekš ~(c)SZ

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

juha rakstīja:

taxman rakstīja: Tukša muldēšana kā parasti.

Es braucu aizvakar mājās, astē sēž lielais džips... hvz nissans navara vai kautkas tamlīdzīgs... xenoni manu logu augstumā spīd un salonā sēdi kā zem prožektora, nevienā spogulī neko neredzi...

caur maniem logiem izgaismo vairāk nekā mans auto... Lūk tev oriģinālie xenoni... ko man tagad darīt? Automātiskā regulēšana? Buļļa kakucis tas viss. Ko man tagad darīt? Rakstīt vēstuli CSDD, lai aizliedz NAVARRAS, jo pārāk augstas un mani apžilbina? Vai lai vispār aizliedz džipus?

Kā jau parasti iekš iauto,

suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

PS: Par krutkām varat netirzt - manam auto ir oriģinālie rūpnīcas xenoni, kas paredzēti šim modelim, tikai pārlikti uz auto, kuram sākotnēji bija parastās.

Ko darīt? Vajadzēja apstāties, apstādināt to džipu un pieklājīgi pateikt: "Ziniet, cienītais, Jūsu lukturi ir saskrūvēti pārāk augstu, tāpēc es jūtos dikti slikti. Noregulējiet to, lūdzu, pareizā augstumā!" Tas džipists noteikti būtu reaģējis uz šādu pieklājīgu lūgumu.

durrraks !

nevis lukturi nepareizi sareguleeti, bet gan tu pa zemu seedi ...

brauc ar kartingu - tad visi žilbinās, pat ôme ar velosipēdu braucot pretii ...

kur taadi pajoliņi rodas ?

un vispār - pret žilbināšanu no aizmugures cīnās pašaptumšojošie spoguļi ...

Kamazs Reģ.: 11.01.2004
0 0 Atbildēt

Ja nemaldos, lukturu mazgātāji ksenoniem ir obligāti tādēļ, ka netīrs, nespodrs lukturis ne tikvien slikti izgaismo ceļu, bet arī žilbina, jo gaisma izkliedējas netīrumos -- faktiski spoža lampa.

Ja šī topika dalībnieki būtu vairāk konstruktīvi un mazāk emocionāli, būtu interesanta diskusija. Jo pienācīgs ceļa izgaismojums naktī, imo, ir aktuāla problēma.

Pašam ir auto ar halogēniem i viss un it kā nav slikti, bet gribētos labākus. Tiesa, vai uzreiz ksenonu, nezinu. Pēc pieredzes ir manīts, ka pietiek nomainīt reflektoru, lai gaisma kļūtu manāmi spožāka, arī ģeneratora stāvoklis ir svarīgs, kā izrādās -- pirmais simptoms bieži vien ir gaismas spējas jūtama un ievērojama samazināšanās. Nu un tad, vecais labais -- notīri lukturus. Rudenī un netīrā ziemā netīri lukturi aprij ļoti daudz gaismas.

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

durrraks !

nevis lukturi nepareizi sareguleeti, bet gan tu pa zemu seedi ...

brauc ar kartingu - tad visi žilbinās, pat ôme ar velosipēdu braucot pretii ...

kur taadi pajoliņi rodas ?

un vispār - pret žilbināšanu no aizmugures cīnās pašaptumšojošie spoguļi ...

OMG!

Tu toč esi no Zilupes palīgskolas 2006.gada izlaiduma grupas!

Tu vispār iedziļinies tajā ko tu komentē? Es rakstu par to, ka apžilbina arī oriģinālie xenoni, un neies puslatvija celt augšā savus auto dēļ džipiem ar xenoniem. KUR ES RAKSTĪJU, KA DŽIPAM NEPAREIZI KAUTKAS SAREGULĒTS? Pazvani uz Vision Express, mož atlaides

Atradies te omas kartingists

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Eu a kas te kāds ārsts vai Nastrodamos esi, ka zini, kuram kāds IQ, kurš ko beidzis un kā kas risināms? Tu pats iedziļinies, ko raksti?

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Eu a kas te kāds ārsts vai Nastrodamos esi, ka zini, kuram kāds IQ, kurš ko beidzis un kā kas risināms? Tu pats iedziļinies, ko raksti?

Eu... Ārsti IQ nenosaka, bet par to Nostradamusu tu diezgan tuvu trāpīji.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Lohs tu esi nevis Nostradamus!

taxman Reģ.: 04.12.2006
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Lohs tu esi nevis Nostradamus!

Nu re... apburtais loks sanāk... arī tu nosaki lohs vai ne lohs... tātad esi Nostadamus, tātad arī tu esi lohs

zubite Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

palugšu nenovirzities no tēmasun vispar kur tas mazā kraniņa ipašnieks pazudis,nekada asuma diskusijai

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Šīris kāreiz uz Zilupi ārstēties brauc. Uzraksti viņam, varbūt paķers līdz

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Lieciet tak mieru tam hermofrodīam žubītei. Žubīte ir tas,kas paliek pāri no šīra pēc pusdienām.

zubite Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

taxman rakstīja:

durrraks !

nevis lukturi nepareizi sareguleeti, bet gan tu pa zemu seedi ...

brauc ar kartingu - tad visi žilbinās, pat ôme ar velosipēdu braucot pretii ...

kur taadi pajoliņi rodas ?

un vispār - pret žilbināšanu no aizmugures cīnās pašaptumšojošie spoguļi ...

OMG!

Tu toč esi no Zilupes palīgskolas 2006.gada izlaiduma grupas!

Tu vispār iedziļinies tajā ko tu komentē? Es rakstu par to, ka apžilbina arī oriģinālie xenoni, un neies puslatvija celt augšā savus auto dēļ džipiem ar xenoniem. KUR ES RAKSTĪJU, KA DŽIPAM NEPAREIZI KAUTKAS SAREGULĒTS? Pazvani uz Vision Express, mož atlaides

Atradies te omas kartingists

a es tavu txt citeeju , ka tu te sacepies? Zilupietis atradies - visus cilvēkus laikam tur pazīsti 30 km rādiusā

un ŽILBINA JEBKURŠ lukturis un po vai xenons, x-ujenons, halogēns vai parasta lampa!!!!

Viss atkariigs cik augstu viņš novietots ! Vienkārša fizika.

Vnk nav normaali, ka tu kaa piemeeru mini nestandarta gadiijumu - džipu.

p.s. - kā jau teicu - pašaptumšojošie spoguli = pret žilbinātājiem no pakaļas, a no pºetimbraucošajiem - algoritms ir vienkāršs - aplaužās tas, kuram pirmajam beidzas tālie, papildnieki or whateva ko iesleegt

Salviz Reģ.: 02.06.2004
0 0 Atbildēt

Ielec releju, tie slēdži MK2 netur, un pie reizes arī zudumi būs mazāki

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja:

krishus rakstīja:

Baisulis rakstīja: Nu tak skaidrs,Krišus ir tas,kurš siekalojas pie neatļautām lietām,kuras citiem auto vadītājiem traucē. Šmurgulis tu krišu esi.

Piemēram???

Reklamēji nelegālos ksenonus. Tu o,galīgi esi sagājis čigrī,suka? Neatceries,ko pats raksti??

OK, tu man apniki,ar tevi nav interesanti. Pašol na***j

Nju, tukšpļūti, parādi man, kur es ko reklamēju???

Nu, kā tur ir? Vari kaut kā savus vārdus pamatot????

Jeb tomēr tukšpļūtis????

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja:

taxman rakstīja:

durrraks !

nevis lukturi nepareizi sareguleeti, bet gan tu pa zemu seedi ...

brauc ar kartingu - tad visi žilbinās, pat ôme ar velosipēdu braucot pretii ...

kur taadi pajoliņi rodas ?

un vispār - pret žilbināšanu no aizmugures cīnās pašaptumšojošie spoguļi ...

OMG!

Tu toč esi no Zilupes palīgskolas 2006.gada izlaiduma grupas!

Tu vispār iedziļinies tajā ko tu komentē? Es rakstu par to, ka apžilbina arī oriģinālie xenoni, un neies puslatvija celt augšā savus auto dēļ džipiem ar xenoniem. KUR ES RAKSTĪJU, KA DŽIPAM NEPAREIZI KAUTKAS SAREGULĒTS? Pazvani uz Vision Express, mož atlaides

Atradies te omas kartingists

a es tavu txt citeeju , ka tu te sacepies? Zilupietis atradies - visus cilvēkus laikam tur pazīsti 30 km rādiusā

un ŽILBINA JEBKURŠ lukturis un po vai xenons, x-ujenons, halogēns vai parasta lampa!!!!

Viss atkariigs cik augstu viņš novietots ! Vienkārša fizika.

Vnk nav normaali, ka tu kaa piemeeru mini nestandarta gadiijumu - džipu.

p.s. - kā jau teicu - pašaptumšojošie spoguli = pret žilbinātājiem no pakaļas, a no pºetimbraucošajiem - algoritms ir vienkāršs - aplaužās tas, kuram pirmajam beidzas tālie, papildnieki or whateva ko iesleegt

Pričom pašaptumšojoši spoguļi? Uz pakaļējā stikla spoguļplēvi, spīdinātājam pašam sagribēsies ieslēgt tuvos

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

var arī vispār bez spoguļiem ...

ārējiem stikliņus izspēra

mazāk žilbina no aizmugures

vēl tik salona spogulis jānoskrūvē un būs labi

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti