gribu patenteet izgudrojumu

vmaxer Reģ.: 03.06.2004

esmu nosapnojis tehnisku risinajumu, ko varetu razhot un vaariit kaudzi citronu!

izpetiju, ka patentu registraa taada verkja nav!

patentu registraa man par tehniskaa verkja patenta pieregistreshanu prasa minimums 1000Ls (pieteikums, skices, apraksts, tulkoshana utt)

patreiz isteniibaa man ir tikai ideja, konkreta realizacija veel nav. tur buutu japiesasita vel elektro inzhenieri un makslinieki

bet situaacijaa ir taada, ka ja es sho ideju pirms patenteeshanas atklaashu elektro inzhenierim, tad vinjsh mani tak uzmetiis, ibio!

a bez konkretas slektro sheemas pieregistreet patentu laikam nevar, ibio

varbut kaadam ir kaadi pieklajiigi un autoru neaizskaroshi kometari par sho teemu?

ieprieksh jau pateicos, tam kursh ieteiks vislabaako, apsolos padalities ar citroniem!

 
1 2 3
Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Varu pamest ļoti labu ideju.

Pasaulē vēl nav radīta masāžas iekārta, kura masē ar gaisa strūklām. Nesen mums izteica priekšlikumu tādu radīt. Masāža ar gaisa strūklu no medicīniskā viedokļa esot labāka nekā tradicionālā. Ieteicama cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs. Vajagot to iekārtu uztaisīt kabīnes tipa.

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Man ir jautājums - es ar izgudroju 1 figņu, tiesa gan uz papīra pagaidām. Stūrējamās ragavas, kurām slieces izpildītos līdzīgi kā slaloma slēpes gāžot no kalna. Nu lūk - ko tauta saka, būtu tādai uzpariktei pieprasījums, vai nē? , nu, pie nosacījuma, ka viņas arī dzīvē uzvestos tikpat labi, kā uz papīra

Graberis Reģ.: 20.01.2003
0 0 Atbildēt

Kaneelis rakstīja: Man ir jautājums - es ar izgudroju 1 figņu, tiesa gan uz papīra pagaidām. Stūrējamās ragavas, kurām slieces izpildītos līdzīgi kā slaloma slēpes gāžot no kalna. Nu lūk - ko tauta saka, būtu tādai uzpariktei pieprasījums, vai nē? , nu, pie nosacījuma, ka viņas arī dzīvē uzvestos tikpat labi, kā uz papīra

Ar domu, ka sagāžas uz kanti? Man šķiet, nah nevienam nevajadzēs - parastās stūrējamās diezko neņem un pa kuru kalnu tu taisies ar viņām gāzt?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja: Varu pamest ļoti labu ideju.

Pasaulē vēl nav radīta masāžas iekārta, kura masē ar gaisa strūklām. Nesen mums izteica priekšlikumu tādu radīt. Masāža ar gaisa strūklu no medicīniskā viedokļa esot labāka nekā tradicionālā. Ieteicama cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs. Vajagot to iekārtu uztaisīt kabīnes tipa.

Šitāda figņa jau ir - baseinos! Turies pie margām un tev ugunsdzēsēju cienīgu strūklu zem ūdens mauc virsū. 5 minūtes patusēja - jepal, tāaaada masāža

Kaneelis Reģ.: 01.11.2001
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Kaneelis rakstīja: Man ir jautājums - es ar izgudroju 1 figņu, tiesa gan uz papīra pagaidām. Stūrējamās ragavas, kurām slieces izpildītos līdzīgi kā slaloma slēpes gāžot no kalna. Nu lūk - ko tauta saka, būtu tādai uzpariktei pieprasījums, vai nē? , nu, pie nosacījuma, ka viņas arī dzīvē uzvestos tikpat labi, kā uz papīra

Ar domu, ka sagāžas uz kanti? Man šķiet, nah nevienam nevajadzēs - parastās stūrējamās diezko neņem un pa kuru kalnu tu taisies ar viņām gāzt?

Doma ir, ka viņas gan sagāztos uz kanti, gan arī pagriežoties iekšējā sliece pacelto uz augšu. a pa kuru kalnu? nez, kautvai pa Grīziņkalnu

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

nakujators rakstīja:

Nortel rakstīja: Varu pamest ļoti labu ideju.

Pasaulē vēl nav radīta masāžas iekārta, kura masē ar gaisa strūklām. Nesen mums izteica priekšlikumu tādu radīt. Masāža ar gaisa strūklu no medicīniskā viedokļa esot labāka nekā tradicionālā. Ieteicama cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs. Vajagot to iekārtu uztaisīt kabīnes tipa.

Šitāda figņa jau ir - baseinos! Turies pie margām un tev ugunsdzēsēju cienīgu strūklu zem ūdens mauc virsū. 5 minūtes patusēja - jepal, tāaaada masāža

Tas ir pārāk primitīvi un bezjēdzīgi. Pasūtītājam doma bija tāda, ka, piemēram, ofisa stūrī stāv gaisa masāžas kabīne (kautkas līdzīgs masāžas dušai, bet bez ūdens). No darba nogurušais darbinieks tajā ieiet un stāvot kājās saņem dažādas intensitātes, spiediena, virziena, pulsācijas u.t.t. gaisa strūklu masāžu. Bet tam visam bija jābūt medicīniski pamatotam.

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Nortel rakstīja:

nakujators rakstīja:

Nortel rakstīja: Varu pamest ļoti labu ideju.

Pasaulē vēl nav radīta masāžas iekārta, kura masē ar gaisa strūklām. Nesen mums izteica priekšlikumu tādu radīt. Masāža ar gaisa strūklu no medicīniskā viedokļa esot labāka nekā tradicionālā. Ieteicama cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs. Vajagot to iekārtu uztaisīt kabīnes tipa.

Šitāda figņa jau ir - baseinos! Turies pie margām un tev ugunsdzēsēju cienīgu strūklu zem ūdens mauc virsū. 5 minūtes patusēja - jepal, tāaaada masāža

Tas ir pārāk primitīvi un bezjēdzīgi. Pasūtītājam doma bija tāda, ka, piemēram, ofisa stūrī stāv gaisa masāžas kabīne (kautkas līdzīgs masāžas dušai, bet bez ūdens). No darba nogurušais darbinieks tajā ieiet un stāvot kājās saņem dažādas intensitātes, spiediena, virziena, pulsācijas u.t.t. gaisa strūklu masāžu. Bet tam visam bija jābūt medicīniski pamatotam.

Ja medicīniski pamatotam, tad būs pārāk komplicēti atšķirīgo ķermeņu dēļ. Kur vienam masēs muguru, citam di_sā pūtīs

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Es jau šito sen biju izdomājis. Saēdies zirņus ,ej baseinā un masē sev muguru ar gaisu.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

Nortel rakstīja:

nakujators rakstīja:

Nortel rakstīja: Varu pamest ļoti labu ideju.

Pasaulē vēl nav radīta masāžas iekārta, kura masē ar gaisa strūklām. Nesen mums izteica priekšlikumu tādu radīt. Masāža ar gaisa strūklu no medicīniskā viedokļa esot labāka nekā tradicionālā. Ieteicama cilvēkiem, kuriem ir sēdošs darbs. Vajagot to iekārtu uztaisīt kabīnes tipa.

Šitāda figņa jau ir - baseinos! Turies pie margām un tev ugunsdzēsēju cienīgu strūklu zem ūdens mauc virsū. 5 minūtes patusēja - jepal, tāaaada masāža

Tas ir pārāk primitīvi un bezjēdzīgi. Pasūtītājam doma bija tāda, ka, piemēram, ofisa stūrī stāv gaisa masāžas kabīne (kautkas līdzīgs masāžas dušai, bet bez ūdens). No darba nogurušais darbinieks tajā ieiet un stāvot kājās saņem dažādas intensitātes, spiediena, virziena, pulsācijas u.t.t. gaisa strūklu masāžu. Bet tam visam bija jābūt medicīniski pamatotam.

Ja medicīniski pamatotam, tad būs pārāk komplicēti atšķirīgo ķermeņu dēļ. Kur vienam masēs muguru, citam di_sā pūtīs

Parasti noguris cilvēks ātrāk uz mājām grib nevis kaut kādās kabīnēs pa pliko līst Sākumā baigi forši baigi forši, beigās nevienam tāds nebūtu vajadzīgs

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Labāk izdomājiet kaut ko jaunu Šīrim.

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Labāk izdomājiet kaut ko jaunu Šīrim.

Pudeļu savācēju

Uggga Reģ.: 04.01.2006
0 0 Atbildēt

Baisulis rakstīja: Labāk izdomājiet kaut ko jaunu Šīrim.

Te jau par citroniem sapņo, ko ta šīris varēs samaksāt?

Baisulis Reģ.: 02.10.2007
0 0 Atbildēt

Va ta jumsim žēl ko izdomāt Šīrim na šaru?

nakujators Reģ.: 07.08.2007
0 0 Atbildēt

Vēl viņam varētu izgudrot mini vibratoru priekš viņa īpaši mazā cincīša!

batka Reģ.: 17.01.2007
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Kaneelis rakstīja: Man ir jautājums - es ar izgudroju 1 figņu, tiesa gan uz papīra pagaidām. Stūrējamās ragavas, kurām slieces izpildītos līdzīgi kā slaloma slēpes gāžot no kalna. Nu lūk - ko tauta saka, būtu tādai uzpariktei pieprasījums, vai nē? , nu, pie nosacījuma, ka viņas arī dzīvē uzvestos tikpat labi, kā uz papīra

Ar domu, ka sagāžas uz kanti? Man šķiet, nah nevienam nevajadzēs - parastās stūrējamās diezko neņem un pa kuru kalnu tu taisies ar viņām gāzt?

šitadas jau kaut kur redzeju yotube vai kaut kur lidziga lapaa

raimondsm Reģ.: 22.05.2004
0 0 Atbildēt

Labdien! Kā Jums te labi neiet?

Ja par idejām - arī ar vienkāršu ideju ir bijuši gadījumi, ka to naudiņu nopelna, tik jāprot domāt par to, kas patērētajsabiedribai vajadzīgs. Viena tāda ideja bija plastmasas krūzītes ar vāciņu.

Ja par ideju, kur ir elektronika, auto, droši vien kaut kāds softs, web risinājumi, tad vajag to ideju sadalīt atsevisķos uzdevumos un uzticēt speciālistu kantoriem, kas, nezinot kopējo ģeniālo 3-5 gadu naudas pumpīša shēmu, veiks savu darbu. Tad bus gatavs modelis un varēsi iet pie investoriem, riska kapitālistiem utml publikas.

ja kas, sābekļa membrānas iekāšdedzei sāk lietot

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Graberis rakstīja:

Uggga rakstīja:

Graberis rakstīja: Man arī ir ģeniāla ideja - gumijas kardāns. Kad bremzē, šamais satinas, kad atlaiž bremzi, uzreiz sāk ripot, i beņu nevajag. Izkabina visas aktīvās dinamikas.

Redzēšu kādu, kas nospēris šitamo fišku, būs tiesu darbi... :C

Iedomājos skatu, ka viņš tur tinās...

A kā uzsākšana, kad viņš nav satinies? Jāzāģē kamēr satīsies?

A tās jau ir detaļas, iešu es te visu stāstīt. Starp citu meklēju 2 cilvēkus. Vienu kas zin, kas tas kardāns tāds ir, otru, kas zin, kā gumiju taisīt.

nums IR vajadzīgie cilvēki....

Dorisa zina visu par kardāniem, bet Pāķis Baisulis šo to par gumijas sievietēm

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti