gribu patenteet izgudrojumu

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

esmu nosapnojis tehnisku risinajumu, ko varetu razhot un vaariit kaudzi citronu!

izpetiju, ka patentu registraa taada verkja nav!

patentu registraa man par tehniskaa verkja patenta pieregistreshanu prasa minimums 1000Ls (pieteikums, skices, apraksts, tulkoshana utt)

patreiz isteniibaa man ir tikai ideja, konkreta realizacija veel nav. tur buutu japiesasita vel elektro inzhenieri un makslinieki

bet situaacijaa ir taada, ka ja es sho ideju pirms patenteeshanas atklaashu elektro inzhenierim, tad vinjsh mani tak uzmetiis, ibio!

a bez konkretas slektro sheemas pieregistreet patentu laikam nevar, ibio

varbut kaadam ir kaadi pieklajiigi un autoru neaizskaroshi kometari par sho teemu?

ieprieksh jau pateicos, tam kursh ieteiks vislabaako, apsolos padalities ar citroniem!

 
1 2 3
Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Man arī ir ģeniāla ideja - gumijas kardāns. Kad bremzē, šamais satinas, kad atlaiž bremzi, uzreiz sāk ripot, i beņu nevajag. Izkabina visas aktīvās dinamikas.

Redzēšu kādu, kas nospēris šitamo fišku, būs tiesu darbi... :C

Iedomājos skatu, ka viņš tur tinās...

A kā uzsākšana, kad viņš nav satinies? Jāzāģē kamēr satīsies?

pirdiens Reģ.: 22.09.2004
0 0 Atbildēt

Kādas ripas uz nakti jāēd, lai varētu izgudrojumu nosapņot?

Moš es arī varu..

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Graberis rakstīja: Man arī ir ģeniāla ideja - gumijas kardāns. Kad bremzē, šamais satinas, kad atlaiž bremzi, uzreiz sāk ripot, i beņu nevajag. Izkabina visas aktīvās dinamikas.

Redzēšu kādu, kas nospēris šitamo fišku, būs tiesu darbi... :C

Iedomājos skatu, ka viņš tur tinās...

A kā uzsākšana, kad viņš nav satinies? Jāzāģē kamēr satīsies?

A tās jau ir detaļas, iešu es te visu stāstīt. Starp citu meklēju 2 cilvēkus. Vienu kas zin, kas tas kardāns tāds ir, otru, kas zin, kā gumiju taisīt.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Uggga rakstīja:

Graberis rakstīja: Man arī ir ģeniāla ideja - gumijas kardāns. Kad bremzē, šamais satinas, kad atlaiž bremzi, uzreiz sāk ripot, i beņu nevajag. Izkabina visas aktīvās dinamikas.

Redzēšu kādu, kas nospēris šitamo fišku, būs tiesu darbi... :C

Iedomājos skatu, ka viņš tur tinās...

A kā uzsākšana, kad viņš nav satinies? Jāzāģē kamēr satīsies?

A tās jau ir detaļas, iešu es te visu stāstīt. Starp citu meklēju 2 cilvēkus. Vienu kas zin, kas tas kardāns tāds ir, otru, kas zin, kā gumiju taisīt.

Jumtu nevajag?

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

pirdiens rakstīja: Kādas ripas uz nakti jāēd, lai varētu izgudrojumu nosapņot?

Moš es arī varu..

Canabis

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Uggga rakstīja:

Graberis rakstīja: Man arī ir ģeniāla ideja - gumijas kardāns. Kad bremzē, šamais satinas, kad atlaiž bremzi, uzreiz sāk ripot, i beņu nevajag. Izkabina visas aktīvās dinamikas.

Redzēšu kādu, kas nospēris šitamo fišku, būs tiesu darbi... :C

Iedomājos skatu, ka viņš tur tinās...

A kā uzsākšana, kad viņš nav satinies? Jāzāģē kamēr satīsies?

A tās jau ir detaļas, iešu es te visu stāstīt. Starp citu meklēju 2 cilvēkus. Vienu kas zin, kas tas kardāns tāds ir, otru, kas zin, kā gumiju taisīt.

Mūsdienās taču viss ir vienkarši

Kardāns ir šitāds verķis en.wikipedia.org/...

Bet gumiju taisa tā en.wikipedia.org/...

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Tu te man nebāzies ar savām gudrībām - ne man naudas, ne uzņēmības :[ Tādēļ arī meklēju 2us cilvēkus, lai taisa.

Re, jumts jau pieteicās, piesakies vēl tu, un raujam vaļā - puse man, puse naphigatoram, puse tev.

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Tu te man nebāzies ar savām gudrībām - ne man naudas, ne uzņēmības :[ Tādēļ arī meklēju 2us cilvēkus, lai taisa.

Re, jumts jau pieteicās, piesakies vēl tu, un raujam vaļā - puse man, puse naphigatoram, puse tev.

puse napigatoram puse man,bet tev nesanaks

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Uggga, neparaksties! Viņš tevi naje baķ grib! Ja ļimona viena puse paliek graberim, bet otra puse man, tad tev paliek tikai riža bārda un puņķis degunā!

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Es jau arī skatos, ka kaut kas tīri te nebūs

Davai labāk puse nafigatoram, puse man, bet visu pārejo varēsi paturēt un uz % nepretendesim.

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Matemātiķi, mļe. Puses takš ir 8 - priekšpuse, pēcpuse, augšpuse, apakšpuse, iekšpuse, ārpuse, labā puse, kreisā puse.

Visi korī - puse, puse, puse, puse, puse, puse, puse, pusē-ē-ē

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: Matemātiķi, mļe. Puses takš ir 8 - priekšpuse, pēcpuse, augšpuse, apakšpuse, iekšpuse, ārpuse, labā puse, kreisā puse.

Visi korī - puse, puse, puse, puse, puse, puse, puse, pusē-ē-ē

Dzejnieks no tevis ne visai, varēji vēl piedzejot, lai sanāk kaķēns (angļu val.).

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nav tādas lielākas puses un mazākās puses, bet lielāka puse no jums to nesaprot.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Wo pļe ģenius!!!!!

Iedzēru sū dīgu kapiju,... kaut kādu čibo!

Radās PATENTS!!!!

Karoče:

Portatīvais dators - tak ne sū da viņš sliktāks par galda kastēm. Un ofisos nakren nekādi geimeru pīšļi nav vajadzīgi!

Karoče - ņemam laptopu, monitoru napig, tačpadu un klavu nafig! ūsbē porti tak klavai un žurkai ir un vēl pāri paliek. moņa štekers arī ir. sanāk afigenna supermaza un jaudīga pīšļa kaste, kura tikpa maza kā čupiņa kā 100/200 A4 papīra formāta lapas

Karoče davai gudrās galvas menedžeri piesakās. Taisīs izsoli par idejas pārdošanu tiem tur visādiem hp, compaq, ibm utt... Katram menedžerim, kas noslēdzis līgumu 10% no darījuma summas

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

A moņukus pārtaisam par ICE iebūvējamiem DVD pleieriem un tirgojam.

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja: A moņukus pārtaisam par ICE iebūvējamiem DVD pleieriem un tirgojam.

Ražošanas procesā vispār nafig viņu taisīt. Bet ja negribas tehnoloģijas novārtā atstāt, taisam davai ALLinONE navigācijas priekš auto - DVD, navigācija, TV etc. 15,4 collas,.... jepal kādu kāpostu varētu plūkt

agent Reģ.: 13.02.2006
0 0 Atbildēt

apstaigaaju patentu birojus, visi prasa mineetos 1000Ls un pretii sola samera lielu uudeni

kas tie pa patent birojiem? es tik zinu lrpv! a pārējie ir tie kas tipa palīdz izstrādāt utt... nu reku izcenojumi : www.lrpv.lv/...

un ja izgudrojuma iesniedzējs ir arī izgudrojuma autors tad maksā tikai 40% no pakalpojuma cenas.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

nafigators rakstīja: Wo pļe ģenius!!!!!

Iedzēru sū dīgu kapiju,... kaut kādu čibo!

Radās PATENTS!!!!

Karoče:

Portatīvais dators - tak ne sū da viņš sliktāks par galda kastēm. Un ofisos nakren nekādi geimeru pīšļi nav vajadzīgi!

Karoče - ņemam laptopu, monitoru napig, tačpadu un klavu nafig! ūsbē porti tak klavai un žurkai ir un vēl pāri paliek. moņa štekers arī ir. sanāk afigenna supermaza un jaudīga pīšļa kaste, kura tikpa maza kā čupiņa kā 100/200 A4 papīra formāta lapas

Karoče davai gudrās galvas menedžeri piesakās. Taisīs izsoli par idejas pārdošanu tiem tur visādiem hp, compaq, ibm utt... Katram menedžerim, kas noslēdzis līgumu 10% no darījuma summas

Par velu tu nac... www.apple.com/...

nafigators Reģ.: 09.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja: Par velu tu nac... www.apple.com/...

Nē šitas ir kastveidīgais, mans būs plakanveidīgais plānais! Turklāt tas ir fakintoš un baigi salītais Mans būs pa lēto un varēs bez probzām gan windu, gan ļinuksu, gan bīesdī likt virsū. Pat makosiksu ja vajadzēs

TeetisSuns Reģ.: 11.01.2007
0 0 Atbildēt

izdomaaju ljoti gjeniaalu metodi kaa panaakt to, lai pukjiite podinjaa tiktu regulaari aplaistiita, neveicot manuaalu aplaistiishanu. Respektiivi - mehaanismu kaa pukjiite podinjaa tiktu regulaari aplaistiita, neizmantojot cilveeka piedaliishanos.

Lemma nr.1:

1. mums ir pukjiite, kas ievotota podinjaa, kursh, savukaart, ir uzlikts uz skjiivja.

2. lai aplaistiitu pukjiiti, ielejam skjiivii uudeni. taakaa podinjam apakshaa ir caurums, pukjite sho uudeni uzsuuc.

3. lai pukjiite regulaari tiktu aplaistiita, mums ir jaaruupeejas, lai skjiiviiti regulaari buutu papildinaac uudens.

Lemma nr.2

1. panjemam skjiiviiti un novietojam to uz horizontaalas virsmas.

2. ievietojam skjiiviiti saals kristaalu.

3. kaa zinaams no fizikas un kjiimijas likumiem, saals uzsuuc gaisa mitrumu, apsorbee, un paarveersh to mitrumaa. taatad saals kristaals uzsuuc gaisa mitrumu, un skjiiviiti sarazjo uudeni.

Taatad:

1. izveidojam iegarenu skjiiviishveida trauku, kura vienaa pusee noliekam pukjpodinju un otraa pusee saals kristaalu.

2. Saals kristaals uznjems gaisa mitrumu un producees uudeni skjiiviitiii. savukaart pukjpodinjs sho uudeni uzsuuks.

k.b.j. (kas bija jaapieraada)

diemzeel, pirms patenteet sho gjeniaalo izgudrojumu, atnaaca sieva, sadeva pa galvu un teica, ka pukjes nevarot baroties no saalja uudens.

k.b.j. (kas bija jaapieraada)

krishus Reģ.: 06.05.2006
0 0 Atbildēt

Nu, īstenībā, laikam, jau sievai taisnība- ūdensrozes jūrā neesu redzējis...

KasparsF Reģ.: 16.08.2001
0 0 Atbildēt

krishus rakstīja:

Nu, īstenībā, laikam, jau sievai taisnība- ūdensrozes jūrā neesu redzējis...

Vajaga dziļāk brist, gan jau ir!

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

ir divi varianti:

1. Neklausīt sievu! - vinjas vienmēr visu sabojā

2. Ģenētiķī sameklēt, kas ģenētiski modificēs ūdensrozes lai tās aug sālsūdenī.

P.S. Varat ar manas ģeniālās idejas augļiem dalīties savā starpā

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Puķu laistīšanai labāk attīstīt ideju no putnu un trušu dzidināšanas ierīcēm.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja: Puķu laistīšanai labāk attīstīt ideju no putnu un trušu dzidināšanas ierīcēm.

Bet automatika jau ir izgudrota www.smarthome.com/...

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti