Tiem, kuriem LT numurzīmes - uzmanību!

lattrance Reģ.: 22.05.2009
 
1 2 3 4 5 6
Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: trakākais ir tas, ka valsts spēj apēst pilnīgi visas kotletes,ko mēs viņiem pametam

mēs viņiem pipec, MOSTIES !!!! Nav MĒS un VIŅI. Ir tikai MĒS. Visi kopā. Biju domājis, ka tu neesi tik aprobežots, ka to nesaproti beidzot.

Nav tāda MĒS. Un tuvākajā laikā nebūs.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Padomju laikos kaksi sauktu par ČMO -čelovek moraļno otstavšij.

Tur nu tu kļūdies. Visticamāk būtu aktīvs partijas darbinieks.

Arsmens Reģ.: 23.04.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Padomju laikos kaksi sauktu par ČMO -čelovek moraļno otstavšij.

Ne skuju! Chelovek Meshajushchij Obshestvu!

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Seene rakstīja:

Sretsked rakstīja: Padomju laikos kaksi sauktu par ČMO -čelovek moraļno otstavšij.

Tur nu tu kļūdies. Visticamāk būtu aktīvs partijas darbinieks.

Liela atšķirība ?

Jā. Tu nosauktu viņu par ČMO un skatītos uz rūtainu saulīti

prime Reģ.: 25.06.2009
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Esmu sapratis vienu, deksters nekad nav bijis, nav un nebūs darītājs.

Māk tikai dzīt *******u, lielos apjomos...

Cēlonis tam acīmredzot ir nežēlīgā bērnība un nepiepildītā seksuālā dzīve...

taadi nav daritaaji, taadi ir internetaa gudribas rakstitaaji, dzivee pilnigi jefoni.

vispaar pat nedaudz zheel shito kompleksu mociito Dalailamu, seeezh visu dienu forumaa, un neko citu nezin, kaa tik bezjedzigi pljutiit....

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Esmu sapratis vienu, deksters nekad nav bijis, nav un nebūs darītājs.

Māk tikai dzīt *******u, lielos apjomos...

Cēlonis tam acīmredzot ir nežēlīgā bērnība un nepiepildītā seksuālā dzīve...

Ute, pizģītas blietes pirkt nav strādāt.

PS. Tavas 'analītiķa' spējas ir nekādas, ej un dari to,kas tev piemērots- roc grāvjus un lāpi bedres uz ceļiem.

Ja jau tev tas bliešu jautājums tik ļoti patīk (nezinu gan kāpēc), policijai iesniegumu esi uzrakstījis, ka ir informācija par zagtu mantu?

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

LV gudrākie prāti savākušies, tad atbildiet lūdzu, kā LV var iegūt naudu ko pedarasti valdībā aizņēmās visu vārdā. Konkrēti ko un kā vajag darīt (kam radīt pievienoto vērtību) visi tie daudzie tūkstoši, kas sagrābušies kredītus un tagad sēž uz pabalstiem.

P.S. Es maksāju visus nodokļus, visi auto ar LV reģistrāciju, kredītu nav un krīze nepiš, bet vai vēlos dzīvot pie šādas valsts pārvaldes vēl domāju.

P.S.S. Deksters nav iepļūtījis visos topikos, bet cien. kaksis gan neatbild par saviem izteikumiem, laikam jau valsts ierēdnis ir.

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

kolumbs rakstīja:

Sretsked rakstīja:

Kaksis rakstīja: Esmu sapratis vienu, deksters nekad nav bijis, nav un nebūs darītājs.

Māk tikai dzīt *******u, lielos apjomos...

Cēlonis tam acīmredzot ir nežēlīgā bērnība un nepiepildītā seksuālā dzīve...

Ute, pizģītas blietes pirkt nav strādāt.

PS. Tavas 'analītiķa' spējas ir nekādas, ej un dari to,kas tev piemērots- roc grāvjus un lāpi bedres uz ceļiem.

Ja jau tev tas bliešu jautājums tik ļoti patīk (nezinu gan kāpēc), policijai iesniegumu esi uzrakstījis, ka ir informācija par zagtu mantu?

+10

tāds pareizais - bet mūs visus vel nav nostučijis mentenei... tātad ir līdz zinātais... tikai kurš visai praidiskā paveida grib būt baltāks par pārējiem....

kolumbs Reģ.: 27.12.2005
0 0 Atbildēt

Bet pat LT Nr. - kāmēr būs nodokļi un nodevas, būs cilvēki, kas domās, kā tos nemaksāt vai kā maksāt mazāk.

Šis ir viens no veidiem kā samaksāt mazāk, bet mazā apmērā.

Kam lielāks bizness, tas rēķina, kurā valstī mazāki nodokļi, tur arī attiecīgi reģistrē uzņēmumu. Vai tā arī būtu zagšana?

Domāju, ka nē...

Nodokļu maksājumu samazināšanas metodes ir dažādas no sīkām viltībām līdz krimināli sodāmām darbībām,

shēmas ar LT nr. manā ieskatā sīkums vien ir...

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

ValdisM rakstīja:

Sretsked rakstīja: Pilnībā atbalstu šitādu darboņu izvāverošanu. Tāpēc Latvijā ir problēmas, ka ir šāda pisloņu attieksme-piečakarēt. Ko tu piečakarē ?? Valsti ? Kas ir valsts ?? Mēs visi.

Tie "mēs visi" pa lielākajai daļai ir ideoti konkrētākie,

Ar ko konkrēti tev daunīt Lembergs nepatīk? Par kādu varas atdošanu tu muldi? Tas cilvēks tur jau vairāk nekā 20 gadus vienā darba vietā un ļoti labi tiek ar visu galā.

Kādu laiciņu atpakaļ tu brauci pa grāvjiem ceļu jautājumos, tagad pavisam švakri izskatās ka zini politiku.... Rīgā ir galvenie SC, nevis Šlesers... pie tam Šlesers turpināja Krištopana līniju, atšķirībā no citiem balamutiem....

kalfonso Reģ.: 27.03.2002
0 0 Atbildēt

sava taisnība deksim ir.

pašā pamatā valsts - tie esam mēs un to pārvalda tie, kurus esam ievēlējuši. un viņi vairāk vai mazāk nāk no mūsu vidus. problēma ir tajā, ka 50 gadus bijām "mēs" un bija "viņi" - tie, kuri mūs okupējuši, kuriem ir vara un kurus pie mazākās iespējas vajag apjāt.

tāpēc gandrīz katrs (nesaku, ka visi - bet lielākā daļa) pie mazākās iespējas mēģināja bīdīt kreisās ģēlas - kaut ko nospert, kaut ko nohaltūrēt.

un tas ir turpinājies arī šos 20 gadus pēc dziesmotās revolūcijas.

šmaucās un mēģina kaut ko nokruķīt gandrīz visi - sākot no tirgus vīriņiem un sieviņām, kas čeku par precīti neizsit, beidzot ar uzņēmumu vadītājiem, kas PVN un aplokšņu algas muhļī.

īsi sakot - jo vairāk iespēju ko sev izdevīgu nokruķīt, jo vairāk to arī dara. un jo tuvāk esi "augšai" ticis, jo vairāk tādu iespēju to darīt ir. un tādas radīt ar likumu palīdzību.

un pārējā sabiedrība uz to 'piever' acis (kamēr pašai kopumā norm gāja) - tas tak normāli, ka labā robā ticis sevi pamatīgi apgādā.

nezinu, kam jānotiek, lai kaut kas mainītos.

laikam vajag mums saeimu un valdību no ne-latvijā augušiem cilvēkiem veidot, kam domāšana bik savādāka.

ai, par šito domājot vispār rokas nolaižas un gaisma tuneļa galā nav ieraugāma ne 2012. ne 2022. gadā.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: saderam, ka šo topiku izdzēsīs jau šodien

Mēs varētu saderēt

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Pirmais rakstīja: trakākais ir tas, ka valsts spēj apēst pilnīgi visas kotletes,ko mēs viņiem pametam

mēs viņiem pipec, MOSTIES !!!! Nav MĒS un VIŅI. Ir tikai MĒS. Visi kopā. Biju domājis, ka tu neesi tik aprobežots, ka to nesaproti beidzot.

es tak tev sen teicu- ej takš beidzot valdībā :

MĒS joptvaimatj

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

es zinu cik es konrēti esmu samaksājis nodokļos pagājušajā gadā un zinu cik ir mans darba devējs samaksājis par mani....

pienemu, ka latvijā ir kāds pusmiljons, kas varētu kautkādu vērtību pievienot un maksāt nodokļus....

un tagad padomājiet cik bagāta šī valsts būtu, ja katrs samaksātu vismaz tikpat cik es......

iedomājieties???? ņikijā nebūtu, jo tās kotletes tiktu sabāztas dažās drisās

jo no tā pusmiljona trešdaļa ir ierēdņi, kas neražo, bet apēd dekstera saražoto....

un vajag izbeigt spekulācijas ap to,ka atlaižot ierēdņus saruks nodokļu ieņēmumi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tā vot

Kindzulis Reģ.: 20.10.2002
0 0 Atbildēt

Arsmens rakstīja:

Sretsked rakstīja: Padomju laikos kaksi sauktu par ČMO -čelovek moraļno otstavšij.

Ne skuju! Chelovek Meshajushchij Obshestvu!

arii Tu kljuudies- Čļen mešajuščij obšestvu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

čerezvičaino milaja osoba

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tagad saka - urla!

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Iepriekšējā tekstā 'latvietis' jāliek pēdiņās. Tas raksturo mūsdienu attieksmi pret brīvību- daram visu,kas iepatīkas. Kakšu izpratnē demokrātija jebkas un tas jau robežojas ar anarhiju. Tādi tipi ir jāuzrauga un tā stingri,lai smuki strādā un netaisa sūdus.

Labrīt. Es jau gadus trīs atpakaļ teicu ka liela daļa ir sajaukuši demokrātiju ar anarhiju. Tad man deks centās pierādīt pretējo. Tagad pats beidzot aizsoļojis līdz šim domu graudam…

Ar ko arī apsveicu.

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: pienemu, ka latvijā ir kāds pusmiljons, kas varētu kautkādu vērtību pievienot un maksāt nodokļus....

Cik cilvēku strādā jūsu kantorī?

Nū – apmēram puse…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Hmm, var gadīties, atziņas atnāk procesa laikā.

Labi ka es neesmu vienīgais lohs kas tā domā…

Tagad esam jau divi.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

tev tikai ar tiem tramvajiem pagaidām vēl atziņas nav izkristalizējušās

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: tev tikai ar tiem tramvajiem pagaidām vēl atziņas nav izkristalizējušās

…tuvākā nākotnē nav plānots mainīt savas domas par tramvajiem…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Kaksis rakstīja: Kas tad nu, sadomāji pelnīt uz sūdiem?

Nu dižķibele jau patiesībā ir tie paši sū – un ir eksemplāri, kuri uz tā rēķina vārās ar peļņu pat līdz 20 %… Tā vietā lai paātrinātu dižķibeles sū bedres šķērsošanu šis process tiek paildzināts…

uupis Reģ.: 13.01.2004
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

anonimikis rakstīja: tev tikai ar tiem tramvajiem pagaidām vēl atziņas nav izkristalizējušās

Citi baidās no krāsainajiem televizoriem, citi no biezpienmaizēm...vēl citi no tramvajiem.

Es nebaidos – man viņi traucē. Tāpēc viedoklis patreiz paliek nemainīgs…

1 2 3 4 5 6
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti