Ko TAUTA domā par Mazda Xedos-9 ?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003

Lūk, mana meita sadomājusi no viena studiju biedra Jelgavā iegādāties xedos 9 auto. Cena it kā samērīga, bet auto maz pazīstams. Reti tie manāmi ielās. Auto ir ar 2,5l, dzinēju, 1995.g., automāts. Ko no tā auto var sagaidīt ?

 
1 2 3
Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: Šīri, ko tev pārdot ?

kilogramu zelta pa 5 lati

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja:

modena rakstīja:

Sretsked rakstīja: Modena, tu, radījums ar sievietes vārdu, ej un nogatavojies dzimumdzīvei.

klau dauni - šīs vārds daudz ko var nozīmēt..... bet vot ar sieviešu vārdu kaut ka nesanāca sastapties.... vai varbūt vel tu dauni kādu savu bērnu nosauksi - Daugavpils vai Mārupe?

Nepūlies, no ratu pakaļas izkritusī, nekas tev nesanāks

tev, lauķi, uzdeva jautājumu... pacenties lūdzu uz to atbildēt...

nu tak tu neesi tas, uz kura atbildēm man būs atbildēt...

nu tad PN, burtu salikuma radījums

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Bezmiegs rakstīja: Tikko tādam pašam motoriņam mainīju visas siksnas un visus ruļļus plus sūkni kopejais cipars Ls 360,- ar darbu. Tas ir ieskaitot zobenes hidraulisko spriegotaju( Ls 90-), da viņam divi parazītrullīsi katrs ls 60.- vien maksāja....

Dārgi vai lēti - pēc maciņa biezuma.

Bet nu atkal mierīgs prāts uz krietnu laiku...

praatinj mnaac maajaas tas auto tak viss kopaa ne daargaak par 500 latiem maksaa.

Ķipa ar šo iemeslu būtu ļoti cītīgi jākaulējas ar detaļu tirgotāju un to, kas maina vai kā?

IkdienasViesis Reģ.: 24.02.2003
0 0 Atbildēt

Nu jau aizgāja ne par tēmu. Bet, PALDIES par aktivitātēm ! No vēl sakarīgajiem padomiem sapratu - ka labāk tomēr ar to veco Xedosu neriskēt: ko lēti pērk , dārgi samaksā...Šeit ši formula var arī nostrādāt. Nupat man viens paziņa lektors stāstīja, ka savam xedosam 9 dzesēšanas šķidruma izplešanās vāciņu dīlercentrā pircis par teju 70 ls. Tā nu tas ir.

Ikdienā pats joprojām braukāju ar sonāti GLS, kas trīs gadu laikā, par spīti daudzu iauto oponentu biežām replikām, vēl nav ne reizi nav mani pievīlusi un kalpo lieliski. Meita brauc ar mersi 124/320, bet nav īpaši priecīga par manuālo kārbu. Ja nu kāds iauto skatītājs vēlas w-124/320 mersi, var man piedāvāt maiņā līdzvērtīgu kārtībā esošu auto ar automātisko kārbu.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

msh rakstīja:

Shiirs rakstīja:

Bezmiegs rakstīja: Tikko tādam pašam motoriņam mainīju visas siksnas un visus ruļļus plus sūkni kopejais cipars Ls 360,- ar darbu. Tas ir ieskaitot zobenes hidraulisko spriegotaju( Ls 90-), da viņam divi parazītrullīsi katrs ls 60.- vien maksāja....

Dārgi vai lēti - pēc maciņa biezuma.

Bet nu atkal mierīgs prāts uz krietnu laiku...

praatinj mnaac maajaas tas auto tak viss kopaa ne daargaak par 500 latiem maksaa.

Ķipa ar šo iemeslu būtu ļoti cītīgi jākaulējas ar detaļu tirgotāju un to, kas maina vai kā?

nee, vienkarshi shaja gadiijumaa ir jaamaina nevis siksnas, bet viss auto

modena Reģ.: 03.09.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked slapjos sapņos rakstīja:

Sretsked rakstīja:

nu tak tu neesi tas, uz kura atbildēm man būs atbildēt...

nu tad PN, burtu salikuma radījums

Sabāz krūšturos vati un tad ver vaļā muti, Baibiņ

ar šādiem sapņiem tev jāiet citā mājas lapā....

1 2 3
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti