izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Nu kāreiz stāsts par to,ka cilvēks nejēdz savu auto un pagalmu sakopt, attiecīgi viņa paziņas ir tādi paši, lien politikā naudu slaukt, bet tāds surķītis ppasaka, ka visi politikā ir tādi.

Eu, pajoliņ, ko tādu Zaķis pretlikumīgu izdarīja?

ja jau tur viss bija čikiniekā, kuļiš ta jamais metās kā privātpersona uzreiz pirkt to ķerru no savas firmas un pēvēennu maksāt

rezultātā iebraucot mīnusos uz štuku, kas IESPĒJAMS ir samaksāta kreisajam leišu kantorim

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

Slinkais rakstīja:

pjeņemu ka dekša viens buldozers nedeļā apēd tik pat cik tavs a80 pa gadu

A80 varbūt, galu galā tā mašīna jau kā trīs gadi neeksistē...

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Nu kāreiz stāsts par to,ka cilvēks nejēdz savu auto un pagalmu sakopt, attiecīgi viņa paziņas ir tādi paši, lien politikā naudu slaukt, bet tāds surķītis ppasaka, ka visi politikā ir tādi.

Eu, pajoliņ, ko tādu Zaķis pretlikumīgu izdarīja?

ja jau tur viss bija čikiniekā, kuļiš ta jamais metās kā privātpersona uzreiz pirkt to ķerru no savas firmas un pēvēennu maksāt

rezultātā iebraucot mīnusos uz štuku, kas IESPĒJAMS ir samaksāta kreisajam leišu kantorim

Viņš vismaz atzina savu kļūdu, samaksāja un miers, nevis kā tavs elks šlesis vai puķu andžs, kuri līdz galam konstanti visu noliedz .

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

mans elks ir rubiks.... Jams nemaina kažociņus atkarībā no vēja virziena

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: mans elks ir rubiks.... Jams nemaina kažociņus atkarībā no vēja virziena

Ā, 'vsja vlasķ sovjetam' un 'ļeņina idejas dzīvo un uzvar'.

MAn tevi jāapbēdina,pēc viņa idejām sanāks, ka tavā pirtī dzīvos 3 utaino ģimenes.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Bet nu vispār jau tu pirmais esi reāls ujobaks, atbalsti krieveļu valodu, fano par rubiku. Pretīgs, smirdīgs mēsls esi.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Bet nu vispār jau tu pirmais esi reāls ujobaks, atbalsti krieveļu valodu, fano par rubiku. Pretīgs, smirdīgs mēsls esi.

tu esi tiesi tads pats, tikai vairak smirdi

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

DekstersFF rakstīja: Bet nu vispār jau tu pirmais esi reāls ujobaks, atbalsti krieveļu valodu, fano par rubiku. Pretīgs, smirdīgs mēsls esi.

tu esi tiesi tads pats, tikai vairak smirdi

Sviestnesis Reģ.: 26.01.2004
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Bez fotkas tas sludinājums ir nulle.

Kas i? Sīkais nojāja, taga jātirgo nost, vai vnk Aleksī kožot kāposts iet uz beigām?

Aleksī nekad kāposts nebeidzas, jo tas tur aug

....puķupodā, uz palodzes...

Labrītt!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: mans elks ir rubiks.... Jams nemaina kažociņus atkarībā no vēja virziena

Toties Rubiks nemet kažociņu otrādāk pie katras valdības maiņas! Viens domu grauds gan šim ir ļoti labs: "Visi skrēja balsoja par XXXXXX, sakot, ka tas jau ir sazadzies pietiekami un vairs nezags! Es centrālķurķī sēdot ielāgoju, ka šitādi bez zagšanas nevar dzīvot!"

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

iņčiņers lasīt jau nemāk, protams....

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

i_edgars

Toties Rubiks nemet kažociņu otrādāk pie katras valdības maiņas! Viens domu grauds gan šim ir ļoti labs: "Visi skrēja balsoja par XXXXXX, sakot, ka tas jau ir sazadzies pietiekami un vairs nezags! Es centrālķurķī sēdot ielāgoju, ka šitādi bez zagšanas nevar dzīvot!"

-----------------------------------

Mjā, tomēr tas netraucēja Rubikam kažociņā vadīt omoniešu uzbrukumu Iekšlietu ministrijai un uz ceļiem

lūgties Baltijas KA pavēlniekam, lai ieved Rīgā tankus un citas labas lietas...Viņam jau nekādas jēgas vispār nebija mest kažociņu - būtībā viņš bija nulle, kam tāds vajadzīgs...

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

ahā..... Rubiks sliktais.... Bet lindiņa pāris desmitu bauskas peņdžu izdzenāšanai ko pasauca?????? Un jamā bija labā.... Pats vadonis šajā portālā (tākā noliegt nesanāks) teica, ka tā vajadzēja....

Abās minētajās reizēs pastāvošās kārtības saglabāšanai tika izmantoti militāri formējumi....

Sanāk, ka uzvarētājus netiesā

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais, kārtējais komentārs, kurā tu pierādīji savu ,teiksim maigi,stulbumu.

Salīdzināji Rubika veikumu ar Mūrnieces kārtības nodrošināšanu, lai A7 maģistrāle kustas. Pilnīgs čau.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Hei, programmer, drukā vēl

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

dažas atšķirības starp purva āzi vadoni un Pirmo....

Kad Pirmo tehapskatē vai par ātrumpārsniegšanu menti drāž, tad jamam nenāk prātā mēģināt iestāstīt visam internetam, ka menti ir maitas....

Un kad pie Pirmā atbrauc kāds parunāties, tad Pirmais neslēpjas zem gultas un neraksta zajavas tiem pašiem mentiem, kas nupat bija sliktie

Un tur ahujennijs sastrēgums uz a7 no tiem penžiem bija... Man bail uz bauskas pusi tagad braukt... Diez vai tas bauskas dižstūķis rīt pēcpustdienā būs jau noskrējies????

Tieši tāpat, manuprāt, bauskas peņdžus tā pati lindiņa varēja cilvēcīgi uzklausīt....

Bet var tak aiz mentu mugurām paslēpjoties pa saimas logu fakučus rādīt... (to gan ne lindiņa.... Bet arī ne Rubiks)

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

tie bauskas pensionāri drošvien gribēja gāzt pastāvošo valsts varu....

Žēl, ka viens tanks tajā laikā bija remontā francijā, bet otram nevarēja atrast aizdedzes atslēgas..... Tad jau noteikti peņdži dabūtu ritīgi trūkties...

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tie bauskas pensionāri drošvien gribēja gāzt pastāvošo valsts varu....

Žēl, ka viens tanks tajā laikā bija remontā francijā, bet otram nevarēja atrast aizdedzes atslēgas..... Tad jau noteikti peņdži dabūtu ritīgi trūkties...

nevar veel zinaat, kas tur truuktos - liela dalja penzu ir ar kaujas pieredzi partizaanu formeejumos un so, ne kaa "muusu" nozeelojamaa "armija". uzspridzinaatu veel nafig vieniigo tanku, atkal no kreesliem lidotu generaalji ( kuri komandee "armiju", skaitliskaa sastaavaa deriigu serzanta, ne generaala komandeeshanai )

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: tie bauskas pensionāri drošvien gribēja gāzt pastāvošo valsts varu....

Abas reizes kad izsauca OMONu (arī Rubiks) bija idiotiskas. Bet pret Bauskas penšiem tas bija vispār kalngals.

Bet tiem Bauskas penšiem vajadzēja drusku vairāk saprāta un nekādi "mūrnieki" neko nebūtu padarījuši!

Līvānos tantuki arī bija sarīkojuši manifestāciju, bet policija tik vien varēja padarīt kā rokas paplātīt, un palūgt (patiešām palūgt), lai netraucē satiksmi.

Šie masveidā gāja pāri zebrai!!! Kustība kādas min 20 toč bija apturēta. Fūru šoferi smīnēja vien, un rādīja īkšķi.

.... nu kā aizliegsi cilvēkiem iet pāri zebrai, un kā aizliegsi šoferiem laist gājējus??!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

draco rakstīja: ...( kuri komandee "armiju", skaitliskaa sastaavaa deriigu serzanta, ne generaala komandeeshanai )

p.s. savu laik mans kaimiņš komandēja Daugavpils garnizonu kā vecākais leitnants, nodienējis tikai drusku virs gadam! Krievu armijā it kā tas bija par agru, un pārāk maza pakāpe, bet fakts. Vismaz ģenerāļi tur tikai pizdzuļei izdalīt šad tad atbrauca (pāris reizes gadā), un ne biežāk.

A šeit par to ka pāris rotas ap Ādažiem mežā zaķus padzenāja karina Lācplēša ordeņus!

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Nemaz nepārsteidz,ka šie abi pievienojas.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Inženier, programmer, šrotter- drukājiet vēl

draco Reģ.: 25.07.2002
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

Līvānos tantuki arī bija sarīkojuši manifestāciju, bet policija tik vien varēja padarīt kā rokas paplātīt, un palūgt (patiešām palūgt), lai netraucē satiksmi.

Šie masveidā gāja pāri zebrai!!! Kustība kādas min 20 toč bija apturēta. Fūru šoferi smīnēja vien, un rādīja īkšķi.

.... nu kā aizliegsi cilvēkiem iet pāri zebrai, un kā aizliegsi šoferiem laist gājējus??!

buutiibaa, ja aizfdomaaties, taa ir kretiiniska, idiotiska prakse. nu, ciinaas, kautkas par savaam tiesiibaam, manifestee -bet nu atrodi iespeeju protesteet netrauceejot normaaliem cilveekiem. kas, es vainiigs pie taa ka kaadam pensijas mazas, vai vieteejo doktoraatu aizveera, vai veel dajebkaa?

a kaapeec ta man 2 - 3 etc stundas jaastaav probkaa pie taadas demonstraacijas?

ej tak un peec adreses demonstreejies - piemeeram blokjee izbraukshanu transportam, kursh pie saeimas staav saparkots, lai deputaati pa maajaam netiek. shitaadi meeginaajumi risinaat savas probleemas uz citu, neiesaistiito reekina, lai pieveerstu sev uzmaniibu ir kretiiniski, imho.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

buutiibaa, ja aizfdomaaties, taa ir kretiiniska, idiotiska prakse.

Jā, jā, un novest cilvēkus līdz izmisumam nav kretīniska prakse?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

draco rakstīja:

i_edgars rakstīja:

Līvānos tantuki arī bija sarīkojuši manifestāciju, bet policija tik vien varēja padarīt kā rokas paplātīt, un palūgt (patiešām palūgt), lai netraucē satiksmi.

Šie masveidā gāja pāri zebrai!!! Kustība kādas min 20 toč bija apturēta. Fūru šoferi smīnēja vien, un rādīja īkšķi.

.... nu kā aizliegsi cilvēkiem iet pāri zebrai, un kā aizliegsi šoferiem laist gājējus??!

buutiibaa, ja aizfdomaaties, taa ir kretiiniska, idiotiska prakse. nu, ciinaas, kautkas par savaam tiesiibaam, manifestee -bet nu atrodi iespeeju protesteet netrauceejot normaaliem cilveekiem. kas, es vainiigs pie taa ka kaadam pensijas mazas, vai vieteejo doktoraatu aizveera, vai veel dajebkaa?

a kaapeec ta man 2 - 3 etc stundas jaastaav probkaa pie taadas demonstraacijas?

ej tak un peec adreses demonstreejies - piemeeram blokjee izbraukshanu transportam, kursh pie saeimas staav saparkots, lai deputaati pa maajaam netiek. shitaadi meeginaajumi risinaat savas probleemas uz citu, neiesaistiito reekina, lai pieveerstu sev uzmaniibu ir kretiiniski, imho.

Jā.... Man arī liekas, ka bauskas pendžiem vajadzpeja piketēt vadoņa pagultē

A ta citādi jamie traucē normāliem deputātiem

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti