Džipveidīgie

Yetti Reģ.: 28.11.2007

Braucu šodien uz Galvaspilsētu... pēc tam atpakaļ...

īsāk sakot - pisu iekš to mouth visus zaļos radikāļus... braucu ar 4x4 un slavēju, ka dikti apsviedīgs esmu... "vieglajiem" bij "kašmars"... maršutā Rīga - Ventspils, aiz Tukuma riņķa, pa ceļa vidu, atpakaļ dod konteinervedējs... jamais, vienkārši netiek kalnā...

 
1.. 7 8 9 10 11 12 13
farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, par ko tur runā? par savu zāles pļāvēju?

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Benzīns tāpēc, ka gāze... a tas bembja 2,5d ar visu ļurbo ir vēl lielāks sprāgonis nekā mans MB 2,5d be ļurbo.

Un tie tds sūkņi...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Tēmējam uz gāzi. Un vēl gāzei plus: ja mežā izbeidzas gāze, var saēsties sēnes un iepirst kolektorā.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

man bij īpašumā banāns - kaut kāda 86. gada RangeRover ar 4.0 V8, un gudri iebūvētu gāzi, benzīna bāka bij atstāta tikai 10 L, un bākas vietā bij divi baloni, un zem sliekšņiem vēl divi, tādi šauri un gari. Kāds 90. gados to bij taisījus tuksnešu izbraukumiem, un uzķūnējis hadeni un dzinēju, un tad kāds cits bij ielicis gāzi. Atstiepu šo no Anglijas, ar visu pareizo stūri. Ui, kā tas lopā griezās! Bet tad valdība izdomāja, ka lai tādu LV piereģistrētu, vaig samaksāt šamiem kādi 2 vai 3 tūkstoši, tad kamēr šis stāvēja man sētā un kalpoja par šķūnīti, viņš nejēgā sapuva, tad tika izmantotas daļas no tā citiem larlakiem, un visbeidzot pārpalikums tika sagriezts lūžņos... Žēl tagad drusku...

RangeRover - labas atmiņas...

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

RangeRover - labas atmiņas...

Kura no atmiņām ir dominējošā:

- kā par auto,

- kā par šķūni,

- kā par donoru

Vai kā par lūžņu čupu?

Kaut gan saliekot to visu kopā - nu dikti labs un universāls izstrādājums...

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

nu, konkrētais izstrādājums savu labumu parādīja kā šķūnis. Bet bija cits, arī tāds pats, kas mani aizveda līdz Timbuktu... tad bij labs piedzīvojums!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

PS. Fartuk, parketnieku pirkt džipa vietā ir tas pats,kas ******* ar gumijas veceni.

Nu jau nu jau!!! Nepiekritīšu. Es, starp citu, arī apsveru parketnieka iegādi. Rāmja bobiks man 100 gadus nav vajadzīgs, bieži bezceļos nebraucu, bet, nu, reizēm ir nepieciešamība pēc, kā tur pareizi bija, paaugstinātās caurgājamības auto, t.i., kaut kas pa vidu starp vieglo un džipu.

Tāpēc,ka nav neviena parketnieka ar 4x4 , reāli tas ir paaugstināta klīrensa auto ar 2 velkošajiem riteņiem. AR visādām tizlām elektronikām. Plus vēl jābaidās kādu plastmasu noplēst.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nu jā,jā, iebraukt sēnēs, kādā pļavā..... bet tāpat tas var beigties ar vilcēja meklēšanu visdrīzāk. Kopš es braucu ar šito content22-foto.inbox.lv/... , nevaru iedomāties sev parketnieku.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu jā,jā, iebraukt sēnēs, kādā pļavā..... bet tāpat tas var beigties ar vilcēja meklēšanu ...

Jo krutāks džips, jo tālāk ir jāiet pēc traktora - visa tur tā atšķirība!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu jā,jā, iebraukt sēnēs, kādā pļavā..... bet tāpat tas var beigties ar vilcēja meklēšanu ...

Jo krutāks džips, jo tālāk ir jāiet pēc traktora - visa tur tā atšķirība!

nu gluži tā nav... braucot ar parketnieku viennozīmīgi iznāks biežāk skriet pakaļ tam traktoram...

vietā kur parketnieks paliks, normāls apvidnieks pat nenojautīs, ka tur vajadzēja "iesēsties"...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja:

i_edgars rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu jā,jā, iebraukt sēnēs, kādā pļavā..... bet tāpat tas var beigties ar vilcēja meklēšanu ...

Jo krutāks džips, jo tālāk ir jāiet pēc traktora - visa tur tā atšķirība!

nu gluži tā nav... braucot ar parketnieku viennozīmīgi iznāks biežāk skriet pakaļ tam traktoram...

vietā kur parketnieks paliks, normāls apvidnieks pat nenojautīs, ka tur vajadzēja "iesēsties"...

Ar parketnieku vienkārši vairāk jādomā, kur var braukt. Vienīgais labums no tāda ir augstāka sēdpozīcija, viss pārējais ir pilnīgs sū,manuprāt. Vai nu vieglais auto vai džips. Nu, ja nu vienīgais Mini Countryman, kuram ir sava fīča, it sevišķi S komplektācijā.

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Skatos arī micukam izmaiņas ...........auto-tehnika.delfi.lv/...

šogad vēl jaunais CR-V , diez kad RAV4 mainīs modeli ..itkā uz 2014 gadu . Pašlaik ravs ir līderos

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Ē, deksi, a kur ir tas augstās sēdpozīcijas pluss? Braucot ar jaunu kujdaja tukšonu, sajūtas atgādināja tās, kas rodas sēžot kaut kādam T4 pie ruļļiem - esi uztupies uz augstas, cietas taburetes [labi, T4 pa tiem ilgajiem gadiem tā jau būs izsēdēta mīksta... ], sēdi, līgojies - bet T4 vismaz nav kaut kāds purns kas aizsedz skatu... Ja par braukšanu ar tādu maksā, kāpēc ne, bet pašam pirkt tādu...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

auto-tehnika.delfi.lv/...

Outlanders sāk izvirzīties ...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja: Ē, deksi, a kur ir tas augstās sēdpozīcijas pluss? Braucot ar jaunu kujdaja tukšonu, sajūtas atgādināja tās, kas rodas sēžot kaut kādam T4 pie ruļļiem - esi uztupies uz augstas, cietas taburetes [labi, T4 pa tiem ilgajiem gadiem tā jau būs izsēdēta mīksta... ], sēdi, līgojies - bet T4 vismaz nav kaut kāds purns kas aizsedz skatu... Ja par braukšanu ar tādu maksā, kāpēc ne, bet pašam pirkt tādu...

Tu to nesapratīsi, fano vien par veciem Audī

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu, ja nu vienīgais Mini Countryman, kuram ir sava fīča, it sevišķi S komplektācijā.

Stilīgs, bet, manuprāt, neadekvāti dārgs. Bet, nu, ir cilvēki, kas par to ir gatavi maksāt. Un nemaz viņus nenosodu.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu, ja nu vienīgais Mini Countryman, kuram ir sava fīča, it sevišķi S komplektācijā.

Stilīgs, bet, manuprāt, neadekvāti dārgs. Bet, nu, ir cilvēki, kas par to ir gatavi maksāt. Un nemaz viņus nenosodu.

Ir nācies pabraukt labu gabalu , uz Minsku. Ir labs, tas bija S versijā.

Tas auto ir ne tikai stilīgs, bet patiešām 'baudāms' braukšanas laikā.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh, kas vainas sēdpozīcijai? foto2.inbox.lv/... Un izbraukt var pa taisno

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: msh, kas vainas sēdpozīcijai? foto2.inbox.lv/... Un izbraukt var pa taisno

Cik noprotu Tev videoreģistrators , kāds modelis ? Vai nācies to kā pierādījumu izmantot ,vai tikai tā ...intrese

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: msh, kas vainas sēdpozīcijai? foto2.inbox.lv/... Un izbraukt var pa taisno

Priekš tādas nodarbes nekāda, bet ikdienā braukt pa ielām un šosejām, tupot uz taburetes, personīgajā mašīnā?

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

Nu jau nu jau!!! Nepiekritīšu. Es, starp citu, arī apsveru parketnieka iegādi. Rāmja bobiks man 100 gadus nav vajadzīgs, bieži bezceļos nebraucu, bet, nu, reizēm ir nepieciešamība pēc, kā tur pareizi bija, paaugstinātās caurgājamības auto, t.i., kaut kas pa vidu starp vieglo un džipu.

Hm. Man nah nav vajadzīgs nekas paaugstināts, bet ja kāds ražotājs piedāvātu kaut ko līdzīgu manam A90q [sedans ar adekvātu motoru un pastāvīgo pilnpiedziņu] bet ar rāmi, nevis nesošo virsbūvi, labprāt uz tādu pārietu - būtu garantija ka kaut kur bik spēcīgāk pasportojot pēc tam bundža nav šķība līka un saplaisājusi.

Man gan vēl salīdzinoši ir tādi sīkumi, viens stiliņa biedrs uzcēla B4 CQ, kur visa ugunsmūra augstumā bija plaisa un līdzīga plaisa starp pakaļas riteņiem... Nu neder tās nesošās virsbūves nekam...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja:

DekstersFF rakstīja: msh, kas vainas sēdpozīcijai? foto2.inbox.lv/... Un izbraukt var pa taisno

Cik noprotu Tev videoreģistrators , kāds modelis ? Vai nācies to kā pierādījumu izmantot ,vai tikai tā ...intrese

Nopirku pirms gada ebajā, šitādu www.ebay.com/... ,

kvalitāte ir kādanu ir, pats redzi. Pielietot pagaidām nav nācies kā pierādījumu, bet darbojas tīri normāli. Ziemā,kamēr auto uzsilst, neieslēdzas ,ja ir zem -10.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

DekstersFF rakstīja: msh, kas vainas sēdpozīcijai? foto2.inbox.lv/... Un izbraukt var pa taisno

Priekš tādas nodarbes nekāda, bet ikdienā braukt pa ielām un šosejām, tupot uz taburetes, personīgajā mašīnā?

Jā, braucu ikdienā pa ceļiem,šosejām. Kāpēc tu domā,ka es tur tupu uz taburetes?? Tu esi tādā sēdējis maz?? Man ir jābrauc,piemēram,uz Saldu un tur mežā jāievelk piekabe vai degviela jāpieved. Ar Audi 80q droši vien labāk

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Nu darba mašīna ir darba mašīna Ciema zāģētavas sagādnieks arī braukā ar ko tādu - laikam jau tas pords mazda vien ir.

Ja man par to maksātu, arī būtu ar mieru ar ko tādu braukt

VWfans Reģ.: 21.02.2004
0 0 Atbildēt

Shodien nogaaju 30 km paargaajienu no Vecumniekiem liidz Kjegumam. Lai arii satiksme tur laukos nebija intensiiva, tomeer mezhainaa apviduu garaam brauca forshi dzhipi - jaunais Hyundai-ix35, jaunais Touareg un ieprieksheejaa modelja Lexus-RX400.

1.. 7 8 9 10 11 12 13
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti