Sodi no fotoradariem

rudens68 Reģ.: 17.04.2006

Vai kāds jau dabūjis vēstuli . Un cik ir tas tolerances slieksnis . Pats braucot pa Rīga -Jelgava vispār nēesmu redzējis nevienu radaru kopš oktobra .

 
DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

Par vērtnēm, teicies pāris mēnešu laikā. Deputāti arī sola, tikai termiņus piepušķo. Tā kā vari durvis nodot kur teicies.

nav problēmu. Mister Karali, kuram viss jāpieved klāt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: būtu bāleliņiem tomēr izdevies noprihvatizēt vidzemes šoseju, vooot tad būtu vismaz viens krutais ceļš

Slikti esi informēts

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: būtu bāleliņiem tomēr izdevies noprihvatizēt vidzemes šoseju, vooot tad būtu vismaz viens krutais ceļš

Slikti esi informēts

Bāleliņiem tomēr izdevās noprihvatizēt, vai nekādu uzlabojumu, izņemot maksas iekasēšanu, tur nebūtu?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: būtu bāleliņiem tomēr izdevies noprihvatizēt vidzemes šoseju, vooot tad būtu vismaz viens krutais ceļš

Slikti esi informēts

Bāleliņiem tomēr izdevās noprihvatizēt, vai nekādu uzlabojumu, izņemot maksas iekasēšanu, tur nebūtu?

Nē, slikti informēts viņš ir par to, kas tur bija paredzēts. Nu,kā jau meža ļaužiem tas ierasts, tirgū kaut ko dzird un tad visur stāsta

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ohooo... nu ta pastāsti ko tu tur biji paredzējis

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: ohooo... nu ta pastāsti ko tu tur biji paredzējis

Pastāstīt var pasaciņu,pajoliņ.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

recluse rakstīja:

Par vērtnēm, teicies pāris mēnešu laikā. Deputāti arī sola, tikai termiņus piepušķo. Tā kā vari durvis nodot kur teicies.

nav problēmu. Mister Karali, kuram viss jāpieved klāt

Rādās drīz saeimā strādāsi, visi dotumi ir

Kad prasīju kur jābrauc pakaļ, teici savādāk. Lūdzu piedod, ka nepamatoti aizskāru. Kā es, muļķis, varēju iedomāties, ka vērtnes skaitās auto

Tiešām ceru, ka drīz radari atgriezīsies, pat neskatoties uz to, ka viens rēķins atnāca par Vidzemes šosejas pārlieku ātru izmantošanu.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Jo visās valstīs, kur drīkst braukt ātrāk par 90 uz ceļiem nedrīkst būt ne gājēji, ne traktori, ne zvēri ne velosipēdisti...

Tiesam nezini, ka uz jebkura Vacijas arpilsetas cela ir atlauts 100km/h? Un uz cela var but un ari ir viss nosauktais. Pie tam lauku celu apkartne ir daudz blivak apdzivota, neka pie mums.

Piemirsi tādu sīkumu kā tur valdošo vispārēju izpratni par satiksmi, ceļa kultūru un prognozējami un apbrīnojami vienlīdzīgu un salīdzinoši saprātīgu uzvedību uz ceļa uz kuru fona izceļas tikai auto ar ārvalstu numuriem vai ārvalstnieki īrētos spēkratos...

Vispār jau ne es piemirsu - tavā kategoriskajā apgalvojumā par "visām valstīm" nav nekāda atsauce uz "vispārēju izpratni". Gluži vienkārši brīdī, kad negribi atzīt savu kļūdu, atkal ķeries pie papildus nosacījumu izgudrošanas.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Bļā, nu kādam daunim jābūt, lai salīdzinātu Vāciju, Norvēģiju un Austriju ar Latviju ??? Pilnīgs bezsmadzeņu urbis, goda vārds.

Varbūt tādam, kas uz visu neskatās tikai no viedokļa, ka TUR viss ir ideāli un TE viss ir slikti, bet gan spēj salīdzināt konkrētas lietas.

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bļā, nu kādam daunim jābūt, lai salīdzinātu Vāciju, Norvēģiju un Austriju ar Latviju ??? Pilnīgs bezsmadzeņu urbis, goda vārds.

Varbūt tādam, kas uz visu neskatās tikai no viedokļa, ka TUR viss ir ideāli un TE viss ir slikti, bet gan spēj salīdzināt konkrētas lietas.

Nu "mazliet" labāk jau tur - Vācijā - tomēr ir...

Palaidniex Reģ.: 19.11.2002
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Jo visās valstīs, kur drīkst braukt ātrāk par 90 uz ceļiem nedrīkst būt ne gājēji, ne traktori, ne zvēri ne velosipēdisti...

Tiesam nezini, ka uz jebkura Vacijas arpilsetas cela ir atlauts 100km/h? Un uz cela var but un ari ir viss nosauktais. Pie tam lauku celu apkartne ir daudz blivak apdzivota, neka pie mums.

Piemirsi tādu sīkumu kā tur valdošo vispārēju izpratni par satiksmi, ceļa kultūru un prognozējami un apbrīnojami vienlīdzīgu un salīdzinoši saprātīgu uzvedību uz ceļa uz kuru fona izceļas tikai auto ar ārvalstu numuriem vai ārvalstnieki īrētos spēkratos...

Vispār jau ne es piemirsu - tavā kategoriskajā apgalvojumā par "visām valstīm" nav nekāda atsauce uz "vispārēju izpratni". Gluži vienkārši brīdī, kad negribi atzīt savu kļūdu, atkal ķeries pie papildus nosacījumu izgudrošanas.

klau aapsi - patin filmu atpakaļ un sapratīsi, ka šis nosacījums par braukšanas kultūru, manā skatījumā, nav izpalicis.

Protams varam sevi salīdzināt ar Indiju, bet labāk tomēr tiekties uz labiem piemēriem, to pašu Vāciju, kurā ir realizēta visiem tik ļoti iekārotā braukšna bez ātruma ierobežojumiem, bet kā par brīnumu tikai tur, kur ievērota vesela rinda nosacījumu un apstākļu... Valstī, kurā autoceļu inztitūts ir vismaz gadu simteni vecs un autobraukšanas kultūra ir slīpēta gadu desmitiem...

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

Jo visās valstīs, kur drīkst braukt ātrāk par 90 uz ceļiem nedrīkst būt ne gājēji, ne traktori, ne zvēri ne velosipēdisti...

Tiesam nezini, ka uz jebkura Vacijas arpilsetas cela ir atlauts 100km/h? Un uz cela var but un ari ir viss nosauktais. Pie tam lauku celu apkartne ir daudz blivak apdzivota, neka pie mums.

Piemirsi tādu sīkumu kā tur valdošo vispārēju izpratni par satiksmi, ceļa kultūru un prognozējami un apbrīnojami vienlīdzīgu un salīdzinoši saprātīgu uzvedību uz ceļa uz kuru fona izceļas tikai auto ar ārvalstu numuriem vai ārvalstnieki īrētos spēkratos...

Vispār jau ne es piemirsu - tavā kategoriskajā apgalvojumā par "visām valstīm" nav nekāda atsauce uz "vispārēju izpratni". Gluži vienkārši brīdī, kad negribi atzīt savu kļūdu, atkal ķeries pie papildus nosacījumu izgudrošanas.

klau aapsi - patin filmu atpakaļ un sapratīsi, ka šis nosacījums par braukšanas kultūru, manā skatījumā, nav izpalicis.

Protams varam sevi salīdzināt ar Indiju, bet labāk tomēr tiekties uz labiem piemēriem, to pašu Vāciju, kurā ir realizēta visiem tik ļoti iekārotā braukšna bez ātruma ierobežojumiem, bet kā par brīnumu tikai tur, kur ievērota vesela rinda nosacījumu un apstākļu... Valstī, kurā autoceļu inztitūts ir vismaz gadu simteni vecs un autobraukšanas kultūra ir slīpēta gadu desmitiem...

Kāpēc ir kaut kas jātin atpakaļ - tu uzrakstīji ļoti konkrētu, nepatiesu apgalvojumu: "visās valstīs, kur drīkst braukt ātrāk par 90 uz ceļiem nedrīkst būt ne gājēji, ne traktori, ne zvēri ne velosipēdisti...". Varu tev minēt virkni piemēru, ne tikai Vāciju, kas tavu apgalvojumu apgāž. Bet tu nekavējoties sāc izdomāt papildargumentus tā vietā, lai vienkārši atzītu savu kļūdu.

Es varu piekrist, ka Vācija neapšaubāmi ir piemērs no kā var pamācīties braukšanas kultūru un savstarpējo sapratni. Bet tā tomēr ir cita tēma.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bļā, nu kādam daunim jābūt, lai salīdzinātu Vāciju, Norvēģiju un Austriju ar Latviju ??? Pilnīgs bezsmadzeņu urbis, goda vārds.

Varbūt tādam, kas uz visu neskatās tikai no viedokļa, ka TUR viss ir ideāli un TE viss ir slikti, bet gan spēj salīdzināt konkrētas lietas.

Nu "mazliet" labāk jau tur - Vācijā - tomēr ir...

Ja ir "mazliet" labāk, tad nevar salīdzināt?!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bļā, nu kādam daunim jābūt, lai salīdzinātu Vāciju, Norvēģiju un Austriju ar Latviju ??? Pilnīgs bezsmadzeņu urbis, goda vārds.

Varbūt tādam, kas uz visu neskatās tikai no viedokļa, ka TUR viss ir ideāli un TE viss ir slikti, bet gan spēj salīdzināt konkrētas lietas.

Nu "mazliet" labāk jau tur - Vācijā - tomēr ir...

Ja ir "mazliet" labāk, tad nevar salīdzināt?!

Ja jau salīdzini ar Vāciju, Austriju un Norvēģiju, tad salīdzini arī ar Indiju, Kongo,Kieviju,Ukrainu, Irānu utt un izveic visaptverošu analīzi, beigu beigās atzīstot,kas tad nu mums ir tik mega slikti, ka visu laiku jāīd.

Par to,ka vienmēr var labāk, nav runa.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es tev varu pastāstīt, ka pirms pāris gadiem, braucot no Alpu kūrorta ziemā, uz PL un LT robežas iebraucu bedrē un sasitu jaunu riepu ar disku. Bedre bija pilna ar ūdeni, tas notika naktī tieši vietā, kur izbrauc no Polijas un iebrauc Lietuvā. Robežsargi teica,ka es neesot vienīgais. Bedre bija milzīga.

Bet mums jau slikti viss, citur baigi labi.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

aansis rakstīja:

Palaidniex rakstīja:

aansis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bļā, nu kādam daunim jābūt, lai salīdzinātu Vāciju, Norvēģiju un Austriju ar Latviju ??? Pilnīgs bezsmadzeņu urbis, goda vārds.

Varbūt tādam, kas uz visu neskatās tikai no viedokļa, ka TUR viss ir ideāli un TE viss ir slikti, bet gan spēj salīdzināt konkrētas lietas.

Nu "mazliet" labāk jau tur - Vācijā - tomēr ir...

Ja ir "mazliet" labāk, tad nevar salīdzināt?!

Ja jau salīdzini ar Vāciju, Austriju un Norvēģiju, tad salīdzini arī ar Indiju, Kongo,Kieviju,Ukrainu, Irānu utt un izveic visaptverošu analīzi, beigu beigās atzīstot,kas tad nu mums ir tik mega slikti, ka visu laiku jāīd.

Par to,ka vienmēr var labāk, nav runa.

Laikam jau esi tik apsēsts ar savu vēlmi kādam iebilst, ka pat nepamanīji ko rakstīju - ka Austrijā, Itālijā un Norvēģijā nav nemaz tik labi, kā daudziem ir tieksme apgalvot un īdēt par to, ka viss ir slikti šeit. Kopumā vērtējot satiksmes kultūru Eiropā, manā skatījumā Latvijā tā ir visnotaļ viduvēja, nevis slikta. Un izcili laba, ja salīdzina ar visu pasauli, ņemot vērā tevis piesauktās valstis.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Es tev varu pastāstīt, ka pirms pāris gadiem, braucot no Alpu kūrorta ziemā, uz PL un LT robežas iebraucu bedrē un sasitu jaunu riepu ar disku. Bedre bija pilna ar ūdeni, tas notika naktī tieši vietā, kur izbrauc no Polijas un iebrauc Lietuvā. Robežsargi teica,ka es neesot vienīgais. Bedre bija milzīga.

Bet mums jau slikti viss, citur baigi labi.

Laikam jau nepamanīji, ka es rakstīju par to, ka Norvēģijas otrās šķiras ceļos palika žēl pat nomas auto! Un tas ir bagātā valstī, kur ceļus būvē uz klintīm, nevis ar Latvijas pieejamo finansējumu uz plūstošas grunts.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja: Kopumā vērtējot satiksmes kultūru Eiropā, manā skatījumā Latvijā tā ir visnotaļ viduvēja, nevis slikta. Un izcili laba, ja salīdzina ar visu pasauli, ņemot vērā tevis piesauktās valstis.

Nu re, tad jau nav pamata ņuņņāšanai.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

aansis rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Es tev varu pastāstīt, ka pirms pāris gadiem, braucot no Alpu kūrorta ziemā, uz PL un LT robežas iebraucu bedrē un sasitu jaunu riepu ar disku. Bedre bija pilna ar ūdeni, tas notika naktī tieši vietā, kur izbrauc no Polijas un iebrauc Lietuvā. Robežsargi teica,ka es neesot vienīgais. Bedre bija milzīga.

Bet mums jau slikti viss, citur baigi labi.

Laikam jau nepamanīji, ka es rakstīju par to, ka Norvēģijas otrās šķiras ceļos palika žēl pat nomas auto! Un tas ir bagātā valstī, kur ceļus būvē uz klintīm, nevis ar Latvijas pieejamo finansējumu uz plūstošas grunts.

Nezinu,kas tev tas bija par nomas auto, neko tik katastrofālu es tur nemanīju, lai būtu auto žēl.

aansis Reģ.: 23.11.2012
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Nezinu,kas tev tas bija par nomas auto, neko tik katastrofālu es tur nemanīju, lai būtu auto žēl.

Auto - gandrīz jauns Ford S-Max - acīmredzot nebrauci pa pietiekami maziem ceļiem - man izdevās noskrāpēt "vēderu" pa asfalta atliekām, izbraucot bedres, neskatoties uz to, ka S-Max noteikti nav pats zemākais auto.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Es braucu arī pa vietām kur bija rakstīts apmēram tā 'Ceļš bīstams, braukšana pa to ir uz jūsu pašu atbildības'.

Labi, lai nu ir kā ir, viss nav slikti.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

bļē...

Visādi praideri uz nodokļos labprātīgi nedamaksātā kāposta vizinās pa importa kūrortiem....

Pēdējais laiks atkulakot....

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti