Uz Poliju iepirkties.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003

Kur variet ietiekt brakt polijaa iepirktires, interesee apgjeerbi pieaugushajiem un beerniem.

Kur buutu kaadi labi outleti vai shopping maali par labaam naudinjaam.

 
1 2 3 4
Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

SPECIAALI SEENEI,

Es nerakstu no mobilaa, bet no parastaa.

BET manupraat interets un pljaapu vietas (forumi) ir taa vieta, kur nau obligaati jaaieveero visi pareizrakstiibas likumi utt. (to sauc par spamu)

ja rakstitu savus memuaarus, vai kaadu oficiaalu iesniegumu, par gramatiku padomaatu, bet taa ... PTZ

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Un tagad atpakalj pie iepirkshanaas....

Kaa domajat, kur labaak braukt uz Belastoku, jeb tomeer VARŠAVU (Speciāli Mušmirei)???

Ir doma palikties panakti un veel pabaudiit vietejos kultuuras briinumus.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Un tagad atpakalj pie iepirkshanaas....

Kaa domajat, kur labaak braukt uz Belastoku, jeb tomeer VARŠAVU (Speciāli Mušmirei)???

Ir doma palikties panakti un veel pabaudiit vietejos kultuuras briinumus.

Bez pamamtotiem argumentiem - uz Varšavu. Belostoka vairāk tomēr liekas tāds lētais tirgus placis priekš kaimiņiem. Savukārt Varšava - vairāk vai mazāk tomēr ir uz pašiem poļiem orientēta.

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja:

BET manupraat interets un pljaapu vietas (forumi) ir taa vieta, kur nau obligaati jaaieveero visi pareizrakstiibas likumi utt. (to sauc par spamu)

Kādēļ ne? Lai speciāli parādītu necieņu pret savu valodu?

jaaanis Reģ.: 29.06.2004
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Ozz rakstīja: ja raksta no mobilaa, tad w ir jaaspiež vienu reizi, bet v 4 reizes.

Nu tad jau labāk uzrakstīt anglisko nosaukumu - Warsaw - mazāk burti un arī pie otra V var ietaupīt pūles. Bet vispār jau neviens neliek obligāti rakstīt no mobilā. ja pats esi to brīvprātīgi izvēlējies, tad vismaz izdari kārtīgi.

Tik pat labi varu teikt, ka neviens Tev neliek obligāti lasīt uzrakstīto, ja esi izvēlējies lasīt, tad vismaz nepiekasies

P.S. man mājās nav dators un i-nets, ja ir liela nepieciešamība vai vēlme tad ir mobilais telefons.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Un tagad atpakalj pie iepirkshanaas....

Kaa domajat, kur labaak braukt uz Belastoku, jeb tomeer VARŠAVU (Speciāli Mušmirei)???

Ir doma palikties panakti un veel pabaudiit vietejos kultuuras briinumus.

Bez pamamtotiem argumentiem - uz Varšavu. Belostoka vairāk tomēr liekas tāds lētais tirgus placis priekš kaimiņiem. Savukārt Varšava - vairāk vai mazāk tomēr ir uz pašiem poļiem orientēta.

Paldies.

Kas veel buutu apskataams Varšavā???

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Un tagad atpakalj pie iepirkshanaas....

Kaa domajat, kur labaak braukt uz Belastoku, jeb tomeer VARŠAVU (Speciāli Mušmirei)???

Ir doma palikties panakti un veel pabaudiit vietejos kultuuras briinumus.

brauc uz Varšavu ja gribi kaut ko milzīgu un 'lielu izvēli'

kaut gan Belostokai cauri braucot trāpīju uz brīnišķīgu baznīcas kora koncertu

un pie rātsnama tur ir brīnišķīga šokolādes kafejnīca

alus arī lētāks

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

smaidiigais rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: Un tagad atpakalj pie iepirkshanaas....

Kaa domajat, kur labaak braukt uz Belastoku, jeb tomeer VARŠAVU (Speciāli Mušmirei)???

Ir doma palikties panakti un veel pabaudiit vietejos kultuuras briinumus.

brauc uz Varšavu ja gribi kaut ko milzīgu un 'lielu izvēli'

kaut gan Belostokai cauri braucot trāpīju uz brīnišķīgu baznīcas kora koncertu

un pie rātsnama tur ir brīnišķīga šokolādes kafejnīca

alus arī lētāks

Vēl jau var ekonmēt laiku un degvielu un braukt tikai līdz Suvalkiem - tur gan mēdz būt patukši veikali - leiši jau visu izpirkuši.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Vasaraa biju iebraucis AUGUSTOWO viekalaa Biedronka, viss bija par kadiem 30% leetaks nekaa muusu Super Getto.

Laikam tad buus ajbrauc uz Warshavu, pie reizes ieskreishu apskatiities IKEA briinumus.

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Nezinu kaa laus dzershanas profinijiem, bet man tas Polju ZYWIEC baigi deva pa kjobi.

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Nezinu kaa laus dzershanas profinijiem, bet man tas Polju ZYWIEC baigi deva pa kjobi.

tāda pati susla kā visas????

Seene Reģ.: 18.12.2002
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: Nezinu kaa laus dzershanas profinijiem, bet man tas Polju ZYWIEC baigi deva pa kjobi.

Nu nez, nav ne vainas. Bet vispār tas arī ir gandrīz vienīgais normālais poļu alus. Tas tomēr čehu lauciņš. Bet arī tie Polijā ir pieejami par Čehijai līdzvērtīgu cenu. Vēl par dzeramām lietām - poļiem ir ļoti daudz interesantu sulu produktu. Piemēram - tomātu ar čili - gatava bezalkoholiskā mērija.

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Seene rakstīja:

Pag, kā mīkstinājuma zīmju trūkums ievieš latviešu valodā burtu W?

Kā kā - W = Š

Maija_Eskuella Reģ.: 07.04.2005
0 0 Atbildēt

Sandis_UR rakstīja: SPECIAALI SEENEI,

Es nerakstu no mobilaa, bet no parastaa.

No parastā, saki? Tas ir kā - ar ripu uzgriez tos burtus? Tas tak vēl trakāk!

turbopiile Reģ.: 09.02.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: SPECIAALI SEENEI,

Es nerakstu no mobilaa, bet no parastaa.

No parastā, saki? Tas ir kā - ar ripu uzgriez tos burtus? Tas tak vēl trakāk!

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:...

No parastā, saki? Tas ir kā - ar ripu uzgriez tos burtus? Tas tak vēl trakāk!

labs

Dark_Side Reģ.: 25.06.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: SPECIAALI SEENEI,

Es nerakstu no mobilaa, bet no parastaa.

No parastā, saki? Tas ir kā - ar ripu uzgriez tos burtus? Tas tak vēl trakāk!

+1 !!! Ja taa padomaa - kaa izskatiitos wap čats ar vefiņu?

Sandis_UR Reģ.: 26.01.2003
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: SPECIAALI SEENEI,

Es nerakstu no mobilaa, bet no parastaa.

No parastā, saki? Tas ir kā - ar ripu uzgriez tos burtus? Tas tak vēl trakāk!

Vismaz viens cilveeks mani beidzot saprot.

Raamais Reģ.: 14.06.2003
0 0 Atbildēt

Vakar atgriezos no iepirkšanās tūres Polijā Bialystokā. Esmu ļoti apmierināts. Nākošo mēnesi ēdīšu kvalitatīvāku un garšigāku pārtiku. Pusi mašinas aizņēma stādi- čerešņas, krūmmmellenes, košumkrūmi- 3x lētāk! Ģimenei vasaras apģērbs sapirkts. Iesaku noteikti pārnakšņot Polijā.

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Ļoti izsmeļoša INFA

aizejošais Reģ.: 23.05.2005
0 0 Atbildēt

Raamais rakstīja: Vakar atgriezos no iepirkšanās tūres Polijā Bialystokā. Esmu ļoti apmierināts. Nākošo mēnesi ēdīšu kvalitatīvāku un garšigāku pārtiku. Pusi mašinas aizņēma stādi- čerešņas, krūmmmellenes, košumkrūmi- 3x lētāk! Ģimenei vasaras apģērbs sapirkts. Iesaku noteikti pārnakšņot Polijā.

nosals un izputēs citādam klimatam piemērotie stādi

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

Maija_Eskuella rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: SPECIAALI SEENEI,

Es nerakstu no mobilaa, bet no parastaa.

No parastā, saki? Tas ir kā - ar ripu uzgriez tos burtus? Tas tak vēl trakāk!

-----------------------------------

Kas tur traks? Paprasi jebkuram shpijonam no WW2 laikiem un liidz kaadam 1969=0, g. vismaz - variantu nebija! Secinaam: Sandis_UR ir te iesuunojis spiegs vai spiega peectecis ... vienkaarshi nav dzirdeejis par kara beigaam, kaa viens otrs japaanis )))

Vismaz viens cilveeks mani beidzot saprot.

-------------------------

Ahh, cik zheeli ... KLJUVI SPIEGS,TAD CIET! Skaidrs, a to visi tikai "Ja Bond, ja Bond..." (((((

HIPPY Reģ.: 11.12.2001
0 0 Atbildēt

Crankshaft rakstīja: Maija_Eskuella rakstīja:

Sandis_UR rakstīja: SPECIAALI SEENEI,

Es nerakstu no mobilaa, bet no parastaa.

No parastā, saki? Tas ir kā - ar ripu uzgriez tos burtus? Tas tak vēl trakāk!

-----------------------------------

Kas tur traks? Paprasi jebkuram shpijonam no WW2 laikiem un liidz kaadam 1969=0, g. vismaz - variantu nebija! Secinaam: Sandis_UR ir te iesuunojis spiegs vai spiega peectecis ... vienkaarshi nav dzirdeejis par kara beigaam, kaa viens otrs japaanis )))

Vismaz viens cilveeks mani beidzot saprot.

-------------------------

Ahh, cik zheeli ... KLJUVI SPIEGS,TAD CIET! Skaidrs, a to visi tikai "Ja Bond, ja Bond..." (((((

Nu Tu esi vecis

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Raamais rakstīja: Vakar atgriezos no iepirkšanās tūres Polijā Bialystokā. Esmu ļoti apmierināts. Nākošo mēnesi ēdīšu kvalitatīvāku un garšigāku pārtiku. Pusi mašinas aizņēma stādi- čerešņas, krūmmmellenes, košumkrūmi- 3x lētāk! Ģimenei vasaras apģērbs sapirkts. Iesaku noteikti pārnakšņot Polijā.

incanti, kas ir 3reiz lētāk???? es nopirku ķiršus latvijā.... ābeles un bumbierus arī...

ķirši sanāca par 5 lati, ābeles un bumbieres pa hammerīti

vai man dēļ 16 kokiem atmaksātos triekties uz poliju?

Kaapeec Reģ.: 23.09.2003
0 0 Atbildēt

Raamais rakstīja: Vakar atgriezos no iepirkšanās tūres Polijā Bialystokā. Esmu ļoti apmierināts. Nākošo mēnesi ēdīšu kvalitatīvāku un garšigāku pārtiku. Pusi mašinas aizņēma stādi- čerešņas, krūmmmellenes, košumkrūmi- 3x lētāk! Ģimenei vasaras apģērbs sapirkts. Iesaku noteikti pārnakšņot Polijā.

Polijā iepirkti tur audzēti koku stādi varētu arī neaugt Latvijā, it īpaši, saldie ķirši. Ziemā pārāk mainīgi laikapstākļi. Saku to kā biologs un speciāļists.

1 2 3 4
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti