VW Passat B6 dzīvē

GB12 Reģ.: 29.03.2011

Tā, kungi, tas brīdis ir pienācis un pagājušajā nedēļā manā lietojumā nonāca 2006. gada VW Passat B6. Dzinējs - 2.0 TDI (140 ZS), kārba - DSG (jau gara acīm redzu komentus par šo, bet, nu, tad jau redzēs), sedans, labi aprīkots - āda, apsildāmi krēsli (gan priekšā, gan aizmugurē), klima, multistūre, puselektriskie beņķi un visādi gan vajadzīgi, gan nevajadzīgi sīkumi.

Kāpēc? Atklāti sakot, iemesls banāls - iepriekšējais auto mazliet apnicis, braucu ar to 5.5 gadus, tagad nevaru izdomāt - atstāt kā otro mašīnu vai arī pārdot. It kā ir tā, ka 1-2 reizes nedēļā mēdz būs grūtības ar sievu sadalīt auto, bet tāpēc uzturēt otru? Nu, labi, tad jau izdomāšu.

Kāpēc tieši šiseksemplārs? Atklāti sakot, Passat un VW vispār virzienā pat neskatījos. Biju domājis ņemt Qashqai+2 nullīti no salona, bet tā nu sanāca, ka viens liels un iekš LV zināms kantoris atjaunoja autoparku un viņu iepriekšējie pasāti, tiguāni, cirvji un vēl šādi tādi auto nonāca pārdošanā. Tā kā kantoris ir mana kantora sadarbības partneris, klients un vēl visādi citādi zināma iestāde, kā arī ir zināms kantora transporta daļas vadītājs, nu, tad arī tie auto puslīdz zināmi ir, ar salīdzinoši labiem nobraukumiem (konkrētajam tagad manējam arī oriģinālais noskrējiens ir 94 000 km, kas priekš sešgadīga dīzeļa manuprāt nepavisam nav slikti). Pirms dažiem mēnešiem biju ielicis topiku par 2.0 FSI, uz kuru, kā saka, sākumā biju aci uzmetis. Bet, nu, kaut kā tomēr tas auto neuzrunāja, īpaši pēc tam, kad izbraucu ar šo dīzeli (abi auto bija vienā cenā). Parunāju ar vienu rumbulistu, kurš teica, ka 2.0 FSI no pasātiem esot visneejošākā versija, tad vēl viens čoms, kuram ir bijuši 2 B6 dīzeļi un viens benzīnnieks, ieteica labāk uz dīzeli skatīties (kaut gan it kā neesmu no tiem, kas baigi ietekmējas no paziņu ieteikumiem, parasti ņemu auto, ja patīk un neklausos visādus tur "sūds, birst" u.tml.... Plus vēl benzīnnieks bija švakāk aprīkots... Karoče, nosliecos par labu dīzelim. Bai ze vei, šis ir mans pirmais auto ar automātisko kārbu, redzēs, kā būs. Runā, ka tie, kas reizi iesēžas automātos, mehāniskās ķeseles vairs redzēt negrib.

Tātad, doma ir pakļaut sevi lamāšanai un sazinkam vēl, bet tādā kā dienasgrāmatas veidā šajā topikā aprakstīt minētā auto niķus, stiķus un to, kā tie tiek risināti.

Un te jau var sākt ar pirmo. Nada že gadīties, ka pirmajā vakarā pēc darba nevarēju piedarbināt. Aķis nebija vainīgs (pagājušajā gadā mainīts), pie tam, kad biju paņēmis izmēģināt -10 grādu salā, leca normāli. Pieslēdza pie kompja, uzrādīja kloķenes devēju, nu, ķipa ar to esot jāsāk. Dabūt varot tikai pie dīlera. Maksā 39 lati (starp citu, esmu kaut kur lasījis, ka šiem auto esot salīdzinoši lētas oriģinālās detaļas). Tā kā piektdienas pēcpusdienā vistuvāko VW dīleri sazvanīt neizdevās, tad šis pasāciens tika atlikts pēc brīvdienām.

 
1 2 3 4 5 6 7 ..14
Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

DekstersFF rakstīja:

Yetti rakstīja: šarnīri mainās atsevišķi, nevis visa svira jāmaina...

Sviras tik pat palikušas? Vienkārši nav bijusi vairs ar tiem saskare.

ja pareizi sapratu, tad 2006 mainījās piekare (vw atteicās no AL) un atgriezās pie pārbaudītām vērtībām (kaltiem plauktiem)...

kaut kā tā

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

puikam ir B5...

sūc ar lielo burtu...

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja:

rudens68 rakstīja: GB12

Vai B6 ir unversiāls ?

ņea... sedans...

Par to universāli prasīju jo taisies arī tur gulēt . Es salonā paprovēju nolocīt pasātam aizmugurējo sēdekli , nesanāca . Bet es tā ātri garām ejot tur ieskrēju , iespējams ,ka vajadzīgais kloķis , ļipiņa kaut kur bija .

Cik sanācis būt visādos pasākumos pie dabas ,tad gulēšana auto ir laba opcija .

rudens68 Reģ.: 17.04.2006
0 0 Atbildēt

Sedan pasātam nesanāca nolocīt to sēdekli

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Dēlam apjautājos - tā daudzsviru piekare mūsu ceļus bauda max 30K...

nomaiņa ar darbu ap 150.- ls

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Sedan pasātam nesanāca nolocīt to sēdekli

man ta shkjiet ka ta sedanam ir papildus opcija par kuru pasutot jaunu auto bija japiemaksaa.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: Dēlam apjautājos - tā daudzsviru piekare mūsu ceļus bauda max 30K...

nomaiņa ar darbu ap 150.- ls

tuksha dirshana. pliks komplekts maksa kautkur ap 300 latiem.

ja laba razhotaja svira viena puse maksa augsha aptuveni 25-30 latus, bet apakseja liela 38 latus, un maza ari kadus 25.

tad viena puse jau salasas 120 lati vien tikai par detaljam.

pa 150 latiem tavs delins ir salicis letos kjinieshu meeslus un tapec ari spljaudas.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

iespējams...

saliks "dārgos" kaut kas dikti mainīsies?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

par fofāgena koncerna daudzsvirām

man kaimiņš ēda to suni vairākas reizes.... kopā ar sāls pudu....

vispirms akujenna ar putām uz lūpām stāstīja, ka lūk lemforderis esot pasaules naba un spējot saražot rokās neizjūkošu sviru.... pēc gada visu to graboņu nomainīja pret lēto ķīnu.... un tagad maina tās sviras, kas izjūk (liek pašas lētākās - ko tas miskastnieks muld par 25-30ls par sviru??? max 10 lati tā maksā)

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Yetti rakstīja: iespējams...

saliks "dārgos" kaut kas dikti mainīsies?

logjiski ka mainiisies. daargie iet kadus 80 tukstoshus.

letos jau finansiaali neatmaksaajas likt, jo tapat leta svira maksaa 15-20ls gabalaa. un vel jauzmana priekshejie amortizatori, jo ar beigtiem vai pusbeigtiem amortizatoriem augshejas sviras dajebkadas firmas netures pat 10 tukstoshus.

un vel ir svarigi lai normals serviss tas sviras maina, jo augshejas sviras piesvelkot vinam ir jabut noteikta lenkjii, citadi tiek saplestas sviru bukses.

ja to ievero, tad iet vinas ilgi ilgi.

nu es esmu nomainijis pagaidam labaja pusee abas augshejaas. nobraukti uz doto momentu 13tk ar to mashinu kopsh pagajushas TA.

Fartuks Reģ.: 20.09.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: par fofāgena koncerna daudzsvirām

man kaimiņš ēda to suni vairākas reizes.... kopā ar sāls pudu....

vispirms akujenna ar putām uz lūpām stāstīja, ka lūk lemforderis esot pasaules naba un spējot saražot rokās neizjūkošu sviru.... pēc gada visu to graboņu nomainīja pret lēto ķīnu.... un tagad maina tās sviras, kas izjūk (liek pašas lētākās - ko tas miskastnieks muld par 25-30ls par sviru??? max 10 lati tā maksā)

Da Tu zajebal jau ar savu stāstu par kaimiņu ar lemforderi... nu lohs tas tavs kaimiņš... vot i viss stāsts... ar Lemforderi viss ir kārtībā...

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais, nemuldi tukshu te un nesauc mani par miskastnieku, drizak tas miskastnieks ja njem tiesha noziime starp mums te esi tu.

ieiej www.grosauto.lv un paskaties, cik maksaa piemeram Febi vai Optima sviras, kas arii ir gana augstas kvalitaates.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

rudens68 rakstīja: Sedan pasātam nesanāca nolocīt to sēdekli

Var nolocīt... nezinu, ko tu tur nebiji atradis. Vienīgi varbūt nesanāca, jo viņam tur slēdzene ir.

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

Bet nu jā, varbūt arī tā bija papildus opcija, nezinu... Tas gan mani izbrīna, jo man pat 96. gada toyotai bija nolaižami beņķi. Liekas pašsaprotama lieta.

recluse Reģ.: 04.01.2003
0 0 Atbildēt

GB12 rakstīja: Bet nu jā, varbūt arī tā bija papildus opcija, nezinu... Tas gan mani izbrīna, jo man pat 96. gada toyotai bija nolaižami beņķi. Liekas pašsaprotama lieta.

Sedanam nolaižami beņķi un izveidojās taisna grīda? Tas ir reti, parasti jau tomēr nedaudz slīpi paliek.

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Pirmais, nemuldi tukshu te un nesauc mani par miskastnieku, drizak tas miskastnieks ja njem tiesha noziime starp mums te esi tu.

ieiej www.grosauto.lv un paskaties, cik maksaa piemeram Febi vai Optima sviras, kas arii ir gana augstas kvalitaates.

nakui man tavs grosauto? ja pie Sviestca pilns sviru komplekts maksā 105 latus ar nodokļiem un piegādi

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

šīri - ņemsi to skaisti zaļo dīzeļgolfu?

Pirmais Reģ.: 16.05.2003
0 0 Atbildēt

jamajam ir skaists numurs - xx-9091

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja: šīri - ņemsi to skaisti zaļo dīzeļgolfu?

njemu pa 150, ja vins ir tada stavokli ka pa 300 ritdien vareshu talak pardot.

Shiirs Reģ.: 13.07.2006
0 0 Atbildēt

Pirmais rakstīja:

Shiirs rakstīja: Pirmais, nemuldi tukshu te un nesauc mani par miskastnieku, drizak tas miskastnieks ja njem tiesha noziime starp mums te esi tu.

ieiej www.grosauto.lv un paskaties, cik maksaa piemeram Febi vai Optima sviras, kas arii ir gana augstas kvalitaates.

nakui man tavs grosauto? ja pie Sviestca pilns sviru komplekts maksā 105 latus ar nodokļiem un piegādi

kadas firmas? tie tak kjinieshu meesli, vai ne?

GB12 Reģ.: 29.03.2011
0 0 Atbildēt

recluse rakstīja:

GB12 rakstīja: Bet nu jā, varbūt arī tā bija papildus opcija, nezinu... Tas gan mani izbrīna, jo man pat 96. gada toyotai bija nolaižami beņķi. Liekas pašsaprotama lieta.

Sedanam nolaižami beņķi un izveidojās taisna grīda? Tas ir reti, parasti jau tomēr nedaudz slīpi paliek.

Pilnīgi taisna nav, bet arī tas leņķītis ir mazs un divguļamais matracis iekšā iet, bez tam, varu izspiepties pilnā augumā (1.82 m), tā ka, no tā viedokļa ir oK.

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

Yetti rakstīja: iespējams...

saliks "dārgos" kaut kas dikti mainīsies?

logjiski ka mainiisies. daargie iet kadus 80 tukstoshus.

letos jau finansiaali neatmaksaajas likt, jo tapat leta svira maksaa 15-20ls gabalaa. un vel jauzmana priekshejie amortizatori, jo ar beigtiem vai pusbeigtiem amortizatoriem augshejas sviras dajebkadas firmas netures pat 10 tukstoshus.

un vel ir svarigi lai normals serviss tas sviras maina, jo augshejas sviras piesvelkot vinam ir jabut noteikta lenkjii, citadi tiek saplestas sviru bukses.

ja to ievero, tad iet vinas ilgi ilgi.

nu es esmu nomainijis pagaidam labaja pusee abas augshejaas. nobraukti uz doto momentu 13tk ar to mashinu kopsh pagajushas TA.

Šīri, pa lielam, pajāt... es izteicu ar ko ir nācies saskarties...

P.S. un kas Tavā skatā ir "oriģināls"?

Nortel Reģ.: 16.03.2007
0 0 Atbildēt

Pirkt pasātu gulēšanai?

Lētāk nav šāds variants:

www.google.lv/...

p.s. interesanti vai kāds vēl ražo "skifus" mūsdienās, nebija slikts variants.

anonimikis Reģ.: 18.10.2002
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja: Pirmais, nemuldi tukshu te un nesauc mani par miskastnieku, drizak tas miskastnieks ja njem tiesha noziime starp mums te esi tu.

kāds prātīgs vārds no Šīra reizēm

Yetti Reģ.: 28.11.2007
0 0 Atbildēt

Shiirs rakstīja:

ieiej www.grosauto.lv un paskaties, cik maksaa piemeram Febi vai Optima sviras, kas arii ir gana augstas kvalitaates.

Šīri, Tu kļūsti par upuri... mārketingam, jeb spējai iebarot tautai kaku...

1 2 3 4 5 6 7 ..14
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti