Kā apčakarēt nesavtīgo OCTA drošinātāju?

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004

Tauta, palīdziet vecam un neizglītotam cilvēkam! Lieta tāda, ka mans A6 tika nelielā krašā un tika atzīts par vainīgu. Tagad, kad remonti uz galu iet, palūkojos, cik man OCTA piķos. Iepriekšējā beigusies. Nu protams Bonus Malus nokritis no 6 uz 4, a polise uz gadu izrādās maksās 225 Ls Obidno, jo autiņu biju aizdevis. Koroče, vajag padomu - vai varu pārrakstīt autiņu uz sievu un vai tad tam būs 6. klase? Man vēl ir Volvo, tam 7. klase. Kurš zina, kā tur bija ar to klašu apvienošanu? Lasīju gan ar brillēm, gan bez, tik un tā neko nesapratu

 
1 2 3 4 5
PiepZz Reģ.: 08.05.2004
0 0 Atbildēt

Andreass rakstīja:

Draudzene arī apskrāpēja auto un 120ls vietā tagad jāmaksā 350ls gadā.

Vecie laiki atgriežas - maksājam uz rokas un šķiramies? Jēga tad tai sūda OCTAi. Kaut kā fuktukam vajadzētu nodrošināt, lai samērīgums tiek ievērots. Avārija par 200ls un avārija par 2k.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

PiepZz rakstīja:

Andreass rakstīja:

Draudzene arī apskrāpēja auto un 120ls vietā tagad jāmaksā 350ls gadā.

Vecie laiki atgriežas - maksājam uz rokas un šķiramies? Jēga tad tai sūda OCTAi. Kaut kā fuktukam vajadzētu nodrošināt, lai samērīgums tiek ievērots. Avārija par 200ls un avārija par 2k.

Man pirms pāris gadiem viena slāvu izcelsmes sieviete ar džeri iebuktēja manam auto spārnu. Izteikto piedāvājumu samaksāt 50Ls un šķirties viņa noraidīja, jo no mana spoguļa bija noskrāpēts (ne līdz metālam) viss sāns džerim un viņai vajagot kasko saņemt. Man pat sanāca no octa saņemt ~125Ls, domāju, ka viņa tagad to octa ir n-tās reizes pārmaksājusi

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Uggga rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Tā, lēmums pieņemts Mana jaunākā meita tiks pie pirmā auto

Dīls jau noticis? Ka rezultāti?

Sorry, pārrakstīju uz sievu, bet vēl pie drošinātāja neesmu bijis. Nav laika un autiņu vēl taisa. Laikam rīt to nodarīšu, tad arī ziņu iemetīšu.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: Bet galvenais, pats ar pilnu paarlieciibu, ka viss kaartiibaa, to vinjam arii ieskaidroju.

Ticība ir ļoti stipra lieta

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja: un ko, tagad visu mūžu uz sava vārda vairs autiņu nerakstīsi? tā klase jau tev tik un tā saglabāsies, kad nākamo auto liksi uz sevi. un tagad pieņemsim, ka pēc gadiem 5 nopirksi auto, kuru uz sevi rakstīsi. cik maksās apdrošināšana ar 4. malusu pēc 5 gadiem?

Nē, nākošajam ko pirkšu (ja pirkšu) būs 7. klase (skat. topika galvu). Bet pēc pašreizējās sistēmas citu pērkot defaultā būtu 6.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

viktors1961 rakstīja:

Uggga rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Tā, lēmums pieņemts Mana jaunākā meita tiks pie pirmā auto

Dīls jau noticis? Ka rezultāti?

Sorry, pārrakstīju uz sievu, bet vēl pie drošinātāja neesmu bijis. Nav laika un autiņu vēl taisa. Laikam rīt to nodarīšu, tad arī ziņu iemetīšu.

Uz gadu OCTA Audi A6 Ls 82.04. Pārrakstīšana CSDD Ls 21.85. šajā konkrētajā gadījumā vinnētājs CSDD

GAME OVER.

Un šajā sakarā man jautājiens (tikai nezinu kam) - kāda locekļa pēc OCTA nepieciešama transportlīdzeklim? Vai šīs pašas par sevi brauc apkārt un CSN ražo? Būtu pilnīgi loģiski, ka civiltiesiskā apdrošināšana būtu autovadītājam. Gribi braukt, lūdzu apdrošini savu civiltiesisko atbildību, cena varētu būt atkarīga no transportlīdzekļa kategorijas. Līdz ar to arī bonus-malus sistēmai būtu kāda jēga, vēsture nāktu līdzi katram konkrētam cilvim un atkarībā no varoņdarbu vai pieticības apmēriem arī būtu maksājama apdrošināšanas prēmija. A tā - nomainu autiņu un atkal no 6. sāktu. Vai arī manā gadījumā nevajadzētu pārrakstīt.

boliks Reģ.: 22.03.2004
0 0 Atbildēt

Uz nākošo autiņu tev būs pie tavas pašreizējās klases -2.

viktors1961 rakstīja:

viktors1961 rakstīja:

Uggga rakstīja:

viktors1961 rakstīja: Tā, lēmums pieņemts Mana jaunākā meita tiks pie pirmā auto

Dīls jau noticis? Ka rezultāti?

Sorry, pārrakstīju uz sievu, bet vēl pie drošinātāja neesmu bijis. Nav laika un autiņu vēl taisa. Laikam rīt to nodarīšu, tad arī ziņu iemetīšu.

Uz gadu OCTA Audi A6 Ls 82.04. Pārrakstīšana CSDD Ls 21.85. šajā konkrētajā gadījumā vinnētājs CSDD

GAME OVER.

Un šajā sakarā man jautājiens (tikai nezinu kam) - kāda locekļa pēc OCTA nepieciešama transportlīdzeklim? Vai šīs pašas par sevi brauc apkārt un CSN ražo? Būtu pilnīgi loģiski, ka civiltiesiskā apdrošināšana būtu autovadītājam. Gribi braukt, lūdzu apdrošini savu civiltiesisko atbildību, cena varētu būt atkarīga no transportlīdzekļa kategorijas. Līdz ar to arī bonus-malus sistēmai būtu kāda jēga, vēsture nāktu līdzi katram konkrētam cilvim un atkarībā no varoņdarbu vai pieticības apmēriem arī būtu maksājama apdrošināšanas prēmija. A tā - nomainu autiņu un atkal no 6. sāktu. Vai arī manā gadījumā nevajadzētu pārrakstīt.

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Man klase saglabājās mainot auto.

Nu droši vien tev bija augstāka par 6. tad var pārnest no bijušā autiņa. Bet ja bija zemāka, tad apdrošinot jauno autiņu vnk var kautrīgi klusēt un pārnest BM klasi no vecā autiņa nepieprasīt

viktors1961 Reģ.: 17.02.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja. Autovadītājam tiek piešķirta klase. Ja viņu pieķer braucot ar cita cilvēka auto,kuram ir cita BM klase-0augstāka-pamatīgas nepatikšanas abiem. Ja darba vieta šoferim dod kāru, tad apdrošina pēc tās klases,kāda ir draiverim. Attiecīgi,ja tev ir 14 klase, brauc ar ne augstāku par to...ja 5. , tad ar ne augstāku par 5.

Kur tu tādus slima suņa murgus salasījies? Pilnīgs bulšits. Pirmkārt, klasi piešķir pārim - vadītājs plus auto, tobiš, ja tev un 1. tavam auto ir 4. maluss, tu nopirksi vēl vienu, tam būs 6. klase (sākums), tāpat, ja 1. auto būs 16., nopirksi vēl vienu, tam būs sestais. Ja pirmo auto ar 4. malusu pārdosi, sliktais maluss pāriet uz 2. auto, kā šajā gadījumā tas būs ar autora Volvo, ja viņš A6 pārrakstīs uz sievu, Audi rēgs tik un tā staigās pakaļ.

Labi, martā pienāks kārta Volviķi drošināt, tad redzēsim

tunos Reģ.: 20.07.2004
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Sretsked rakstīja: Ja. Autovadītājam tiek piešķirta klase. Ja viņu pieķer braucot ar cita cilvēka auto,kuram ir cita BM klase-0augstāka-pamatīgas nepatikšanas abiem. Ja darba vieta šoferim dod kāru, tad apdrošina pēc tās klases,kāda ir draiverim. Attiecīgi,ja tev ir 14 klase, brauc ar ne augstāku par to...ja 5. , tad ar ne augstāku par 5.

Kur tu tādus slima suņa murgus salasījies? Pilnīgs bulšits. Pirmkārt, klasi piešķir pārim - vadītājs plus auto, tobiš, ja tev un 1. tavam auto ir 4. maluss, tu nopirksi vēl vienu, tam būs 6. klase (sākums), tāpat, ja 1. auto būs 16., nopirksi vēl vienu, tam būs sestais. Ja pirmo auto ar 4. malusu pārdosi, sliktais maluss pāriet uz 2. auto, kā šajā gadījumā tas būs ar autora Volvo, ja viņš A6 pārrakstīs uz sievu, Audi rēgs tik un tā staigās pakaļ.

brrrr ja ir 2 autosi= 4 un 14 BM, tad pārdodot 4 uz nr 14 pāries 4 malusis???????

nē nē nēee

1 2 3 4 5
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti