AKCIJA. Pieverst uzmanibu!!!

sasha Reģ.: 17.12.2002
 
1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

patin atpakaļ un nocitē vietu, kur es teicu, ka nevajag speciāli laist vai ko tamlīdzīgu.....

tieši otrādi - es esmu PAR to, ak arī mašīnas ir jālaiž, ja cilvēks rāda pagriezienu.....

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

RHINO rakstīja: Es nesaprotu kapēc mocisti tik ļoti grib būt vienlīdzīgāki par pārējiem! nu nesaprotu! un vel apvainojas ka viņiem nav celiņš galdautiņš

Bet akcijas saukli optimizējot, "IEDZER, TEV DUBULTOSIES - VARĒSI SKATĪTIES VIENREIZ"

Klau, nevajag visiem to piešķiebt,to atsaldētību. Autobraucēju vidū ir vairāk atsaldeņu kā motociklustu.

Man ir bail braukt pa pilsētu ar moci sevišķi ātri. Braucot pa pilsetu ar moci, ir jāiekļaujas plūsma,nav jāmanevrē pa joslām un jāpakļauj sevi briesmām. Bet,ja sastrēgumā es nedrīkstēšu braukt pa vidu STĀVOŠĀM automašīnām, ja es netraucēju tām, kāpēc ne??

Pirmais, neesi demagogs, pats tu noteikumus pārkāp un nesāc tagad norādīt uz mocistu braukšanu garām,pielīdzinot tos sev. Tu esi krietni atsaldētāks braucējs,to pierāda tava izpildīšanās Bauskā,kur pakļāvi dzīvības briesmām 2 cilvēkus,neskaitot sevi.

????????????????????? Bauskā - interesanti - atgādini lūdzu ?????????????????????????

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: patin atpakaļ un nocitē vietu, kur es teicu, ka nevajag speciāli laist vai ko tamlīdzīgu.....

tieši otrādi - es esmu PAR to, ak arī mašīnas ir jālaiž, ja cilvēks rāda pagriezienu.....

rāda pagriezienu psec. Kaut kāds jampāns močīs visiem garām pa zāli,beigās parādīs pagriezienu un man viņš jālaiž??? Skuju ziepes.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

RHINO rakstīja:

nuhajs rakstīja:

RHINO rakstīja: Es nesaprotu kapēc mocisti tik ļoti grib būt vienlīdzīgāki par pārējiem! nu nesaprotu! un vel apvainojas ka viņiem nav celiņš galdautiņš

Bet akcijas saukli optimizējot, "IEDZER, TEV DUBULTOSIES - VARĒSI SKATĪTIES VIENREIZ"

Klau, nevajag visiem to piešķiebt,to atsaldētību. Autobraucēju vidū ir vairāk atsaldeņu kā motociklustu.

Man ir bail braukt pa pilsētu ar moci sevišķi ātri. Braucot pa pilsetu ar moci, ir jāiekļaujas plūsma,nav jāmanevrē pa joslām un jāpakļauj sevi briesmām. Bet,ja sastrēgumā es nedrīkstēšu braukt pa vidu STĀVOŠĀM automašīnām, ja es netraucēju tām, kāpēc ne??

Pirmais, neesi demagogs, pats tu noteikumus pārkāp un nesāc tagad norādīt uz mocistu braukšanu garām,pielīdzinot tos sev. Tu esi krietni atsaldētāks braucējs,to pierāda tava izpildīšanās Bauskā,kur pakļāvi dzīvības briesmām 2 cilvēkus,neskaitot sevi.

????????????????????? Bauskā - interesanti - atgādini lūdzu ?????????????????????????

Bauskā-Pirmajam, tur ir rakstīts, ne Tev.

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

ok - peace

Hennessy Reģ.: 15.03.2004
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

rāda pagriezienu psec. Kaut kāds jampāns močīs visiem garām pa zāli,beigās parādīs pagriezienu un man viņš jālaiž??? Skuju ziepes.

nu nejau pa zāli bet pa kabatām uz krastenes piemēram

R0ze Reģ.: 19.01.2005
0 0 Atbildēt

ibio rakstīja:

Vakar redzēju 3 musketierus kuri lai nebūtu jāstāv sastrēgumā (2-3 mašīnas) 9 vakarā brauca pa pretējo joslu, precīzāk sakot pie luksafora iebrauca visi 3 pretējā joslā un stāvēja pie sarkanās gaismas.

Un ja tas ir normāli, tad kāpēc to vevar darīt ar vieglo auto??

Kāpēc tad nevar? Var!

Pie mums tak nav pareizi vai nepareizi/aizliegti bet gan tikai bezmaksas un maksas pagriezieni

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

nuhajs rakstīja:

rāda pagriezienu psec. Kaut kāds jampāns močīs visiem garām pa zāli,beigās parādīs pagriezienu un man viņš jālaiž??? Skuju ziepes.

nu nejau pa zāli bet pa kabatām uz krastenes piemēram

a vot tieši tie krāni kas pa "kabatām" uz krastenes apbrauc korķī stāvošos - tie lai arī stāv ar vai bez pagriezien rādītājiem

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

Man nav pretenziju pret mototransportu kamēr viņi nesāk līst visās spraugās nedomājot, kas būs pie nākoša apbraucamā auto. Man viens tāds indivīds ir noskrāpējis spoguli, lai arī es biju gandrīz pie tilta labās malas un līdz sadalošajai līnijai bija ~0.5m. Kopš tās reizes vairs necenšos atstāt vietu sastrēgumu apbraucejiem, ja ir vieta lai brauc, bet nevajag te bļaut, ka močus neviens nelaiž, visiem skauž, ka redz kāds var ātrāk pārvietoties utt. Ja cits citu cienīs, tad visi rezultātā tiks ātrāk galamērķos.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Hennessy rakstīja:

nuhajs rakstīja:

rāda pagriezienu psec. Kaut kāds jampāns močīs visiem garām pa zāli,beigās parādīs pagriezienu un man viņš jālaiž??? Skuju ziepes.

nu nejau pa zāli bet pa kabatām uz krastenes piemēram

nu, tu jau drīz varēsi no augšas visiem mēli rādīt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

derētu patīt augšā to topicu, kur kaukāds tirliņš nelaida ārā ārniju no pagalma

es jau saprotu, ka ārnija vienīgais pārkāpums toreiz bija tas, ka jams brauca ar sābu

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: derētu patīt augšā to topicu, kur kaukāds tirliņš nelaida ārā ārniju no pagalma

es jau saprotu, ka ārnija vienīgais pārkāpums toreiz bija tas, ka jams brauca ar sābu

Tu,losi, spēj sagremot atšķirību starp moci un Arnija sābu???

Mocis neaizņem MANU vietu, aizbraucot garām, Arnijs aizņem. Un ne jau no pagalma viņš tur līda, bet visai rindai garām, re kur , RHINO var pastāstīt.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Pirmais rakstīja: derētu patīt augšā to topicu, kur kaukāds tirliņš nelaida ārā ārniju no pagalma

es jau saprotu, ka ārnija vienīgais pārkāpums toreiz bija tas, ka jams brauca ar sābu

Tu,losi, spēj sagremot atšķirību starp moci un Arnija sābu???

Mocis neaizņem MANU vietu, aizbraucot garām, Arnijs aizņem. Un ne jau no pagalma viņš tur līda, bet visai rindai garām, re kur , RHINO var pastāstīt.

man nezkāpēc ir lielāka ticība ārnija teiktajam

p.n.

par močiem - kā jau teicu man nav iebildumu, ka jamie lien starp mašīnām ja var izlīst neatspeižoties pret durvīm, neaizģerot spoguļus un ja var no krusta uzsākt netraucējot mašīnām.....

bet bieži vien tie līdēji ir pāris alus izsūkuši tīņi uz motorzāģa ar riteņiem.....

man ir pamatots sašutums par to, ka tagad tie tirliņi ir paši nabadzīgākie satiksmes dalībnieki, kas nepārtraukti netiek pamanīti un tiek apbižoti....

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, tie ir arī cilvēki, neaizmirsti. Tas,ka tavs pinčuks ir par mazu,lai atļautu tev braukt ar moci, nenozīmē, ka vajag nicinoši ettiekties pret to ļautiņu kategoriju,kuri to spēj izdarīt.

Un ne jau ar moci sevišķi kāds brauc,lai nav jāsēž sastrēgumos,kā tas ļoļiks šīris te deklarēja. Man braukšana ar moci nozīmē brīvības sajūtu,saikni ar ārējo pasauli,kas nav izbaudāma,sēžot bleķa kastē.

Un tāpēc,lai kaut nedaudz būtu drošāk, mans mocis būs dzeltens ar pēc iespējas košāku apģērbu un ķiveri.

Motociklisti ir mūsu līdzcilvēki ar tādām pat tiesībām,neaizmirstiet to.

Ja nu vienīgi ne šīris

RHINO Reģ.: 02.10.2001
0 0 Atbildēt

ar moci ir jābrauc ziemā - un ar pēc iespējas dzeltenāku

sk.manā galerijā

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

Motociklisti ir mūsu līdzcilvēki ar tādām pat tiesībām,neaizmirstiet to.

jā, bet jamiem derētu neaizmirst arī par PIENĀKUMIEM

p.n.

arī man ir bijis mocis

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

nuhajs rakstīja:

Motociklisti ir mūsu līdzcilvēki ar tādām pat tiesībām,neaizmirstiet to.

jā, bet jamiem derētu neaizmirst arī par PIENĀKUMIEM

p.n.

arī man ir bijis mocis

Votkāreiz tagad ir runa par to,ka autovadītājiem ir jābūt pienākumam pret moticoklistu

Tas,ka tev bij minnelīte,tagad neko nemaina. Runa ir par motociklu, nevis pļerduku.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, neticu,ka tu vari ar moci pabraukt. Jo tu pat man blakus sēžot subāristu pasākumā,īdēji par ātrumu un lauzi nost ručkas un vēl centies izspiest grīdu mašīnai,bija par ātru

arba Reģ.: 16.12.2002
0 0 Atbildēt

Visur pasaulē moči stāv korķos tāpat kā visi pārējie, stāv joslas vidū.

Arī Rīga ir tādi daži redzēti - DAŽI, parasti policisti.

Ja bribat appbrautk sastrēgumu, brauciet pa pretējo joslu, starp joslām, vismaz jūs pamanīs

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja:

P

Votkāreiz tagad ir runa par to,ka autovadītājiem ir jābūt pienākumam pret moticoklistu

Nav viss.....

gan moto gan auto brauceeji ir visi vienaadi, un CSN arii ir vienaadi.....

Un es pienjemu, ka apdziivotaas vietaas motorbauceeji brauks ar noteikumos atljauto aatrumu bla blabla utt utjp....

saproti

tas ka vins var izspraukties-lai spraucas, bet noteikumu robezhaas- ne pa preteejo joslu, teiksim...

nauhj man ir jaadziivo nepaartrauktaa stresaa, ka kaads šīris ar mopeedu uz sotaka Riigas centraa ies garaam pa kreiso pusi tajaa briidii, kad es veicu kreiso pagriezienu

vai arii leenaam brauc visa kolonna....pa vidu tam visam šīris uz mopeeda...a tur luuka asfaltaa valjaa-man kaut kur jaaliekas, logjiski ka pa labi....

un es uzduros šīrim....

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

arba rakstīja: Visur pasaulē moči stāv korķos tāpat kā visi pārējie, stāv joslas vidū.

Arī Rīga ir tādi daži redzēti - DAŽI, parasti policisti.

Ja bribat appbrautk sastrēgumu, brauciet pa pretējo joslu, starp joslām, vismaz jūs pamanīs

Vācijā uz bāņa korķos motociklisti NESTĀV,nemuldi.

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Jā, motociklistiem ir tādas pašas tiesības kā autovadītājiem. Un viņiem ir arī tādi paši NOTEIKUMI kā autovadītājiem. Tas ka viņu braukšana tiek mazāk kontrolēta ir saistīts ar mūsu valsts situāciju.

nuhajs Reģ.: 01.06.2006
0 0 Atbildēt

Bļin,Ozz, tu redzi,ko es rakstu,vai tikai ar sakarsušu galvu tagad cepies??? Runa ir par braukšanu starp mašīnām SAS-TRĒ-GU-MĀ!!!!!

Kā jau rakstīju, neatbalstu nēsāšanos pa pilsētu uz 120, braukšanu pa vidu BRAUCOŠĀM automašīnām un cita veida izpildīšanos.

Centis_Nuudele Reģ.: 26.11.2007
0 0 Atbildēt

Lielākā daļa latvijas mocistu brauc riskanti', pārgalvīgi un agresīvi.

Un ja tāds ļoļiks šīris ielido stāvošā automobīlī, tad arī autobraucējam ir pilna bļodiņa sūdu ko strēbt - nevainīgam esot.

Par to ir raidījums - divreiz jāskatās ne jau tāpēc, lai aizsargātu mocistu, bet lai pasargātu pats sevi no nevajadzīgām klapatām.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nuhajs rakstīja: Bļin,Ozz, tu redzi,ko es rakstu,vai tikai ar sakarsušu galvu tagad cepies??? Runa ir par braukšanu starp mašīnām SAS-TRĒ-GU-MĀ!!!!!

Kā jau rakstīju, neatbalstu nēsāšanos pa pilsētu uz 120, braukšanu pa vidu BRAUCOŠĀM automašīnām un cita veida izpildīšanos.

tiesi sastreegumaa es aizvakar vienu šīri uz rollera aizkjeeru....

visi leenaam velkaas , nu kaadi 3 km/h....un tas ar savu rolleri..a tas suuds ir mazaa aatrumaa nestabilaaks kaa masiina....karoc vins visu laiku man bija blakus un dzirdu- bums! šamais man pie jumta piekjeeries...atrakcija bija uz čiekurkalna liinijas, tur taada paaugsta malinja...

a taa man pokuj- ja var izbraukt, lai brauc...tikai man netraucee...

Tikai piekriiti, ka motobrauceejiem ir savs "komplekts" ar paarkaapumiem.Nau taa ka greeko kaut ko vienu tikai...

1 2 3 4 5 6 7 8 ..12
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti