izpuuteejs rollerim wanted

draco Reģ.: 25.07.2002

Sveiki!

man vajadzeetu izpuuteeju 50 kubu 4t kiinieshu rollerim - 139qb motors, cik noprotu, modelis yy50qt-02 yiying 2007 gada.jaunu kauktur maniiju pa 28 Ls, bet skiet pa sherpu taadam plerdakam taadas cenas. skatos peec lietota +/- ok staavoklii 10 - 15 ls rajonaa. varbuut kaads zin avotu, iznjemot ss.lv kur nikuja nau, un cenas skruuvee kaa mikasaa...?

 
Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: ....Vai Deksters aizejot uz vēlēšanām un iemetot savu biļeti urnā ir 100% pārliecināts par tiem vardiem, kas tur ir sarakstā, ka viņi nekad un neko nenofizģīs?

tak ja zaķis nebūtu pieķerts, tad tak jamais skaitôtos "nenofizģījis"

tāpat kā tie pamuļķa repšisti - ar lielu patosu zvēr baznīcā uzticību jaunajam laikam.... un vēlāk izrādās, ka tas nav tas jaunais laiks un zvērestam nav vairs pat "politiskā atbildība"

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: paņaudi vēl, ka cukura nozari arī varēja nelikvidēt

Es neņaudu, pajoliņ, es izdaru secinājumus.

Gan kurināšana, gan cukura nozare ir nobendēta ar pašas tautas līdzdalību , bet pati tauta par to ņaud , tas izraisa smaidu.

kāpēc TU atļāvi nolikvidēt cukura nozari?

kāpēc TU nenopirki visus latvijas purvus?

Turpinājumā -

Kāpēc TU ļāvi sagriezt metāllūžņos visas VEF iekārtas, ieskaitot precīzijas virpas iepakojumā??

Kāpēc TU ļāvi iznīdēt gandrīz visu zvejniecības floti??

TU neesi tā pasīvā tauta??

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Visticamāk visas šīs tēmas par Nacionālo, Valodu jautājumu un tamlīdzīgām jūtīgām lietām ir tikai tam, lai aizmālētu acis un nodarbinātu cilvēku prātus, lai varētu mierīgā gaisotnē bīdīt pīzdnesu.

Man viens pazīstams čoma, čoma, čoma, čoms arī taisās līst politikā. Finansēts paredzēts no citas Eiropas valsts un viņš saka kā ir. Ka galvenais, kas uz turieni velk ir kāposts... sponsoru vai valsts kāposts - pilnīgi pokui.

Vēl pastāstīja kā kreisie ar tēvzemiešiem vienā pirtī kodušu un vienas un tās pašas šmaras ņēmuši priekšā.

Protams blakus nestāvēju, un man pa lielam vienalga taisnība vai meli... vnk atreferēju.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

Jautājums: Vai Deksters aizejot uz vēlēšanām un iemetot savu biļeti urnā ir 100% pārliecināts par tiem vardiem, kas tur ir sarakstā, ka viņi nekad un neko nenofizģīs?

Pērfrāzēju... Vai TU patiešām tici, ka Tavu balsi no vēlēšanu listēm sakaitīja?? Vai visa tā vēlēšanu epopeja jau ir farss un "pareizās" partijas jau vismaz 2 - 3 mēnešus pirms vēlēšanām ir sadalījušas vietas deputātu krēslos, kopā ar ietekmes sfērām! Un Tava balss ir tikai ķeksītis, lai tautu (bidlo) elemtāri nomierinātu (iemidzinātu) uz kādu laiku... vēlams vismaz uz 4 gadi!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Visticamāk visas šīs tēmas par Nacionālo, Valodu jautājumu un tamlīdzīgām jūtīgām lietām ir tikai tam, lai aizmālētu acis un nodarbinātu cilvēku prātus, lai varētu mierīgā gaisotnē bīdīt pīzdnesu.

Kā ta savādāk!!! Kur palika "lielie nacionāļi" Abrenes aizstāvi, kas solīja krist un celties... ja vajag pat uz sliedēm?? Man kaimiņiene tā arī nabadzībā nomira, staigājot ar 2 spieķiem, bet savulaik vislielākais zemes īpašnieks Abrenē (krieviete). Mani radi ar praktiski pigu dabūja ne kompensāciju par Abrenes īpašumiem (latvieši).

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Visticamāk visas šīs tēmas par Nacionālo, Valodu jautājumu un tamlīdzīgām jūtīgām lietām ir tikai tam, lai aizmālētu acis un nodarbinātu cilvēku prātus, lai varētu mierīgā gaisotnē bīdīt pīzdnesu.

Man viens pazīstams čoma, čoma, čoma, čoms arī taisās līst politikā. Finansēts paredzēts no citas Eiropas valsts un viņš saka kā ir. Ka galvenais, kas uz turieni velk ir kāposts... sponsoru vai valsts kāposts - pilnīgi pokui.

Vēl pastāstīja kā kreisie ar tēvzemiešiem vienā pirtī kodušu un vienas un tās pašas šmaras ņēmuši priekšā.

Protams blakus nestāvēju, un man pa lielam vienalga taisnība vai meli... vnk atreferēju.

a par šmarām viņiem tak nekad nav bijušas domstarpības un kautkādas deklarētās sarkanās līnijas

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja: Visticamāk visas šīs tēmas par Nacionālo, Valodu jautājumu un tamlīdzīgām jūtīgām lietām ir tikai tam, lai aizmālētu acis un nodarbinātu cilvēku prātus, lai varētu mierīgā gaisotnē bīdīt pīzdnesu.

Kā ta savādāk!!! Kur palika "lielie nacionāļi" Abrenes aizstāvi, kas solīja krist un celties... ja vajag pat uz sliedēm?? Man kaimiņiene tā arī nabadzībā nomira, staigājot ar 2 spieķiem, bet savulaik vislielākais zemes īpašnieks Abrenē (krieviete). Mani radi ar praktiski pigu dabūja ne kompensāciju par Abrenes īpašumiem (latvieši).

viņi tak nav žīdi... un ja tā, tad jamiem nekas nepienākas pēc definīcijas...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja:

Jautājums: Vai Deksters aizejot uz vēlēšanām un iemetot savu biļeti urnā ir 100% pārliecināts par tiem vardiem, kas tur ir sarakstā, ka viņi nekad un neko nenofizģīs?

Pērfrāzēju... Vai TU patiešām tici, ka Tavu balsi no vēlēšanu listēm sakaitīja?? Vai visa tā vēlēšanu epopeja jau ir farss un "pareizās" partijas jau vismaz 2 - 3 mēnešus pirms vēlēšanām ir sadalījušas vietas deputātu krēslos, kopā ar ietekmes sfērām! Un Tava balss ir tikai ķeksītis, lai tautu (bidlo) elemtāri nomierinātu (iemidzinātu) uz kādu laiku... vēlams vismaz uz 4 gadi!

Nekuja... kāpēc, lai tieši manu balsi nepieskaitītu? Ko?

P.S. Pats esmu n-tās reizes bijis vēlēšanu komisijā un skaitījis balsis... viss tur notiek čotka.

Protams, varu atbildē tikai par mūsu iecirkni, tomēr sliecos domāt, kaar skaitīšanu viss ir štokos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja:

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja:

Jautājums: Vai Deksters aizejot uz vēlēšanām un iemetot savu biļeti urnā ir 100% pārliecināts par tiem vardiem, kas tur ir sarakstā, ka viņi nekad un neko nenofizģīs?

Pērfrāzēju... Vai TU patiešām tici, ka Tavu balsi no vēlēšanu listēm sakaitīja?? Vai visa tā vēlēšanu epopeja jau ir farss un "pareizās" partijas jau vismaz 2 - 3 mēnešus pirms vēlēšanām ir sadalījušas vietas deputātu krēslos, kopā ar ietekmes sfērām! Un Tava balss ir tikai ķeksītis, lai tautu (bidlo) elemtāri nomierinātu (iemidzinātu) uz kādu laiku... vēlams vismaz uz 4 gadi!

Nekuja... kāpēc, lai tieši manu balsi nepieskaitītu? Ko?

P.S. Pats esmu n-tās reizes bijis vēlēšanu komisijā un skaitījis balsis... viss tur notiek čotka.

Protams, varu atbildē tikai par mūsu iecirkni, tomēr sliecos domāt, kaar skaitīšanu viss ir štokos.

tas tak būtu akujennais skandāls ja balsis falsificētu iecirkņos

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

un ja balsis ir vairāk vai mazāk ok, tad nav jau nekāda īsti pamata tās falsificēt....

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

DekstersFF rakstīja:

Pirmais rakstīja: paņaudi vēl, ka cukura nozari arī varēja nelikvidēt

Es neņaudu, pajoliņ, es izdaru secinājumus.

Gan kurināšana, gan cukura nozare ir nobendēta ar pašas tautas līdzdalību , bet pati tauta par to ņaud , tas izraisa smaidu.

kāpēc TU atļāvi nolikvidēt cukura nozari?

kāpēc TU nenopirki visus latvijas purvus?

Eu, kretīn, es kaut kur lamāju valdību ?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

farruhs rakstīja: Ja pafilozofē, tad tauta ir tā pati valsts. Tauta izzaga, vai valsts izzaga, viens un tas pats.

Ja no nozagtā visiem būtu ticis vienāds labums, tad neviens nečīkstētu.

Bet par cik zadzējiem ir pilna ķeša, bet pārējiem ne sūda, tad arī notiek brēkšana.

Jautājums: Vai Deksters aizejot uz vēlēšanām un iemetot savu biļeti urnā ir 100% pārliecināts par tiem vardiem, kas tur ir sarakstā, ka viņi nekad un neko nenofizģīs?

Protams, ka neesmu 100% pārliecināts. Bet es domāju, eju un balsoju, piedalos. Nevis diršu,ka viss slikti un nekur neeju,kā daudzi dirsēji aicina.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

kādi ir reāli izdarītie darbi tieši tādi, kas izdevīgi valstij???

volvo pirkums bez pvn?

visa domāšana ir par to, kā uzvarēt nākamajās vēlēšanās un ja nesanāks, tad kā pēc iespējas vairāk noprihvatizēt

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja:

Jautājums: Vai Deksters aizejot uz vēlēšanām un iemetot savu biļeti urnā ir 100% pārliecināts par tiem vardiem, kas tur ir sarakstā, ka viņi nekad un neko nenofizģīs?

Pērfrāzēju... Vai TU patiešām tici, ka Tavu balsi no vēlēšanu listēm sakaitīja?? Vai visa tā vēlēšanu epopeja jau ir farss un "pareizās" partijas jau vismaz 2 - 3 mēnešus pirms vēlēšanām ir sadalījušas vietas deputātu krēslos, kopā ar ietekmes sfērām! Un Tava balss ir tikai ķeksītis, lai tautu (bidlo) elemtāri nomierinātu (iemidzinātu) uz kādu laiku... vēlams vismaz uz 4 gadi!

riktīgi slimi.

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

i_edgars rakstīja:

farruhs rakstīja: Visticamāk visas šīs tēmas par Nacionālo, Valodu jautājumu un tamlīdzīgām jūtīgām lietām ir tikai tam, lai aizmālētu acis un nodarbinātu cilvēku prātus, lai varētu mierīgā gaisotnē bīdīt pīzdnesu.

Kā ta savādāk!!! Kur palika "lielie nacionāļi" Abrenes aizstāvi, kas solīja krist un celties... ja vajag pat uz sliedēm?? Man kaimiņiene tā arī nabadzībā nomira, staigājot ar 2 spieķiem, bet savulaik vislielākais zemes īpašnieks Abrenē (krieviete). Mani radi ar praktiski pigu dabūja ne kompensāciju par Abrenes īpašumiem (latvieši).

Nu un ko tad negājāt un neprotestējāt???

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

iEdgar, tev vispār kaut kas labs dzīvē ir?? Nu, izņemot sapuvušo skorpi, kaut kas cits tevi apmierina, kaut kas ir labs izdarīts?? Vai tomēr iekš LV pa šiem 22 gadiem nekā laba nav?

DekstersFF Reģ.: 28.01.2012
0 0 Atbildēt

Un ja Pirmais vai vēl kāds cits zin kādu uzpērkamu deputāteli vai kandidāteli, tad tas uzreiz nozīmē ,ka tādi ir visi,ja?

Redz, es esmu optimists un nedomāju defaultā,ka visi ir slikti, visi zog un visi ir korumpanti.

Jums ar to savu milzīgo negativitāti nav jau prostata aizmezglojusies?

Crankshaft Reģ.: 31.10.2004
0 0 Atbildēt

DekstersFF

Jautājums speciālistiem- vai TECi ir vienīgā vieta Latvijā, kur kaut ko dedzina?

=====================

Kā tas ir domāts?

Vai Latvijā TEC ir vienīgā vieta, kurā varēja izmantot vietējo kurināmo kaut daļēji.

Nja, ko nu es te runāšu, jo man jau 'baigi vajag' pārdot kurināmo kūdru

==================

Nu, TEC-1 vispār bija lielākais kūdras patērētājs Latvijā,

"zelta gados" kūdras patēriņš bija ap 1 miljonu tonnu gadā. Bet, ja atmiņa neviļ, jau 1970. gadu beigās - 1980. sākumā tur TEC-1 apkaimē vairāk bija redzamas mazuta cisternas, nekā kūdras vagoni...Tā ka no kūdras nebūt nesāka atteikties tikai "bāliņu laikos" No bērnu dienām atminu tādu lietu, kā kūdras briketes - mūsmājās bija krāsns apkure, un tika kurināts ar malku un tām briketēm Un gan jau dažu labu vietējo katlu māju kurināja ar kūdru, kaut vairāk no cietajiem cieņā bij ogles ...

Es gan no paša sākuma te gribēju pasmaidīt par latvijas 'tūdaliņiem' , kuri ,ieguvuši teikšanu par savām darbībām, visu iepriekšējo izmeta miskastē, un palīda vēl dziļākā atkarībā no krieva gāzes.

==================

Mana māmiņa bija TEC-1 "jaunās" mājas projekta vadītāja, reizēm nācās izpalīdzēt kā transportam vai tulkam. Atceros, prasīju tur vienam 'čiekuram" , vai nevarēja kapitalku vecajai TEC uztaisīt, ka jāceļ jauna. Viņš man toreiz teica, ka kapitalka bija jātaisa pirms gadiem 15-20, tagad tā izmaksāšot tik dārgi, ka izdevīgāk celt jaunu. Nu, un jauno , dabiski, projektēja darbam ar gāzi ...

farruhs Reģ.: 01.02.2006
0 0 Atbildēt

Man patīk Ingmārs... viņš vienīgais var pateikt: AIZVER MUTI!

Kā lai piespiež 100 gudros ierosināt un pieņemt likumu par tēmu- ja kaut reizi deputāts, ierēdnis vai cits valsts aparātā strādājošs kadrs, kaut reizi ir sasmērējies, nomests no amata, vai kā citādāk, tad viņam uz mūžu tiek liegtas tiesības - atkārtoti startēt vēlēšanās, ieņemt jebkuru amatu valsts aparātā. Tas būtu minimums.

Plus, ja kadrs tiek nomests par pietiekami nopietniem pārkāpumiem, tad seko mantas konfiskācija.

Tāpat vajadzētu aizliegt kandidēt un strādāt personām ar aizdomīgu reputāciju, bez valsts valodas zināšanām, utt.

Visiem kandidātiem būtu jākārto pirmskandidēšanas eksāmens par latviešu valodu, literatūru, vēsturi... himna... visi prezidenti... zīmīgākie datumi... ja kaut reizi izlido pārbaudījumā, tad proļetel, kā finieris virs Parīzes uz konkrētājām vēlēšanām+atstāt ilgāk redzes lokā , lai neizdomā pa sētas durvīm ielīst valsts amatos.

Es domāju, ja izstumtu šitādu likumprojektu līdz reālam rezultātam, tad ļoti daudz kas mainītos.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

beidz!!!! tad vadoņčomiem būs jāiet ubagot.... bet rīgā ušakovs grasās ubagot aizliegt

p.n.

kautgan mantas konfiskācija tiek pielietota tikai tiem, kam jau sen nav ko konfiscēt.... viss pieder sievai ar dalītas mantas līgumu

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

a par deputātu kontroles mehānismu - tas jau sen ir izdomāts....

šeklija stāstā "biļete uz tranaju" tas ir aprakstīts

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: kaut kas cits tevi apmierina, kaut kas ir labs izdarīts?? Vai tomēr iekš LV pa šiem 22 gadiem nekā laba nav?

Zini nav! kaut kā reizi ilgi domāju, bet neko neatradu īpaši labāku. Ja salīdzina ar 60.-tajiem gadiem, kad vēl totālā deficīta un garo rindu nebija, tad nav!

Vari teikt, ka veikalu plaukti lūzt - ej un ņem... bet daudz reižu esmu saskāries, ka nav tā ko man vajag... ir vesela jūra līdzīgu mēslu, bet to ko patiešām vajag nav un nesola vai iespējams pēc 3 - 4 nedēļām atvedīs!

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

tas tak būtu akujennais skandāls ja balsis falsificētu iecirkņos

Protams! Ko ta es nekur nevaru redzēt konkrēti cik balsu bija par to un to katrā vēlēšanu iecirknī?? Pat to vēlēšanu iecirkņu "skaitītāji" nevar pārbaudīt vai pareizi ir "uzskaitīts" tur augšā!

.ps arī esmu piedalījies kā novērotājs, un secināju, ka nav jēga neko novērot, jo gala rezultātu pārbaudīt nevar.

i_edgars Reģ.: 08.02.2005
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja: Un ja Pirmais vai vēl kāds cits zin kādu uzpērkamu deputāteli vai kandidāteli, tad tas uzreiz nozīmē ,ka tādi ir visi,ja?

Redz, es esmu optimists un nedomāju defaultā,ka visi ir slikti, visi zog un visi ir korumpanti.

Neuzpērkami viņi ir līdz pirmajai sēdei!! Kā tiek dalīti krēsli siltās vietās un portfeļi, tā visas skaļās klaigas momentā aprimst uz visu sroku!! A ko tā??? Varbūt 3 reizes minēsi?!! Apklūst pat tie lielie bļāvēji kas bija gatavi uz sliedēm gulties un mamoj kļjanus!!

msh Reģ.: 16.04.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

msh rakstīja:

Pirmais rakstīja:

starp citu - tavu autogāzi iegūst no naftas... pārtvaicējot jamo

Jā, labrīt. Bet gāzei vismaz vēl nav izdomājuši pievienot kaut ko, kas pasliktina degvielas patēriņu tikai kaut kādas iedomātas energoneatkarības vārdā Uz kāda pamata kāds var sačakarēt degvielu, ko es leju savā bākā par savu naudu?!

tev ir līgums par jebkuras degvielas kvalitāti, 'savas' naudas speciālist?

Nē, man, tev un visiem citiem ES valstu pilsoņiem ir patērētāja tiesības. Kurām te ES oficiāli uzliek mīksto.

 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti