Kretīnu zeme

Yetti Reģ.: 28.11.2007
 
1 2 3 4 5 6 7 8
nazurbajev Reģ.: 03.01.2007
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: pljaa tirsēji.

kas ar jums notiks, kad nākamnedēļ uznāks karstuma vilnis?

Kas, kas... ēdīs saldējumu, dzers limonādi un peldēsies.

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja: Ja tu ,srakjkedi , uzskati ka pie visa vainiiga ir tauta 'vulgaris' , tad vienkaarshi 3,14zdi teu nepaliidzees - vajadzees teu feuerwerku , lai nolaistos uz zemes un beigtu shkjidri fljuutiit , muujaabeleen aalaviigais .

Citaadi sanaak ka mees radijaam budgeta dificiitu ,155555 valsc agjentuuras 3333 ministrijas , iexawojaam parexu , bljaawaam wisos ruporos par 2222% ikp pieaugumu , sludinaajaam 2222%kriitu xatoniem utt . gudras lietas

ej izeed savas pietirstaas kedas un uzdzer purwa raawu -purwa oraakuls xrenofff.

+15

druknais1 Reģ.: 04.06.2006
0 0 Atbildēt

TDIOTS rakstīja:

nazurbajev rakstīja: Mafija... visa augša ir viena liela mafija- SISTĒMA... un pret sistēmu nav iespējam cīnīties. Vajag revolūciju.

Cilvēx X strādā tiesībsargājošā instancē Y.

Savāc materiālus par korumpētām amatpersonām un kad ir pietiekoši materiālu, lai kārtējo kretīnu noliktu pie vietas, bieži priekšniecība pasaka- kuš, kuš... nevajag... šito mapīti es paņemšu un nolikšu drošākā vietā, a jūs ejat tik strādājat tālāk...

un kur skataas srakjkedis ?? kaa vinjsh to pieljauj ???

Viņam nav laika, jāfotogrāfē parkrautie baļķinieki.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

Varbūt cilvēks no Bauskas rajona varbūt varētu mums atvērt acis un pateikt būs darīt pareizi es nepieņemu retoriku ka visa tauta ir pie visa vainīga, vismaz es ne reizi neesmu balsojis ne par TP, ne JL, ne par PP, pat par tēvzemi vienreiz tik nobalsoju, balsoju pret ES, neesmu neko parāvis līzē, neesmu notirgosjis vecāku īpašumus, neesmu bankrotējis lielbritānijā, mani darba devēji par mani maksā visus nodokļus, es pat nezogu un modri stāvu līdzpilsoņu veselības sardzē

un pazīstu gana daudz tādu pašu kā es.

Piekrītu ka liela daļa populācijas ir aunu bars kuriem nerausta no kurienes sienu pienes, ka tik sile pilna.

Ticu ka privātajam businesam šobrīd nav tie vieglākie laiki.

Un nepiekrītu, ka ir iespējams nobalsojot par kādu pie varas jau bijušām partijām vai to apvienībām uzturēt ilūziju ka teju teju notiks kaut kāds progress.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

jātaisa 4. Reihs. Citādi nekā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja: jātaisa 4. Reihs. Citādi nekā.

Nu tikai nevajag D..., tas tavs reihs butu ne mazāk pērkams kā jebkas šodien, da i iepūderēt smadzeni vienam ļautiņam ir daudz vieglāk nekā 100. Tobiš tas cilvis var būt arī ļoti gudrs utt. bet viens viņš tāpat valsti nepārvaldīs, un ja jamam "iebarot pareizo" info jams var sākt pat acīmredzamas muļķības darīt !!!

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

хуже дурака только дурак с инициативой.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

WALA rakstīja:

anonimikis rakstīja: jātaisa 4. Reihs. Citādi nekā.

Nu tikai nevajag D..., tas tavs reihs butu ne mazāk pērkams kā jebkas šodien, da i iepūderēt smadzeni vienam ļautiņam ir daudz vieglāk nekā 100. Tobiš tas cilvis var būt arī ļoti gudrs utt. bet viens viņš tāpat valsti nepārvaldīs, un ja jamam "iebarot pareizo" info jams var sākt pat acīmredzamas muļķības darīt !!!

nekas tev nav labi. Reihā ar tādiem ātri tiktu galā.

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

anonimikis rakstīja:

nekas tev nav labi. Reihā ar tādiem ātri tiktu galā.

Skaidrs ka nav - pietiekoši esmu iepazinies ar Latvijas īpatnējo "komunisma" vēsturi utml. un arī par to izdiskutējies. Tādus "pakaļas" kā latviešus kas viens otram noskaudīs pat sievu, otru nodos izvešanai uz Sibīriju utml. vēl vajag pameklēt !!!

Kā par nelaimi vēsturei ir nelāgs "ieradums" atkārtoties !!!

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Arāja brigādei un Leģionam nebija nekādas vainas.

Ozz Reģ.: 25.11.2002
0 0 Atbildēt

nē, man viss ir labi- bet darba specifika liek redzēt vienā dienā daudz vairāk sliktā nekā tu savā purvā gada laikā. un es neredzu kaut kādas iezīmes lai būtu labi- darbaspējīgie un smadzenes aizplūst, paliek tikai penši, bērni un ierēdņi.

un tas ir valsts bizness uztureet savus pavalstniekus formā.Bet visus 20 gadus no valsts puses ir valdijis nihilisms attiecībā pret darba ļaudīm, viņi pat nezina cik piens veikalā maksā!

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: ....Lielai daļai pat katru dienu nav pieejams ūdens, nerunājot par netu,tīrām zeķēm vai cilvēktiesībām.

Nevajag noniecināt to,kas mums ir.

tai daļai neražas gads ir tad, kad nav vējš, kas notriec kokosus no palmām

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

un vispār incanti

purvā strādā un tur pat arī dzīvo pilsoņi no dziļiem laukiem... man pofig cik viņi saņem... bet vadonis tak varētu ņemt reku džugiņa muteri, fanu un vēl brigādi ar esošajiem vai izbijušajiem ierēdņiem, dot šiem darbu un maksāt, piemēram, 1000ls mēnesī uz rokas (ar visiem nodokļiem protams) nu vai divas štukas un vēl ļaut zagt papīru

a huļi jams tā nedara?

1) tāpēc, ka tie darbinieki nespēj tik daudz nopelnīt lai sanāktu algām... tobiš nespēj sarakt tik daudz kūdras lai par esošo līgumcenu pārdodot sanāktu aldziņai... vai arī vadonis nespēj pārdot pietiekami dārgi

2) vadonim nav izdevīgi maksāt par to pašu darbu vairāk.... tad viņam pašam paliek mazāk....

par tiem, kam nav ūdens, neta un cilvēktiesību - da viņi nauhj neko negrib darīt.... labāk ir gulēt ēnā un kasīt vēderu....

un paskaties kautvai uz mūsu bomžiem...

viņiem par valsts un pilsētas naudu ir uzbliezta bomžatņa.....

man bērnības draugs tur vienu laiku strādāja... tapēc zinu kā tur izskatās...

sanāk viņi tur vakarā un līdz rītam pietirž visu.... domā tur kāds nešpļauj uz grīdas? spļauj... un nākamajā dienā apkopēja pa dienu visu satīra.... no rīta bomzim iedod tīras humpalu drēbes, a vakarā jamais jau tās ir iemainījis pret sotaciņu un misenē atradis citas....

jautājums - vai mums baigi vajag maksāt par tām bomžu izklaidēm???? nupat vēl maksāju nodokļu maksājuma daļu par pagājušo gadu.... paskaitīju cik es tajās resnās pakaļās iegrūžu.....

taisni žēl paliek....

un visapkārt ir kaudze ar tādiem piemēriem..... ceļu bedrītes labo pareizās firmas par bešeno piķi.... tiltu bliež augšā par megasummām... pie tam summas jau ir beigušās. vairāk atkatos nevar saņemt, tāpēc klapējam to puspabeigto objektu ciet un sākam lolot jaunu projektu par miljardu....

ģermakovu kultūristi sauc atpakaļ... jo nav kas paraksta koncertzāles celtniecības pasūtījumu..... autobusus pilsētai iepērk no merša ar iebūvētiem atkatiem... andris ražo un tirgo elektrību par 4kāršu cenu un mēs visi pērkam....

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

izskatās, ka vadonis būs saņēmis kārtējo ķēdes vēstuli ar kādu prezentāciju

tak padomā labi

kāpēc viņiem nav ūdens???? vai tikai tas nav tāpēc, ka viņiem ir slinkums izrakt aku.... jo tad būs jāiziet ārā no ēnas un jāpārtrauc mīļotā nodarbe, tobiš vēdera kasīšana.... ērtāk ir sagaidīt palīdzības ūdens paku no otras pasaules malas (tajā skaitā arī no latvijas par MANU naudu)

un šitajā pusē, kur cilvēki paši rok akas, jamiem piesūta kārtējo kuiņu, kur viņi izlasa, ka ir IZREDZĒTIE (jo viņiem pietiek čakluma rakt aku), bet tie tur nabadziņi pampst no bada un viņiem nav ūdens..... tad arī rodas tādi ziedojumprojekti kā "paēdušai latvijai" un "nabadzīgai āfrikai"

un šitādi purva bāleliņi, kas salasījies pareizās prezentācijas tver pēc telefona un spiež ziedojumu tālruņa pogas.....

un noziedo latu un jūtas LAIMĪGI.... tas nekas, ka no tā lata piektā daļa aiziet nodokļos valstij, ceturto paņem telekomunikāciju operātors un pusi biznesmenis, kas visu šo balagānu organizē.....

rezultātā par atlikušajiem pāris saņiem tiek izsludināts konkurss, kur no pareizās firmas tiek nopirkts pakās safasēts ūdens un aizsūtīts nabadziņiem pāri leišmalei

labāk būtu viņiem aizsūtījuši lāpstas......

man paziņa strādā un dzīvo īrijā... viņas māsa iepazinās ar vienu īrijas nēģeri un aizbrauca uz turieni.... piedzima dvīņi.... a tas vaislīgais nigers ņiuhjā nestrādāja, saņēma kautkādu pabalstu un mēnesi pēc dvīņu piedzimšanas jau vālēja citus zaķus.... un tādi tur esot visi tie nigeri..... kāpēc lai āfrikā būtu savādāk....

un huļis man jājūtas vainīgam par to, ka nigers nejēdz izrakt aku un padzerties?????

WALA Reģ.: 19.06.2002
0 0 Atbildēt

Nē pa savam es ar nesaprotu - kāda jēga gausties tagad, nu būs bišk "pakaļa putās" un mazliet tievāks vēders - pofigs pārdzīvosim.

Tas kas nav pofigs - vai būsim no tā visa izlobījuši kādu mācību ????

Ja nebūsim neko "izlobījuši", tad kāda jēga trīt mēli varam droši pataupīties nākamajai krīzei kas būs daudz nepatīkamāka par patreizējo !!! Un ja mēs tā turpināsim no šī visa nemācīties, tad mums pat nebūs jāizbrauc no Latvijas teritorijas lai "vergotu" ārzemniekiem.

siamriP Reģ.: 19.02.2006
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

Normāli ir aiziet,pārsūdzēt un izcīnīt savas tiesības. Un tad izzudīs tās čomu būšanas.....

es nevaru to atļauties....

tas priekš manis ir par dārgu.... es nessmu gatavs par savu naudu cīnīties ar korupciju.... es neesmu knābs

tu taču arī neesi gatavs samaksāt teiksim 4000latus par to, lai valsts būtu sakārtotāka...

vot tad mēs parēķinājām, ka tajā konkursa epopejā mums ir 50/50 izredzes ielidot uz 10000 vai uzvārīt 2000....

es saprotu, ka tev nav augstākās izglītības, bet ceru, ka tu esi kautko dzirdējis par risku cenas aprēķināšanu....

ja neesi paprasi savam purva īpašniekam lai izrēķina šī riska cenu ciparus es uzrakstīju

vispār viss jau ir izrēķināts, paprasi čomam lai pārrēķina

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:Konkursos dēļ vienas garumzīmes kandidātus neatraida, nevajag te muldēt.

tev taisnība... tās nepareizās garumzīmes bija 2 vai trīs

es jau tev varētu parādīt oficiālo atšūšanas papīru, kaut neredzu jēgu

karoče, ja vēlies to redzēt, brauc šurpu, parādīšu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

vadoni,vispār jau tu diezvai man kautko iestāstīsi.... es taču taviem vārdiem jau sen vairs neticu, esmu redzējis tavus darbus....

tajā skaitā to tevis parakstāmo papīrīšu kaudzīti (grāmatiņu/ burtnīciņu vai kā to sarakstiņu nosaukt)

tas jau pokui, ka tu to noliedz.... es jau netaisos cilpot uz vidu

man tak pokui....

ignore

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jugasvilli rakstīja:

Pirmais rakstīja:

Sretsked rakstīja:Konkursos dēļ vienas garumzīmes kandidātus neatraida, nevajag te muldēt.

tev taisnība... tās nepareizās garumzīmes bija 2 vai trīs

es jau tev varētu parādīt oficiālo atšūšanas papīru, kaut neredzu jēgu

karoče, ja vēlies to redzēt, brauc šurpu, parādīšu

nu, ja garumzīmes nejēdz salikt, tad nav brīnums, es tādam arī pasūtījumu neuzticētu.

uj pļā

tu vēl tagad te ekspertu tēlosi

TDIOTS Reģ.: 07.01.2007
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja: <

bla bla bla ............

Kādu kaudzīti,losīt,tas ir viens pamatīgs konteiners Pilns ar papīriem ,nu jau drīz būs divi pilni

tava atziishanaas, tik pieraadaa, kaads meliigs einuxs tu esi

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

siamriP rakstīja: un vispār incanti

purvā strādā un tur pat arī dzīvo pilsoņi no dziļiem laukiem... man pofig cik viņi saņem... bet vadonis tak varētu ņemt reku džugiņa muteri, fanu un vēl brigādi ar esošajiem vai izbijušajiem ierēdņiem, dot šiem darbu un maksāt, piemēram, 1000ls mēnesī uz rokas (ar visiem nodokļiem protams) nu vai divas štukas un vēl ļaut zagt papīru

a huļi jams tā nedara?

1) tāpēc, ka tie darbinieki nespēj tik daudz nopelnīt lai sanāktu algām... tobiš nespēj sarakt tik daudz kūdras lai par esošo līgumcenu pārdodot sanāktu aldziņai... vai arī vadonis nespēj pārdot pietiekami dārgi

2) vadonim nav izdevīgi maksāt par to pašu darbu vairāk.... tad viņam pašam paliek mazāk....

par tiem, kam nav ūdens, neta un cilvēktiesību - da viņi nauhj neko negrib darīt.... labāk ir gulēt ēnā un kasīt vēderu....

un paskaties kautvai uz mūsu bomžiem...

viņiem par valsts un pilsētas naudu ir uzbliezta bomžatņa.....

man bērnības draugs tur vienu laiku strādāja... tapēc zinu kā tur izskatās...

sanāk viņi tur vakarā un līdz rītam pietirž visu.... domā tur kāds nešpļauj uz grīdas? spļauj... un nākamajā dienā apkopēja pa dienu visu satīra.... no rīta bomzim iedod tīras humpalu drēbes, a vakarā jamais jau tās ir iemainījis pret sotaciņu un misenē atradis citas....

jautājums - vai mums baigi vajag maksāt par tām bomžu izklaidēm???? nupat vēl maksāju nodokļu maksājuma daļu par pagājušo gadu.... paskaitīju cik es tajās resnās pakaļās iegrūžu.....

taisni žēl paliek....

un visapkārt ir kaudze ar tādiem piemēriem..... ceļu bedrītes labo pareizās firmas par bešeno piķi.... tiltu bliež augšā par megasummām... pie tam summas jau ir beigušās. vairāk atkatos nevar saņemt, tāpēc klapējam to puspabeigto objektu ciet un sākam lolot jaunu projektu par miljardu....

ģermakovu kultūristi sauc atpakaļ... jo nav kas paraksta koncertzāles celtniecības pasūtījumu..... autobusus pilsētai iepērk no merša ar iebūvētiem atkatiem... andris ražo un tirgo elektrību par 4kāršu cenu un mēs visi pērkam....

Nu re, tu atkal žēlojies

Saki,pareizās firmeles strādā,citi klāt netiek??

Bet klausies, aunapiere, tas taču ir tikai tāpēc,ka tādi sačurājušies trusīši kā tu nolaiž ausis,startējot konkursos,kaut labi redzama netaisnība, un aizslāj raudāt memmei zem brunča.

Normāli ir aiziet,pārsūdzēt un izcīnīt savas tiesības. Un tad izzudīs tās čomu būšanas.

Tev kaut kā tas nepielec?? Tev taču ir augstākā izglītība...vai loterijā laimēji diplomu ?? Brīžam tā izskatās.

Nu kāpēc tev vienmēr ir vai nu balts , vai melns?

Tu pats sacepies par lietām kur neesi neko darījis kā vien gudri izrunājies ar patriotisku noti. Ko tu pats esi darījis lietas labā?

Viegl ir citiem pārmest, parādi piemēru, ja tik

loti mīli šo valsti, nedzesē muti bet dari cēlus darbus un cilvēki to novērtēs.

Kazimirs_Skuja Reģ.: 12.08.2006
0 0 Atbildēt

Pērkons izrādās ka arī var ko prātīgu pateikt?

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Kazimirs_Skuja rakstīja: Pērkons izrādās ka arī var ko prātīgu pateikt?

PN!

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

perkons rakstīja:

Nu kāpēc tev vienmēr ir vai nu balts , vai melns?

Tu pats sacepies par lietām kur neesi neko darījis kā vien gudri izrunājies ar patriotisku noti. Ko tu pats esi darījis lietas labā?

Viegl ir citiem pārmest, parādi piemēru, ja tik

loti mīli šo valsti, nedzesē muti bet dari cēlus darbus un cilvēki to novērtēs.

Izrādās, tu arī izlasīt spēj, bet līdzi sekot ne... Kur es visu laiku tev kādam pārmetu,ko?? Kur redzi manu īdēšanu,ka viss slikti??

Nja...karstums dara savu.

Apvainojumi ir tavs stils?

TU nevienam te neko nepārmet?

Kad tu vienreiz spēsi cienīt citu viedokli un pamatoti argumentēt savu nostāju, grūti ir iegūt domubiedrus , bet ir viegli tos zaudēt. Padomā par to...

perkons Reģ.: 30.07.2001
0 0 Atbildēt

Sretsked rakstīja:

perkons rakstīja:

Sretsked rakstīja:

perkons rakstīja:

Nu kāpēc tev vienmēr ir vai nu balts , vai melns?

Tu pats sacepies par lietām kur neesi neko darījis kā vien gudri izrunājies ar patriotisku noti. Ko tu pats esi darījis lietas labā?

Viegl ir citiem pārmest, parādi piemēru, ja tik

loti mīli šo valsti, nedzesē muti bet dari cēlus darbus un cilvēki to novērtēs.

Izrādās, tu arī izlasīt spēj, bet līdzi sekot ne... Kur es visu laiku tev kādam pārmetu,ko?? Kur redzi manu īdēšanu,ka viss slikti??

Nja...karstums dara savu.

Apvainojumi ir tavs stils?

TU nevienam te neko nepārmet?

Kad tu vienreiz spēsi cienīt citu viedokli un pamatoti argumentēt savu nostāju, grūti ir iegūt domubiedrus , bet ir viegli tos zaudēt. Padomā par to...

Tev,cik zinu, ir bērni. Nu tad ej un māci tos dzīvot,ok? Un,kad tie būs mūžu nodzīvojuši, tevis macīti, tad mācīsi citus..padomdevējs..

Ne man vienam ir bērni, ne viens es saviem bērniem mācu viņiem mīlēt šo zemi un netaisos to pamest, es arī palīdzu draugiem ja tie vajag manu palīdzību, ceru ka tu kādreiz tā rīkosies.

Turpmākās diskusijās ar tevi vairs nepiedalīšos.

1 2 3 4 5 6 7 8
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti