Trakie tramvaji! :D

joop Reģ.: 21.04.2006

Katru dienu braucot pie stūres esmu redzējis daudz un dažādus satiksmes negadījumus,bet šī rīta cirks uz Maskavas ielas kad divi tramvaji nesadala ,nevis ceļu,bet sliedes...INDIJA

 
1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..262
uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja: Pievienojos. Trolejbusi ir lēni, smirdīgi, degoši, slapjā laikā bīstami dzīvībai un tapēc arī TROLEJBUSIEM NĒ!

Kakaja vaina.

Tagad tak reklamē ka diselis kombinācijā ar kautkādas zupas inžektoru izpūtējā esot videi draudzīgs un no tiem dūmiem paliekot tikai tīrs ūdens. Vai nav skaisti – čurājošie autobusi?

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja:

Bams rakstīja: Pievienojos. Trolejbusi ir lēni, smirdīgi, degoši, slapjā laikā bīstami dzīvībai un tapēc arī TROLEJBUSIEM NĒ!

Kakaja vaina.

Tagad tak reklamē ka diselis kombinācijā ar kautkādas zupas inžektoru izpūtējā esot videi draudzīgs un no tiem dūmiem paliekot tikai tīrs ūdens. Vai nav skaisti – čurājošie autobusi?

nemaz neesi taalu no patiesiibas bluetec ar visu adblue tehnelologjiju- uriinsaalji... tb ja gribaas sipt kapeiku un vienlaiciigi pameizt- wellcome- baacinjaa ar zilo vaaku laid droshi- i ekologjija i puuslim vieglaak

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Fak, ņemu savus labos vārdus par džimbuli atpakaļ. Vakar pagadījās vagonā viens nočurājies onka.. ej tiiiiirst, man acis tecēja ārā. Šis sēž vienā galā, vesels bars ļaužu otrā galā. Biju jau pirms tam piedzīvojis reizes, kad pa visu vagonu jūtams kāda indivīda smārds, bet nu šitais bija vienkārši ekstrēmi - tu spied ciet degunu ciet, mēģini aizrautīgi lasīt grāmatu, bet smaka caur muti rauj elpu ciet... Un pēdējais trambulis, nevar pat īsti ārā izkāpt un ar nākamo braukt, skaidra nauda kabatā taksim arī nav. Beigās enivej divas pieturas pirms galapunkta izkāpu, lai neapvemtos.

Otrs stāts par šodienas rītu. Braucu uz darbu, lasu grāmatu. Iekāpj čalītis viens, nokompostrē biļeti, sēž un ņurca to biļeti. Jau centrā esot iekāpj kontrole un sāk šim pirst virsū, ka tā esot veca un izmazgāta biļete, tāda neder. Šis saka - tak palūriet uz cipariem - reku šodienas datums, laiks, lūk šitā kompostiera numurs, tak pārbaudiet. A kontrolieriem mīkstais, tik turpina tirst, ka neko nepārbaudīs un tas tak acīm redzams, ka biļete ir veca un mazgāta. Nu nez.. Varbūt jāpamēģina - varbūt tiešām var tos uzdrukātos ciparus mēģināt mazgāt nost un sist pa jaunu virsū.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: bla bla blā

Nū jā bēdīgi – bet tevis aprakstītais ir tikai un vienīgi higiēnas un kultūras jautājums. Piemirsi vēl krimināla rakstura pasākumus...

Savukārt cik daudz vietas atbrīvotos Rīgā pēc tramvaja aizdzīšanas...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Lai gan ir metode kā panākt tramvaja biļetes vairākkārtēju izmantošanu (kamēr tā ir normālā paskatā)

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Jū, tumšādaini tipi arī tusē par tramvajiem daudz visās diennakts stundās. Un cik tad es te ar to trambuli esmu paspējis pabraukāt, bet enivej gana ir redzēts. Piedāvā ķēdītes, telefonus, gredzenus, pulksteņus, stāsta, ka tikko no cietuma iznākuši un vajagot naudu lidmašīnas biļetei, un tamlīdzīgas basņas. Protams, nevajag vienkārši atbildēt jau uz pašu pirmo jautājumu, vispār skatīties virsū nevajag - tad tālāk nepiesienas. Bet žēl skatīties uz tiem ļautiņiem, kam prāta trūkst un viņi ielaižas garākās pārrunās. Ir manīts, ka tantuks gados iedod vienam arābveidīgajam divus latus, lai viņš kopā ar saviem pacaniem tiek līdz lidostai. Nu jā, bet ne vienmēr ir tik viegli atsieties. Te pirms kāda mēneša vienu vakaru braucu mājup, piesēžas klāt kaut kāds gruzīns. Tā un šitā, esot ķēde, ko tikai pa 15 Ls atdos. Es it kā sākumā mēģinu sarunās neielaisties, bet šis grūž savu ķēdi man feisā. Nu, lai neizraisītu lieki agresiju, nolemju pārmīt pāris vārdus. Galvenais neizskaties noraustījies! Es saku - da nav man naudas, redz, es ar trambuli braucu, jo mēneša beigas un nav naudas benzīnam. (Reāli gan es torīt nebiju pārliecināts par promiļu neesamību asinīs, tāpēc auto atstāju pie sētas.) Šis skatās uz manu telefonu (es tobrīd sēdēju, google.readerī rss`us lasīju), prasa, cik par to var dabūt - es saku, da vecs sūds redz, klitors izļodzījies, slēdzas ārā, bača netur - tādu pat lombardā neņems. Kad n-to reizi atbildu, ka man nav ne kapeikas, lai viņa sasodīto ķēdīti pirktu un arī nevajag man īsti, šis pāriet pie citas taktikas - iebiedēšana, sākot pļurkšķēt, kā esot tikko centrā vienam biezajam iedevis pa purnu un to ķēdi atņēmis. Telefonu arī esot atņēmis, bet to jau lombardā atdeva tūlīt, ķēdi neesot gribējuši ņemt. Klausos, smaidu, sak` pissdatijs pacans tu esi, tēloju, ka man ne kripatu nav mīziens. Bet īstenībā ir, šamie tomēr divi un, lai arī es par pusgalvas tiesu garāks, šie neizskatās tievi un tizli. Un izkāpt jau nav kur, bet galapunkts tuvojas. Jau izpīpēju rīcības plānu - sist pēc skata naskākajam taisni pa purnu, tad ļooooooti ātri skriet -, bet paveicās, šamiem pieturu pirms galapunkta atcerējās, ka jālec ārā, tak Vitaljik te dzīvo.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tramvajs ir un paliek skoda Lenc neerts un nedrosh transports

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

edijz rakstīja: Jū, tumšādaini tipi arī tusē par tramvajiem daudz visās diennakts stundās. Un cik tad es te ar to trambuli esmu paspējis pabraukāt, bet enivej gana ir redzēts. Piedāvā ķēdītes, telefonus, gredzenus, pulksteņus, stāsta, ka tikko no cietuma iznākuši un vajagot naudu lidmašīnas biļetei, un tamlīdzīgas basņas. Protams, nevajag vienkārši atbildēt jau uz pašu pirmo jautājumu, vispār skatīties virsū nevajag - tad tālāk nepiesienas. Bet žēl skatīties uz tiem ļautiņiem, kam prāta trūkst un viņi ielaižas garākās pārrunās. Ir manīts, ka tantuks gados iedod vienam arābveidīgajam divus latus, lai viņš kopā ar saviem pacaniem tiek līdz lidostai. Nu jā, bet ne vienmēr ir tik viegli atsieties. Te pirms kāda mēneša vienu vakaru braucu mājup, piesēžas klāt kaut kāds gruzīns. Tā un šitā, esot ķēde, ko tikai pa 15 Ls atdos. Es it kā sākumā mēģinu sarunās neielaisties, bet šis grūž savu ķēdi man feisā. Nu, lai neizraisītu lieki agresiju, nolemju pārmīt pāris vārdus. Galvenais neizskaties noraustījies! Es saku - da nav man naudas, redz, es ar trambuli braucu, jo mēneša beigas un nav naudas benzīnam. (Reāli gan es torīt nebiju pārliecināts par promiļu neesamību asinīs, tāpēc auto atstāju pie sētas.) Šis skatās uz manu telefonu (es tobrīd sēdēju, google.readerī rss`us lasīju), prasa, cik par to var dabūt - es saku, da vecs sūds redz, klitors izļodzījies, slēdzas ārā, bača netur - tādu pat lombardā neņems. Kad n-to reizi atbildu, ka man nav ne kapeikas, lai viņa sasodīto ķēdīti pirktu un arī nevajag man īsti, šis pāriet pie citas taktikas - iebiedēšana, sākot pļurkšķēt, kā esot tikko centrā vienam biezajam iedevis pa purnu un to ķēdi atņēmis. Telefonu arī esot atņēmis, bet to jau lombardā atdeva tūlīt, ķēdi neesot gribējuši ņemt. Klausos, smaidu, sak` pissdatijs pacans tu esi, tēloju, ka man ne kripatu nav mīziens. Bet īstenībā ir, šamie tomēr divi un, lai arī es par pusgalvas tiesu garāks, šie neizskatās tievi un tizli. Un izkāpt jau nav kur, bet galapunkts tuvojas. Jau izpīpēju rīcības plānu - sist pēc skata naskākajam taisni pa purnu, tad ļooooooti ātri skriet -, bet paveicās, šamiem pieturu pirms galapunkta atcerējās, ka jālec ārā, tak Vitaljik te dzīvo.

Tu ar 7.tramvaju braukā?

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Vel ir noverots ka tramvajos parsvara parvada galju nevis cilvekus Brauksanas kultuura nekaada.

edijz Reģ.: 23.02.2006
0 0 Atbildēt

Kolumbs: jā.

Bams Reģ.: 28.02.2005
0 0 Atbildēt

HIPPY rakstīja: Tramvajs ir un paliek skoda Lenc neerts un nedrosh transports

šKODA IR TROLEJBUSI!

TAPĒC- TROLEJBUSIEM NĒ!

TROLEJBUSIEM NĒ!

TROLEJBUSIEM NĒ!

TROLEJBUSIEM NĒ!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Bams rakstīja: šKODA IR TROLEJBUSI!

Tas jau sen ir fofāgens.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Kurs var precizi pateikt kas tad isti jauno trolejbusi ir

Noisaukumi vinjiem ir 4-tri

SKODA IVECO IRISBUS un Ci... (neaceros)

Tramvaji ka nu ir Skoda ta palika Skoda

Spoileru ari nav taka sporta ar nav (sansliidee no akmetstilta lejaa nakt nevar )

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Tramvaji tikai to vien dara ka cakaree satiksmi!!!!!

krix Reģ.: 04.10.2002
0 0 Atbildēt

...

(sansliidee no akmetstilta lejaa nakt nevar )

nedaudz nepiekrītu. kaut kad 2002.gadā, pavasara sākumā divi tipiņi bija iedunkājuši džimbuļa vadītāju, un atvilkuši cik tas dampis iet pār Akmens tiltu. Vecrīgas pusē,kā reiz sānslīdē bija pamanījušies ievilkt Grēcinieku ielā.

Kuznecss Reģ.: 11.06.2007
0 0 Atbildēt

krix rakstīja:

...

(sansliidee no akmetstilta lejaa nakt nevar )

nedaudz nepiekrītu. kaut kad 2002.gadā, pavasara sākumā divi tipiņi bija iedunkājuši džimbuļa vadītāju, un atvilkuši cik tas dampis iet pār Akmens tiltu. Vecrīgas pusē,kā reiz sānslīdē bija pamanījušies ievilkt Grēcinieku ielā.

Tas tiešām bija, bet tikai 92.gadā.

Nakts dežūrvagons. Piedzēries depo atslēdznieks šķiet bija izdomājis aizbraukt mājās pats ar savu trambuli.

90-to gadu sākumā bija kādas 4-5 lielas līdzīgas avārijas.

Viens ievilka ar džimbuli bērziņos Imantā nobraucot no tilta, cits iepiļija aptiekā un nonesa pusi mājas Sarkandaugavā, vēl viens frukts ienesās Exporta un Pētersalas ielas stūra mājā, Pretī Alfai vagons nolikās uz sāniem jo nepamanija no iepriekšējā vagona nokritušo motoru...nu un kur tad vēl slavenais brauciens Juglā, kad 2 vagoni sānslīdē nonesa visu galapunktu, kiosku un visu, kas atradās pa ceļam...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tramvajiem nē un vēlreiz nē.

Ja gribās vagonus tad liekat MAGLEV.

Tam ta ātrums kāds? 5. min Dole – Strēlnieku laukums.

Būs skaidrs kur pazuda nauda.

Nekādu sastrēgumu.

Plusu vairāk kā mīnusu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Nē lauciniekiem un bmw!!!

Nu ja tev ir naudiņas tad uz priekšu – ej noliec Rīgas domei tos ļimonus un esi tramvaju sponsors. Vizinies ar dārgāko sab. tr. Rīgā un reklamē to kā vislētāko...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tramvajs būs dārgāks pērkot, bet vislētākais ekpluatācijā, savukārt autobuss pilnīgi pretēji.

A MAGLEVs tas ta vispābā ir ekoloģiskākais un drošākais pasaulē. Nekur nekrustojas ar privāto transportu. Mums tak šiku vāģu pilnas ielas moš uzliekam maglevu pilsētā...

Paņem acis pirkstos un paskaties cik liels ir sliežu platums tramvajiem visur Eiropā. Cik daudz vietas aizņem tramvajs visur citur!!! Un izmaksas arī nebūt nav lētākās tramvajam. Jo tage tač pārbūvēs sliedes priekš zemās grīdas. Pēc tam vajadzēs slīpo vai kautkādu tur elastīgo grīdu un atkal pirks un maksās un pārbūvēs tikai tāpēc ka kautkādās vīzijās (ja neaiztiek un nepārbūvē) tas ir vislētākais transports BEZ jebkādas mobilitātes....

Negribu es maksāt frančiem par iespēju dabūt ekskluzīvas tiesībības uz piķa kāšanu. Un negribu es maksāt par Zemās grīdas tramvaja projektu, jo ir jau skaidrs ka tas ir Dienvidu tilts Nr.2.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Tagad viss ir dārgs un paliks vēl dārgāks. Tāpēc, jo ātrāk sāks projektu, jo mazāk tas izmaksās.

Aga. Ar Dienvidu tiltu arī tā bija – sāka ātrāk un tāmi trīs reizes pārstiprināja un nekur no izmaksu pieaugšanas neaizmuka. Tas pats būs ar tramvaju.

Birks tagad prasa naudiņu no Valsts lai pabeigtu Dienvidu tiltu, jo redz neviens nezināja ka Bauskas iela ir tik šaura un trijām joslām saplūstot vienā nekas labāks nebūs.

Ar tramvajiem būs tas pats. Neviens nezinās Ka spraņčiem ir šaurākas sliedes. Jāpārtaisa tramvaji. Neviens nezinās ka manevrēšana pa straujajiem līkumiem tam jaunam monstram nav iespējama. Jāpārbūvē. Un tad vēl izrādīsies ka tai zemai grīdai neder ne VEF ne Brasas tilts. Atkal dodiet naudu...

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Magistrs rakstīja: Da, bļe, aizveries! Nepatīk, brauc uz Īriju slaukt buļļus. Nepatītk, negribu - tā ir tāda vecmeitas ietiepība.

Aitas stulbums ir jums, ja reiz blējat pakaļ visam ko RD lej jums mutītē...

scope Reģ.: 16.09.2005
0 0 Atbildēt

uupis rakstīja: Un tad vēl izrādīsies ka tai zemai grīdai neder ne VEF ne Brasas tilts. Atkal dodiet naudu...

Zem VEF tilta takš tuneli raks arī bez visas zemās grīdas.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

scope rakstīja:

uupis rakstīja: Un tad vēl izrādīsies ka tai zemai grīdai neder ne VEF ne Brasas tilts. Atkal dodiet naudu...

Zem VEF tilta takš tuneli raks arī bez visas zemās grīdas.

Jau sen nolemts ka tas ir par dārgu un nolikts plauktā labākiem laikiem.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais vainīgais atrasts: « www.tvnet.lv/... »

Pēc pirmā sniega uz Dienvidu tilda viaduktiem notiks atkal vainīgā meklēšana. Uzminiet kurš tas būs?????

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Tā pati dziesma būs ar zemās grīdas tramvajiem.

Sākumā vainīgais būs projektētājs, pēc tam ražotājs, tad apsaimniekotājs, bet tā ir tikai izkārtne? Kas par to cirku maksās? Rīdzinieki maksās.

Principā esmu ar mieru atstāt tramvajus ar nosacījumu. Jebkurš kam nav Rīgas pilsētā īpašuma maksā par iebraukšanu 1 Ls. Un tad hoķ želejgrīdas tramvajus liekam. Tad domājams ka pacelt varēs arī MAGLEVu Dārziņi – Bolderāja.

1.. 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ..262
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti