Kāpēc tik lēti auto?

apaljais_buss Reģ.: 15.07.2002
 
1 2 3
Dorisa Reģ.: 10.01.2007
0 0 Atbildēt

didzinators rakstīja: Sodien jau neviens sludinanjums nav vais redzams

izpirktas tās ķerras. Labas mašīnas jau ātri izpērk.

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Dorisa rakstīja:

didzinators rakstīja: Sodien jau neviens sludinanjums nav vais redzams

izpirktas tās ķerras. Labas mašīnas jau ātri izpērk.

nekas tur nav izpirkts tak miljons reizhu jau shitaas paadjoppkas apspriestas un cik tuukstoshi cilveeku jau ir paspeejushi iekkrist shaados slazdos

pat iauto bija paaris topiki, kur aplauztie ljautinji luudza padomus - kaa atguuts naudu....

bija arii shaads topiks:

www.iauto.lv/...

paareejos slinkums mekleet...

taa kaa - peerciet vien droshi touaregus ar 8000km noskreejienu par nieka 20000 EUR, kad vinja reaalaa cena ir vismaz 2.2 reizes augstaaka, un ja pazvaniisiet stundas laikaa peec sludinaajuma ilzasiishanas - otru touaregu dabuusiet bezmaksas

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

TVNET Ziņas » Lasītāju raksti

Vai Latvijā ir daudz šādi piekrāpto?

TVNET lasītājs

02. oktobris (2006)

13:36

Piedalīties diskusijā par šo rakstu (96)

Šis būs muļķīgs stāsts, bet varbūt es būšu pirmais, kas šo lietu neatstās, aiz kauna slēpdamies, jo līdzīgu gadījumu neesmu dzirdējis, bet varbūt tikai neesmu…

--------------------------------------------------------------------------------

Notika tā, ieraudzīju www.mobile.de savu sapņu mašīnu, kas bija lētāka nekā analogi šīs markas modeļi, uzrakstīju pārdevējam, saņēmu atbildi, mašīna ideāla utt.

Tad nāca pats interesantākais, kopā ar atbildi atnāca piedāvājums izmantot transporta firmas pakalpojumus es piekritu, jo tā taču bija mana sapņu mašīna.

Tālāk viss notika kā pasakā, man zvanīja, vienojāmies, protams, tos 30% es samaksāju, tad jau man trika atsūtīts numurs, kuru ievadot es redzēju, ka mana krava atrodas jau Polijā, tas bija pēc divām diennaktīm, bija arī publicēti pārdevēja dati, tas laikam lai vēl vairāk padarītu ticamu šo lietu, tad atkal zvans, un vienojamies par otru 30% samaksu, jo tādi esot noteikumi un mašīna jau ir ceļā.

Protams, ka es jau domās braukdams ar superīgo mašīnu, uz to parakstījos, jo biju kā apmāts ar domu, ka tūlīt būs, tālāk sekoja zvans, un info sekojoša: auto atrodas uz robežas, bet ir problēmas, jo mašīna nav pilnībā apmaksāta un nevar to ievest, finālu jau jūs nojaušat…

Tad man nokrita rozā brilles, un es sapratu, ko esmu izdarījis, vienkārši samaksājis par neko, saprotu arī to, ka man naudu neatgūt, bet es nedomāju par to klusēt, jo vismaz citiem, kas uz šitādām lietām domā parakstīties, būs zināšanas. Un lielākā vēlēšanās man ir izņemt no aprites šo perfekti izstrādāto shēmu.

Esmu jau sakontaktējies ar visām iespējamajām iestādēm, un arī iesniedzis iesniegumu Latvijas policijā.

Kāda morāle?

Kas neriskē, tas nedzer šampanieti, šoreiz laikam nedzeršu, bet iedzeršu kādu sulu, jo alkoholu nelietoju, kad to bodi aiztaisīs ciet, ja nē - dzīvošu tālāk ar krietnu bagāžu, kā pirkt mašīnas. Varat droši smieties par šo gadījumu, man pašam nāk smiekli par sevi un reizē ir vilšanās par to, ka tomēr uzticēties nevar nevienam, bet kad lieta, par kuru visu mūžu esi sapņojis, ir tik reāli tuvu, tad tiešām ar cilvēku notiek kas stulbs, virtuālā hipnoze laikam, un vajag jau arī trāpīt uz savu sapni tieši pie krāpniekiem. Tāpēc, ja ir vēl kāds, kam ir šitā gadījies, vai arī ir pieredze kā rīkoties šādās situācijās, lūdzu, kontaktējieties ar mani, ja nepalīdzēs varas iestādes, pats taču arī ko var izdarīt, jo pasaule tomēr ir maza, kā daudzreiz tas ir pierādījies.

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Labakais , ka pirms kada laika kolegis atskreja ar izdrukatu lapu un saka, lai atvelku vinam C5 pa 9000EUR nemaldos bija 2005-2006 gada. 1kart skaidrs bija , ka cena nav tada , ka vajadzetu but. Nolemu pazvanit un labakais , ka pardevejs pazinoja , ka visi auto , kas bija pagajusonedel tipa ir notirgoti galvenais, ka vins nenoliedza, ka tadas cenas un tadas automasinas ir bijusas, kaut gan tas arii tapat , ka sis saits tika dazu stundu laika izlabots.

Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt
Cullmann Reģ.: 11.12.2004
0 0 Atbildēt

Cullmann rakstīja: home.mobile.de/...

Ja ieliek iauto , tad tas pats saits neveras, bet es vakar saglabaju to saita adresi un ja iekope , tad veras valaa, tagad tani lapaa ir pavisam citas masinas pareizak sakot no 80gada lidz 2005) un cenas arii draudzigas

uudza Reģ.: 27.03.2006
0 0 Atbildēt

ss.ss.lv/...

auto.plius.lt/...

Kāpēc tāda atšķirība LV un LT?

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: ss.ss.lv/...

auto.plius.lt/...

Kāpēc tāda atšķirība LV un LT?

nu wot aizbrauc izpeeti , pastaasti citiem

protams Reģ.: 29.10.2004
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: ss.ss.lv/...

auto.plius.lt/...

Kāpēc tāda atšķirība LV un LT?

LV liela inflācija

Viktos Reģ.: 01.07.2006
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Itkā šīris esot visu nakti strādājis un šorīt tos šrotus nopircis.

Jāgaida kad sāks tirgot

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

kapec meklejat ketos vacija tepat ari ir diezgan leti www.ss.lv/...

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

uudza rakstīja: ss.ss.lv/...

auto.plius.lt/...

Kāpēc tāda atšķirība LV un LT?

LT ir amurikānu variants ...

detaļas savādākas, nedod dies kaut kaada sertifikācija - karoč nepievilcīgs auto

TDI Reģ.: 29.01.2002
0 0 Atbildēt

batka rakstīja: kapec meklejat ketos vacija tepat ari ir diezgan leti www.ss.lv/...

tas lamboo no mentiem - Mussaro motors

opixxx Reģ.: 03.04.2008
0 0 Atbildēt

Es arii kadu laiku jaw sekoju liidz i-netaa siem kraapniekiem , un teikshu , ka shaada kraapshanas sheema ir ljoti populaara .

esmu daziem uzraxstiijis e-mailu , protams viss notiek angliski , jo it kaa sajuuta ir tadaa ka vini straadaa tiesi ar aarzemniekiem .

parasti ir divi veidi kaa meegina izkraapt 1. jaw te kkur mineetais ir ka ir leeta mashiina un nav tel. nr. vai arii citreiz ir.. vini piedaavaa kkaadu kompaaniju - paarsti kkaadu starptautisku kravas paarvadaajumu kompaaniju, bet nu apsaubaami , (it kaa adreses i-netaa ir) ... parasti texts ir saads 'jaa mashiina ir loti labaa staavoklii, nav aksidentu , nav liizingaa , vai kkadi citi apgruutinaajumi, vienkaarshi kaadu laiku straadaaju vaacijaa un tagad mana atrasanaas vieta ir Irija vai kkur citur,( parasti ir Irija vai anglija) , un masiina arii atrodas seit, bet seit gruuti braukt ar kreisaas puses stuuri(vai kkaa taa)' un kkjip peec tam taa kompaanija atsuuta kkadus dokumentus, un tad tai kompaanijai jaaistuuta 30% un tad mashiina brauc shurp un tad kad vina ir seit tad paareejaa nauda

, pilniigs sviests vai ne ?

2. atkal viss tas pats, ..... bet jaauztaisa transfeers Western Union-taa ir starptautiska naudas paarvedumu komp.- -nu shis ir viss stulbaakais ko esmu dzirdeejis- kjipa vins/vina netic ka atbrauksu uz vaaciju un nopirksu to masinu , bet vins/a buus atbraukusi no anglijas un pa tukso , un tapeec jaasuuta taa nauda, intresantaakais ir tas , ka nauda jaasuutam man pasham uz vaaciju un vinam jaaizsuuta kviits kur ir pieraadijums ka esmu veicis saadu transfeeru . un visi kaa viens uzreiz saka ka naudu nevarot iznemt jo to varot tikai es...vini to var - neuzkjerities....

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

opixxx rakstīja: Es arii kadu laiku jaw sekoju liidz i-netaa siem kraapniekiem , un teikshu , ka shaada kraapshanas sheema ir ljoti populaara .

esmu daziem uzraxstiijis e-mailu , protams viss notiek angliski , jo it kaa sajuuta ir tadaa ka vini straadaa tiesi ar aarzemniekiem .

parasti ir divi veidi kaa meegina izkraapt 1. jaw te kkur mineetais ir ka ir leeta mashiina un nav tel. nr. vai arii citreiz ir.. vini piedaavaa kkaadu kompaaniju - paarsti kkaadu starptautisku kravas paarvadaajumu kompaaniju, bet nu apsaubaami , (it kaa adreses i-netaa ir) ... parasti texts ir saads 'jaa mashiina ir loti labaa staavoklii, nav aksidentu , nav liizingaa , vai kkadi citi apgruutinaajumi, vienkaarshi kaadu laiku straadaaju vaacijaa un tagad mana atrasanaas vieta ir Irija vai kkur citur,( parasti ir Irija vai anglija) , un masiina arii atrodas seit, bet seit gruuti braukt ar kreisaas puses stuuri(vai kkaa taa)' un kkjip peec tam taa kompaanija atsuuta kkadus dokumentus, un tad tai kompaanijai jaaistuuta 30% un tad mashiina brauc shurp un tad kad vina ir seit tad paareejaa nauda

, pilniigs sviests vai ne ?

2. atkal viss tas pats, ..... bet jaauztaisa transfeers Western Union-taa ir starptautiska naudas paarvedumu komp.- -nu shis ir viss stulbaakais ko esmu dzirdeejis- kjipa vins/vina netic ka atbrauksu uz vaaciju un nopirksu to masinu , bet vins/a buus atbraukusi no anglijas un pa tukso , un tapeec jaasuuta taa nauda, intresantaakais ir tas , ka nauda jaasuutam man pasham uz vaaciju un vinam jaaizsuuta kviits kur ir pieraadijums ka esmu veicis saadu transfeeru . un visi kaa viens uzreiz saka ka naudu nevarot iznemt jo to varot tikai es...vini to var - neuzkjerities....

Es arī aiz gara laika papētīju šitos sludekļus, esmu sarakstījies ar šitiem umņikiem. Nu jāatzīst, ka izdoma viņiem strādā.

Balta patiesība, par angliju, par kreiso stūri un ka strādāja ne savā valstī. Tagad šitie krāpnieki liek sludinājumus, kur auto cena ir ļoti tuvu normālai cenai un kā starpniekus piedāvā pašus reklāmas saitus.

Pamatā, ja zināšanas angļu valodā ir labas, tad uzreiz pēc teksta var pateikt, ka rakstītājs nav anglis, tekstā ir ļoti daudz stila kļūdas utt. Tāpat viņi iekrīt uz sīkumiem, ķipa viņš ir anglis un dzīvo anglijā, bet auto uz viņa vārda reģistrētrs beļģijā. Tas pēc defenīcijas nav iespējams. Tāpat bieži vien viņi pat nav iedziļinājušies auto valsts reģistrācija īpatnībās.

Likums kā neuzrauties ir nekādā gadījumā nepārskaitīt naudu kaut kādām firmām un viss.

staar Reģ.: 19.03.2005
0 0 Atbildēt

opixxx rakstīja: Es arii kadu laiku jaw sekoju liidz i-netaa siem kraapniekiem , un teikshu , ka shaada kraapshanas sheema ir ljoti populaara .

esmu daziem uzraxstiijis e-mailu , protams viss notiek angliski , jo it kaa sajuuta ir tadaa ka vini straadaa tiesi ar aarzemniekiem .

parasti ir divi veidi kaa meegina izkraapt 1. jaw te kkur mineetais ir ka ir leeta mashiina un nav tel. nr. vai arii citreiz ir.. vini piedaavaa kkaadu kompaaniju - paarsti kkaadu starptautisku kravas paarvadaajumu kompaaniju, bet nu apsaubaami , (it kaa adreses i-netaa ir) ... parasti texts ir saads 'jaa mashiina ir loti labaa staavoklii, nav aksidentu , nav liizingaa , vai kkadi citi apgruutinaajumi, vienkaarshi kaadu laiku straadaaju vaacijaa un tagad mana atrasanaas vieta ir Irija vai kkur citur,( parasti ir Irija vai anglija) , un masiina arii atrodas seit, bet seit gruuti braukt ar kreisaas puses stuuri(vai kkaa taa)' un kkjip peec tam taa kompaanija atsuuta kkadus dokumentus, un tad tai kompaanijai jaaistuuta 30% un tad mashiina brauc shurp un tad kad vina ir seit tad paareejaa nauda

, pilniigs sviests vai ne ?

2. atkal viss tas pats, ..... bet jaauztaisa transfeers Western Union-taa ir starptautiska naudas paarvedumu komp.- -nu shis ir viss stulbaakais ko esmu dzirdeejis- kjipa vins/vina netic ka atbrauksu uz vaaciju un nopirksu to masinu , bet vins/a buus atbraukusi no anglijas un pa tukso , un tapeec jaasuuta taa nauda, intresantaakais ir tas , ka nauda jaasuutam man pasham uz vaaciju un vinam jaaizsuuta kviits kur ir pieraadijums ka esmu veicis saadu transfeeru . un visi kaa viens uzreiz saka ka naudu nevarot iznemt jo to varot tikai es...vini to var - neuzkjerities....

Es arī aiz gara laika papētīju šitos sludekļus, esmu sarakstījies ar šitiem umņikiem. Nu jāatzīst, ka izdoma viņiem strādā.

Balta patiesība, par angliju, par kreiso stūri un ka strādāja ne savā valstī. Tagad šitie krāpnieki liek sludinājumus, kur auto cena ir ļoti tuvu normālai cenai un kā starpniekus piedāvā pašus reklāmas saitus.

Pamatā, ja zināšanas angļu valodā ir labas, tad uzreiz pēc teksta var pateikt, ka rakstītājs nav anglis, tekstā ir ļoti daudz stila kļūdas utt. Tāpat viņi iekrīt uz sīkumiem, ķipa viņš ir anglis un dzīvo anglijā, bet auto uz viņa vārda reģistrētrs beļģijā. Tas pēc defenīcijas nav iespējams. Tāpat bieži vien viņi pat nav iedziļinājušies auto valsts reģistrācija īpatnībās.

Likums kā neuzrauties ir nekādā gadījumā nepārskaitīt naudu kaut kādām firmām un viss.

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

Man arī gadījās trāpīt uz ko līdzīgu. Sarakste par A6 TDI bija gara, viņu angļu valoda bija tāda, ka uzreiz skaidrs - tie nav angļi. Mašīna bija uzrādīta ar DD dzinēju, bet bildēs varēja redzēt, ka nav, pie tam motora telpā bija rakstīts V6... skaidri zinu, ka A6 DD motoram ir V6 TDI...

Beigās piedāvāju viņiem lai sūta mašīnu, un samaksāšu kad redzēšu reālo preci. Tad sekoja atklāsme, ka viņi man neticot

Un nekad neparaksījās (ne vārds, ne amats vai kas tamlīdzīgs)

Tā ka tauta: neceriet brīnumu Vācijā nav, visur ir kidalas...

P.S. Līdzjūtība tam kas uzrāvās un iemaksāja.

Starp citu to "trackingu pēc CMR" internetā nav grūti saorganizēt, pietiek tikai dabūt infu (CMR vai kravas sūtījuma numurs) par kravu kas ar sauszemes transportu dodas šajā virzienā... Transporta kompāniju, kas šo pasākumu piedāvā vērot netā ir daudz: DHL TNT DPD un citi.

subaru Reģ.: 23.08.2002
0 0 Atbildēt

Gribeeju patirdiit 1 taadu kraapnieku.

Mobilee bij sludeklis par SUBARU IMPREZA WRX STI

2006 gada.

pa 10 000 EUR.

Lūk ko vi\'\'nš man atbildēja:

The vehicle is in good condition, has no technical damage at all, no scratches or dents, no hidden defects, no smoking. It\'s fun and robust to drive. Technical inspection and emissions testing is passed and stamped as well. It has title of ownership, cleared of any obligations or fees and comes with all the documents you need to register it.You will not have to pay additional taxes for this (VAT reclaimable).

It\'s my personal car.I\'ve listed the car under AutoPark so I can sell it faster, but it\'s my personal car.

I have worked in Germany for the last 2 years and I\'ve purchased the car there. My company wanted me back home, so currently I\'m in England (UK). I\'ve brought the car home with me and it\'s now located in London, England.

I\'ve decided that it\'s better to sell it because I don `t use it anymore (the steering wheel is on left side and it\' very difficult for me to drive it), it `s a pity to keep such a car and not to use it. It\'s listed in Germany because when i have posted the car on the website I had to use a German address.

Now I\'m trying to sell it back for such a low price because next week I have a deadline term for paying those taxes.

I tried to sell the car in UK, but nobody want`s to buy a left side steering wheel car.

My car is already at the \"tg-internationaldelivery.com/... " at their local representant.(i paid this company to take care about transaction).

We can have a deal if you are really interested to buy it.

The price is correct and it\'s not negotiable and it also includes the transport.

Please write me back to discuss only if you are interested because I am tired of people that ask questions and are not interested at all.

Regards,

A6 Reģ.: 18.10.2004
0 0 Atbildēt

subaru rakstīja: Gribeeju patirdiit 1 taadu kraapnieku.

Mobilee bij sludeklis par SUBARU IMPREZA WRX STI

2006 gada.

pa 10 000 EUR.

Lūk ko vi''nš man atbildēja:

The vehicle is in good condition, has no technical damage at all, no scratches or dents, no hidden defects, no smoking. It's fun and robust to drive. Technical inspection and emissions testing is passed and stamped as well. It has title of ownership, cleared of any obligations or fees and comes with all the documents you need to register it.You will not have to pay additional taxes for this (VAT reclaimable).

It's my personal car.I've listed the car under AutoPark so I can sell it faster, but it's my personal car.

I have worked in Germany for the last 2 years and I've purchased the car there. My company wanted me back home, so currently I'm in England (UK). I've brought the car home with me and it's now located in London, England.

I've decided that it's better to sell it because I don `t use it anymore (the steering wheel is on left side and it' very difficult for me to drive it), it `s a pity to keep such a car and not to use it. It's listed in Germany because when i have posted the car on the website I had to use a German address.

Now I'm trying to sell it back for such a low price because next week I have a deadline term for paying those taxes.

I tried to sell the car in UK, but nobody want`s to buy a left side steering wheel car.

My car is already at the "tg-internationaldelivery.com/... " at their local representant.(i paid this company to take care about transaction).

We can have a deal if you are really interested to buy it.

The price is correct and it's not negotiable and it also includes the transport.

Please write me back to discuss only if you are interested because I am tired of people that ask questions and are not interested at all.

Regards,

Vārds vārdā sakrīt ar to ko man sūtīja, un arī bez paraksta.

Vajag vēl piedāvāt, ka kāds Tavs labs draugs būs sestdien Londonā, un viņš gribētu mašīnu apskatīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

paskaties kautvai to lapu tg-internationaldelivery.com/...

uzreiz ir skaidrs, ka tā ir milzīga internacionāla kompānija, kurai visa pasaule pārskata miljonus, tie tik vadā preces un garantē apmaksu pārdevējam

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Par uzmetējiem, kas "pārdod" mašīnas būtu tā kā skaidrs.

Jautājums par pretēja darījuma uzmešanas iespējam.

Čoms tirgo mašīnu, uzradies pircējs tipa no anglijas, kas ir gatavs neskatoties to mašīnu ņemt priekš savas meitas (konkrētā mašīna gan galīgi nav vidējās statistiskās sievietes braucamais, bet tas nu tā ). Ņemot nekaulējoties.

No epastiem īstas skaidrības nav, kā viņš taisās maksāt, kontu gan paprasīja. Par piegādes nosacījumiem arī īsti skaidrības nav, jo angļu valoda tāda pašvaka. It kā pats savākšot (atsūtīšot transporta kompāniju), kaut gan tajā pašā teikumā saka, ka pārskaitīšot naudu un tad, kad pārdevējs paņems savu daļu, atlikumu pārskaitīs transporta kompānijai, tb sanāk, ka viņš taisās maksāt cena + transporta izdevumi

Kāds ir ar kaut ko tādu saskāries?

Ja tas ir uzmetējs, kur slēpjas zemūdens akmeņi?

smart235 Reģ.: 14.06.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Par uzmetējiem, kas "pārdod" mašīnas būtu tā kā skaidrs.

Jautājums par pretēja darījuma uzmešanas iespējam.

Čoms tirgo mašīnu, uzradies pircējs tipa no anglijas, kas ir gatavs neskatoties to mašīnu ņemt priekš savas meitas (konkrētā mašīna gan galīgi nav vidējās statistiskās sievietes braucamais, bet tas nu tā ). Ņemot nekaulējoties.

No epastiem īstas skaidrības nav, kā viņš taisās maksāt, kontu gan paprasīja. Par piegādes nosacījumiem arī īsti skaidrības nav, jo angļu valoda tāda pašvaka. It kā pats savākšot (atsūtīšot transporta kompāniju), kaut gan tajā pašā teikumā saka, ka pārskaitīšot naudu un tad, kad pārdevējs paņems savu daļu, atlikumu pārskaitīs transporta kompānijai, tb sanāk, ka viņš taisās maksāt cena + transporta izdevumi

Kāds ir ar kaut ko tādu saskāries?

Ja tas ir uzmetējs, kur slēpjas zemūdens akmeņi?

1)čoma mašīnai stūre kurā pusē?

2)pircēja meita - vai anglijā dzīvo?

kad šitais būs noskaidrots, tad var teikt, ka pirmie zemūdens akmeņi apieti...

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

1. Stūre kreisajā pusē

2. Par meitas dzīvesvietu nekas nav zināms. Un principā vienalga

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

papēti nedaudz to "kompāniju"

reāli tam vajadzētu strādāt tā, kapircējs pārskaita naudu kompānijai, kompānija aizved mašīnu pircējam, kompānija pārskaita naudu tev

sakarā ar to, ka naudas saņemšana ir pēdējā darbība, tad tā var aizmirsties

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iepriekšējo rakstītāju piedāvātā megakompānija tg-internationaldelivery.com vai ir pašlikvidējusies

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti