Renault Club Latvija dibināšana

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006

Ar šo visiem Renault markas interesentiem paziņoju, ka t.s. Bonifācija brīvdienās tiek organizēts Renault kluba pirmā tikšanās. Patreizējais datums ir 2.maijs. Tikšanās vieta un laiks tiks precizēts pēc interesentu aptaujas www.renaultclub.lv. Visticamāk tas būs kautkur Rīgā un visticamāk pēcpusdienā.

P.s. ĻOTI, ĻOTI L I E L S LŪGUMS msh, deskteru un citus t.s. spamerus ŠOREIZ savus spamainos komentus paturēt pie sevis!!!

 
1 2 3 4 5 6 7
edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Manuprāt smieklīgi taisīt kaut kādu Renault klubu. Tipa draugus un domubiedrus citur nevar atrast, ka pat tādiem pārvietotājiem kā Renault jātaisa klubs? Es saprotu ir BMW, MB, Alfa klubi, bet renault klubu nafig? Apspriest auto defektus?

phenom Reģ.: 01.03.2007
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Manuprāt smieklīgi taisīt kaut kādu Renault klubu. Tipa draugus un domubiedrus citur nevar atrast, ka pat tādiem pārvietotājiem kā Renault jātaisa klubs? Es saprotu ir BMW, MB, Alfa klubi, bet renault klubu nafig? Apspriest auto defektus?

Ne visi dzivo tikai ar BMW, MB un ALFA. Lai tak ir cilvēkiem nodarbība, lai tik nezog

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Manuprāt smieklīgi taisīt kaut kādu Renault klubu. Tipa draugus un domubiedrus citur nevar atrast, ka pat tādiem pārvietotājiem kā Renault jātaisa klubs? Es saprotu ir BMW, MB, Alfa klubi, bet renault klubu nafig? Apspriest auto defektus?

Tavas Alfas, BMW un AUDI arii ir ar defektiem un NE AR KO NEATSJKJIRAAS no citiem auto... tas ir katra ljautinja GAUMES, un finansju iespeeju jautaajums...

Un patiesiibaa ir smiekliigi uzskatiit, ka vot mees alfisti vai bemberisti esam tiek KRUTAAKIE... Tas vairaak peec taadas kraanosjanaas izskataas... Nu tusee tu savaa KRUTAJAA klubaa un es taisiisju SAVU klubu...

juha Reģ.: 11.01.2003
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja: 2 Piebaldzeens

paklau, ontuun----

neviens neko megasliktu veel nav pateicis...jo vairaak klaigaasi, jo arii man buus lielaaka interese pazvaigaat...

ja kas nepatiik- fis uz savu hrenoklubu un iidi viens pats...

vai arii mums aiziet un visiem draudziigi pieregjistreeties

hreno-klab vareetu buut jaunaa NSNF vasaras rezidence!

davaj sipam un rešistrējamies renaultlapā

Liecies tak mierā! Lai jau puikas dzīvo savos rozā sapņos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Manuprāt smieklīgi taisīt kaut kādu Renault klubu. Tipa draugus un domubiedrus citur nevar atrast, ka pat tādiem pārvietotājiem kā Renault jātaisa klubs? Es saprotu ir BMW, MB, Alfa klubi, bet renault klubu nafig? Apspriest auto defektus?

a ko alfa klubā darīt?????

apspriest neizdevušos tehniskos risinājumus izslavētajam itāļu dizainam????

mass Reģ.: 21.12.2005
0 0 Atbildēt

Ai ko jūs, taču WRC divriteņu klase ar reņu čumadāniem vien gāž, ir arī laikam reņu F1 komanda, tā kā ir taču iemesls speciāli pirkt reni, jo patīk

ivarinators Reģ.: 21.12.2007
0 0 Atbildēt

Izolējoties no Renault kluba veidošanas nepieciešamības un lietderības (kā bijušais Renault 5 īpašnieks), man radās jautājums: ar ko pārāk asprātīgais tirsējs msh pats braukā?

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

interesanti, ja man ienaaktu praataa kaada murgaina ideja uzviileet renault 5, renault 11 vai ko taadaa garaa-

cik klubaa buutu cilveeku, kuri taadus dziivee vismaz ir redzeejuši

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja: interesanti, ja man ienaaktu praataa kaada murgaina ideja uzviileet renault 5, renault 11 vai ko taadaa garaa-

cik klubaa buutu cilveeku, kuri taadus dziivee vismaz ir redzeejuši

Pirmais nav tajā klubā

bet rokā ir turējis gan renault 11, gan renault 5

par renault 5 gan jāpiezīmē, ka Pirmais ir taustījis tikai to versiju, kurai motors NAV pakaļā

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Tavas Alfas, BMW un AUDI arii ir ar defektiem un NE AR KO NEATSJKJIRAAS no citiem auto... tas ir katra ljautinja GAUMES, un finansju iespeeju jautaajums...

Un patiesiibaa ir smiekliigi uzskatiit, ka vot mees alfisti vai bemberisti esam tiek KRUTAAKIE... Tas vairaak peec taadas kraanosjanaas izskataas... Nu tusee tu savaa KRUTAJAA klubaa un es taisiisju SAVU klubu...

Bembisti domājams ir uzticīgākie savai markai tādēļ klubam ir jēga. A renault nejau cilvēks pērk aiz labas dzīves, vienkārši dzīve spiež. Ar kaut ko tak vajag braukt. Ies dzīve uz augšu, nopirks ko labāku un po būs tas renault klubs. Es domāju, ka netērējiet enerģiju un savu laiku tādām lietām, jo normāls klubs prasa daudz laika, bet ienākumu tur praktiski nekādu. Apdomājiet pirms dariet...

edzulis Reģ.: 17.11.2001
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

a ko alfa klubā darīt?????

apspriest neizdevušos tehniskos risinājumus izslavētajam itāļu dizainam????

Da labi, pofig tās alfas, nebija labs piemērs Vienkārši alfisti ir pārliecināti par sevi, par izcilo itāļu dizainu, auto vēsturi utt. Bet renītī kur prikols no kluba?

Moš taisam samsung televizoru klubu? Vai arī AEG ledusskapju klubu?

DeaDMoroZZZ Reģ.: 12.02.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja: Ies dzīve uz augšu, nopirks ko labāku...

96.gada 525 dīzeli

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

a ko alfa klubā darīt?????

apspriest neizdevušos tehniskos risinājumus izslavētajam itāļu dizainam????

Da labi, pofig tās alfas, nebija labs piemērs Vienkārši alfisti ir pārliecināti par sevi, par izcilo itāļu dizainu, auto vēsturi utt. Bet renītī kur prikols no kluba?

Moš taisam samsung televizoru klubu? Vai arī AEG ledusskapju klubu?

pļā, man ir sīmens ledusskapis

bet laikam man virtuvēs tāv samsung telekastīte....

davaj bliežam augšā samsung virtuves televizoru klubiņu....

www.samsungTVvirtuve.lv

p.n.

par renault kluba dibināšanas nepieciešamību es jau esmu izteicies vairākus gadus atpakaļ..... īsumā - ar renaultiem brauc un es neredzu iemeslu kluba veidošanai..... patusēt var tāpat ar daudziem citiem interesantiem cilvēkiem..... un ko citu klubs ir spējīgs dot?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

edzulis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

a ko alfa klubā darīt?????

apspriest neizdevušos tehniskos risinājumus izslavētajam itāļu dizainam????

Da labi, pofig tās alfas, nebija labs piemērs Vienkārši alfisti ir pārliecināti par sevi, par izcilo itāļu dizainu, auto vēsturi utt. Bet renītī kur prikols no kluba?

Moš taisam samsung televizoru klubu? Vai arī AEG ledusskapju klubu?

A vot NEPATIIK man tie tavi izslaveetie BEMEWE... Jo ir neadekvaati daargi pret to kas tur ir sabaazt ieksjaa... Un nejau tapeec ka nevaru atljauties, bet gan taapeec taadi kaa juus jokainie radiet to tirlinju gaisotni ap sjo marku... Vo mees bembisti VO MEES TIE KRUTIE...

man teiksim fascinee jaunaa Laguna grandtour, kas nemaz nav tik leeta... Patiesiibaa notirst citus, ka jams brauc ar savaadaaku auto ir 1)nekorekti 2)nozjeelojami...

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

edzulis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

a ko alfa klubā darīt?????

apspriest neizdevušos tehniskos risinājumus izslavētajam itāļu dizainam????

Da labi, pofig tās alfas, nebija labs piemērs Vienkārši alfisti ir pārliecināti par sevi, par izcilo itāļu dizainu, auto vēsturi utt. Bet renītī kur prikols no kluba?

Moš taisam samsung televizoru klubu? Vai arī AEG ledusskapju klubu?

pļā, man ir sīmens ledusskapis

bet laikam man virtuvēs tāv samsung telekastīte....

davaj bliežam augšā samsung virtuves televizoru klubiņu....

www.samsungTVvirtuve.lv

p.n.

par renault kluba dibināšanas nepieciešamību es jau esmu izteicies vairākus gadus atpakaļ..... īsumā - ar renaultiem brauc un es neredzu iemeslu kluba veidošanai..... patusēt var tāpat ar daudziem citiem interesantiem cilvēkiem..... un ko citu klubs ir spējīgs dot?

a tad pasaki man taadu sakariigu argumentu teiksim BMW vai AUDI klubam!!! es varu tiesji to pasju tev arii teikt - nafig vajag BMW klubu, tusee taapat...

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

notirš jau par to, ka brauc....

notirš par to, ka juus klaigaajat ka renault ir kaut kas vairaak par širpotreba kasti ar ko savas miesas paarvadaat...

kaa jau Pirmais teica- mauc kameer silta, un peec tam njem liizee naakamo...

alisters Reģ.: 04.09.2002
0 0 Atbildēt

Beidziet tak nabaga Piebaldzēnu kairināt!

Jamais nosūdzēs Redam un viņš, savukārt, jūs sodīs pēc 12.panta.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

a tad pasaki man taadu sakariigu argumentu teiksim BMW vai AUDI klubam!!! es varu tiesji to pasju tev arii teikt - nafig vajag BMW klubu, tusee taapat...

1)apkopes un remonts pašu speekiem.

2)pieredzes apmaiņa 1. punkta ietvaros

3)lietotas detaļas jau par retiem palikušiem modeļiem

4)tehniski risinaajumi...jo lielaaks lietotaaju skaits, jo lielaaka iespeeja ka kaads kko ir jau dariijis

5)talku sariikot to apnikuso luuzni nostumt Daugavaa

bet taa kaa tagad maz kaads ko skruuvee- jeegas nau iipasi lielas. Plika tiršana internetaa un desu cepsana

man veel gadu atpakalj bija 200 seerijas volvo (ar iibanu renault dzineeja vadiibu), tad nu bez kluba nekaa, jo fani ir nedaudzi, veido paši savus detalju uzkraajumus un paši skruuvee, jo MM zviedz veederus tureedami, ja kaads iedrosinaas iebraukt nu jau ar 850. seerijas masiinu...cilveeki kas to ir dariijusi var pateikt prieksaa, kaa to mezglu kaut vai atskruuveet un kas laaciitim veederaa...

bet ar veciem reņiem brauc ne jau taapeec ka gribaas un patiik, bet taapeec ka savaadaak nesanaak...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Pirmais rakstīja:

edzulis rakstīja:

Pirmais rakstīja:

a ko alfa klubā darīt?????

apspriest neizdevušos tehniskos risinājumus izslavētajam itāļu dizainam????

Da labi, pofig tās alfas, nebija labs piemērs Vienkārši alfisti ir pārliecināti par sevi, par izcilo itāļu dizainu, auto vēsturi utt. Bet renītī kur prikols no kluba?

Moš taisam samsung televizoru klubu? Vai arī AEG ledusskapju klubu?

pļā, man ir sīmens ledusskapis

bet laikam man virtuvēs tāv samsung telekastīte....

davaj bliežam augšā samsung virtuves televizoru klubiņu....

www.samsungTVvirtuve.lv

p.n.

par renault kluba dibināšanas nepieciešamību es jau esmu izteicies vairākus gadus atpakaļ..... īsumā - ar renaultiem brauc un es neredzu iemeslu kluba veidošanai..... patusēt var tāpat ar daudziem citiem interesantiem cilvēkiem..... un ko citu klubs ir spējīgs dot?

a tad pasaki man taadu sakariigu argumentu teiksim BMW vai AUDI klubam!!! es varu tiesji to pasju tev arii teikt - nafig vajag BMW klubu, tusee taapat...

a es tev par ko?????

p.n. audī ir dārgs fofāgens, kuru nopirkušajiem tirliņiem ir kauns atzīties, ka jamie ir pārmaksājuši tikai par 4 rimbuļiem uz deguna

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

alisters rakstīja: Beidziet tak nabaga Piebaldzēnu kairināt!

Jamais nosūdzēs Redam un viņš, savukārt, jūs sodīs pēc 121.panta.

kurās panta daļas?

Piebaldzens Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

Piebaldzens rakstīja:

a tad pasaki man taadu sakariigu argumentu teiksim BMW vai AUDI klubam!!! es varu tiesji to pasju tev arii teikt - nafig vajag BMW klubu, tusee taapat...

1)apkopes un remonts pašu speekiem.

2)pieredzes apmaiņa 1. punkta ietvaros

3)lietotas detaļas jau par retiem palikušiem modeļiem

4)tehniski risinaajumi...jo lielaaks lietotaaju skaits, jo lielaaka iespeeja ka kaads kko ir jau dariijis

5)talku sariikot to apnikuso luuzni nostumt Daugavaa

bet taa kaa tagad maz kaads ko skruuvee- jeegas nau iipasi lielas. Plika tiršana internetaa un desu cepsana

man veel gadu atpakalj bija 200 seerijas volvo (ar iibanu renault dzineeja vadiibu), tad nu bez kluba nekaa, jo fani ir nedaudzi, veido paši savus detalju uzkraajumus un paši skruuvee, jo MM zviedz veederus tureedami, ja kaads iedrosinaas iebraukt nu jau ar 850. seerijas masiinu...cilveeki kas to ir dariijusi var pateikt prieksaa, kaa to mezglu kaut vai atskruuveet un kas laaciitim veederaa...

bet ar veciem reņiem brauc ne jau taapeec ka gribaas un patiik, bet taapeec ka savaadaak nesanaak...

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

Ja tu uzskati ka 04.g Megane II ir VECS auto, tad taa jau IR TAVA probleema... Man patiesiibaa ir gluzji vienalga vai mani domu biedri ir jaunaam(kaam) vai vecaakaam(iem) auto... Un par to skruuveesjau arii nevaru piekrist... Ja pats ceert zivi, ir lietas ko vari PATS izdariit...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Ozz rakstīja:

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

pļā, kad es iebraucu servisā un nomainôju lampiņu par 7ls, tad visi mēbesi rēca, ka man rokas neaug no pareizās vietas....

pa 3 gadiem esmu 2 reizes mainījis lampas servisā un kādas 3 reizes pats....

un servisā vienmēr TAS notika ziemā!

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:

Ja tu uzskati ka 04.g Megane II ir VECS auto, tad taa jau IR TAVA probleema... Man patiesiibaa ir gluzji vienalga vai mani domu biedri ir jaunaam(kaam) vai vecaakaam(iem) auto... Un par to skruuveesjau arii nevaru piekrist... Ja pats ceert zivi, ir lietas ko vari PATS izdariit...

davaj pasaki ko tu vari pats izdarīt???? pamēgini nomainīt priekšas pagrieziena lampiņu.... ja tu to neesi darījis un nezini kādā rakā tur roka iekšā jābāž, xren tev izdosies

var būt kādam renaultklubā ir mašīnas softs???? visticamāk, ka nav

p.n. vads man ir

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Ozz rakstīja:

un juus saviem jaunajiem renjiem pasi lampinju neverat nomainiit bez kompja resetosanas un ritenja noskruuveesanas

pļā, kad es iebraucu servisā un nomainôju lampiņu par 7ls, tad visi mēbesi rēca, ka man rokas neaug no pareizās vietas....

pa 3 gadiem esmu 2 reizes mainījis lampas servisā un kādas 3 reizes pats....

un servisā vienmēr TAS notika ziemā!

Tu jau mums Čaklrocis-Malacis!

2 Piebaldzeens...

mana 200 vulva bija 87 gada. tagad ir 93 gada ar iespeejamu miljons km noskreejienu (balts sedans+diizelis)

kad laguuna buus sasniegusi taadus pasus raadiitaajus un tureesies kopaa, tad teiksu ka reno ražo labas masiinas

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Piebaldzens rakstīja:Ja tu uzskati ka 04.g Megane II ir VECS auto, tad taa jau IR TAVA probleema... Man patiesiibaa ir gluzji vienalga vai mani domu biedri ir jaunaam(kaam) vai vecaakaam(iem) auto... Un par to skruuveesjau arii nevaru piekrist... Ja pats ceert zivi, ir lietas ko vari PATS izdariit...

es saku ka esi slims ar galvu....

4 gadus veca masiina nav kluba masiina...

kluba masiina ir 14 un 24 utt gadus veca masiina, kad klubs ir reaali nepieciesams jo visi servisi suuta dillees

piemini manus vaardus - visa čalošana klubinjaa buus ar 1. postu ka iepaziistamies un paareejiem 12 postiem gadaa kad vajag srevisu

1 2 3 4 5 6 7
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti